Opinie o Daedong Poland w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Daedong Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daedong Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daedong Poland w Cieszyn

Hej!

Spieprzyłem z koamu do daedongu i jest mi dobrze :)

jorguś
@Hej!

Bo komuś robisz dobrze i Tobie też jest dobrze

Zraz

Witam. Czy poszukują na produkcję bo nie mogę znaleźć ogłoszenia, na ox nie ma. Na czym polega praca na produkcji czy ukraina u was też pracuje czy są sami polacy? Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy tu się przyjmować.

@Zraz

Zadzwon do kadr

Zraz
@Piekny Bolek

Ok. Bolek a ilu macie pracowników lub pracowniczek z Ukrainy?

Jak
@Zraz

Około 15na 350 ludzi

Ona
@Jak

A to malutko w koamie prawie wszyscy to byli Ukraińcy i Gruzini polak tam był obcy

Olek

Słyszałem, że Daedong Poland ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie coś więcej, warto aplikować?

xxx
@Olek

odradzam.....ta opinia to juz jest dawno nieaktualna!!!!

Gienek
@xxx

Teraz wszyscy pracodawcy są do ####!!!

?
@Olek

Załosne podwyżki po kilkadziesiąt zł i zapowiedź likwidacji świątecznych premii w 2018 r. Coraz więcej osób składa wypowiedzenia nie polecam

...
@?

pieprzenie kotka co drugi sie zwalnia juz od roku i maszyne podpiera

Onion
@?

Czytam twój wpis i śmiać mi się chce niestety z ciebie tylko potraficie (usunięte przez administratora) jaka (usunięte przez administratora) kasa słaba podwyżka a 98 procent pracowników szło podpisać aneks do umowy jak bydło na żeś masakra razem w pracownikach jest siła ale nie każdy lamentuje oj jak źle

Narzekają a podpisują...
@Onion

Jeden z pracowników manufaktury podpisał ostatni aneks 20 zł... Teraz wyciąga pieniądze z firmy robiąc od 14:00 do 03:00. Oczywiście po 22 nic nie robiąc...

głupek

mariusz

tak

@mariusz

To dobrze

Magazynierzy też się już sypią też się zwalniają a zostało nas już też mało

Pracownik2

Bo mądrzy uciekają a głupcy zostają

Miecio
@Pracownik2

Puste hale zostały normalnie! Wiatr hula i tylko baca pracuje.

Alexa
@Miecio

Ponoć już nawet zarząd się zwalnia...

Adong
@Pracownik2

Jakoś dużo tych głupców cały czas w firmie

@Adong

Kąsaj reke, ktora karmi.

oo
@Piekny Bolek

nie karmi tylko daje na przeżycie i siły do roboty

@oo

A Ty jestes Pan Twardowski i cyrograf podpisales. Smiechu warte.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Mechanik

I kolejne zwolnienia przez panujacy chaos w firmie. Najwiecej obrywaja mechanicy za brak części zamiennych a jak juz są to najgorszej jakosci. Pozniej naganami sypią. Dla firmy sie liczy tylko zysk po trupach pracowników. Za chwile w utrzymaniu ruchu nikogo nie bedzie. Zaraz bedą musieli zostawać po godzinach bo została nas tylko garstka. Bo zaden normalny mechanik nie przyjdzie tam robić za najnizsza krajową :( Smutne ale prawdziwe. Linie MTM mają napietą sytuacje i liderzy juz nie panuja nad emocjami. Co dochodzi do zgrzytów.

@Mechanik

Zgadzam się dno finansowe podwyżka 40 zł i przy okazji obniżka oceny czyli zero podwyżki, a czasem nawet obniżka. Nie docenia się pracowników z dłuższym stażem. Co do utrzymania ruchu to kiedyś były trzy zmiany, a teraz ledwo uzbiera się na dwie. Ludzie uciekają nie widząc w tej firmie przyszłości. Co do odejść mechaników to nie koniec bo wiem,że będą następne, tylko jak mówią chcą jeszcze p;przezimować i wypad. To wszystko przez zarobki i zapowiedź likwidacji premii okolicznościowych. Czyli w sumie zarobki spadną. Szkoda bo firma jeszcze nie tak dawno miała opinie solidnej i tak straciła w oczach potencjalnych pracodawców.

Bezdomny Janek
@pracownik

Piszesz ze kiedyś firma była solidna a jak przewijam ten czat na początek (2011 rok) to też same komenty że syff kiła i mogiła...

@Bezdomny Janek

firma istnieje od 2008 roku a o sufie w 2011 pisali ci co sie nie załapali

Onion
@Mechanik

Na samym początku chciałbym napisać że,mechanicy mają niestety słabego lidera powinien się postawić a nie cały czas robi z siebie taką ciepłą kluchę ,kto jak nie lider może załatwić to i owo ktoś te części musi zamawiać więc brać za (usunięte przez administratora) jak się niedawno z nim nic zrobić to iść trzeba wyżej ,tak samo jedną czarno włosa liderka no masakra jak dba o swoich ludzi jak ktoś ma L4 to jest karany masakra średniowiecze jakieś

...

głupek cie robił

onion
@Onion

prawda w oczy kole hahahaha

Bolo
@...

Smok jest dziki i jest zly i ma bardzo ostre kły

Dziki Kazimierz
@Bolo

Dokładnie! Taki chaos, że chciałem się zatrudnić, a przez przypadek się zwolniłem! Masakra :/

Vas
@Dziki Kazimierz

A gdybyś widział jaki w koamie w bażanowicach jest chaos i (usunięte przez administratora) Daedong to pikuś przy tamtej firmie.

brrrrr
@Vas

Koam w Bażanowicach zamykają, coś mi się wydaje że Daedong też to czeka. Jedyna nadzieja dla daedongu to podwyżki i poprawa wszystkiego....

@brrrrr

Ja mam fach w reku to sie nie boję, ale ty gdzie pojdziesz ?

Czy jest ktoś komu się podoba w dingdongu na produkcji??

Kolejny trolllllllllll

Szukam pracy, chce zarobić

Witam, na czym polega praca na produkcji? Ilu macie Ukraińców na tym stanowisku? Czy warto się zatrudniać?

Firma oferuje 3000 zł.....
@Szukam pracy, chce zarobić

.......za dwa miesiące pracy jako biały murzyn

Produktator
@Firma oferuje 3000 zł.....

Czy gdzieś w Cieszynie lub pobliżu więcej płacą na produkcji ?????? Chyba tylko w Czechach idzie zarobić na takim stanowisku

BylyPracownik:)

Czytając to tutaj aż mnie ściska by zadać parę pytań. Odnośnie zakazu palenia, czy dalej biurowi tacy "idealni" w swojej pracy dalej chowają się po kątach i pala fajki? I udawają ze nic złego nie robią? Czy pracowników co zaczynają mówić co się nie podoba mu, to tak zwane "biuro" bo inaczej tego się nie da nazwać tutaj niestety. zaczynają szukać tylko pretekstu żeby zwolnic dyscyplinarnie bądź tylko jakaś inną drogą żeby być tylko czystym i aby na pewno pracownik się nie zemścił.. Szkoda mi tylko tych ludzi co tracą zdrowie na tak marnej pracy przy takim dowództwie. Jest wiele innych prac (lepiej płatnych już pod agencja niż w ddsp na dodatek z darmowymi transportami) wiec życzę z całego serca by ta firma upadla :) tak jak Pearl Stream z Bażanowic :)

ala

zobaczcie jak nas dedong ciula http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22939922,pod-koniec-roku-najbardziej-oplaca-sie-byc-gornikiem-najnowsze.html#Z_BoxBizImg

ulcia

Nie można być szczęśliwym i bogatym jednocześnie,bo albo ktoś jest szczęśliwy albo bogaty.W bajce o Smerfach szczęśliwa i bogata to była Hogata a jak skończyła to wszyscy wiemy...w życiu grunt to dobrze się ustawić, jak się nie ma dzianych starych to dobrze mieć dzianego faceta.

Lolita
@ulcia

Mój facet robi na kopalni, może nie grzeszy urodą ale najważniejsze że ma pieniądze i to u mnie najbardziej się liczy. Stać mnie na każde kosmetyki, dla mnie zadbane i gładkie nogi to podstawa.

Pytanko

Chciałabym się zatrudnić do firmy daedong i pytanie moje jak wygląda praca na produkcji, czy jest ciężko i ile dostanę po roku przepracowaniu w tym zakładzie ?

PKZ
@Pytanko

Po roku dostaniesz pracę na czas nieokreślony

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. " "Powstań, ty, który już straciłeś nadzieję. Powstań, ty, który cierpisz. Powstań, ponieważ Chrystus objawił ci swoją miłość i przechowuje dla ciebie nieoczekiwaną możliwość realizacji. " "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi. Tej Ziemi! " "Miejcie odwagę żyć dla Miłości, Bóg jest Miłością. " "Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka. " - ja mam to na stronie tytułowej :) "Więc w mroku jest tyle światła, ile życia w otwartej róży, ile Boga zstępującego na brzegi duszy. " "Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w naszych sercach.

Lubię placki

W Daedongu Twa potrzeba nie pozostaje głucha, znajdziesz coś dla działa, znajdziesz coś dla Ducha.

dzidzia

Piękne słowa, łzy ze wzruszenia mi oczy zalały,tylko zapomniałeś podać nr konta bankowego, niejakiego Pana Ryżyka,on udzieli Tobie błogosławieństwa i pomodli się o Twoje zdrowie,bo o rozum to już za pózno...

Julita

@Cieszyn muszę przyznać, że faktycznie to dość dziwne postępowanie. Zazwyczaj firmy starają się docenić tych doświadczonych pracowników. To motywujące do zostawania w firmie na dłużej. A czy Ty jesteś aktualnie nadal zatrudniony/zatrudniona w Daedong Poland?

Czy to prawda, że Ukraińcy przyjmowani są do DAEDONG bezpośrednio pod firmę a nie jak Polacy przez agencję IQS .

kjfdachafdjsx
@Kasia

bzdura

ABC
@Kasia

Bzdura. Oczywiście że agencja IQS. Nie ma komu robić to biorą już dosłownie każdego. Nawet menel ma szansę, byle umiał naciskać 2 guziczki jak się mu pokaże jak i kiedy. Ale hasło przewodnie Daedonga to Jakość. Bzdura na kółkach i tyle..

Julita

@ABC, skoro użytkownicy wcześniej piszą, że mają większą wypłatę od tych z dłuższym stażem, to Ci pracownicy też powinni liczyć na podwyżkę. Wydawałoby się to logiczne tylko czy w Daedong Poland może sobie na to pozwolić?

Cieszyn
@Julita

Julita, w praktyce wygląda to tak że co roku w kwietniu wszyscy dostają podwyżki i aneksy do umów o pracę. O tyle o ile zwiększa się PKB czy płaca minimalna, nie jestem pewna (czyli 50 zł brutto). W praktyce i tak trzeba pamiętać że Dadeong ma tak dziwną politykę płacową, że choćbyś pracowała tam 5 lat (z w cudzysłowiu "podwyżkami"), to jak przyjdzie ktoś zupełnie nowy, to i tak dostanie więcej niż ty. Dlatego właśnie nie polecam, bo Daedong w kwestii płac jest sto lat za murzynami.. Zresztą nie tylko w kwestii płac..

Julita

@Rock i firma po prostu zaakceptowała twoje warunki, czy też próbowano z Tobą negocjować? Wiesz, czy potem istnieje szansa, że ta wypłata po jakimś czasie znowu wzrośnie?

ABC
@Julita

Ta, wzrośnie. Jak co roku gdy wzrasta płaca minimalna :)

pyattniiee mam

Powiedźcie mi jak to jest z tą firmą, bo w internecie praktycznie non stop szukają pracowników i oferują mniej więcej "stabilną pracę w dużym, rozwijającym się zakładzie przemysłowym". Skoro oferują stabilną pracę, to dlaczego wciąż od trzech lat pojawiają się te same ogłoszenia, na te same stanowiska? Czyżby nie było chętnych do pracy w tym zakładzie? A może nie jest tak pięknie jak oferują? Z tego co widzę wymagania mają dość wysokie - preferowany zazwyczaj osoby z wyższym technicznym wykształceniem, doświadczeniem. Powiedźcie mi jak to jest, że firma od kilku lat praktycznie cały czas szuka pracowników?

Rock

hejos, moge Ci powiedzieć ze wlasnie dzis przyjeto mnie na to stanowisko: 2650brutto przez 3 pierwsze miesiace potem 2800+premia czy jakos tak :P aczkolwiek nawet nie zainteresowalem sie jak praca bedize wygladac :D

@Rock

Hej A od kiedy zaczynasz? Rozmowa była spoko? Sami zaproponowali taką stawkę ?

Rock
@Róża

cała rozmowa po angielsku, raczej nic skomplikowanego, sami, zapytali tylko ile oczekuje na reke to strzelilem ze 2 tysie, niby od 4 wrzesnia ale do konca nie jestem jeszcze przekonany czy brac ta robote :p

@Rock

Mój angielski jest na słabym poziomie Skończyłam germanistykę ale akurat niemiecki ich nie interesuje Ciekawe że już Ciebie zatrudnili a jeszcze w przyszłym tyg są rozmowy na to stanowisko i z tego co wiem to przynajmniej trzy

Fakt
@Rock

Rock, to zarabiasz więcej niż mechanicy z Utrzymania Ruchu z wieloletnim stażem, a nie ganiasz jak dziki osioł. Ino pogratulować. "pyattniiee mam" - dlatego właśnie non stop szukają ludzi do roboty. Bo nowi zarabiają więcej niż starzy pracownicy z doświadczeniem i starzy odchodzą.

Róża

Witam W poniedziałek Idę na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Asystent ds zapewnienia jakości to będzie moja pierwsza praca Coś możecie powiedzieć będę wdzięczna

Julita

Pamiętajcie, że to jednak forum Daedong Poland a nie innej firmy. @Cieszyn możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia, na które można tutaj liczyć? Dla każdego pracownika wysokość pensji będzie oznaczała coś innego, dlatego ważne, żeby podawać konkretne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Daedong Poland - Cieszyn

• Jak się pracuje w Daedong Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Daedong Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daedong Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daedong Poland?

Kandydaci do pracy w Daedong Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daedong Poland