Opinie o Daedong Poland w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Daedong Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daedong Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daedong Poland w Cieszyn

Parol

Pisałem do ddsp wiadomości z zapytanie o stawki. Nie dostałem odpowiedzi. Dla mnie ważne jest to, aby pracodawca podawał widełki wynagrodzenia w ogłoszeniu.

tani pracownik
@Parol

Najnizsza krajowa a dla firmy i tak za duzo zarabiamy bo cała firma leci w kulki i dlatego zarabiamy jak zarabiamy tak to ładnie polski prezes ujoł

KRYTYK

No i na spotkaniu sie dowiedzielismy ,ze najnizsza krajowa ,to i tak za dużo ,bo jest mała sprzedaz wiec w najblizszych latach nie ma co liczyc zeby bylo lepiej. widze ze firma chce zeby 200 pracownikow robiło za 400 osob to wtedy placa wzrosnie ,po co te kontrakty ? Myslicie ze podołacie jak nikt nie chce przyjsc do pracy ,a zwolnienia sie sypią codziennie. A co do nobli to jak zawsze te same osoby czyli jeden pic na wode , jak co roku. I jak pracownicy maja byc z motywowani ?

Anal komandos
@KRYTYK

Widzę że obywatel "krytyk" jeszcze tydzień temu odrzucił ofertę pracy za najniższą krajową a dziś był na zebraniu pracowników.. Bardzo ciekawe.. Może po prostu zmądrzej dzieciaku i jak chcesz bić pianę to rób to gdzie indziej ( najlepiej w piaskownicy z dziećmi w wieku 4-8 które mają intelekt bliski Twojemu ). No i jeszcze jedno Panie "krytyk".. podobno się zwalniasz i całe szczęście nikt za Tobą nie będzie płakał. A najlepsze będzie w tym wszystkim jak po paru tygodniach będziesz tu chciał wrócić :] Pozdrawiam i życzę sukcesów na Czechach :]

Beata z bajmu
@Anal komandos

Kilku osobom można zaśpiewać "pojawiam się i znikam i znikam i znikam, mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika" narzekaj - odejdź - wróć

wyrobnik
@Anal komandos

sam twój nik mówi gdzie cie ładują i już wiadomo skąd twe mądre wypociny a w wypowiedzi krytyka jest dużo racji i prawdą jest, że zwolnienia się sypią i to od pracowników z długim stażem

Biały murzyn
@wyrobnik

Sypią się tak szybko, że jeszcze nie zdążą złożyć a już wracają :)

Rikus

Zastanawiam się co jest gorsze czy Koreańczycy czy ten pożal się panie Boże kierownik który chodzi po hali i zbiera wypowiedzenia i pyta się jaki jest powód zwolnienia !!!czas niewolnictwa się skończył i zrozumcie liderzy i Ty kochany Darku że nikt nie da się poniewierać za najniższą krajową ,.a polski prezes to chyba przykuty do krzesła w biurze ,chyba boi się wyjść i ludziom w oczy spojrzeć !Oceny to pic na wodę ,nic nie mają wspólnego z pracą !

pół litra
@Rikus

Oceny nigdy nie byly rozdawane po pracy ,tylko po znajomosci i kierownik dobrze o tym wie ,co roku ta sama gadka. A stawka na taka firme jest smieszna tyle osob sie zwalnia ,a to wszystko ze zobaczyli zysk w ukrainie to praca dla polski juz brakuje, a ludzie bez dodatkowych pieniedzy sie nie utrzymaja to tez ludzie nie maja wyjscia , wiec musza szukać szkoda nie ktorych ludzi bo fajny mielismy zespół ,ale to do czasu jak wszystkiego braknie i wtedy sie obudzą ale moze być zapoźno. Ale jak chca miec tani dział nowych ludzi i pełno strat to prosze bardzo.

Lady ana
@Rikus

Dzisiaj się pokazał na spotkaniu, i znowu się zamknie w swoim pokoiku i będzie udawał że wszystko jest ok, że wszyscy pracownicy są zadowoleni z pracy i płacy tak jako on

KRYTYK

Byłem na rozmowie o prace , niestety to prawda , proponuja najniższą krajową wiec podziękowałem, kazda pobliska firma daje wiecej no coż opinie na forum wszystko potwierdzaja wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk ......

Jeszcze pracownik

Bony bonami ale co z tymi podwyżkami ? Czekam i szukam aby być gotowym na zdecydowaną odpowiedź po otrzymaniu ewentualnej JAŁMUŻNY ( mam nadzieję, że NIE ). Koledzy i koleżanki popatrzcie co jest w okolicy za Olzą, blisko a chyba lepiej niż w naszym Daedongu: (usunięte przez administratora) No to czekam cierpliwie do 10.05.2018 r.

Obama
@Jeszcze pracownik

to ile podwyżki chciałbyś dostać? bo zawsze jest źle.

@Obama

Podstawowe wynagrodzenia przynajmniej 3000 zł

Malinka
@Jeszcze pracownik

chciałbym dostać tyle podwyżki chociaż o tyle żeby wzrosła najniższa krajowa a nie 30 zł brutto ... ale firma niestety w ogóle nie docenia pracowników , tylko potrafią ci czas liczyć i udowodnić ci ze podwyżka się nie należy

Śmieciarz

To sie roboty chyć.

@Śmieciarz

Po co. Bon i podwyżka blokuje. Ty za mnie to zrobisz za swoje wynagrodzenie. Takich właśnie ludzi Koreańcy potrzebują. Jak ludzie odejdą to ty za nich do roboty się weźmiesz i po co podwyżki oraz nowych pracowników. ŚMIECIARZ wszystko zrobi.

Śmieciarz
@Jeszcze pracownik

Napij sie piwa bo bredzisz cwaniaku

@Śmieciarz

Ty raczej nie pij bo trzeba ROBIĆ.

śmieciarz
@Jeszcze pracownik

Robię to mi się kasa zgadza i na jasne pełne też wystarcza

Jeszcze Pracownik
@śmieciarz

Ale tylko jedne

śmieciarz
@Jeszcze Pracownik

zwolniłeś się już ? czy tylko kłapiesz ?

Julita

@Rikus Co zadecydowało o Twojej decyzji w sprawie odejścia z pracy? Jeżeli pracowałaś w tej firmie przez kilka lat, to na pewno były w tej firmie pozytywne strony. Może warto było jeszcze poczekać z ostateczną decyzją. Czasami firmy przechodzą dynamiczne zmiany. Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź?

@Julita

Kiedyś na jedno miejsce pracy było 20-30 na rozmowach kwalifikacyjnych,teraz długo trzeba szukać bo nie ma chętnych.Jednak pomimo takiego spadku zainteresowania praca w tym zakładzie i brakiem sporej kadry,kierownictwo zachowuje się tak jakby przed bramą była kolejka.Kierownik nikogo nie próbuje zatrzymać więc wypowiedzenia sypia się często.Tylko super dziewczyny z którymi pracowałam były powodem takiego długiego mojego stażu.MY NIE JESTEŚMY TAM ZA KARE!!! To tyle...

zwolnienia

Widze ze po podwyszkach nastala cisza, bo az brak slow, ze ludzie zarabiaja jeszcze mniej niz przed. wypowiedzenia sie sypia jak swieze bułeczki ile to sie osob zwalnia z 30 do 40 ? A dopiero minol tydzień ale no coz najwyzej firme zamkna taka filozofia robienia tyle lat za najnizsza krajową. Jak dobrze ze za 3 miechy juz mnie tam nie bedzie . 10 lat pracy i nic z tego niemam

Outer cutting machine
@zwolnienia

Jestem ciekaw kim ty jestes że też daleś teraz wypowiedzenie i że masz 10 lat przerobione ? ;) "robienia tyle lat za najniższą krajową" ??? Że co takiego ? Hahaha :D Magazyn ! Przyznać się który z was to pisał ;D

@zwolnienia

Adrian to Ty?

2018 :(

Dla ludzi którzy chca sie przyjac do deadong 1. Najnizsza krajowa 2. Podwyzki roczne 40zl od 2018 ma nie byc 3. Brak premi swiatecznych od 2018 bo sie szefostwo obrazilo na pracownikow bo zwalniajac sie ktos do pipu napisał. 4. Chamstwo od niektorych liderow najwazniejsza norma i szybkosc pracy i ciaglę narzekania dlatego MTM i PARKING lezą 5. Wiecej wypowiedzeń niz przyjec 6. Firma posiada przedstawicieli załogi co kazda propozycja jest odrzucana 7. Nakaz chodzenia w okularach 8. Zakaz palenia 9.Mandaty 10. Coraz wiecej pracy bo ludzi brakuje 11. Pracownicy nie maja dlugopisów (kiedys liderzy dostawali pudełka) 12. Ważniejszy porządek niz produkcja a pozniej trzeba gonic plan bo braki

olo
@2018 :(

fakt zgadzam,się całkowicie tylko spier..ć z tej firmy bo nic dobrego tu nie czeka

@2018 :(

Kolezanki z montazu dol potraficie poptawic humor :) ja na fajke wychodze, nie zarabiam najnizszej i pisze dlugopisem

@2018 :(

Popieram!!!!wszystkie punkty się zgadzają....PO KILKU LATACH PRACY TEZ ZŁOŻYŁAM WYPOWIEDZENIE...KOREAŃSKI (usunięte przez administratora) I TYLE!!!

Sołtys

I jak tam,bony poprawiły humorek? Pewnie tak...dobra wola pracodawcy,zaowocowała????daedong jest wielki!

Maskotka
@Sołtys

dobra wola pracodawcy ? i tak nie uratują się przed burzą. Zobaczymy co się a maju będzie działo jak ludzie po bonach maja dość 9 lat i 550zl w bonach staż już jest niczym w tej firmie coraz więcej ludzi to widzi i już odchodzi. A już znaczna cześć firmy czeka do śmiesznych podwyżek i ucieka. Polak już szczęścia tam nie zazna bo tani Ukrainiec może zastąpić każdego i wszędzie. Szkoda bo firma z początku miała bardzo dobra opinie.

@Sołtys

Dali nam papierki do wyznaczonych sklepów a podatek odbiorą w gotówce którą mogłem wydać przejdzie

czarny chachar
@Jeszcze pracownik

Podatek w gotówce wezmą do siebie! I podpisali umowy ze sklepami, i teraz będą mieli zniżki, i koszyki bez pokrzywionych kółek, i kasy specjalne ! Hańba !

No coments
@czarny chachar

Przypomnę że dostaliśmy PRZETERMINOWANE bony.......

fikołek
@No coments

ja pieprze.... moje bony też przeterminowane, ważne do 30.06.2019 :/ co za firma...

Idzie lato, zadbaj o pachy
@No coments

Chyba Ty

jeszcze pracownik
@fikołek

obejrzyj książeczkę, a dowiesz zie że kupony Biedronki były ważne do końca marca a dali nam je w kwietniu dwa tygodnie po świętach.

Przeterminowana biedronka
@jeszcze pracownik

O zgrozo! Co za firma ???? następnym razem dają Ci książeczkę do biedronki w terminie, ale bez bonów. Mam nadzieję, że wtedy będziesz usadysfakcjonowany.

@Przeterminowana biedronka

Następnym razem to już będę pracował w normalnej firmie

Czorno tabaka
@Jeszcze pracownik

Ja. Tyś widzioł BiedronkA za Olzą!

Syfek

Kiedys firma posiadała fajna opinie, ale od kiedy zobaczyli zysk w ukraincach to polakami poniewieraja jak niewolnikami. Najlepsze to ze jak przyjezdza pip, lub robia badania to masz nakaz z gory pracować wolniej i połowe maszyn wyłaczyć zeby badania przeszlo a pozniej niech pracownik dalej sie truje. Widze ze ludzie nawet na podwyzki nie czekaja, i codziennie nowe wypowiedzenia daja lub pracownicy porzucają prace. Ale kto bedzie czekał na 2% i na ocene jak najlepsze idą dla kumpli, a reszta niech łapie co zostało. Stanowiska sa niektore lużne że można podpierac ściany a od niektorych nie mozesz sie ruszyć a w innych do toalety nie mozesz isc puki cie lider nie zastapi bo norma najwazniejsza. I WYJASNIJCIE MI PO CO BIERZECIE NOWE KONTRAKTY JAK NIE MA KOMU ROBIC!! A ZA 2100 BRUTTO NIKT NIE PRZYJDZIE ROBIC!

Jeszcze Pracownik

Najśmieszniejsze jest to że w tej firmie równowaga jest taka wyszkolony pracownik który coś potrafi zarabia mniej niż pracownicy którzy praktycznie nic nie potrafią :D Tak zwana ocena pracownika jest picem na wodę bo nie liczą się umiejętności, praca, zaangażowanie tylko l4 i lizanie (usunięte przez administratora) :D

ONA

Koreańczycy nie szanują biurowych a co dopiero produkcję, dla nich zwykli robole i tyle,nie ten to nastepny.szkoda tylko ze pula nowych ludzi już się wyczerpuje i są tylko braki w ludziach. Jeśli nie dzwigna stawki to firma będzie bliska upadku z braku rąk do pracy.Ale poczekajmy do podwyżek,na tą marną stawkę czy dwie,a wtedy pozostali(jeszcze) pracownicy będą robić za 2, ze względu na masowe wypowiedzenia.

@ONA

Masowo to sie co roku w kwietniu zwalniacie.

@ONA

Pracuję już kilka lat w tej firmie i jestem zadowolony. Wydaje mi się, że tak naprawdę sami się nakręcacie. Wszystkim tak źle, wszyscy się zwalniają, a ja wciąż widzę te same twarze. Więc chyba nie jest Wam tak źle, jak twierdzicie. Myślę, że ulubionym "sportem" daedonga jest marudzenie na wszystko i wszystkich.

Ona

Zależy gdzie pracujesz...., :)

Biuro

Olga ? :D

wolny czlowiek

W tej firmie sie liczy tylko zysk dla korei 2% podwyzki to mniej niz wzrost najnizszej krajowej wymagaja wiecej z kazdym dniem a robic niema komu jedynie ukraina ich ratuje bez nich firma polegnie po ocenach i podwyzkach znaczna czesc pracownikow odejdzie. Placa po roku i masz stawke 2200 robisz 4 lata masz 2400 robisz 6 lat masz 2600 brutto to nawet nie jest 2 tys na reke ale jesli ktos marzy o pracy za najnisza stawke to praca dla niego lub jedynie po staż do biura. Nikogo nie doceniaja na ocenach pozniej wychodzi pierw koledzy niewazne czy mieli l4 ale mu sie S nalezy a innemu powiedza ze pula jest ograniczona i za 3 dni l4 niestety ocena C dlatego nie ma sensu psuc zdrowia dla tej firmy nawet jakbys sie starał to i tak to nic niezmieni najlepsze oceny w tym roku trafia na linie parkingowe bo nikt tam robic niestety niechce reszta musi zacisnac niestety zęby i siedziec cicho wiec wszystkim odwaznym ktorzy nie boja sie odejsc wielki szacunek !

Profesor Miodek
@wolny czlowiek

Przecinek – jeden z najczęściej używanych znaków interpunkcyjnych. Jego nazwa pochodzi od tego, że „przecina” on zdanie, czyli je rozdziela. Może być stosowany pojedynczo lub podwójnie.

adelajda
@wolny czlowiek

Koreańcy przyjechali tu robić duży biznes i miliony euro na swoje konto,bo niestety w Polsce jest tania siła robocza,w Korei to nie wypaliło, bo musieliby zwykłemu pracownikowi zapłacić 2-3 razy więcej niż polskiemu,po części to również wina poprzednich rządów Polski, że nie umieli i dalej nie umieją dbać o swoich obywateli a przecież zyja z naszych podatków,więc wpuszczono azjatów na rynek a ukraińców to już coraz mniej robi i oni też się wykruszą bardzo szybko.Niech koreańcy zarabiają najniższą krajowa i żyć przez miesiac za to,chętnie sie zamienie wypłatą na 1 miesiąc,to tak szybko jakby przyjechali,to tak szybko by wyjechali,oni zarabiaja w euro a my w złotych i to jest kolosalna róznica i tyle w temacie.

marcowy kot

a czego się tu bać ?

Wolny czlowiek

W dedong to jest obudowa pracy ja stoję na 4 maszynach i jak si zapytałem o podwyżkę to mi powiedzieli ze mi się nie należy bo za mało robię a placówki 1600 na rękę więc omijajcie Tom firmę szerokim lukiem

Piękny Bolek
@Wolny czlowiek

Ty jesteś Tom a ja jestem Jerry

Julita

@Pracownik Z Twojego opisu wynika, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Daedong Poland i nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na jej temat. Czy z perspektywy tych kilku lat spędzonych w firmie, możesz napisać, że firma dba o pracownika? Czy udało Ci się przez ten czas zdobyć jakieś nowe kompetencje? Branża motoryzacyjna jest przyszłościowym wyborem. Uważasz, że są w Cieszynie firmy oferujące więcej niż firma Daedong Poland?

10 lat

W każdej firmie dają 2800 na rękę i to na dzień dobry! A w tej firmie robisz 10 lat !!!! i dostajesz mniej niż 2400 bez sobót i nadgodzin i dokładają Ci coraz więcej roboty ! To jakiś żart! Chcesz zrobić nadgodziny / soboty to nie możesz bo firma dała ograniczenia...

Stokrotka
@10 lat

Sa osoby ktore msja tyle ile dało panstwo 2000 minus podstek=? Kto wie? I tez musi wystarczyc!

Stokrotki
@Stokrotka

Co znaczy "musi wystarczyć" ?

@10 lat

W których firmach dają tyle? Bo jakoś w innych firmach na rozmowach nie proponują więcej.

Seba
@Stokrotki

Może to,że mając takie wynagrodzenie ,ucząc się oszczędności można przeżyc do kolejnego 10-go!

śmieszek
@10 lat

Jak nie ma potrzeby to co na tych nadgodzinach będziesz robił? spał ?

Żyła
@10 lat

po 1 jak w innej firmie masz lepsza ofertę to nikt ci nie zabrania odejścia masz do tego prawo jak każdy a nie całe życie narzekać ze inni maja lepiej. po 2 lepiej idź teraz bo od czerwca może być przeludnienie ^^ a jak ci nie stułko jeszcze 10 lat to możesz poczekać ale nagroda za przepracowanie tych 10 lat może cie już załamać całkowicie wiej lepiej wiej póki jesteś Młody

Kazimierz Dostojny
@10 lat

Są takie co dają i 3 tysiące ale trzeba mnieć pół mózgu i wykształcenie...

Nikt
@10 lat

Tak? A jakich firmach tyle dają i w ogóle na jakim stanowisku?

Like

Wyjdź za mnie !

Tedy

Szkoda, że ludzie nie potrafią docenić dobrej pracy. Szukają wszędzie a później chcą wrócić.

Niezadowolny klient

Odradzam salon fryzjerski na rynku W Cieszynie Wiesia. Zero szacunku do praconika, wyzysk . Jesli ktos ma troche ambicji nie zagrzeje tam miejsca . Klienci sa przyjmowani z brudna glowa i innymi schorzeniami, mini iz usluga powinna byc odmowiona. Juz nie wspomne ze gola tam brzytwa ktora jest zmieniana raz w miesiacu. Unikajcie tego miejsca

Aktualnie w firmie panuje (usunięte przez administratora) biuro jest pogrążone w swej arogancji. Zastraszanie pracowników brakiem premii to już norma tylko z tą różnicą że w tym roku dali oficjalny komunikat, zarobki najmniejsze i wyprzedze odpowiedzi tak wszędzie w Cieszynie są większe stawki, chodźby w firmie za płotem. Na halach już brakuje ludzi, A jeśli podwyżki będą jak w tamtym roku to nawet Ukraińców też zabraknie. Zero dobrych intencji do pracownika oraz żadnej ugody czy kompromisu z pracownikiem. Karanie pracownika za przerażający pociąg który doprowadza głównie do spóźnień co skutkuje odebraniem premii. A co do PIPu to coś czuję że w tym roku będzie kumulacja wizyt z tą różnicą że będą wiedzieć czego szukać i gdzie.

@pracownik

To skoro jesteś taki niezadowolony czemu jeszcze tam pracujesz? Skoro tyle dobrej pracy wszedzie czemu nie pojdziesz tam gdzie placa lepiej?

@@pracownik

pójdę pójdę i za mną pójdą następni

To pisz wypowiedzenie.

@@pracownik

napisane czekają na koniec miesiąca

@pracownik

po co czekac? koniec miesiaca i tak nic nie zmienia

@pracownik

Powiem tyle, Kazdy z was sie zwalnia na imprezach firmowych.

jeszcze pracownik
@Piekny Bolek

imprezy firmowe też już nam likwidują bo zimowej nie było tak jak ma nie być w tym roku premii okolicznościowych , dno się robi

@jeszcze pracownik

Bez tragedii. Naje**** sie w domu

losesita
@jeszcze pracownik

pracownik nie siej paniki ,masz stare wieści wszystko wraca i będzie jak dawniej

Piekny Bolek

Rozpoczynamy randke w ciemno.

@Piekny Bolek

A ja myślałem, że wyjdź za mnie czy coś :)

Piekny Bolek

Nie, tam to ta ładniejsza.

Zostaw merytoryczną opinię o Daedong Poland - Cieszyn

• Jak się pracuje w Daedong Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Daedong Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daedong Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daedong Poland?

Kandydaci do pracy w Daedong Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daedong Poland