Opinie o P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j. w Gumna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j. w Gumna

Byłem kiedyś lojalny Nowy wpis

Jeśli trafiacie na pracownika, który oczernia poprzedniego pracodawcę to zastanówcie się co powie o Was w przyszłości ;)

Driv3r Nowy wpis

Tragedia. Odkąd odszedł Zając tragedia do potęgi. Bułkowski nadaje się co najwyżej do pchania karuzeli po sezonie.

Pracownik2022

Zarobki bardzo słabe. pracodawca nie trzyma się zapisów w prawie pracy.

Maria Nowy wpis
@Pracownik2022

Jakich konkretnie zapisów?

Pracownik2022 Nowy wpis
@Maria

Dźwiganie beczek 60l oleju. Trzeba wchodzić wysoko na regały bez zabezpieczeń.

Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o atmosferę pracy i podejście firmy do pracownika? Bo z waszych opinii widzę, że było tragicznie z atmosferą w pracy, no ale też sporo czasu minęło od ostatnich komentarzy na ten temat.

@Ewa

Nic się nie zmieniło.

@Ewa

Atmosferę tworzą ludzie, ja osobiście nie narzekam obracam się w gronie ludzi, którzy tą dobrą atmosferę tworzą. Pracuję już naprawdę długo i nigdy nie było tragicznie. Jeżeli ktoś tu sugeruje się placzkami, którym nic nie wychodzi, wszystko przeszkadza etc, to nastawienie do każdej pracy będzie miał jak oni...

Agnieszka
@Rafał

Naprawdę? Może chociaż wynagrodzenie wzrosło? Słabo ale z drugiej strony taki kryzys wirus itp nie ma chyba czego oczekiwać

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Rafał

Ludzie przychodzą i odchodzą po kilku dniach. Chyba wystarczy?

Znajoma twarz z pracy
@Rafał

Jak to w życiu, niektórzy pracują po 20 lat... Otwórz swój biznes i będziesz miał się jak pączek w maśle

Alojzy Babel

P prezesie firmy Darma Zwracam się z prośbą o przyjrzenie się pracy sprzedawców. Ich profesjonalnosc i doswiadczenie(nie wspomnę w zaangażowanie w kontakcie z kupującym) pozostawia wiele do życzenia.

Klient
@Alojzy Babel

Jak dla mnie zawsze mili i pomocni. Może trafiłeś na zły dzień któregoś z sprzedawców. A może po prostu zostałeś obsłużony jak na to zasługiwałeś :)

Jaco
@Alojzy Babel

Zgadzam się w 100% . Nie dość że nie kompetentni to jeszcze robią łaskę że odbiorą telefon i udzielą informacji ! Nie polecam

@Alojzy Babel

Lepiej nie, bo zabraknie ludzi na magazynie jak ich kolejny raz poprzerzucają na sprzedaż...

Znajoma twarz z pracy
@Rafał

Poprzerzucają? A może to był awans i teraz czujesz się niedowartościowany, że koledzy z magazynu mają się lepiej niż Ty. Jak masz się tak źle to i idź do innej pracy po co się tam męczysz, lepiej wylewać tu swoje żale jak się nie masz źle. Chłopie roboty się chwyć to i twoje wynagrodzenie będzie lepsze.....

Agnieszka

Jakie wynagrodzenie macie w Darma? Uważacie, że jest w miarę konkurencyjne? Podzielcie się opiniami.

@Agnieszka

Minimum i do tego premia za sprzedaż. Tylko że nikt nie wie jak jest liczona.

(usunięte przez administratora)kierownicy z nadwaga nie robiący nic, uprzykrzają życie a pracować tam na ich wypłaty trzeba. Nie polecam kamery wszędzie i tylko szybciej, szybciej... wyścig szczurów za 100 pln premi. Dziekuje

Beznadzieja i amatorstwo jeśli chodzi o auto części to INTERCARS albo GORDON. Cała ta firma to wielka pomyłka żerują na naiwnych klientach.

Żodyn

Ludzie traktowani jak zwierzęta. Pracownicy nie mają nic do powiedzenia. Nie polecam nawet wrogom... Reklamacje Dramat-Darma.

Joni

Praca ciężka, nisko płatna, brak szacunku dla pracowników, nie polecam, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j. - Gumna

• Jak się pracuje w P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j.?

P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Nad Stawem 2
    43-426 Gumna
  • NIP: 5480008061 REGON: 70420667 KRS: 0000117626

P.H.U. Darma M.Bulandra B.Zając sp.j.