Opinie o Adservco Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Adservco Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adservco Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adservco Group Sp. z o.o. w Kraków

Meg Nowy wpis

Czy po wyrzuceniu pracownika zachowują zgodny z prawem okres wypowiedzenia?

Meg1 Nowy wpis
@Meg

Niestety nie. Połowę ekipy wyrzucili z dnia na dzień, informując że na drugi dzień mają nie przychodzić

Dominika

@ktoś, dziękuję za opinię, a czy możesz napisać nam coś więcej o obietnicach ze strony firmy Adservco Group Sp. z o.o.? Czy osoba szukająca pracy na stałe, która chciałaby stabilizacji może z powodzeniem znaleźć to w tej firmie? Jak wygląda relacja na linii pracodawca - pracownik?

@Dominika

Jeśli stabilizacja, to nie tam. Piękne gadanie i wiele integracji, ale dla pracodawcy jesteś tylko kolejnym peselem. Co jakiś czas następuje czyściec, czyli: zatrudniamy nową grupę, szkolimy, obiecujemy, wywalamy połowę. I znów zatrudniamy nową grupę... A ty, człowieku, zostajesz na lodzie z dnia na dzień, bez żadnego okresu wypowiedzenia, po prostu jutro nie przychodź, a czynsz zapłacisz za ładne oczy.

Edyta
@Ania

Aha? Czekaj ale nawiązując do tego wspomnianego "czyśćca" jaki to ma cel? Po co tak cyklicznie robić?

Kaya Nowy wpis
@Edyta

Nie wiem po co, ale prawdą jest, że wyrzucają ludzi z dnia na dzień bez ostrzeżenia ot tak po 2 miesiącach pracy

Edyta Nowy wpis
@Kaya

No raczej nie ot tak, chyba musi być powód? Bo nie żeby coś ale rekrutacja kosztuje a jako hobby raczej jej nie uprawiają?

Na jakich stawkach tam pracujecie ? Coś więcej niż najniższa krajowa ?

M.

Świetna opcja jeśli chodzi o pierwszą pracę! Polecam każdemu kto studiuje kierunki techniczne i będzie potrzebował AutoCADa, ponieważ są tam ludzie którzy cię tego programu nauczą. Najlepiej jak już masz trochę luzu i możesz zapewnić te 40 godzin w tygodniu (bo w sumie to był jedyny warunek przy wychodzeniu na zajęcia w trakcie pracy). Możliwość pracy w soboty. Lokalizacja biura pozwala na łączenie studiów z pracą, nie miałem żadnego problemu by dogadać się z przełożonym na temat równoległego studiowania i pracowania (ale słyszałem że to różnie bywa, nie wiem jak wygląda ta sprawa u innych - ja miałem farta). Firma zapewnia obiady oraz karty multisport (przynajmniej tak było przed pandemią) Co do pracy w czasie pandemii to ani razu nie bałem się o zatrudnienie. Wynagrodzenie nie jest złe jeśli jest się studentem, po ukończeniu to już różnie bywa. Praca ma maks 2-3 lata, ponieważ rysuje się tylko w autocadzie 2D. Na pewno z dumą można wpisać sobie tą pracę do CV.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Adservco Group Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Beata

@anonimowy a skąd posiadasz takie informacje? Pracowałeś tam?

anonimowy

Firma nastawiona na poszukiwanie pracowników najtańszym możliwym kosztem. Najlepiej takich po 2 stopniu studiów będących gotowych pracować za stawki bliskie minimalnej krajowej :)

Ula

Czy firma wciąż poszukuje pracowników? Jakie są wymagania?

Iwo

Zawsze można zmienić firmę ale generalnie to dobry pracodawca, polecam pracę.

Q

Firma wygląda trochę na bezduszne korpo :( Rozmowa kwalifikacyjna raczej konkretna. Trwała może około 15 min z ludźmi którzy zajmują się projektami, a nie hareowcami. Sprawdzane rzutowanie brył, czytanie z rysunku (po angielsku), krótka rozmowa po angielsku (hobby itp.) poza tym typowe pytania ile chciałbyś zarabiać, czym się zajmujemy itp.

Dominika

W internecie oraz powszechnych źródłach informacji brakuje ofert na wolne stanowiska w firmie Adservco Group. Czy ktoś z Was słyszał o prowadzonej rekrutacji przez pracodawcę do pracy w tej firmie? Jak wygląda ta kwestia? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

aseter

Witam, Ktoś może zdradzić jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie? Ciężko się tam dostać? Pozdrawiam

Ktoś z Was obecnie pracuje w Adservco Group Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

ktoś

Popieram inne opinie, że firma dobra na początek, byleby się nie zasiedzieć. Po 2 latach nie widać ani perspektyw na nauczenie się czegoś więcej, ani na zarobki. Awanse są ale podwyżki mizerne. Duża rotacja pracowników, co chwilę kogoś zatrudniają byleby zapełnić luki po starszych pracownikach, którzy prędzej czy później odchodzą nie widząc żadnych perspektyw . Dużo obietnic bez pokrycia.

Nolife

Praca idealna dla no-life'ów, którzy kochają autocada i chcą rysować od rana do wieczora pod kamerami, bez zbędnych rozmow ze współpracownikami.

NowWeAreFree

Dobra firma na chwile, tak zeby sie AutoCada nauczyc bo jest tam od kogo. Ponadto duzo GADANIA o pracy w innych programach, tylko gadania. Poza tym to wdrazanie systemow rodem z korporacji, niestety glownie tych negatywnych. Atmosfera dobra tylko z pozoru. Najlepszym ukladem chyba byloby popracowac na zleceniu troche w trakcie studiow. Dluzej niz rok nie ma sensu tego ciagnac.

admin

Praca w firmie Adservco Group Sp. z o.o. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Adservco Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Adservco Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adservco Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Adservco Group Sp. z o.o.