Opinie o CERTES Sp. z o.o. w Warszawa

Certes Sp. z o.o jest firmą szkoleniowo – doradczą świadczącą usługi z zakresu szkoleń, również dofinansowanych przez Unię Europejską, coachingu, doradztwa biznesowego i wdrażania procesów HR dla Przedsiębiorstw i administracji publicznej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CERTES Sp. z o.o. w Warszawa

Rozczarowanie

W firmie nie ma prawie nikogo kto jest specjalistą od którego można się czegoś nauczyć . O tym przekonasz się do miesiąca. Jak chcesz się czego nauczyć co wykorzystasz w pracy zawodowej i karierze nie polecam. Porównuje z kultura pracy u znajomych zatrudnionych w innych miejscach i zdecydowanie tu jej nie ma. Właściwie nie wiadomo jak nazwać czy się zajmujesz w pracy, bo pomysły słabe i zmieniają się. Część nie zajmuje niczym tylko plotkuje o sobie wzajemnie i udaje że coś robi.

Czy w CERTES Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dyrektor

Przykro mi, ale już zatrudniliśmy główną księgową.

Edzia Nowy wpis

Teraz jest aktualna rekrutacja, dokładnie na stanowisko Specjalistki ds. Zamówień Publicznych. Mam chęć spróbować ale wpadłam dopytać o tą elastyczność względem godzin pracy. Ogólnie praca na 1 zmianę czy więcej i w jakich godzinach?

@Pracownik Nowy wpis
@Edzia

u nas nie ma pracy na zmiany. Pracuje się od poniedziałku do piątku - czas rozpoczęcia wybierasz sama miedzy 7:00 - 9:00. Jeden dzień jest zdalnie.

Julita Nowy wpis
@@Pracownik

A to można ten dzień zdalny dowolnie sobie wybrać? Bo mi akurat pasowałby piątek :). Z tym elastycznym czasem rozpoczęcia pracy to spoko sprawa, tylko dajcie znać czy komuś trzeba to zgłosić, na którą się przyjdzie do pracy.

Kortek

Planuję wysłać CV na kontakt do firmy. Czy wiecie o jakiś rekrutacjach? Czy firma zakłada jakieś premie?

Hania
@Kortek

Ja na ich stronie widziałam ogłoszenie dla eksperta ds pozyskiwania funduszy unijnych i fajnie jakby ktoś jednak opowiedział o premiach o których mowa w ofercie. Czy wiecie, za co jest ta premia np. frekwencyjna i czy jest jakiś stały wzór liczenia tych pieniędzy? Bo czasami jest to uznaniowe.

Pracownik Nowy wpis
@Hania

W firmie jest kilka premii. Na kobiec roku dostaja wszyscy premie - nawet do 100% pensji miesiecznej w zależnosci od efektow i liczby projektow jakie wykonales w danym roku. Dodatkowo premie sa na zakonczenie danego projektu- zalezne od zrealizowanych wskaźników lub za duza liczbe prowadzonych projektow. Dodatkowo jest prowizja w niektorych stanowiskach

Czy w CERTES Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

anonymus

Poza ogromną rotacją pracowników i wiecznie panującym bałaganem organizacyjnym to raczej nie.

Kortek
@anonymus

Podepnę się pod pytanie. Mieszkam blisko siedziby firmy i zastanawiam się nad złożeniem CV, nie chciałbym jednak źle trafić :D

Czy w CERTES Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Agnieszka

Tak.

anonymus

Nie.

Mika

Nie . Prezes ma swoich kolegów którzy pracowali w urzędach i nie są specjalistami w niczym i strasznie obgadują pracowników i siebie nawzajem . Czyli zasady jak w słabym urzędzie. Jak lubisz się kręcić i bić pianę bez wysiłku to spokojne i fajne miejsce na przeczekanie, bo wprost nikt cię rugał nie będzie.

kasia

Wbrew temu co mówią o sobie to mała firma. Co akurat łatwo sprawdzić. Większość osób tych długo zatrudnionych jest na działalności. Nie mają swoich własnych produktów tylko pośredniczą, albo wpadnie unijny projekt albo nie. Dają umowy o pracę do projektu, ale większość projektów maja w fundacji. Ci sami właściciele. Może się więc okazać że starasz się o prace w firmie a potem dają ci umowę do podpisania na fundację. Ciężko więc mówić o rozwoju. Jeżeli masz na myśli rekrutacje jak w dużych firmach to nie ten kierunek.

Jagoda
@kasia

I na ile dają umowę jak trwa projekt? Wiesz może ile idzie zarobić na jednym projekcie, wysokie są to kwoty? A jak wygląda zatrudniane nowych osób, bo piszesz tu tylko o ludziach, którzy są tu długo?

@Jagoda

Mamy standardowe warunki zatrudnienia, na B2B jest max. 30%. Zarobki są uzależnione od stanowiska, średnio kwota 5000 netto

@Jagoda

Normalnych pracowników nie ma dużo i raczej dłuższy staż nie występuje poza znajomymi lub zwyczajnie nie umniejszając mniej lotnymi ludźmi bo wielu takich to mili ludzie. To trochę wynika z branży trochę z ludzi.Myslacy szukają dalej a nie bawią się w prywaty właścicieli, ploty itp .

@Kasia

To ile maksymalnie taka osoba bez znajomości może tu przepracować? Ciężko się dostać jak ktoś nie ma znajomości? Bo zastanawiam się czy wtedy są jakieś wyższe wymagania chociażby względem doświadczenia. Czy znajomi szefostwa mają te same pensje co inni na tych samych stanowiskach?

Odp
@Jagoda

Nie ma kultury pracy na tym poziomie. Biorą projekt jaki wpadnie i płacą jak popadnie. Nie pracują na swoich produktach tylko zaciągniętych od ludzi z zewnątrz lub innych firm. Więc reguł nie ma. Ale można się dogadać jak są pieniądze.

@Odp

Powiadasz, że dogadać się można, jak są pieniądze. To, jako Główna Księgowa na jaką maksymalnie kwotę mogłabym się tu na rozmowie kwalifikacyjnej dogadywać? W tym momencie właśnie podają, że jest im jedna potrzebna na umowę o pracę lub kontrakt b2b, co potwierdza powyższe słowa osoby z firmy.

Dyrektor

Przykro mi, ale już zatrudniliśmy główną księgową.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CERTES Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rozczarowanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CERTES Sp. z o.o.?

Czy pracownicy CERTES Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak, ostatnio na jesieni mieliśmy 3 dniowy wyjazd do Hotelu Mercury w Szklarskiej Porębie i Czeskim Mieście Skalnym Adrspach. Wszystkie święta obchodzimy uroczyscie

Jolanta
@Ewa

A czy poza uroczystym obchodzeniem świąt można liczyć obecnie na dodatki na święta w jakiejkolwiek formie? Czy pracownicy co jakiś czas mogą liczyć na podwyżki?

@Jolanta

tak, prezent świąteczny jest pieniężny. Podwyżki są, szczególnie jak zmieniasz/ zwiększasz zakres zadań/ projektów.

Elżbieta
@Ewa

Kto decyduje o tych zmianach? Przełożony? Czy można samemu wyjść z inicjatywą i sobie zwiększyć te obowiązki?

@Elżbieta

Możesz sama przyjść z takim pomysłem, Przełożony/ Zarząd, ale też sytuacja - wygrane nowe projekty komercyjne i dofinansowane. W przypadku stanowisk kierownika i koordynatora projektu zmiany są często, bo proojekty trwają od kilku miesięcy do 3 lat. Generalnie panujetutaj zarządzanie kompetencyjne, szukają miejsca dla Ciebie w tym, gdzie masz talent.

Jolanta
@Ewa

A czy zwiększenie zakresu zadań jest równoznaczne z dłuższym czasem pracy ( mam na myśli nadgodziny)? Jeżeli tak to jak pracownik jest rozliczany z nadgodzin?

nareszcie wolna

Nie polecam tego miejsca do pracy, cieszę się, że się zwolniłam.(usunięte przez administratora) które prowadzi Fundację oraz Certes (usunięte przez administratora) non stop w projektach by tylko więcej się nachapać (oczywiście dla siebie, bo jak pracownik, mimo, że mu obiecano podwyżkę się upomni, to zostanie wyśmiany).(usunięte przez administratora) Kierownicy projektów to jest jakaś pomyłka, niekompetentni. (usunięte przez administratora)Krzyczy na swoich podwładnych, donosi do Prezesa jeśli ktoś ma czelność wyjść do domu o normalnej porze.(usunięte przez administratora)Zarobki na ilość pracy, którą się ma są w mojej ocenie za małe. Dojazd do miejsca pracy jest fatalny ((usunięte przez administratora)kompletne), ale ma być wygodnie dla (usunięte przez administratora)prowadzących biznes niż dla pracowników. Biuro mimo, że świeżo po remoncie, jest brudne.

Filip

Firma pod każdym względem dobra, dołóżcie dobra pracę to jest pełne zadowolenie.

Lider zespołu

wszystko zależy od działu w którym pracujesz np. prowizja lub auto w dziale handlowym lub premia za zrealizowane wskaźniki w projektach, jeśli jesteś kierownikiem projektu. Pakiet medyczny Allianz niezależnie od formy zatrudnienia. Niektórzy wyższe niż standardowe stawki za prowadzenie szkoleń. Drobne bonusy na święta. Elastyczny czas pracy - można zacząć od 7:00 - 9:00

Łukas

bardzo fajna firma , świetny zarząd i bardzo dobrze przygotowana kadra familijna atmosfera pracy - dosyć nietypowe jak na Warszawę Lubię atmosferę w CERTES Sp. z o.o. za: profesjonalna kadra

beatka
@Łukas

lukas mozesz pwoiedziec cos wiecej? ile szkolen robia? jaka jest atmosfera czy sa umowy na stale jakie jest wynagrodzenie mniej wiecej?

patryczenko
@beatka

@beatka Szkoleń komercyjnych robimy mnóstwo, projektów też jest sporo. Zatrudniając się w Certes nie wyobrażałem sobie, że może być gdziekolwiek miejsce o tak pozytywnej. rodzinnej atmosferze, gdzie wszyscy się znają, szanują . Wynagrodzenia są to indywidualne kwestie osoby zatrudnianej z Zarządem, forma zatrudnienia również (pełna elastyczność).

Bartosz
@patryczenko

Pisząc o elastycznej formie zatrudnienia jakie kontrakty masz na myśli? Są długoterminowe, czy raczej umowa zlecenie?

patryczenko
@Bartosz

To już zależy od stanowiska i charakteru pracy, w grę wchodzi B2B, UOP oraz zlecenie również.

Stella

Może pracownik nie spełnił pokładanych oczekiwań?

@Stella

Powód prosty - jest masę nowych projektów dofinansowanych, bo kto się zna ten, wiec, że w końcu ruszyły środki UE z obecnej perspektywy.

Justyna

@Ciekawy, czy jesteś pracownikiem w firmie CERTES? Jeśli tak to zachęcam Cię do wypowiedzenia się na temat pracy w tej firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? @Stella, czy masz dodatkowe informacje odnośnie pracy w CERTES? Może mogłabyś powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu?

Elwira

Słaby pracodawca nastawiony tylko na własny zysk, brak docenienia pracownika, brak szacunku do kobiet (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Elwira

Zatrudnili pracownika w styczniu na stanowisko specjalisty ds rozliczania. Dlaczego jest teraz następne ogłoszenie.

Justyna

@Elwira, możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracowałaś? W jaki sposób objawiał się wspomniany przez Ciebie brak szacunku? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat ogólnych warunków? Czy w Certes pracownicy mają szansę na rozwijanie swoich umiejętności?

zawiedzony

projekt we wrocławiu ISTQB- prowadzony przez find-work agencję . Szkolenie chaotyczne i oczekiwanie na staż. MIESIĄC BEZ INFORMACJI dla 15 OSÓB odnośnie stażu czy będzie czy nie !!!! Porażka. 3 miesięczny Staż oczywiście mało płatny bo niecałe 1000 zł. Koordynatorka Magdalena ? Olała grupę i zlekceważyła, dalej zero informacji. I rób co chcesz, nie odpisywanie na emaile, brak wysłania certyfikatu NLB, nie polecam młodym osobom. Jeden wielki kit.

admin

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy CERTES Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o CERTES Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CERTES Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CERTES Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CERTES Sp. z o.o.?

CERTES Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 23 ocen.

CERTES Sp. z o.o.