Opinie o Nutricia Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nutricia Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nutricia Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutricia Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Menager

Niestety nic dobrego nie można napisać. Co 3-4 lata wymieniają przedstawicieli chyba ,że jest się Managerem oooo.. to dożywotnio tam pracujesz. Ewentualnie możesz z kimś wyżej się bliżej zaprzyjaźnić to też będziesz miał dobrze. Nie będą cackać się z Tobą. Panie w HR wszystko wiedzą i nic z tym nie robią. Jak to mówił jeden z Dyrektorów do Managera - nie ważne jak będziesz gonić swoich przedstawicieli ja będę tylko z wyniku Cię oceniał. Kultura ma być na pierwszym miejscu ale widać od razu kto z kim tam tańczy. Jeśli nie masz charakteru korporacyjnego to nie wytrzymasz. Premię biorą tylko Managerowie. Tylko oni się tam liczą i cały świat tylko wokół tych ludzi się obraca. Za premię mogą kupić kolejne mieszkanie a Ty za cały rok nie masz szans zarobić połowę tego co ich premia.

Non Nowy wpis
@Menager

Jest rekrutacja na Hospital Key Account Manager. Ktoś może mi udzielić informacji jaka tam jest atmosfera, jaki przełożony? Wydaje mi się, że na pewnym portalu dość często pojawiają ogłoszenie do działu szpitalnego do Nutruci. Ktoś może powiedzieć więcej na temat tego działu?

Ciotka Nowy wpis

Pracowałam w Nutricia Polska dobrych parę lat temu, rozstałam się z nimi w związku z końcem umowy, ale z perspektywy czasu oceniam ich średnio. Generalnie jakiekolwiek stałe umowy u nich, było bardzo ciężko dostać. Najpierw byłam zatrudniana zewnętrznie, potem dostałam umowę czasową i kilka moich znajomych miało podobnie. Umowa na rok, przedłużana na kolejny i tak w nieskończoność. Jak już odeszłam, to w Wwa ludzie na specjalistycznych stanowiskach zarabiali mniej niż ja, jako jako pracownik biurowy (tylko z angielskim) w innej firmie w mniejszym mieście w Pl. Dawniej imprezy integracyjne mieli nawet za granicą, potem to już się skończyło. Premie spoko, socjal był rzeczywiście fajny, niby jakieś prywatne porody, jak już ktoś pisał, potwierdzam, chociaż na umowie na czas określony bym jednak wolała z tego nie korzystać. U mnie atmosfera była ok, ale wiem, że np. u przedstawicieli handlowych/medycznych średnio. Szczególnie jak poredukowali etaty i przedstawiciele mieli potem takie połacie, że rzeczywiście nie bywali zbyt często tam gdzie mieli być.

Czy w Nutricia Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ciekawa Nowy wpis

Jakie są warunki finansowe na stanowisku specjalista ds żywienia medycznego?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Nutricia Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Czy w Nutricia Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Angella

@Pomocny o jakim prywatnym porodzie piszesz? To są bzdury!!! Firma oszczędza gdzie może, tnie stawki premii i już dawno przestała być prorodzinna.

Pomocny
@Angella

A o której spółce piszesz? Bo raczej nie o Nutricia.

Czy zdarzają się nadgodziny w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Bgjiut

Tak. Ale teraz wprowadzają zadaniowy czas pracy, żebyś pracował po godzinach ale żeby te nadgodziny Ci się nie należały.

Krystyna

Co to znaczy, że firma jest „benefitująca rodziny”, tak jak ktoś pisał w komentarzu? Co ma stan cywilny i posiadanie dzieci (lub) nie do mojej pracy? Bardzo proszę o wyjaśnienie, o co chodzi, bo myślałam nad aplikowaniem, ale nie wiem teraz.

Pomocny
@Krystyna

Twój stan cywilny, czy posiadanie dzieci nie ma wpływu na Twoją pracę. Chodzi o to, że w przypadku, gdy zdecydujesz się na założenie rodziny będąc pracownikiem, możesz liczyć na wsparcie ze strony firmy jak np. prywatny poród, wyprawkę, pewny powrót na stanowisko po urlopie macierzyńskim, inne możliwości świadczenia pracy w zależności od stanowiska itp.

Łucja
@Pomocny

I dużo osób już z tej opcji skorzystało? Czy aktualnie mają jeszcze jakieś tego typu benefity? Opinie tu są dość dawne i ciekawa byłbym aktualizacji warunków zatrudnienia

Sklep Zachodniopomorskie

Witam, pisalam do Firmy już w tej sprawie ale zero odzewu więc może tutaj ktoś to przeczyta. Jestem kierowniczka sklepu sieci międzynarodowej i powiem szczerze że to co wyprawia wasz przedstawiciel to jest jakaś masakra! Jak mieliście porządnego człowieka to mu nie daliście umowy a w zastępstwie przyjeżdża teraz Pan Patryk i to jest porażka. Czy to normalna praktyka że przedstawiciel przynosi produkty z samochodu ustawia je na półce robi zdjęcia a później je zabiera i wychodzi??! Jakiś (usunięte przez administratora) i te jego żarty na poziomie familiady.. nie dość że przyjeżdża raz na dwa miesiące to jeszcze taki (usunięte przez administratora) Dzwoniłam do koleżanek z innych sklepów i u nich robi podobnie ale mało tego, do Anki to ze stendem przyszedł zapakowanym ładnie zrobił zdjęcie i go zabrał. Nikt tego nie sprawdza? U mnie za takie coś zwolnili by mnie z hukiem.Jezdzila wcześniej Paulina no też sierotka ale przynajmniej była raz w miesiącu tego całego Patryka to ja może w ciągu roku widziałam 5 razy?! Jestem zła bo miałam od Was fajnego przedstawiciela Pawła, wszystko miałam dogadane 2 razy w miesiącu byl, dbał o planogramy ekspozycje asortyment nawet mój regionalny jak przyjeżdżał to chwalił a teraz jakiś dramat. Pisałam do jakiejś Beaty ale okazuje się że ten Patryczek przy niej to robił też więc tam ręka rękę myje. Naprawdę jestem zawiedziona. W zeszłym roku super handlowiec ale w tym to nieporozumienie. Nie pamiętam kiedy tu jakiś dyrektor przyjechał to by zobaczył ale w sumie oni wiedzą kiedy są kontrole więc tu wtedy latają jak ze (usunięte przez administratora) Zróbcie coś z nim ja nie chce go widzieć w moim sklepie. Mnie nie będzie oszukiwał a skoro Wam pasuje że (usunięte przez administratora) Was to wasza sprawa. Chce z powrotem poprzedniego przedstawiciela. Z kolezankami z innych sklepow mamy napisac jakas petycje czy co?

Zdziwiony
@Sklep Zachodniopomorskie

Mam nadzieje ze ktos kiedyś opisze Ciebie z imienia o Twojej pracy i co robisz. To nie miejsce aby wylewać swoje żale o osobie i jej wykonywania pracy. Nie znam człowieka i nie interesuje mnie jak pracuje. Chciałbym przeczytać rzetelną informacje o firmie, a nie jakieś wypociny sfrustrowanej pełnej nienawiści osoby. Ogarnij się i zajmij się sobą. Zobacz co w swojej pracy masz do poprawy. Nie pozdrawiam :(

Mariusz
@Sklep Zachodniopomorskie

Może trzeba napisać petycje aby Ciebie z koleżankami usunęli?

Kroko

Cześć. Słyszałem opinie wśród znajomych, że nutricia dyskryminuje mężczyzn przy awansach. Czy to prawda?

W Nutricii pracuję prawie dwa lata i nie jestem ogólnie zadowolony z tego co tam się dzieje. Bardzo mała ilość awansów, szkolenia tylko jak zostanie coś w budżecie na koniec roku, specjaliści zajmują się tym czym powinni menadżerowie (lub powinni dostać awans). Jeżeli chodzi o atmosferę to jest bardzo przyjazna, firma mocno benefitująca rodziny, wiec jak ktoś ma w planach zakładać rodzinę to jest to dobre miejsce do pracy.

Michael83

Pracowałem w dziale sprzedaży ponad 2 lata temu ze stażem ponad 5cio letnim W tej firmie myśli się o ludziach. Dział HR jest działem z prawdziwego zdarzenia stojac na straży tego aby pracownikom pracowało się dobrze. Sam pracowałem w dziale sprzedaży terenowej i mogę smiało stwierdzić ze : pod kątem narzędzi pracy niczego mi nie brakowało, atmosfera w dziale była bardzo dobra - miałem super kolegów i koleżanki - byli gotowi pomóc w razie potrzeby, ludzie z biura ok. Szefostwo wykazywało się zrozumieniem i nie miałem poczucia że z problemem zostawiają mnie samego. Meetingi firmowe bardzo fajne i nawet udawało się znaleźć czas na chwilę odpoczynku. Pracując teraz w innym miejscu widzę jak dużo moja obecna firma ma jeszcze do nadrobienia w kwestii dbania o pracownika. Pozdrawiam Team Nutricia

byly
@Michael83

Ale "bulshit"...

Lutek
@byly

Ale konstruktywna odpowiedz. Brawo. Kolejny troll !!!

Joanna
@byly

Jestem ciekawa, jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Nutricia Polska. Czy mógłbyś napisać coś bardziej pomocnego użytkownikom? Ustosunkuj się do wypowiedzi @Michael83 w sposób merytoryczny i dokładnie opisz z którymi elementami Jego wypowiedzi się zgadzasz, a z którymi nie. Jest to ważne, ponieważ użytkownicy będą mieli ocenę firmy z różnej perspektywy.

Kk
@Michael83

Jak jest tak fajnie to czemu tam nie pracujesz?

Jaga88

Nie polecam... Jeśli jesteś z poza układu pracujesz non stop i nigdy nie będziesz doskonały. GM w ogólne nie widzi co dzieje sie w poszczególnych działach mimo ze micromanagment ma opanowany do granic możliwości.

?

@Rurik czyli w biurze pracują tylko kobiety?

Rurik

W firmie działają silne organizacje feministyczne, cały biurowiec to kobiety, żadnego równouprawnienia a stanowiska decyzyjne na produkcji i magazynach pól na pól, przy czym kobiety mają zazwyczaj byle jakie studia humanistyczne, byle by było połowa kobiet. Kiedy bedzie to równouprawnienie i wiek emerytalny dostosowany do długości życia czyli mężczyźni powinni pracować 8 lat krócej.

Kostek

Ktoś tu mocno przesadza z narzekaniem. Firma jak najbardziej dobra, a teraz to każdy zastanawia się jak firma przejdzie przez ten kryzys spowodowany epidemią?

Justa_90

Zdecydowanie nie polecam pracy w biurze ze wzgledu na ilość pracy, procedur i traktowanie ludzi przez szefostwo. W firmie panuje atmosfera strachu, nikt się nie odezwie bo boi się konsekwencji.

Weszłam tutaj i od razu przypomniała mi się moja kiepska rekrutacja w Nutricii ok 2-3 lata temu, miałam spotkanie z niejaką panią Martą. Byłam na wielu rozmowach rekrutacyjnych, ale ta utknęłam mi wyjątkowo w pamięci, bo w żadnej dużej korporacji na rozmowie nie pytano mnie czy posiadam dzieci, co po pierwsze budzi niesmak, a poza tym jest jawnym złamaniem kodeksu pracy. Poza tym stanowisko w ofercie nazywało się manager, a na miejscu okazało się, że nazywa się koordynator, na moja prośbę o doprecyzowanie pani powiedziała "co to za różnica, przecież to to samo". Potem kazała mi ze sobą odegrać scenkę - ona udawała pracownika, który mówi, ze czegoś nie zrobi, a ja miałam dowiedzieć się dlaczego. Przez bite 5 minut, gdy zadawałam pytania, na który dorosły, normalny człowiek odpowiedziałby od razu, ona mówiła głosem imitujące małe dziecko "oj nie wiem, nie mogę powiedzieć" itp. Wyszłam z rozmowy bardzo zniesmaczona.Jak widzę oferty Danone to nawet na nie nie wchodzę, chociaż może do tego czasu coś się zmieniło :)))

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Nutricia Polska Sp. z o.o.?

nutricia

9-17 plus oczywiste nadgodziny

Wik_83

Pracuje w Nutricii Medycznej kilka miesięcy i mam słabe wrażenia. Umowy dają czasowe, telefony i maile po pracy to standard, kierownictwo zapatrzone w siebie nie ma czasu na nic poza rzucaniem niby smart celów. Może to kiedyś był pracodawca roku, ale na pewno już nie teraz.

Bibi
@Wik_83

Widać że nie uczą się na błędach...pracowalam kilka lat temu i z osób które ze mną pracowały większość odeszła...dokładnie praca nienormowana tj.weekendy,wieczory to standard a menadzerstwo to jedna wielka klika, która myśli o swoich stolkach...dla normalnych ludzi atmosfera nie warta pieniędzy jakie płacą....

Zostaw merytoryczną opinię o Nutricia Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nutricia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Nutricia Polska Sp. z o.o.