Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Dziwna Historia

Ktoś wie co z Panią W? Długo jej niema, za długo...

Hmm
@Dziwna Historia

Może najwyższa pora by zająć się swoim nosem i życiem a nie szukać kolejnych tematów do plot Głupi buraku..Może czasem warto przemyśleć co się pisze nim się to napisze . Jak Cię tak bardzo interesuje to może zapytaj bezpośrednio..a nie tylko nakręcać sensacje..I jeszcze na forum. Wszyscy tacy odważni obsmarowywac by wszyscy widzieli a przyjdzie co do czego to się nawet nie odezwa. Rzeczywiście tematy by poruszać na cały świat.. żenujące a zarazem jak można być takimi szujami. I (usunięte przez administratora) powinno Ciebie to obchodzić..

Grzeczniej proszę
@Hmm

Może najwyższa pora na jakieś ziółka na uspokojenie? No chyba, że "kultury" nauczyli cię w domu to w takim wypadku raczej mało co pomoże

Konstanty
@Grzeczniej proszę

Chyba dla Was uprzejmi znajomi

Akceptujący
@Dziwna Historia

Najpierw wypadałoby pomyśleć czy może coś się stało..nim wypisywać na forum wszem i wobec.. Ludzie czasem pomyślcie..Bo sami nie zdajecie sobie sprawy ,że czasem naprawdę bywają różne sytuację a nie tylko zawiścią..

Obserwator
@Akceptujący

Nie znasz dnia ani godziny..I każdego może spotkać Taka sytuacja..taka prawda

Miko
@Dziwna Historia

Pytaj jej pseudo przyjaciółek brygadzistek,szczególnie jedna z nich udziela wyczerpującej odpowiedzi na ten temat,W ma zaufanie do tych co nie powinna mieć, gniazdo żmij

Katarina
@Miko

A reszta to niech zajmie się sobą i tyle. Każdego może to spotkać i nigdy nic nie wiadomo. Ale to nie powód by siać sensacje i obsmarowywac...taki podły zakład ,że ludzie tylko patrzą jak komu się noga powinie i by zadrwić..przykra sytuacja..ale to jest życie...nikt nigdy nie wie co go czeka.. I taka sytuacja może mieć miejsce wszędzie i u innych..więc czasem naprawdę trzeba się zastanowić nad tym co się napisze i powie.. I naprawdę najlepiej niech każdy zajmie się swoim życiem..a co do ludzi..to taka zawiść ludzka.. MIKO a Ty jakbyś była mądra/mądry to Również pewne info dla siebie a nie odrazu tutaj pisać..po co ? Komuś przyjemność to sprawia ? Ludzie naprawdę?!! Tylko na tyle Was stać...na tyle by tylko jechać po innych..I tyle jadu

Katarina
@Miko

W Tym zakładzie to co drugi jest fałszywym dwulicowym człowiekiem..no ale Cóż to świadczy o człowieku..widocznie większość na tyle tylko stać..

Serio
@Katarina

Serio,Ok sama prawda,ale no niestety tak już jest praktycznie wszędzie nie tylko tu,sensacja goni sensację a jeszcze jak ktoś kogoś nie lubi,to wtedy staje się literatem i daje tego upust na tym forum ha ha

Barbra
@Miko

Ta jej przyjaciółka, to tak z dobrego serca przekazuje dalej hm a sama nie wie co ją w życiu może spotkać i jaką może w przyszłości stać się sensacją

Neutralny
@Barbra

Ile Was jadu i zawiści..

Niedowierzanie
@Obserwator

Przykre to..☹☹

Tak
@Niedowierzanie

Tak,przykre zgadza się ale jeżeli mam wybierać między jedną a drugą,to zawsze wybiorę pracę z W,dla mnie zawsze była w porządku

Prawdziwie
@Tak

Przykra sytuacja jaka nastąpiła..ale dobrze że jeszcze Są ludzie którzy nie sieją jadem tylko i byle tylko ciągle obelgi w człowieka..

Kolega
@Prawdziwie

Raczej nikt tutaj nie pisze o tych co są w porządku a ona niestety nie była w porządku do ludzi,poszczególne jednostki tylko mogą o niej coś dobrego powiedzieć

psiapsiułka

Najbardziej fałszywą to jest brygadzistka B.W z FO6-montaż.Ta tej to nikt nie pobije fałsz, obłuda,brak kultury osobistej,poza plecami jedzie po swoim kierowniku.Leser i śmierdzi fajami.

Zorro.
@psiapsiułka

Jeśli o funkcji brygadzisty mowa ,to czy zawsze muszą być wybierani tzw.przysłowiowe faje .Teraz przybędzie kolejny na magazynie.Nie dość że youtuber to jeszcze brygadzista .

Ina
@Zorro.

A który to taki ?

@Zorro.

Dziwne wracać do postu z 2015 roku

Oo

No to teraz literaci dadzą upust swojemu nie zadowoleniu długi weekend panowie i panie,wątki zaczęte do roboty pisać,wylewać żale tutaj a jeszcze postoje,oj będzie się tu działo

Ktoś
@Oo

Otworzył paszczę i (usunięte przez administratora) się wylało. Płacą ci za to szczucie? Czy tak cię wychowali że to twój chleb powszedni?

Asertywny

Dwunastki, soboty... A co ja wół mam w dowodzie napisane czy jak? Jak mnie poprosi ktoś żebym stanął na czatach przy kradzieży katalizatora albo diler da darmową działkę to też mam brać? Swój honor i zasady trzeba mieć, a jak ktoś jest mądry w towarzystwie, a później się na wszystko zgadza to dla mnie jest miętka faja lub sucha (usunięte przez administratora) i niech do mnie się nie odzywa bo ja powiedzieć umiem co i jak i zazwyczaj taki klient ucieka z podkulonym ogonem bo moja siła argumentu jest level expert.

@Asertywny

Niestety chore prawo pozwala na takie praktyki ale jest jeszcze prawo moralne ale żeby je stosować to trzeba mieć honor i sumienie

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Xyz

Czy warto aplikować na stanowisko konstruktora? Może ktoś coś napisać?

Tak nierzadko zdarza się taka

Okazja bierze póki ciepłe

Enduro
@Xyz

Za mało płaca. We wrocku zarobisz sporo wiecej na podobnym stanowisku. Atmosfera i sama praca ok

Tytan
@Xyz

Z płacą to faktycznie lipa. Od 2 lat nie było podwyżek.

@Tytan

To raczej nie jest prawdą, bo co roku jest

Tytan

Ostatnia była 2 lata temu. Mamy 2 kwartał roku a tu dalej nic...

Ginter

Dokladnie, w 2020 nie bylo podwyzek dla konstrukcji

Produkcja dostała

Prawda zawsze pośrodku
@Ginter

Nie było ogólnie dla całej administracji, bo był covid i oszczędności.

Cierpliwości...
@Tytan

Podwyżki dla administracji są przyznawane w kwietniu

Ale
@Cierpliwości...

Tak, ale w zeszłym roku nie było w ogóle

Cierpliwości...
@Ale

Ktoś już wcześniej wyjaśnił dlaczego, covidowe cięcie kosztów, nie dali podwyżki.

Bomba
@Cierpliwości...

Zobaczymy czy tym razem też będzie cięcie kosztów.

Gatu
@Bomba

Zaraz kwiecień deja vu z zeszłego roku..

Biuro
@Xyz

Tak,warto,ciekawa praca i świetny zespół, wynagrodzenie też ok

Lola
@Biuro

Na produkcji też jest ok,wszystko zależy na jakich ludzi trafisz bo z pracą można sobie poradzidzic wszedzie,ale ludzie sa różni. Ja mam to WIELKIE szczescie że,pracuje juz pare lat i zawsze trafiam na wspanialych ludzi ,nie wszyscy maja takiego farta i szybko sie poddaja bo robota ciezka i do tego ludze falszywi. Powodzenia nowym!

Asertywny

Mówisz jak jest, jak zrobisz w takiej i takiej sytuacji? To przychodzi co do czego i robisz/mówisz, a nie pierwszy się wyłamujesz i kwity podpisujesz. Mnie ulica nauczyła, a nieraz było ciężko i niebyło co do garnka włożyć i pozostawało jedno. Ja jednak honor mam i wolałem głodować nim pracę znalazłem i uczciwie zarobiłem, ja kradł niebędę bo zasady swoje trzeba mieć i się ich trzymać. ELO bomble.

Widzę

Ja to widzę tak,wszyscy tutaj są bardzo nie zadowoleni i bardzo krytyczni może czas rozejrzał się za inną pracą

Nostradamus

Teraz postoje, a później soboty, dużo sobót.

@Nostradamus

Jak już teraz wiedzą że że potem będą zwiększone zmówienia na części to niestety mogą dawać minusy do odrobienia a jak wiadomo że tych minusów nie będzie kiedy odrobić to musi być postojowe lub urlop. Tak to wygląda

@Nostradamus

Skąd mozesz wiedzieć co bedzie Prorok czy co?

@Nostradamus

Nostradamus Ty nie masz pojecia jak bedzie ciesz się swietami i pracą nie buntuj ludzi bo sam siedzisz w internecie i jesteś zwyklym szczurem a najwiecej masz zawsze do powiedzenia i to samych glupot

@Bernadetta

Przecież to sam objawiony Jackowski, wieszcz nam wieszczu

@Bernadetta

Przecież to logiczne, że zamówienia od tak sobie nie spadną, a postoje nie są podyktowane zmniejszonymi zamówieniami tylko innymi czynnikami. Jeśli myślisz, że to nie będzie do nadrobienia to jesteś w bardzo dużym błędzie lub tylko udajesz co jest żałosne w twoim wykonaniu.

@Bernadetta

Z pewnością równą tej, że jutro rano znowu wstanie słońce klient zdecyduje się zrezygnować z nadrobienia części akurat w tym zakładzie i co za tym idzie ileś tysięcy sztuk niezostanie wyprodukowanych i sprzedanych bo oni i tak grosze zarabiają na tych autach więc to mała strata hehe.

@Nostradamus

Ty chyba dużo zarabiasz skoro tak cię to martwi. Powiem ci że dobrze spędzam święta z rodziną a co będzie to będzie.

@Tomek

Nostradamus to chyba jakiś ktoś" ciężko pracujący" za biurkiem bo cały czas rzuca kłody na produkcje. Jeśli chodzi o pensje na produkcji to te wyglądają mizernie, zwłaszcza że ich wartość nabywcza cały czas spada i to dzięki temu że jak widać według góry naszych wynagrodzeń dodatkowych inflacja nie tyka bo od kilku lat ani drgną

@Nostradamus

Czy Ty pracujesz aby w logistyce ? Wszystko wiesz i to najfajniesze że wiesz o każdym projekcie ja nie znam ludzi z nastepnej zmiany znaczy to że nie wiesz nic

@Bernadetta

W logistyce nie. Mam po wielu latach pracy rozległe kontakty i znajomości na większości projektów.

Jaro
@Nostradamus

To może zacznij biografię zakładu pisać,może jakieś wydawnictwo Ci ją wyda,zarobisz hajs,wyjedziesz w p.... i będziesz w końcu szczęśliwy,a my uwolnimy się od ciebie,pozdro nie szczęśliwy Nostra

Guru

Zamiast pitolić głupoty o zamknięciu zakładu weźcie się za robotę.... Jakmi jesteście szujami, że własnemu pracodawcy źle życzycie. Nie rozumiecie podstaw ekonomii i tacy jak wy myślą, że pieniądze to z nieba lecą... A nie czekaj rząd da bo przecież ma i to w cale nie z podatków... typowi wyborcy partii rządzącej nic od siebie tylko daj. Najlepiej kopyta do góry a pieniądze na konto. Nie ma przymusu pracy w tym kraju, nie pasuje to złożyć wypowiedzenie. Zawsze mozna też założyć własną firmę i zobaczyć jak kolorowo żyje się ze statusem przedsiębiorcy. Mam nadzieję, że tacy ludzie sami odejdą i nie będą zatruwać atmosfery tym co faktycznie chcą pracować.

Obserwujący
@Guru

To forum to już naprawdę jest jedna wielka porażka. Większość to tylko czeka na kolejny temat do sensacji i by tylko obsmarowywać innych zamiast patrzeć na czubek własnego nosa . Ciekawe co jeszcze wymyślą

Jaro
@Obserwujący

Właśnie,ciekawe co?ha ha,nudzą się w swoich domach i w pracy

Ada

Wie ktoś coś na temat przystąpienia zakładu do programu szczepień?

Tak

Tak jest niech każdy zajmie się swoim życiem i uczciwą pracą,a tutaj powinny być wpisy dotyczące faktycznie pracy,a nie obmawianie innych ludzi i żale i pretensje nie wiadomo Tak naprawdę do kogo i o co,nie pasuje,to zmienić pracę i tyle,może jest gdzieś tak,że płacą za nic,chociaż wątpię

Lama

Wykorzystują nasz urlop,też mi coś widocznie mają prawo do tego według kodeksu pracy

Pulchna

Zajmij się sobą a nie innymi z apetytem,chyba też cały czas siedzisz na stołówce zamiast pracować skoro ją widzisz, miłego dnia

ada

@Zbulwersowany Tonie Macan się zeszmacił,tylko Dyro dał ultimatum-albo minusy,albo urlop{co jest wbrew KP.}Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na urlop.A rozmowa z Dyrem to farsa,"PAN KAŻE -SŁUGA MUSI'',a jak się nie podoba to fora ze dwora.Nie będziesz TY będzie inny i karuzela wyzysku będzie się kręcić dalej.Alleluja i do przodu.

@ada

Że co? To są zwykłe pomówienia.

@Nostradamus

Jak to są pomówienia to co w takim razie Dyro naprawdę powiedział??? A jak się nie podoba to owszem do wielu innych zakładów ludzi potrzeba np. do Zorki ale takie łamanie prawa co rusz jest po prostu żenujące

@Nostradamus

To nie są pomówienia tak nas traktuje straszy zwolnieniem tylko co nie ma dowodów każdy się boi o prace nic tylko iść z dyktafonem

Nostradamus

Pewnie po tym wpisie będziecie informowani wyłącznie przez brygadziste. To dobrze, jak będzie nagranie to wiadomo będzie kogo oskarżyć o nielegalne nagrywanie. Wątpię by jedna osoba ryzykowała swoją karierę dla innych.

@Nostradamus

Oskarżyć to można nie pracownika za nagrywanie tylko dyra bo to podchodzi pod (usunięte przez administratora) bystrzaku dlatego napisałem ze ludzie boją się o pracę czytaj ze zrozumieniem

Oburzony

Pisać do Niemiec o odwołanie Dyra

Napisałem mobbin. To słowo nie jest obraźliwe wiec nie wiem czemu administrator usunął fakty

@Oburzony

Szanuj Dyrektora swojego bo mozesz miec gorszego Moim zdaniem nasz Dyrektor jest to Super gość czasami kogos na czyms zlapie zabierze symbolicznie parę groszy ktorych się nie odczuje na wyplacie on ma taką pracę. Są palarnie jest kantyna inne zaklady tego nie maja Szanujcie pracą to i Was poszanuja a takiego Dyrektora wiezcie mi niektórzy nam zazdroszca

Landek
@Oburzony

Ciebie powinni odwołać i to z hukiem

Alslsl
@Landek

O rany...????

Oburzony
@Bernadetta

Może i Dyrektor nie jest zły ale minusy to przesada

@Oburzony

Masz racje dwa trzy minusy to jesxvze mozna przeżyć ale więcej to straszne obciążenie szczegolnie dla tych co mieszkają daleko

Do
@Bernadetta

No niestety,ale zakład płaci za te minusy i jest,to chyba normalne,że trzeba to odrobić jeżeli jest potrzeba

Fifi

A więc jest ta jakże ważna informacja odnośnie tego jak mają rozliczany postój na Merc MIKO. Oczywiście postojowe mają, a na takim Macanie wszystko na minusy. Pewnie i jedni i drudzy będą robić soboty z tą różnicą, że jedni za darmo, a drudzy będą mieli nadgodziny. W końcowym rozrachunku i tak wszyscy będą zadowoleni hehe.

Pracownik Macana
@Fifi

Jakie minusy na macanie???? To skandal!!!Nie zgadzamy się!!!

Haha
@Fifi

Ohh straszne rzeczy się dzieja

Macan
@Fifi

Art 81 kodeksu pracy; ( prawo do wynagrodzenia za czas niewwykonywania pracy;okresowe powierzenie pracownikowi innej pracy)ustęp1:pracownik za czas niewykonania pracy,jeżeli był gotów do jej wykonywania A doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy,przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania,określonego stawką godzinową lub miesięczną,A jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagrodzenia-60% wynagrodzenia.W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę .ustęp2;wynagrodzenie o którym mowa w ustęp1 przysługuje pracownikowi za czas niezawinionego przez niego postoju.Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika,wynagrodzenie nie przysługuje. W kodeksie pracy nie ma czegoś takiego jak zmiany minusowe

@Macan

Inspekcja Pracy jednak twierdzi a było to zgłaszane do nich ,ze mogą dać zmiany minusowe jeśli pracodawca wie że w przyszłości będą zwiększone zamówienia i będzie można te minusy odrobić .Przyzwoitość i prawo moralne jednak nakazuje żeby ludziom wypisać postojowe a nie minusy bo godziny nadliczbowe to jednak narażanie pracowników na utratę zdrowia!!!

Macan

Nie ma coś takiego jak zmiany minusowe inaczej jest przedstawione w inspekcji dlaczego podpisujemy coś takiego jak odbiór sobót najwyższy czas zgłosić to do Niemiec

@Macan

Mam nadzieję że już to zgłosiłeś do Niemiec i inni też niech zgłaszają jak najwięcej osób

Miko
@Fifi

Na miko ludzie pracują jak roboty,nigdy w życiu tam trafić i pracować,niech teraz chwilę odpoczną nie żałuj im tego

Ser
@Macan

A ty myślisz,że w Niemczech o tym nie wiedzą?

pracownica1234

Czy wie ktoś może czy są dopłaty do nauczania? mysle o rozpoczęciu nauki weekendowo i kiedys mi się obiło o uszy, że coś takiego istnieje ale pewności mi brak. Ktoś coś wie?

@pracownica1234

Są ale soboty pracujące.

pracownica1234
@Nostradamus

@Nostradamus nie o to pytałam. Wiem jak jest, pracuje w dx i mimo,że nie mam sobót pracujących to szukam informacji o dopłatach do szkoły żeby zamiast narzekać jak Ty na pracodawce po prostu go później zmienić ;p

@Nostradamus

Pewnie pracownica biurowa bo na produkcji to może nie zawsze ale często loteria i w ostatniej chwili informacja że sobota pracująca choć np. na macanie to aż dużo sobót pracujących nie ma

Kazik
@pracownica1234

Dowiedz się w kadrach,tam nie gryzą

Czy wie ktoś może jak można przenieść się na inny projekt?

Zwolnić się i znowu złożyć podanie o przyjęcie i raczej na pewno będzie to inny projekt

W213..

Czy ktoś się w końcu zainteresują tą plotkara z W 213 . WIĘCEJ SZACUNKU MARZENA DLA LUDZI I KIEROWNICTWA

W-213
@W213..

Wreszcie

Ona
@W213..

A o kogo chodzi z której znamy

W213
@Ona

Wszysc dobrze wiemy tak o Ciebie marzena

Dks
@W213

Nie tylko o plotkare Marzenę chodzi. Jest jeszcze Anka. Ta to dopiero ..

U
@Dks

To ci dopiero Anka Marysia Krysia Zuzia Marcelina Stasia itd z cały szacunkiem dla was niema jak zmiana tematu zawsze to dobre rozwiązanie

Leszek
@Dks

A co to za Anka

Pracownica

Jak nazywa się ta pulchna czarna starsza brygadzistka z landka małe elementy l405/460?. Ona to po 2- 3 razy dziennie na stołówce je . Ciekawe czy Pani kierowniczka, bo będę musiała to zgłosić gdzieś. Ludziom za pójście do wc starszy utrata premi a sama nic nie robi i tylko na kontynie by siedziała

Dafs
@Pracownica

I co tam z newsów jeszcze ?

Hehe
@Pracownica

Która to taka nienajedzona ? Ma apetyt babsko

ada

@Nostradamus dzięki za troskę,ale sił nam nie brak.Modlić się też nie musisz.Damy radę.Pandemia trwa już rok,i jeszcze potrwa. A co do nagrania,to można to zrobić legalnie,bo '' Góra '' ma skłonności do amnezji.I jeszcze jedno,skąd wiesz że pomówienia byłeś przy rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 181 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier