Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Może nowy pracownik

Cześć wszystkim :) jakie są Plusy i minusy pracy w drex... Szukam pracy i mam dylemat nad drex/jelplast/zorka ... Liczę na kreatywne odpowiedzi :) pozdrawiam

@Może nowy pracownik

Wszystko co poniżej napisano to prawda.

@Może nowy pracownik

We wszystkich wyżej wymienionych to samo bagno ale poczytaj niżej o minusach ,godzinach nadliczbowych , innych prawdach i dobrze się zastanów

Andrej

Szczęśliwego nowego roku dla wszystkich bez podziału... A dla pracowników produkcyjnych pamiętajcie po okresie rozliczeniowym nie zapomnijcie żeby nie podpisywać „zmian minusowych” itp bo skończy się nielegalnym wyzyskiem jak w tym roku :) pozdrawiam

@Andrej

Zawsze możecie dostać bezpłatny do wyboru, nikt nikogo wtedy nie będzie musiał zmuszać do zmian minusowych :)))

Andrej
@Nostradamus

Ale odpowiedz mi proszę dlaczego urlop bezpłatny skoro zakład stoi nie z naszej winy nawet jeżeli nie z winy zakładu to chyba uważasz ze należy się postojowe prawda? A nie przychodzisz do pracy i podpisz 8 zmian minusowych bo mieliśmy postój później jakoś to będzie rozliczane zobaczymy na koniec roku :D śmiech na sali

@Andrej

Daj znać jak zakończy się ta sprawa, jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Przy okazji jako że znasz firmę od środka to może powiesz mi jaka panuje tam atmosfera i jakie są relacje między pracownikami?

@Nostradamus

Właśnie w sierpniu nic nie mówili o żadnym wyborze tylko kazali podpisywać minusy a powinno być postojowe ale to będzie sprawdzone i powinien być jakiś większy protest

Nostradamus

Żadnego protestu nie będzie, każdy gada w swoim gronie, a przychodzi co do czego to wszyscy potulnie jak baranki wszystko podpisują.

Czy pracownicy biura pracuja zdalnie z domu czy normalnie na miejscu?

Jak byłem chyba z tydzień przed świętami to pracowali w biurze

Kto tam ostatnio koronkę załapał?

Chyba nikt

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

ada

drodzy towarzysze niedoli,kończy się rok i oby więcej takiego nie było.To jak kadra kierownicza poprzez bzdurne decyzje i nielogiczne myślenie upodla nas pracowników to brak słów.W Nowym Roku życzę Wam zdrowia i wytrwałości.Nie walczmy ze sobą,nie wyśmiewajmy się nawzajem-zgoda buduje i wzmacnia.Mówmy nie na;soboty,12ki,[-]. Kodeks pracy ma być dla pracownika a nie dla wygody firmy.

Stary pracownik1

Zycze wszystkim odwiedzajacym ta strone Szczęśliwego Nowego Roku 2021 abyscie zajeli sie (usunięte przez administratora)swoim zyciem

Olinek

no i co tam słychać nowego ??

Marczello

Siemanko orientuje się ktoś czy oprócz punktów 120 na Mikołaja dostaniemy jeszcze 100 świątecznych? Pozdrowionka

W213
@Marczello

Pewnie nie

Oko

Co tam na wykrawaniu

I takie oto miłe odpowiedzi uzyskujemy na naszym forum nawet na ważne pytania albo żadnych nie uzyskujemy

Wykrawanie
@Oko

Ok, pilnuje swojego działu, zamiast sensacji szukasz

ilka
@Oko

Dajcie już spokój z tymi sensacjami. Zajmijcie się swoim nosem i własnym ja. Bo to już nudne...i żałosne

LR

Wiadomo coś o stawkach od 1.01? Czy bedzie jakas podwyżka, czy minimalna+stazowe+premia? :-) Koledzy i kolezanki z biura juz powinni wiedzieć :-)

Co grozi za brak maseczki i jak dyrektor cię bez niej przyłapie?

OMG
@ja

Wg ustawy - 1/30 stawki brutto. Czyli dniówka.

Land Rover jak zwykle w plecy z produkcją i teraz zmuszają pracowników do 12... Najpierw odwoływali soboty a teraz obudzili się przed świętami że są do tyłu z produkcją...

Na macanie ten (usunięte przez administratora) z godzinami nadliczbowymi trwa już ze dwa miesiące ale po nowym roku pora go skończyć!!!

Jack stron

Kiedy rozumiem jednego!! Skoro tak źle to proszę zmienić pracę, a takiej dookoła w brud... Wiem bo sam tak zrobiłem. Płaczecie, narzekacie i tak w kółko. Ja miałem nie po mojej myśli to zmieniłem. A tak słucham męczenia wasze. Świat otworem stoi, nie bójcie się!!!

@Jack stron

"Kiedy rozumiem jednego" pokazałeś klasę na samym początku wypowiedzi.

@Jack stron

Ja też jednego nie rozumię.Jak już tu nie pracujesz to na (usunięte przez administratora) wchodzisz na forum i się udzielasz?Zajmij się swoją nową pracą.

olo

Te forum to powinni blokować...prócz spraw związanych z pracą w tym zakładzie. Bo to co tu się dzieję i jak co niektórzy wypisują, takie śmieci to aż normalnie wstyd. Wstyd ,że tacy podli są ludzie i tylko jeden na przekór drugiemu zamiast żyć swoim życiem i nie zajmować się innych. Czasami to dzieci w przedszkolu lepiej się zachowują i mają większy rozum . A tu to tylko jedna wielka zazdrość, zawiść i (usunięte przez administratora)

ila
@olo

Otóż to . Zgadzam się !!

ada

Jack stron to nie metoda żeby zmieniać zakład. Zmieniłeś a tam taka sama patologia,pracownik zawsze będzie w (usunięte przez administratora) bity.Biały murzynie pracuj i milcz. i jeszcze jedno bądżmy solidarni,jedziemy na tym samym wózku.

@ada

I tu Ada Masz racje ponieważ nie ma gwarancji że w innym zakładzie będzie lepiej bo wiadomo że wszędzie jest ten sam bajzel a i karierę trzeba robić też od nowa aby po kilku latach dostać kilka setek więcej. W Dreksie tragedii nie ma ale powinni coś zmienić bo rotacja coraz większa i skończyć z godzinami nadliczbowymi stanowczo

Halo wie kto co o sobotach? Robimy czy wolne?

Już od kilku tygodni pracujemy w soboty za minusy a na macanie to w ogóle (usunięte przez administratora) się zrobiło i świąteczny postój mają rozliczać w sposób skandaliczny!

Kilimanjaro

Żaden tam jest skandaliczny, normalna procedura.

A niedziele sa przymusowe? A ci co nie mają minusów to tez maja nadgodz??

Oko

Ta tylko minusowi maja przeje...ne na własne życzenie. No i chętni popierdzielaja 12ki i weekendy lizodupy kierawnicze ehe..hehe

@Oko

Nie na własne życzenie tylko przez bezczelność firmy!!!

ada

a może wymienić księgową która nie potrafi wyliczyć wypłaty. kadra mnoży i utrzymuje bzdurne stanowiska ibezproduktywne nic nie wnoszące godziny [-] pracy.zawiodło logiczne myślenie.

w213

Wiadomo kiedy wypłacą nam świąteczne?

W213jjjj
@w213

Tu nie umieją odpowiadać na takie pytania.Ale doskonale wychodzi im wyśmiewanienie i pisanie o bzdurach.Tacy ludzie pracują w Drex.

@W213jjjj

Tu na żadne pytania nie umieją odpowiadać

inny
@W213jjjj

Ooooo to to to !!! Po prostu swoje życie mają nudne ,że tylko szukają tematu i sensacji do wysmiewania i obgadywania oraz drwienia z każdej okazji

On
@w213

Dziś płacili:)

Jeszcze pracownik

To co wyrabiają z ludźmi na macanie od kilku tygodni to już wredne nachalne wykorzystywanie pracownika !!! Odrabianie minusów, pracujące soboty, niedziele i brak odpoczynku. Jak kończy się w sobotę o 14 i zaczyna w niedzielę o 22 to gdzie tu dzień wolny ja się pytam ??? No ale Jeło@y z produkcji na to pozwalają zamiast zaprotestować no to jadą na nich!!! Teraz są wasze firmo minusy do odrobienia ale po nowym roku już to nie przejdzie!!! Wyzysk – występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy.

On
@Jeszcze pracownik

A skąd te zmiany minusowe ? Czyżby siedziało się na wolnym i brało pełne wynagrodzenie ? Chyba nie myślałeś że się śmignie i nie trzeba będzie odrabiać ?

Jeszcze pracownik
@On

No teraz się popracowało ze względu na minusy ale po nowym roku to nie może się powtórzyć .Obowiązuje pięciodniowy tydzień pracy a nie na okrągło (usunięte przez administratora)

Do Admina ; Najpopularniejsze posty na początku forum to nie jest dobry pomysł ponieważ stare posty wiszą od dłuższego czasu na początku. Moim zdaniem lepiej by było jakby nasza dyskusja zaczynała się od najnowszych wpisów . Co Admin na to?

Nostradamus

Wystarczy przełączyć na wszystkie i najpopularniejsze znikają.

W-213

Na mercedesie zapierdzielamy już od miesiąca soboty niedziele niektórzy maja już wyrobione 4 niedziele zrobione z rzędu :) Mieli dać pkt na święta ale jeszcze nie ma , a miały być przelane do 6 grudnia ...

?
@W-213

Punkty są

Układy, układziki...

Jak to jest na w 213 ITAFEL, że dochodzi do sytuacji w której pracownicy nie mogą przyjść w niedzielę za 300% bo jest brak miejsc? Oczywiście przychodzi pani W z MIKO ze swoją ulubienicą A wyraźnie faworyzowaną, bo chyba nikt nie uwierzy, że z tamtego projektu nikt inny nie chce robić niedziel za 300%. Wiadomo, że pani W i kierowniczka to są dobre przyjaciółki i jedna dla drugiej chce jak najlepiej, ale takie sytuacje budzą zwyczajny niesmak.

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 181 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier