Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Zainteresowany bhp

Hej. Widzę że od dłuższego czasu szukacie do bhp. Jakieś opinie? Jak wygląda praca? Za wszystkie info z góry bardzo dziękuję.

@Zainteresowany bhp

Tutaj takich rzeczy się nie dowiesz raczej

Jeden z produkcji

Ciekawe czy kierownictwo wie o działaniu magazynierów a szczególnie brygadzistę jednej ze zmian z białego domku , którzy w nocy wychodzą se do domu. Może mają tak że mogę a my na produkcji mamy ciągle przy maszynach być. Ciekawe czy kierownictwo tym Panem i innymi się kiedykolwiek zainteresuje

Jonasz

Mam wrażenie, że szukacie przysłowiowej dziury w całym. mamy dobrego pracodawcę i wystarczy samemu pokazać dobrą pracę

Ahh
@Jonasz

Dla chcących znaleźć problem i sensacji do wpisów tutaj,byle podkręcić temat tylko jakiś jak się podłapie to zawsze i byle (usunięte przez administratora) się znajdzie..byle gadac tylko i pisać. Niektórym to naprawdę się nudzi..

Bernadetta
@Jonasz

Zgadzam się praca jest ok placa i socjal również szkoda tylko ze ludzie po zawodowkach chcieliby zarabiac nie wiadomo ile można też awansować ale lepiej narzekać na brygadzistow kierownikow i dyrektora

@Bernadetta

A brygadzisci to niby jakie fakultety maja pokończone baranie jeden ? Co trzeci po podstawówce No fakt nie ma to jak wybić się z ulicy na brygadziste w dreksie MARZENIE na marginesie ludzie na produkcji maja lepsze szkoły od tych niby pseudo brygadzistow dobrze ze juz parę lat tu nie pracuje ....ale lubie czasem poczytać i pośmiać się

Ktoś
@-

Niektórzy to nawet zawodówki nie mają ale ciasteczka, papierosy, kawka i wspólne imprezki robią swoje.

Okiem inspektora
@Jonasz

Na produkcji są ludzie z różnym wykształceniem nie tylko po zawodówce bo i ze średnim i nawet z tytułem mgr. Ogólnie warunki tragicznie nie są ale jest sporo rzeczy do poprawienia jak likwidacja zmian minusowych czy ograniczenie różnych roszad między stanowiskami czy projektami. Pensje rewelacyjne nie a nawet dla wielu wyglądają mizernie ale ważne są też inne aspekty takie np. jak wolne weekendy

Nostradamus

Maseczki na zakładzie są obowiązkowe ale jak widać są równi i równiejsi. Doszły mnie pewne słuchy i sprawdziłem czy to prawda i niestety sytuacja którą zastałem była skandaliczna. Okazuje się, że na dole na Mercedesie wszyscy ładnie pięknie pomykają w maseczka z wyjątkiem kogo? Oczywiście magazynierów! To są jakieś święte krowy czy jak? Gdzie jest ich brygadzista, gdzie jest ich kierownik? Czy magazynierzy mają przyzwolenie na to żeby nie nosić maseczek? Teraz wystarczy jeden bezobjawowy przypadek na magazynie i cały magazyn zostanie zarażony, a co za tym idzie większość niczemu winnych pracowników produkcji. Nie wiem czy oni zdają sobie sprawę, że jak chory nie nosi maseczki to maseczka którą ma założoną zdrowy człowiek nie zda swojego swojej roli. Ktoś musi się za to wziąć, może dyrektor projektu? Trzeba bardzo poważnie dbać o zdrowie i życie współpracowników. Jeśli chcemy wygrać walkę z pandemią to musimy razem solidarnie z całych sił walczyć o nas i naszych najbliższych.

@Nostradamus

Żeby było zabawniej, choć sytuacja jest jak najbardziej poważna, to chodzi o ranną zmianę gdzie są wszyscy kierownicy i dyrektorzy. Ja rozumiem, że nieswoim można uwagi nie zwracać w różnych sprawach ale tu chodzi o bezpieczeństwo i jeśli ktoś pomimo tego, że wielokrotnie wspominano o maseczka, a nawet było to oficjalnie ustalone, to zgłaszać do ich przełożonych i niech wyciągną konsekwencje dyscyplinarne. Nie może być równych i równiejszych.

Znudzony
@Nostradamus

Teee waleczny z pandemią weź Ty się rozpędź i grzmotnij łepetyną w mur... Hahaha boś mnie rozbawił teraz... Wyłącz TVP, a włącz myślenie.... A teraz zamiast zajmować się plotami wstrętna szujo zajmij się własnym życiem tudzież idź walczyć z pandemią na ulicę.... Nie pozdrawiam bo nie lubię konfidentów.

@Znudzony

Typowe argumenty dla wyborcy PO i zwolennika Tuska uciekiniera. No i te wyzwiska tylko to potwierdzają. Uważaj żebyś się własnym jadem nie udławił przypadkiem.

@Nostradamus

Szukasz problemów których nie ma

Lis
@Nostradamus

Kup sobie porządny młotek 5-kilowy...może pomoże na Twoje rozczarowanie obecną sytuacją.

Xxx
@Znudzony

Można różnie myśleć o @Nostradamus ale w kwestii noszenia maseczek ma rację , albo noszą wszyscy albo nikt , inaczej to nie ma sensu . Skoro jest zarządzenie , że zakrywamy usta i nos to chyba powinno to być przestrzegane i respektowane . A tak to zrobił się niezły bajzel w tym temacie i pojawiają się różne wzajemne pretensje . Ludzie szanujmy się i traktujmy poważnie

Akak

Cóż za sensacje..aby tylko podlapac i podkręcić temat. Co jeszcze nie wymyślicie tutaj . Zajmijcie się każdy sobą.

@Nostradamus

Tak naprawdę to jestem magazynierem lecz jestem rozczarowany zachowaniem moich rówieśników z magazynu..

W13
@Nostradamus

na Mercedesie noszą wszyscy ... hmmm kłócił bym się ... przykład powinien iść z góry a niestety nie jest tak , brygadziści mają to gdzieś,a kierowniczka Pani wiecznie schowana A (więcej jest na zwolnieniu niż w pracy),a jak jest to odrazy zaczyna wymyślać jak nie soboty pracujące za dni wolne to nocki zaczynające się od niedzieli ... ostatnio wprowadzić chciała na ITAFLU czterobrygadówkę ,ponieważ jak sama powiedziała , że ręczy swoja głowa ,że ludzie wyrobią normą która jej zaproponowali Niemcy . Wiec zapraszamy Panią A od poniedziałku na produkcję w charakterze pracownika produkcji a nie kierownika

CIEKAWOSTKA
@W13

Co za pisownia odrazy jeśli chcesz coś tu ciekawego napisać to się zastanów co ha ha ha .Praca nie pasuje to zawsze można zmienić jest jej w bród rusz (usunięte przez administratora) i do przodu nie katuj się tu powodzenia a od W 213 i Kierowniczki to WARA

Prawda zawsze pośrodku
@Nostradamus

To ja już chyba wiem kim ty jesteś. I przyczaję o ktorej pojawiasz się przy czytniku.

@Prawda zawsze pośrodku

Spoko. Nie wiem jakie ty masz zmiany od poniedziałku ale ja mam nocki i jeśli ci pasuje to czekaj.

Syl
@CIEKAWOSTKA

A dlaczego wara,projekt jak każdy inny,kierowniczka mało lubiana,ale cóż jeszcze się taki nie urodził....osobiście wolę facetów na kierowniczych stanowiskach,są konkretni,nie sieją nie potrzebnej paniki przed obchodem piątkowym, czy przed audytami,ma być ok i tyle i każdy wie jak ma być

Quasimodo
@Nostradamus

Jesteś rozczarowany zachowaniem swoich "rówieśników" Czyli młodsi od Ciebie, jak i starsi noszą maseczki.Wychodzi z tego, że jesteś z fatalnego rocznika.

Ktoś
@Nostradamus

Ty masz za to zanik komórek mózgowych ostatnie stadium. I to pełnoobjawowy.

Gosc
@Nostradamus

Cos mnie sluchy doszly o 4 brygadowce ? Pisze bo mam dylemat,plastiki czy dreks!

@Gosc

A niby gdzie miała by być cztero brygadówka ? Na macanie raczej mało prawdopodobna bo normy zmniejszyli

Jest na laserach a od marca ma być na kaszerowaniu.

Tylko pamiętajcie że jak jest 4 brygadówka to należą się 2-3 dni dodatkowe wolne do odebrania żeby była norma i co czwarta niedziela dodatkowo wolna oprócz tych co wypadają wolne. Tak jest w plastikach

Bernadetta

Drex to nie plastiki madralo ciekawe czy się upomnisz

@Bernadetta

To chyba na mercedesie a ja jestem na macanie i wolę niech pozostanie u nas 3 brygady po staremu

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Sprawdzone info?

Chodzą słuchy, że na magazynie Merc będzie nowy kierownik. Jeśli tak, to niech będzie taki co zrobi porządek z magazynierami. Jak do tej pory to brak maseczek już tu opisywany i latanie na fajeczkę u niektórych nawet co 20 minut. Ponadto zabawy telefonem w oczekiwaniu na odbiór z produkcji, widocznie za mało roboty mają. Że nie wspomnimy o tym, że mają czas żeby ludzi zagadywać. Najlepiej zmniejszyć ilość magazynierów i wtedy każdy będzie uczciwie pracował.

presley

To bardzo zaskakujące świadectwo. Chcę, żebyście wszyscy dołączyli do mnie w podziękowaniu za zaklęcie miłosne Kiriji, ponieważ jest on rzeczywiście człowiekiem swoich słów. Mam złamane serce od wielu lat, każdy mężczyzna, który do mnie podszedł, nigdy nie traktował mnie poważnie, po moim ostatnim doświadczeniu z mężczyzną, który jak zwykle mnie rozczarował, zacząłem szukać rozwiązania, aby zakończyć mój problem, a następnie mój kolega z pracy przedstawił mnie do Świątyni zaklęć miłosnych Wielkiego Kiriji, a następnie skontaktowałem się z nim za pośrednictwem jego adresu e-mail; kirijilovespell@gmail.com, zajęło mu kilka dni, zanim mi odpowiedział, a kiedy to zrobił, poinstruowano mnie, co mam zrobić, zanim będę mógł uwolnić się z duchowej niewoli, zrobiłem wszystko, co powiedział, i dziś jestem szczęśliwy z mężem. Mężczyzna, który rzucił mnie bez powodu, teraz wrócił do mnie w ciągu 3 dni, a także pomógł mojej koleżance przywrócić jej męża, gdy się rozwiedli. To są jego dane kontaktowe; kirijilovespell @ gmail.com, możesz też skontaktować się z nim przez jego numer (usunięte przez administratora) +23490201168697

Odessa

Dostaliśmy z dodatkową stowa a premii covid znacznie więcej na rękę przynajmniej 500 jakieś wiec na pewno nie ma covida jeszcze nie wiadomo kiedy wypłaca?

W13
@Odessa

Już płacili, do wypłaty było doliczone

Neutralny

A co slychowac nowego z plot jeszcze?? Coś nowego się kręci?:) jakieś newsy życiowe?

@Neutralny

Tylko sprawdzone informacje od najlepszego pracodawcy w regionie.

@Neutralny

Co nowego? Hmm może to ze zakład juz bardzo szybko zaczął rozdawać „postojowo-minusowe” zmiany ale z tego co wiem ludzie wkoncu otworzyli oczy ale o tym wkrótce się dowiecie :)

@Nostradamus

Jakie znowu zmiany minusowe?

@Nostradamus

Ten o 18:40 to nie ja. Chociaż napisałeś z sensem i fakty to weź się podpisuj inaczej gościu.

Ahh
@Nostradamus

Jeju nie macie lepszych i ciekawszycj tematów ? Życia?

Alor

Świetnie

Eryk

Jaki klej jest używany przy tapicerowaniu?

@Eryk

Nie wiem ale daje dobrze w dekiel

Zenith

Ktoś wie czy premia za pracę podczas Covid wypłacili teraz z wypłatą czy przyjdzie dodatkowym przelewem?

wwww
@Zenith

A co dostałeś za dużo :P

@wwww

Myślę że to nie jest odpowiedź na zadane pytanie, wiec po co się udzielasz

@Zenith

Wychodzi na to że wypłacili dzisiaj z wypłatą ale dokładnie to będzie wiadomo jak dostaniemy fiszki

Nostradamus

Wszyscy powinniśmy dziękować zakładowi, że w tak trudnych czasach zamiast zwalniać ludzi, to jeszcze ich zatrudnia i to nie samych młodych jak gdzie indziej, a nawet ludzi starszych. Sam gdy zatrudniałem się kilka lat temu to na karku powyżej 40 i myślałem, że nic z tego bo nie jestem młody, a co za tym idzie wydajny i mnie nie przyjmą ale przyjęli i jestem wdzięczny. Co prawda nie muszę pracować bo wcześniej miałem dobry biznes ale pewnego dnia dnia stwierdziłem, że czas na zmiany i sprzedałem biznes i właściwie to nie muszę pracować ale pracuję bo lubię i dlatego, że w tym zakładzie świetnie się pracuje po prostu.

Yyy
@Nostradamus

Ha ha biznesmen się znalazł z Bożej łaski????????????Oprócz siania plotek potrafisz rozśmieszyć????????????

@Nostradamus

Ależ z ciebie nostrahujus pajac na gumce.

@Nostradamus

Nasza firma raczej stawia na starszych bo młodzi to w ciula lecą chociaż widać że przyjmują ludzi w różnym wieku. Ja jak prawie 5 lat temu się przyjmowałem to miałem 45 lat i brygadzistka u której byłem na testach na macanie powiedziała mi że takich ludzi jak ja potrzebują .

Exclusive

W tym tygodniu jak to w życiu bywa pewnie wielu do pracy nie dojedzie, a będą się tłumaczyć "ogromnymi" opadami śniegu. Kiedyś to były opady, a nie te kilka centymetrów co obecnie. U nas wszyscy dojechali na luzie, ja też choć jakiegoś wybitnego samochodu nie mam. Po prostu trzeba umieć jeździć.

Akk
@Exclusive

Bosche te forum prosi o pomste do nieba. Ludzie opanujcie się !!!!

Exclusive

To teraz jeszcze o BHP i ochronie w czasie Covida. Porównując to co jest na dole i na górze to jednak jest różnica. Może jest to spowodowane tym, że u góry są biura czy to dyrekcji czy więcej gości chodzi i dlatego wszyscy się bardziej pilnują? Możliwe, że tak jest i wcześniej jak się tam trochę pracowało to też ludzie jakoś tak bardziej dbali o higienę i bezpieczeństwo i ma to również przełożenie na czas teraźniejszy. Chrońmy siebie i innych, a wszyscy będziemy zdrowi i nasze rodziny również będą bezpieczne.

Exclusive

Co tam słychać MIKO? Ponoć jakieś reklamacje przyszły na ulubionego pracownika pani W tego kruszynkę i była bardzo niepocieszona z tego powodu. Swoją drogą nie dziwi nas to, że on wiecznie się nie wyrabia skoro zawsze może liczyć na pomoc bo jest faworyzowany. U nas na ITAFLU to by pewnie tygodnia nie wytrzymał, a wcale ciężko nie jest tylko trzeba uczciwie pracować. Oczywiście dużo zdrowia bo ponoć bardzo chory i go w środę z rana do domu odesłali bo aż słowa nie mógł wypowiedzieć bo mu kompletnie gardło wysiadło.

bez odbioru
@Exclusive

Na gardło polecam Inovox.

Odido

Boże ludzie ile w Was jadu i zawiści..jak można byc dla siebie takim czlowiekiem. Owszem nie wszystkich trzeba lubić, akceptować, kochać itp..ale tolerować owszem wypadałoby. A tu jeden przez drugiego,tylko aby komuś noga się powinęła, wpisy pełne zazdrości,zawiści i jak można być takim człowiekiem?? Ludzie troche empatii..róbmy każdy swoje,szanujmy się, każda praca ma inny charakter, stanowiska,jak komuś nie pasuje to zawsze można spróbować przenieść się, zmienić. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Każdy tylko mądry potrafi z boku obserwowac a później pisać takie śmieci..i wytykać jeden drugiemu. Każdy ma swoje życie i nim żyje. Róbmy swoje i zajmijmy się swoim "nosem"bez tego jadu i plot w koło. Czy obgadywania innych.

Nostradamus

Mówią, że magazynierzy to inteligentni ludzie? Przejdziemy się dzisiaj na dół i zobaczymy czy faktycznie tak jest (maseczki) . Kolejna kwestia to taka, że nocka sobie fajnie siedziała na górze przy czytniku na krzesełka co najmniej od 5:40. Obejrzeć monitoring i karać za kończenie pracy przed czasem.

Stella
@Nostradamus

Co ty robiłeś o 5:40 pod czytnikiem?

Josef
@Stella

No i Osradamus został zdemaskowany.

@Stella

Nie wiem co robiłem... A nie czekaj, rankę miałem i tam przechodziłem. Chciałaś zabłysnąć i coś ci nie wyszło.

Kici Kici Miau

Wstyd mi za was. Na kolana niewdzięcznicy i dziękować najlepszemu pracodawcy w regionie za wysokie podwyżki i dodatek Covidowy. No chyba, że jedyne na co was stać to anonimowe donosy na forum.

@Kici Kici Miau

To ile wyniesie ta wysoka podwyżka w tym roku??? Bo dla jednego wysoka podwyżka to np. 300 zł a dla drugiego 500 i mam na myśli oczywiście netto

ESSA

400 netto dostałem nie wiem jak inni, zalezy od stanowiska.

Oli
@ESSA

A skąd wiesz, że dostałeś?????

@Oli

Podpisane przeszeregowanie.

@ESSA

To pewnie brygadzistą albo kimś wyżej jesteś

A.p.

To znaczy że dostaniemy do wypłaty za styczeń dodatek covidowy,?

@A.p.

W informacji o dodatku jest akapit kiedy. "w następnym okresie rozliczeniowym".A okres rozliczeniowy jest roczny. Od końca stycznia do końca stycznia następnego roku, więc mogą dać w lutym, że albo... Styczniu 2022 ????

@ESSA

A trzeba było coś podpisywać czy była tylko informacja bo w piątek mnie nie było ?

Dany

Witam.Mam pytanie jakie projekty pracują tylko na dwie zmiany bez nocek. Proszę o inf.Pozdrawiam .

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 181 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier