Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DWS Draexlmaier

Pracowałeś w firmie DWS Draexlmaier i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
brak ci piątej klepki - 2015-06-12 22:00:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nieudacznik to z ciebie ty wiesniaku masz coś to powiedz prosto im w twarz a nie wypisujesz brak ci piątej klepki
zdjecie uzytkownika
mcv - 2015-06-12 22:06:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Stolica to na Tobie posadzimy nieudaczniku. ...
zdjecie uzytkownika
Żal - 2015-06-12 22:23:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kapus i nieudacznik to z ciebie... jest fajna dziewczyna z ambicjami i fajna z nich para a nie tak jak ty zryty beret poza tym piasek w mózgu
zdjecie uzytkownika
bzdura - 2015-06-13 09:02:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Opamiętaj się buraku jakie bzdury piszesz i krzywdzisz porządnych ludzi.
Ta dziewczyna jest bardzo ładna , ogarnięta i są szczęśliwą parą , a ciebie życie porządnie kopnie w dup...
zdjecie uzytkownika
Bleeeee - 2015-06-14 12:40:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pasuja do ciebie jak kał i mocz...jeszcze jak kaszerowala na f01 to nie bez powodu miala ksywke [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Hubert zanim dotknol sie gowna to byl z taka dziewczyna z klejenia ktora wygladala jak chlopak...kto ma wiedziec i pamietac to pamieta..on to dopiero ma serce chlopaczyna kocha wszystkie paskudy...moim zdaniem MARTA jest oblesna i jeszcze nie spotkalem sie z nikogo opinia zeby powiedzial inaczej a to co ma w glowie zostawie bez komentarza...
zdjecie uzytkownika
Do kretyna - 2015-06-17 16:54:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ty się zastanów co piszesz kretynie i jakim prawem obrażasz porządnych ludzi a od Marty i Huberta to się odp...... bo do twojej wwiadomości dodam że jesteś zazdrosnym i pustym człowiekiem wartym pogardy
zdjecie uzytkownika
la - 2015-06-18 19:04:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Ludzie apeluje do was o myślenie! To nie boli za to boli mnie glowa jak czytam wasze prostackie teksty, no bo co to ma znaczyć? Lepiej wam jak tak napiszecie?
Stajecie się ladniejszy? Chudszy? Mądrzejszy? Nie, pisząc tak staajecie się właśnie gownem które zamiast mózgu macie w głowach pisząc takie rzeczy.
zdjecie uzytkownika
Kupa - 2015-06-24 10:03:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak cie boli glowa to nie czytaj... marta to gowniana sprawa i tego nie ukryjesz
zdjecie uzytkownika
Aga&Tomek - 2015-06-24 19:33:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zobaczymy jacy będziecie mądrzy i ile czasu. ..jak będziecie z Art 218 243 odpowiadac jacy będziecie wtedy.... trafiliście jak kosa w kamień. .. czepiacie się pozadnych ludzi kochających sie... no widocznie nie macie prywatnego życia.... lecz Sory to nie powód by tak opisywać obraźliwe i bez sensu osoby które mają szacunek i wartości....
zdjecie uzytkownika
pegaz - 2015-06-28 00:50:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a co powiecie o tym co sie dzieje na landrowerze nastala nowa kierowniczka i robi czystki pozbyla sie dobrego brygadzisty a awansowala pania z kaszerki ciekawe czy wie ze lubi sobie golnac w pracy takze niech sie pilnuje
zdjecie uzytkownika
@ja - 2015-06-28 09:36:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
A co się dzieje na magazynie za Macanem tam się coś nowego rozkręca
zdjecie uzytkownika
Jaaa - 2015-06-28 11:06:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tam bedzie nowy projekt PORSCHE G2
zdjecie uzytkownika
Ups - 2015-06-28 11:10:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pani nowa kierownik dobry daje popis, zapomniala jak miala wyleciec za podpisywanie sie numerem personalnym osoby, ktorej miesiąc czasu nie bylo w pracy... hihihia
zdjecie uzytkownika
Malutka - 2015-06-28 19:01:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Na Landrowerze jeszcze nie ma żadnej Nowej Pani Kierownik póki co to nie ona decyduje o tym co się tam dzieje ...... hihihia. Widocznie ten dobry brygadzista nie jest taki super skoro ktoś się go pozbył.
zdjecie uzytkownika
PEGAZ - 2015-07-06 17:37:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W SOBOTE WRESZCIE IMPRA ZNOW SIE BEDZIE DZIALO PAMIETACI Z TAMTEGO ROKU TERAZ ZMIENILI MIEJSCE MAM NADZIEJE ZE BEDZIE SUPER
zdjecie uzytkownika
??? - 2015-07-10 00:08:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszyscy mówią,ze będzie się po krzakach działo ;-) í
zdjecie uzytkownika
imprezka - 2015-07-12 12:47:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widziałeś tam krzaki ? :)
zdjecie uzytkownika
ft - 2015-07-12 16:06:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
było super!
zdjecie uzytkownika
ona - 2015-07-12 18:25:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
G był bardzo dobrym brygadzistą!!!ktoś mu świnie podłożył :(
zdjecie uzytkownika
jr - 2015-07-14 14:14:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ft - 2015-07-12 16:06:38]:
w Miłkowie było lepiej
zdjecie uzytkownika
vera - 2015-07-14 15:34:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
owszem na wiśniowej była lepsza impreza
zdjecie uzytkownika
usek - 2015-07-21 11:51:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Sporo teraz ogłoszeń do DWS Draexlmaier - może to następstwo tej imprezy... a tak serio to mnie zainteresowało ogłoszenie specjalisty do spraw jakości. Co prawda nie wszystkie punkty z tego ogłoszenia się mi podobają, ale najbardziej podoba się mi punkt z umową o pracę i szkoleniami a także angielskim. Chyba skuszę się,bo angielski dodatkowy zawsze się przyda.
zdjecie uzytkownika
zosia - 2015-07-21 22:59:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
impreza beznadziejna jak w przyszłym roku nie zrobią na wiśniowej polanie to ja i prawie cały nasz dział nie idzie na impre
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Sprawnie
Pytania: Objasnione i pomoc przy niezrozumiałych
zdjecie uzytkownika
Stella - 2015-07-22 12:59:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
To ogloszenie na specjaliste ds. jakosci wisi juz z rok czasu. I ciagle szukaja. Z angielskim to sciema, preferowany jest niemiecki i wyksztalcenie kierunkowe z jakosci.
zdjecie uzytkownika
enibeigrekte - 2015-07-22 22:52:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nikt nikogo nie zmusza do imprezy... a może będzie w przyszłym roku na Przystani jak kiedyś....
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DWS Draexlmaier

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy DWS Draexlmaier?
Zadaj pytanie
alert