Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Ci z magazynu to jednak mają zbyt mało roboty. Taki jeden fifarafa z merca w czapeczce z daszkiem to potrafi być na palarni dwa razy w ciągu godziny. Sam palę ale nie mam możliwości częściej niż co dwie godziny bo uczciwie pracuję. Żeby tego było mało to jeszcze porusza się bez maseczki po zakładzie. Rozumiem, że wszyscy mają nosić maseczki żeby chronić tych co nie noszą?

Josef

Jak piszesz, bywasz co dwie godziny na palarni a jednocześnie widujesz tam magazyniera dwa razy na godzinę. Hmmm ciekawe a co na to lekarz? A już tak poważnie to występuje na to co robisz określenie w różnych czasach i różnych miejscach nazywane różnie ale o tym samym znaczeniu. W latach 1938-1945 to był kapuś. 1945 - 1989 tajny współpracownik a od 1989 po prostu donosiciel. Jak nazywasz tego gościa w lustrze?

Przyszły pracownik

Jak jest na G2 na Miko ? Da się tam pracować ? Jaka atmosfera ?Są jakieś sensowne stanowiska?

Przyszły pracownik

Proszę o szybko odpowiedź

Obserwator
@Przyszły pracownik

Stanowiska spoko, ale atmosfera marna. Każdy pod każdym dołki kopie, wieczne plotki i brak pomocy ze strony współpracowników.

Ha ha
@Obserwator

I z brygadzistami tez trzeba uwazac na to co sie do nich mowi ! Szczegolnie na Pania A. Nigdy nie staje za pracownikiem chocaz powinna ale wazne zeby nowe plotki sie zgadzaly To jest dopiero fałsz !!

@Przyszły pracownik

To co piszą to zwyczajne kłamstwa i pomówienia.

Nostradamus

Napisz bez wyzwisk prymitywie bo nie idzie tego bełkotu zrozumieć.

@Nostradamus

Ciebie (usunięte przez administratora)też nie można zrozumieć.Wiesz wszystko na każdy temat (usunięte przez administratora).

Nostradamus

Tesla to będzie profesjonalny projekt, dlatego też muszą tam pracować sami dobrzy i uczciwie pracujący. Propozycja jest prosta, a więc sami niepalący gdyż wielu z nich potrafi latać na fajkę co 30 minut, a jak przychodzi popołudniówka czy nocka to niektórzy nawet 3 razy na godzinę. Później nie dziwota, że na wielu projektach muszą robić soboty czy tam nocki od niedzieli o dwunastkach nie wspominając skoro mają na wszystko czas tylko nie na pracę.

@Nostradamus

Czyli wyzysk dobrze zorganizowany ale można wybrać z całej firmy tych doświadczonych co całymi latami siedzą na tych samych stanowiskach i będzie git. A może Elon Musk przyjedzie i osobiście cały wyzysk zorganizuje

ania

No jak tam Dziady . co powiecie na 680dodatku covidowego jeszcze nic nie gadacie LUMPY....

@ania

Jaśnie państwo po 2000 by chcieli za nic nierobienie.

@ania

A to tyle do staniemy bo ja pierwsze o tym słyszę ? Chociaż pracowałem do środy to mogę nie wiedzieć

Tylko narzekać potrafią.

@ania

Dostaliśmy premie 680 dali w zł W Niemczech na delegacji dostali 1000 ale euro trzeba wysłać zapytanie do brata czy przyznali nam niecałe 150 euro czy ktoś nas (usunięte przez administratora)

@Ania

Ania a kiedy tyle Dostałaś bo ja nie dostałem żadnej premii covidowej? A tyle co w Niemczech to na pewno nie dostaniemy bo u nas to potrafią tylko wyzysk organizować ,rotacje wielką robić i rzucać ludźmi po stanowiskach i działach jak workiem kartofli a jak nie obrabiasz trzech stanowisk to się nie nadajesz !

@Andrzej

Jeszcze nie dostałam niby dostaniemy w nowym okresie rozliczeniowym jakieś 120 euro to 550 gora pewnie 680 ale euro

Cowasto
@Ania

Rozumiem ze jestes w Niemczech i wiesz wszystko? Jeśli jesteś i dostałaś 1000e to gratuluje. W Niemczech wszyscy leza i nic nie robią a euro leci na konto. Miliony. Polecam

@Cowasto

W Niemczech pracuje się na warunkach niemieckich a u nas na polskich więc na pewno nie dostaniemy tyle co w Niemczech

@Cowasto

Nie w Polsce ale na pewno Niemcy nie dali Nam 130 euro bo tyle wychodzi a to oni przyznali nam premie na kartkach co brygadziście drukowali nie było napisane euro czy złoty Wiadomo lepszy rydz jak nic

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ghhh

Wie ktoś kiedy podwyżki?

@Ghhh

Pewniej jak zawsze przy wypłacie w lutym? Niestety płace rosną, a sytuacja w zakładzie pogarsza się.

@Nostradamus

Co to znaczy , że sytuacja się pogarsza ?

@Xyz

Czytałeś co ludzie niżej wypisują? Chyba nie.

Mirek
@Ghhh

Nostradamus wie :) on wszystko wie, jego sie pytajta

Kaszerowanie
@Mirek

Nie tylko on bo jest tu z drugiej zmiany co to tez lubi wymyslac sensacje. A jaka mila , uprzejma a za rogiem psy na tobie wiesza. Uwazajcie na nia bo pozory myla. Romcia ma na imie!!!! Serio to juz nie sciema a donosicielka i plociucha wstretna!

Alinek
@Mirek

A tak co nowego slychowac na horyzontach ?jakieś ploteczki?

@Alinek

Tylko sprawdzone info od najlepszego pracodawcy w regionie.

Związkowiec

4.5%

@Marek

Jak się kogoś nie zna to nie powinno się obmawiać znam Romcie z kaszerowania fajna i w pożądku babeczka

No No
@@Marek

A skad wiesz ze jej nie zna skoro pisze to napewno zna i powiem wiecej ma racje pozory myla cos o tym i o niej wiem Mareczku. A policja ma nie jest od takich spraw serio. Bo jak by byly kary za plotki to ona dozywocie by juz odsiadywala ha ha

On

Otóż to..! Myślę, że gdy pewnych rzeczy nie poruszy policja to oni mają to gdzieś.

Nostradamus

I co to się stało z tym otwieraniem przedsiębiorców? Zapowiadali wielkie otwarcie z pompą i tylko kilku się otworzyło, czyżby jednak strach przed nieuchronnością kary 30 tyś. i zwrotem całej otrzymanej pomocy od państwa okazał się silniejszy od walki z urojonym reżimem i rzekomym łamanie konstytucji? To zupełnie tak jak u najlepszego pracodawcy w regionie i narzekaniem na dwunastki czy zmiany minusowe. Każdy jęczy jak mu źle ale przychodzi co do czego ta każdy cichutko i z uśmiechem na ustach chwali :)))

Pracownik Macana

Co to za przenoszenie non stop ludzi po różnych działach i stanonowiskach???! To kpiny z ludzi i Fundujecie pracownikom dodatkowy stres i to nieraz duży! To że chdzą na różne wolne to nie jest wina pracownika i jeszcze panowie tacierzyński biorą zamiast oddać swoim kobietom ,wstyd!

@Pracownik Macana

Jak ci się nie podoba to załóż własną firmę.

Kiedy rusza Tesla?

Ila
@Nostradamus

Daj już spokój tym sensacjom, bo tylko podkrecasz jakikolwiek temat byle zaczęło się tu jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Nostradamus

W gazetce firmowej piszą że w maju ale maja produkować tylko drzwi do Tesli

Malgorzata

100pkt i tak Wam się oplaca wchodzicie prosto do busa nie czekacie na przystanku nie marzniecie nie oplacacie aut i paliwa a na dodatek. kierowcy busa bezczelnie wpychają się przed auta żeby wiocha szybko byla w domu a i tak im źle że zaklad martwi się o nich i ich bezpieczenstwo glupie 15 min

ilka
@Malgorzata

Boże ile jadu u zawiści w Was ludzie ????

Lokaj
@Malgorzata

Ale 4litery bolą bo ktoś do pracy własnym transportem jeździ. Osoby które jeżdżą autobusem zakładowym mają doliczane za dojazdy do podatku mają to wyszczególnione na fiszce. A to nie ich wina że kierowcy autobusów wpychają się przed osobówki. Na tym forum przez ludzi przemawia zazdrość, fałszywość, można wymieniać bez końca.

Borys
@ilka

Dobrze powiedziane. Widać jacy ludzie są dla siebie w tym zakładzie hamstwo, zazdrość, zawiść i nie tylko, na forum pokazują swoje prawdziwe oblicze.Wystarczy zobaczyć co się dzieje na tym forum.Nie wszyscy ale większość tutaj tak się zachowuje.

DIDI

Autobusy do pracy, 15 minut wcześniej, powód( śnieg) zasypane drogi, późniejsze przyjazdy do pracy itp.

@DIDI

A to ,że wracamy do domu kilkadziesiąt minut później to już nikogo nie obchodzi . Może ze względu na trudne warunki będziemy kończyli pracę pół godziny wcześniej ?

@Xyz

Wiesniaki jezdzicie za darmo i jeszcze wam.źle. Makabra Szkoda słów przywioza taką wiesniare pod sam czytnik pracuje 7 albo 6 godzin i jeszcze ma coś do powiedzenia

@Malgorzata

Grzeczniej proszę . Nikt Ci nie ubliża . Jesteś pewna , że za darmo ? Jesteś słabo poinformowana , więc nie udzielają się publicznie

ona
@Malgorzata

Wcale nie jedzą za darmo , płaca za dojazdy ... najpierw się dowiedz a później pisz

@ona

Czym płacą? Punktami z benefitów?

@Stella

A czyli jak pkt z benefitów to już za darmo jeżdżą? Pomyśl nim coś napiszesz.

@Nostradamus

Kazdy placi a punktami się oplaca najtaniej

Bernadetta

Płacą 100pkt majatek reszta za darmo chodzą na piechotę

Bernadetta
@Xyz

Idź juz spać dospisz w busie

@Xyz

Ale te autobusy dla pracowników to nie przymus, a jedynie opcja...można przerzucić się na własne auto np.

@Nostradamus

Owszem, jest to za darmo, bo ten benefit jest dobrą wolą pracodawcy i wcale istnieć nie musi.

ada

szkoda że nie zrozumiałeś Janie,nie drwij,poczytaj inne wpisy.

Yyy

Kto wyjaśni o co chodzi z minusami i godzinami nadliczbowymi

Gdzie aplikować aby dostać jak najszybciej odpowiedź?

@Nowy

Aplikuj przez stronę internetowo firmy ale kiedy odpowiedz i czy przyjmują teraz to nie wiem

Przyszły

Są przyjęcia do drex czy nie?

Behedkdkskz

A wiadomo co się stało? Bardzo przykra sytuacja.

Lolo

"Nigdy nie można się spodziewać niczego" - nie no mistrz!

Jan
@Lolo

Bedzie teraz nas straszyl

Olo
@Jan

Bezsensowny ten tekst... ludzie dajcie spokój. Przykre to..i nie powód do takiego drwienia i sensacji. Ogarnijcie sięw końcu..nigdy nie wiadomo co czeka nas jutro i co będzie.. czy kogoś widzisz ostatni raz.. sytuacje bywają różne. Więc przestańmy być dla siebie hienami . Każdego z nas może to Spotkac..

Stary pracownik 1
@Olo

Zgadzam sie z toba. To co tu wypisuja to jest chore. Kadolecje dla jego rodziny.

Alinek
@Jan

Śmierć nigdy jest nie na miejscu, zawsze przychodzi nie w porę i zabiera naszych bliskich tych, których kochaliśmy, z którymi pracowaliśmy, którzy byli obok nas a w naszych sercu pozostawiania pustkę. Którzy dawali nam wspomnienia . Z którymi się kłócimy, a możemy go za chwile nie zobaczyć..a później żałować naszych dobrych relacji.Więc bądźmy dla siebie ludźmi... o dobrym sercu ,a nie takie śmieci tutaj jeden na drugiego.

ada

Leon

Do dykty ;)

Na 24 J Gora informują.

Janek

Coca Cola podrożała masakra co to teraz będzie :)

@Janek

Trzeba będzie zapijać whisky wodą.

Pioter
@Stella

Dobrze ze chociaz whisky nie podrozala, zawsze mozna sniegiem zagryzac :)

Jan III Sobieski
@Pioter

Dostaniemy podwyzke, bedzie nas stac i na alko i na cole, bedzie dobrze :)

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 181 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier