Opinie o Odnowa Life&Style w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Odnowa Life&Style. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Odnowa Life&Style o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odnowa Life&Style w Kraków

śmiech na sali Nowy wpis

Antek - to co piszesz to śmiech na sali :-)Przestali korzystać z forum bo jest tak dobrze że pracują aż 3 osoby i nie ma chętnych do zostawiania wpisów bo co maja wpisać ))))))))) wystarczy że miezy sobą mówia to co mówią:-)i ty doskonale wiesz co:-)

Antek Nowy wpis

Przestaliście korzystać z forum bo jest dobrze i nie ma chętnych do zostawiania wpisów?

xyz Nowy wpis

to juz nie firma tylko jej szczątki -ale nie ma sie co dziwic ze nikt tu nie chce pracowac skoro takie tu produkty i taka atmosfera niesympatyczna.nie polecam.

Dominika Nowy wpis

Nie każda firma jest duża funkcjonują również małe firmy i wcale nie ustępują tym znanym. Odnowa Life&Style to dobra firma więc spokojnie polecam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Odnowa Life&Style. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
xyz

Weronika;-))) czyżbyś robiła ankiete dla prezesa:-) jaka atosfera jest w firmie-))) bo tyle pytań co jakiś czas zadajesz jak byś sama nie wiedziala co sie u was w firmie dzieje:-)))) sam sobie doskonale odpowiesz na swoje pytania.

Weronika

@ja, pracujesz w Odnowa Life&Style? Jeśli tak to może mógłbyś opisać dokładnie wygląda praca w tej firmie? Interesuje mnie jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca na początek oraz jaka atmosfera panuje w firmie.

Biorąc pod uwagę to że w tej firmie pracują 4 osoby(jeżeli mówimy o obłudze klienta czyli osoby na tzw.słuchawkach) to @Nick sam sobie odpowiedz na swoje pytania:-) jakim firma jest pracodawcą i czy warto starać się o zatrudnienie w tej ...........firmie:-).

Weronika

@Nick, czy sugerujesz w swoim wpisie, że Odnowa Life&Style posiada aktualnie deficyt pracowników? Jak ocenisz teraz tę firmę pod kątem tego jakim jest pracodawcą? Warto starać się o zatrudnienie w Odnowa Life&Style?

@Weronika

Misia

Każdy ma prawo do decydowania jaki towar chce kupić i czy odpowiada mu cena. Jeśli ktoś nie ma smykałki do handlu to może lepiej jak zmieni firmę?

Rakol
@Misia

Hehehe widać, ze podstawowej wiedzy brak. Pewnie pan prezes tak szkoli. Nie dziwne, ze kilkudziesieciu osob zostały trzy.

@Misia

Misia, dobra rada! Tak radziliście pracownikom, że z kilkudziesięciu osób zostały dwie, czy trzy? Taką "firmę" zmienia się z przyjemnością.

porażka

firma, której głównym targetem są seniorzy nauczysz się i zdobędziesz doświadczenie w naciąganiu starszych ludzi na zakup ziółek po kilkukrotnie wyższej cenie jak kogoś interesuje bycie takim "handlowcem" to polecam

Weronika

@Rakol, czy z Twojego wpisu wynika, że w Odnowa Life&Style występuje rotacja? Skąd te zwolnienia, o których wspomniałeś? Opisałbyś aktualną sytuację wewnętrzną tej firmy?

Czyżby w tej firmie przyjmowane były osoby bez smykałki do handlu :-) skoro za radą MISI :-) szybciutko zmieniają firme:-).

Sybilla

Omijać tą firmę szerokim łukiem. Zarząd dwoi i się i troi jak tu wy...ć pracownika. Jak jestes dobra, będą głaskać i sadzić słodkie słówka, jak nie ...wykop za drzwi. Poziom kierownictwa żenujący. Zanik płatów czołowych to łagodne określenie. Pracowałam tam parę lat temu, ale nie sądze by sie coś zmieniło. Żal mi tylko tych oszukanych klientów. Chiński chłam wciskany jako panaceum za wszystko, np sławetne plastry z zyskiem 10-krotnym za paczkę. Można na głowie stanąć, a awans dostanie i tak ktoś gorszy, ale powiązany rodzinnie. Za moich czasów kierownik pani M reprezentowała sobą poziom, że bym jej na słuchawki dziś nie posadziła, a sama jestem koordynatorką. Żal mi tego czasu. To jest bagienko. Przestrzegam !!!!!

była pracownica
@Sybilla

SYBILLA-cała prawda-byłam,pracowałam,widziałam,zwiałam...teraz pracuje bez stresu,i ze świadomością ze nie (usunięte przez administratora) klientom chłamu za 10cio krotna wyższa cene,ani herbatek za ceny z kosmosu.

rekrutantka

Mimo różnych opini zdecydowałam sie iść na rekrutacje do tej firmy. I miłałam mieszane uczucia-bo skoro firma działa na rynku juz od dawna sprzedajac super zagraniczne produkty,a w firmie pracuja sprzedażowo (tylko albo aż ) trzy Panie to chyba coś tu jest nie tak:-).Pomyśłam ze jak by to była taka bajka to chyba pracowników by tu nie brakowała-a i siedziba firmy była by bardziej że tak powiem na miare takiej firmy:-).mimo wszystko nie odważyłam sie na podjecie tej pracy.Ale..... myśle ze to była dobra decyzja z mojej strony slysząc rozmowy osób tu pracujących.

ŻENADA

TOAKO-ładne sumki:-) lepiej nie mówić-a wyjazdy integracyjne WERONIKO-oczywiście-mozesz sie integrować odrabiajac dzień wolny w sbote:-)

Weronika

Czy firma organizuje jakieś imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla pracowników?

toako

ale ładne sumki to znaczy jakie? chętnie się dowiem jak to wszystko wygląda tak naparwde czy kasa jest dobra.

żenada

Firma, ktora sama sobie wystawia niby pozytywne komentarze, by pokazac,ze ktoś się nią interesuje, jest godna pogardy.Tekst o tym, że "robią poważny biznes" to śmiech, zwlaszcza, jak sie spojrzy na presesa, z ktorego wszyscy sie smieją i o tym sie wie juz na szkoleniu. Byle jakie towary, ktore kaza sprzedawac jakby to byly nie wiadomo jakie cuda. Zenada. Ta pani z przepitym glosem co probuje szkolic wystekuje slowo na godzine i duka, jakby zapomniala polskiego jezyka.

kubbaty

amotek-masz chyba jakieś najnowsze informacje-bo o ile pamięć mnie nie myli to było 10/h-i mowili ze można wiecej wyciągnąć jak bedzie dobra sprzedaż-chyba że teraz daja 14/h-- taka stwka sprawiła chyba ze tam ludzi jest teraz pelny skład-i juz pewnie nie poszukują nowych pracowników- taka stawka warta zastanowienia ,może bym tam znwou poszukał szczęścia.

kubbaty

jak sie szuka pracy to człowieczek szuka opini o firmie do ktorej składa aplikacje-powiem wam-czytać warto-ale bardziej warto iść i przekonać sie samemu-jakieś stare wiadomosci tu widnieją-nie ma starej kamienicy-nie ma zadnej Magdaleny-fakt nie ma wiele osob w pracy ale.......ale nie jest wcale tak żle jak sie tu naczytamy-bylem,widziałem-i gdyby nie to ze trafiła mi sie fuksem praca w moim zawodzie-to pewnie bym dłuzej zagrzłl miejsce-i zobaczył jak bym sobie poradził pracujac dalej.Co do zarobków to wiadomosciami was nie poratuje bo za długo nie popracowałem wiec nie wiem ile by było tej premii-ale jak sie nie ma gdzie pracowac to chyba warto samemu sie przekonac na co nas stać i czy warto sie tu zakotwiczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Odnowa Life&Style - Kraków

Odnowa Life&Style