Opinie o Bardo-Med w Kraków

Dystrybutor sprzętu medycznego Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bardo-Med, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bardo-Med o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bardo-Med w Kraków

L Nowy wpis
Kandydat

Dali ogłoszenie dla samodzielnego księgowego. Czy Ktoś udzieliłby mi informacji dotyczącej faktycznych warunków pracy. Branżę identyfikuję ale firmę już mniej. Czy da się tam zarobić (w biurze) przynajmniej średnią krajową?

Janusz Piechota Nowy wpis
@L

Nie u nich. Wszystko stracisz

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy w Bardo-Med są szkolenia zewnętrzne?

ja Nowy wpis

@Pytanie też proszę o odp i o info czy są płatne

Waldek

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje skoro nie korzystacie z tego forum?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jerzy

Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników? Jaką macie atmosferę w pracy?

Magdalena Sobolewska

NIe polecam. Pan Bartosz umówił się ze mną na prace, przepracował tydzień, wszystko wyglądało ok, badania itp. Po tygodniu powiedział, ze rezygnuje o jednak nie podpiszemy umowy po tym czasie dzwonił do mojego kolegi i mówił ze już nie pracuje i proponował sprzęt choć umawialiśmy się, ze będę mieć prowizje od sprzedaży dla moich kontaktów na zasadzie współpracy. Kiedy zadzwoniłam do niego nie przeprosił tylko stwierdził” ze robię sobie pryma aprilis”.

Magdalena S.

Atmosfera w pracy bardzo dobra, umowa o prace. Jeśli chodzi o zarobki to trudno powiedziec bo pracuje od tygodnia ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Witold
@Magdalena S.

Ciesze się, że jesteś zadowolona ze swojego pierwszego tygodnia pracy w firmie Bardo-Med. Mogłabyś napisać, jak zostałaś przyjęta przez pozostałych pracowników? Od pierwszych dni możesz liczyć na pomoc i wsparcie bardziej doświadczonych osób? Odpowiedz, proszę, jak to wygląda z Twojego punktu widzenia.

REHAMOBIL

Witam. Właśnie miałam okazję zasmakować współpracy z Zespołem Bardomed. Muszę przyznać ,iż powiodła się bardzo pomyślnie. Doradztwo ,poświęcony czas na tworzenie korzystnych ofert , szybka realizacja zamówienia, oraz co najwazniejsze stały kontakt z konsultantem ds.sprzedaży w tym przypadku z panią Aleksandra. Bardzo polecam, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję i pozdrawiam. REHAMOBIL..

Witold
@REHAMOBIL

Jak to się stało, że w ogóle podjęłaś współpracę z firmą Bardo-Med? Firma zwróciła się do Ciebie z ofertą handlową sprzętu medycznego, czy może współpraca była w zupełnie innym zakresie? Twoja odpowiedź będzie pomocna dla kontrahentów, którzy w przyszłości mogliby również podjąć współpracę z tą firmą.

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Bardo-Med? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Marek

Ja słyszałem sporo dobrego o firmie i mam pytanie czy aktualnie potrzebujecie ludzi i czy warto starać się o pracę?

on_

Ja tę firmę podglądam od czasu do czasu na fb i widzę, że faktycznie działają mocno w kursach i ciągle wprowadzają jakieś nowe metody.

lukas

Z tego co obserwuję od pewnego czasu firma działa i to prężnie, rozszerzając swoją ofertę o nowoczesny sprzęt do fizykoterapii a także kursy dotyczące innowacyjnych terapii.

Sir Accountant

Współpracuję z firmą Bardomed od niespełna 2 lat. Firma tak jak każda inna- ma swoje mocne strony i bolączki. Na podstawie względnie długiej obserwacji mogę śmiało jednak powiedzieć, że plusy przeważają nad minusami w skali 8,5/1,5. Pan Bartosz, będący jedyną osobą zarządzającą przedsiębiorstwem jest osobą bardzo kontaktową, spokojną oraz skłonną w zdecydowanej większości przypadków do zawierania uczciwych kompromisów korzystnych dla każdej ze stron. Współpracownicy to obecnie zgrana ekipa, tworząca przyjazną, ciepłą atmosferę. Podobnie było również od samego początku, gdy poznawałem firmę. Wynagrodzenia są ZAWSZE wypłacane terminowo a ich wysokość jest indywidualnie dopasowana do kwalifikacji, zaangażowania oraz stażu pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Bardomed jako podmiot, z którym współpracę można wziąć pod uwagę podczas poszukiwania pracy.

drops

Bardomed chyba już na wykończeniu

Fuks

Bardomed jeszcze pracuje? Coś cicho ostatnio o tej firmie

Weronika

Wiedzieliście, że Bardo-Med prowadzi również własnego bloga? Możecie go znaleźć na stronie internetowej firmy oraz pod poniższym linkiem: http://www.bardomed.pl/blog/ A Wy jak oceniacie Bardo-Med jako pracodawcę?

riaiai

Skoro jest szansa u nich na stawki dochodzące nawet do 15zł, to są to przecież bardzo dobre stawki, b o z tego wychodzą dość wysokie zarobki. Pewnie i tak jest szansa na jeszcze odpowiednie premie do tego, ale czy wypłata jest na czas? Dzięki za odpowiedź

Bartosz Frydrych - Prezes firmy BardoMed

Witam, ponownie z tej strony Bartosz Frydrych (Prezes firmy BardoMed). Nie wiem kto dodaje te wpisy, chyba automat po prostu reaguje widząc, że nie nie ma aktywnoiści na stronie. Informacja dla wszystkich zainteresowanych, dla odmiany. Ja jestem Prezesem firmy BardoMed i osobiście prowadzę wszystkie rekrutację od początku do końca. Tak więc jakiś MisCo czy inny pseudo anonimowy użytkownik powinien, dokonując wpisu, choć trochę być w tremacie. Pozdrawiam i życzę miłej lektury ;-) Do następnego razu.

MisCo.
@Bartosz Frydrych - Prezes firmy BardoMed

Panie Bartoszu doskonale wiem kim Pan jest. Chyba jest Pan zupełnie nieświadomy tego w jakim świetle stawia Pana p. Jarek. Również pozdrawiam

MisCo.

przerost formy nad treścią. Oferta nie jest warta uwagi. Uważam, ze Pan Bartosz Frydrych powinien zwrócić uwagę osobie prowadzącej rekrutację - bardzo nieprofesjonalne jest prawienie złośliwych uwag pod adresem Prezesa firmy za jego plecami....

hophyc

Pamiętajcie że gdy pracujecie normalnie po 8h ale na zlecenie/o dzieło to po zgłoszeniu tego do sądu pracy uznaje wam on taką pracę za formę 'umowy o pracę' i pracodawca musi wam wyrównać składki i wypłacić zaległy urlop!

Zostaw merytoryczną opinię o Bardo-Med - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bardo-Med
2.3/5 Na podstawie 32 ocen.
Bardo-Med