Bardo-Med

Kraków

Opinie o Bardo-Med

lukas

Z tego co obserwuję od pewnego czasu firma działa i to prężnie, rozszerzając swoją ofertę o nowoczesny sprzęt do fizykoterapii a także kursy dotyczące innowacyjnych terapii.

Sir Accountant

Współpracuję z firmą Bardomed od niespełna 2 lat. Firma tak jak każda inna- ma swoje mocne strony i bolączki. Na podstawie względnie długiej obserwacji mogę śmiało jednak powiedzieć, że plusy przeważają nad minusami w skali 8,5/1,5. Pan Bartosz, będący jedyną osobą zarządzającą przedsiębiorstwem jest osobą bardzo kontaktową, spokojną oraz skłonną w zdecydowanej większości przypadków do zawierania uczciwych kompromisów korzystnych dla każdej ze stron. Współpracownicy to obecnie zgrana ekipa, tworząca przyjazną, ciepłą atmosferę. Podobnie było również od samego początku, gdy poznawałem firmę. Wynagrodzenia są ZAWSZE wypłacane terminowo a ich wysokość jest indywidualnie dopasowana do kwalifikacji, zaangażowania oraz stażu pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Bardomed jako podmiot, z którym współpracę można wziąć pod uwagę podczas poszukiwania pracy.

drops

Bardomed chyba już na wykończeniu

Fuks

Bardomed jeszcze pracuje? Coś cicho ostatnio o tej firmie

Weronika

Wiedzieliście, że Bardo-Med prowadzi również własnego bloga? Możecie go znaleźć na stronie internetowej firmy oraz pod poniższym linkiem: http://www.bardomed.pl/blog/ A Wy jak oceniacie Bardo-Med jako pracodawcę?

riaiai

Skoro jest szansa u nich na stawki dochodzące nawet do 15zł, to są to przecież bardzo dobre stawki, b o z tego wychodzą dość wysokie zarobki. Pewnie i tak jest szansa na jeszcze odpowiednie premie do tego, ale czy wypłata jest na czas? Dzięki za odpowiedź

Bartosz Frydrych - Prezes firmy BardoMed

Witam, ponownie z tej strony Bartosz Frydrych (Prezes firmy BardoMed). Nie wiem kto dodaje te wpisy, chyba automat po prostu reaguje widząc, że nie nie ma aktywnoiści na stronie. Informacja dla wszystkich zainteresowanych, dla odmiany. Ja jestem Prezesem firmy BardoMed i osobiście prowadzę wszystkie rekrutację od początku do końca. Tak więc jakiś MisCo czy inny pseudo anonimowy użytkownik powinien, dokonując wpisu, choć trochę być w tremacie. Pozdrawiam i życzę miłej lektury ;-) Do następnego razu.

MisCo.
@Bartosz Frydrych - Prezes firmy BardoMed 16.08.2016 09:55

Panie Bartoszu doskonale wiem kim Pan jest. Chyba jest Pan zupełnie nieświadomy tego w jakim świetle stawia Pana p. Jarek. Również pozdrawiam

MisCo.

przerost formy nad treścią. Oferta nie jest warta uwagi. Uważam, ze Pan Bartosz Frydrych powinien zwrócić uwagę osobie prowadzącej rekrutację - bardzo nieprofesjonalne jest prawienie złośliwych uwag pod adresem Prezesa firmy za jego plecami....

hophyc

Pamiętajcie że gdy pracujecie normalnie po 8h ale na zlecenie/o dzieło to po zgłoszeniu tego do sądu pracy uznaje wam on taką pracę za formę 'umowy o pracę' i pracodawca musi wam wyrównać składki i wypłacić zaległy urlop!

onaonono

musi być fajnie" obiektywnie" jak co kilka tygodni szukaja na to samo stanowisko. Miła atmosfera, dobre zarobki (jak na sprzataczkę w niemczech), PR szefa na pewno wystarczy żeby zapewnić życie na poziomie europejskim, toż to żywa moneta. Bo przecierz 2 Tyś plus obiecanki premii to się przelewa niewolnikom.

Ciekawy

Jestem zainteresowany pracą w firmie bardomed ale mam jeszcze 2 inne na oku. Rozmawiałem z osoba która pracowała w firmie Bardo-Med i o 6 tysiącach to słszeli ale w 3 miesiące. Nie wiem czy kłamie czy nie, ale skoro właściciel pisze o 6 tys miesiecznie myśle ze nie będzie problemem wrzucenie skanu ze pracownicy tyle zarabiali jak i zarabiają dalej. Ja wierzę że własciciel pisze prawde, ale nie takich oszustów juz spotkałem na swojej drodze. Słyszałem również że pracownicy dają/dawali? łapowki przy jakichs przetargach czy temu podobnych, nie wiem nie znam sie, ale wolę skonfrontować historie. Internet w domu tez jest opłacany przez firme? Jakie polisy mają pracownicy? Czy informacje o sprzedanych długach? to również plotki ?

Bartosz Frydrych – właściciel firmy BardoMed

W ostatnim czasie zauważyłem nasilenie negatywnych, całkowicie kłamliwych komentarzy związanych z prowadzoną przez mnie firmą BardoMed oraz moja osobą. Przypuszczam, że są one świadomie umieszczane przez byłych pracowników lub konkurencję. Informuję, że w ostatnich kliku miesiącach prowadzona jest restrukturyzacja firmy. Kilku osobom została wypowiedziana umowa o pracę z racji słabych wyników sprzedaży, a kilka osób zakończyło współpracę z moją firmą z własnej woli. Tutaj podkreślam, że większość byłych pracowników pracuje u konkurencji, a część założyło własne firmy o tej samej specyfice. Wobec tego należy zadać pytanie czy zamieszczane komentarze są obiektywne i wiarygodne ?? Zastanawiającym jest również fakt, iż osoby piszące te opinie z jakiegoś powodu nie podają swojego imienia i nazwiska, przez co czują się anonimowo i bezkarnie w Internecie. Korzystają z okazji chciałbym odnieść się do warunków zatrudnienia. Wynagrodzenie handlowca w firmie BardoMed oparte jest na 3 filarach: 1.Podstawa – nigdy nie mniej n iż 2000 zł netto !!! 2.Prowizja od sprzedaży – miesięczna 3.Premia od sprzedaży – kwartalna Handlowcy z dobrymi wynikami sprzedażowymi osiągali i nadal osiągają wynagrodzenie rzędu od 6000 zł wzwyż + premia kwartalna. Ponadto, handlowcy zawsze otrzymują dodatkowe benefity takie jak: samochód służbowy (również do prywatnego użytku), komputer, telefon, ewentualnie polisę ubezpieczeniową, opłatę za Internet prywatny. Na dowód tego niektórzy z nich mieli problem z podzieleniem się informacją o swoich „niskich” zarobkach ze swoimi partnerkami. Należałoby zadać również pytanie dlaczego osoby, przedstawiające się jako byli pracownicy, przez kilka lat pracy w firmie BardoMed nie zgłaszali niezadowolenia ze swoich warunków zatrudnienia i zarobków (a wręcz przeciwnie) i nie zamieszczali wówczas opinii w Internecie ! W moim mniemaniu poniżej godności jest konkurowanie przy pomocy kłamstw i oszczerstw, a nie wiedzy oraz kompetencji wykazywanej wobec klientów. Odnosząc się do kłamliwych opinii nt. mojej osoby rozważam w tym momencie złożenie zawiadomienia do prokuratury oraz pozwu za pośrednictwem mojego pełnomocnika o zniesławienie, znieważenie, pomówienia i szkalowanie mojego dobrego imienia. Ww. opinie mogą w sposób pośredni lub bezpośredni wpłynąć na moją dobrą opinią wśród dostawców, odbiorców i partnerów biznesowych, na którą pracowałem kilkanaście lat. Jeśli zauważę takie symptomy pozwę autorów opinii o odszkodowanie za wymierne szkody ekonomiczne i biznesowe. Osoby chcące dowiedzieć się więcej na temat stanu faktycznego zapraszam do kontaktu bezpośredniego: Email: bfrydrych@bardomed.pl, frydrych.bartosz@gmail.com, telefon: 722 000 012. Pozdrawiam

Obiektywnie

współpracuje z z firmą od wielu lat. Firma i ludzie bardzo pozytywni, godni zaufani, rzeczowi i konkretni. Znam historie i strategie działania. Wydaje mi się, że zamieszczone tutaj opinie w ostatnim czasie są złośliwym, żałosnym i świadomym wylewaniem żali oraz robieniem czarnego PR przez poprzednich pracowników lub konkurencje. Opinie wg. mnie sa całkowicie wyssane z palca znając firmę i właściciela. Owszem jak to w firmie sa różne okresy lepsze i gorsze ale dla szefa słowo jest najważniejsze i z tego co wiem (słyszałem, widziałem) pracownicy byli i są dla niego największą wartością firmy i są traktowani partnersko. Opinie jak dla mnie nie pasuję do rzeczywistości. To nie jest sprawiedliwe, że opinie które może wpisać każdy pod wpływem różnych emocji następnie rzutują na obraz i imię firmy bądź ludzi.

bossss

Atmosfera w pracy zła, umowy śmieciowe, wyzysk nieziemski, mnóstwo obietnic bez pokrycia. Jeśli ktoś tam dłużej pracuje to tylko dlatego, że ma "specjalne" warunki ;) Nie polecam.

marian69

Jak wyżej... jest słabo, śmieciówki, najniższa krajowa itp...

central01

Zarobki kiepskie,(usunięte przez administratora) Masz pracować jak najwięcej za jak najmniej. Jest duża rotacja bo nie da się tam pracować dłużej. Podejście do pracownika poniżej normy. Nie polecam.

ala29

to kiepsko z wynagrodzeniem. Jest ktoś kto doda jeszcze jakąś opinie? Jak wygląda praca w biurze? W sprzedaży, obsłudze klienta. Jakie zarobki? równie słabe?

miłek

1300 umowa o pracę, 600-700 umowa zlecenie, jak wyciśniesz prowizję to max.3 tys. zgarniesz po 6 miesiącach pracy, bieda...

aneta

Hej, wszystko u nich w porządku ;)

Zostaw opinię o Bardo-Med - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bardo-Med