Opinie o Bardo-Med w Kraków

Dystrybutor sprzętu medycznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bardo-Med w Kraków

onaonono

musi być fajnie" obiektywnie" jak co kilka tygodni szukaja na to samo stanowisko. Miła atmosfera, dobre zarobki (jak na sprzataczkę w niemczech), PR szefa na pewno wystarczy żeby zapewnić życie na poziomie europejskim, toż to żywa moneta. Bo przecierz 2 Tyś plus obiecanki premii to się przelewa niewolnikom.

Ciekawy

Jestem zainteresowany pracą w firmie bardomed ale mam jeszcze 2 inne na oku. Rozmawiałem z osoba która pracowała w firmie Bardo-Med i o 6 tysiącach to słszeli ale w 3 miesiące. Nie wiem czy kłamie czy nie, ale skoro właściciel pisze o 6 tys miesiecznie myśle ze nie będzie problemem wrzucenie skanu ze pracownicy tyle zarabiali jak i zarabiają dalej. Ja wierzę że własciciel pisze prawde, ale nie takich oszustów juz spotkałem na swojej drodze. Słyszałem również że pracownicy dają/dawali? łapowki przy jakichs przetargach czy temu podobnych, nie wiem nie znam sie, ale wolę skonfrontować historie. Internet w domu tez jest opłacany przez firme? Jakie polisy mają pracownicy? Czy informacje o sprzedanych długach? to również plotki ?

Bartosz Frydrych – właściciel firmy BardoMed

W ostatnim czasie zauważyłem nasilenie negatywnych, całkowicie kłamliwych komentarzy związanych z prowadzoną przez mnie firmą BardoMed oraz moja osobą. Przypuszczam, że są one świadomie umieszczane przez byłych pracowników lub konkurencję. Informuję, że w ostatnich kliku miesiącach prowadzona jest restrukturyzacja firmy. Kilku osobom została wypowiedziana umowa o pracę z racji słabych wyników sprzedaży, a kilka osób zakończyło współpracę z moją firmą z własnej woli. Tutaj podkreślam, że większość byłych pracowników pracuje u konkurencji, a część założyło własne firmy o tej samej specyfice. Wobec tego należy zadać pytanie czy zamieszczane komentarze są obiektywne i wiarygodne ?? Zastanawiającym jest również fakt, iż osoby piszące te opinie z jakiegoś powodu nie podają swojego imienia i nazwiska, przez co czują się anonimowo i bezkarnie w Internecie. Korzystają z okazji chciałbym odnieść się do warunków zatrudnienia. Wynagrodzenie handlowca w firmie BardoMed oparte jest na 3 filarach: 1.Podstawa – nigdy nie mniej n iż 2000 zł netto !!! 2.Prowizja od sprzedaży – miesięczna 3.Premia od sprzedaży – kwartalna Handlowcy z dobrymi wynikami sprzedażowymi osiągali i nadal osiągają wynagrodzenie rzędu od 6000 zł wzwyż + premia kwartalna. Ponadto, handlowcy zawsze otrzymują dodatkowe benefity takie jak: samochód służbowy (również do prywatnego użytku), komputer, telefon, ewentualnie polisę ubezpieczeniową, opłatę za Internet prywatny. Na dowód tego niektórzy z nich mieli problem z podzieleniem się informacją o swoich „niskich” zarobkach ze swoimi partnerkami. Należałoby zadać również pytanie dlaczego osoby, przedstawiające się jako byli pracownicy, przez kilka lat pracy w firmie BardoMed nie zgłaszali niezadowolenia ze swoich warunków zatrudnienia i zarobków (a wręcz przeciwnie) i nie zamieszczali wówczas opinii w Internecie ! W moim mniemaniu poniżej godności jest konkurowanie przy pomocy kłamstw i oszczerstw, a nie wiedzy oraz kompetencji wykazywanej wobec klientów. Odnosząc się do kłamliwych opinii nt. mojej osoby rozważam w tym momencie złożenie zawiadomienia do prokuratury oraz pozwu za pośrednictwem mojego pełnomocnika o zniesławienie, znieważenie, pomówienia i szkalowanie mojego dobrego imienia. Ww. opinie mogą w sposób pośredni lub bezpośredni wpłynąć na moją dobrą opinią wśród dostawców, odbiorców i partnerów biznesowych, na którą pracowałem kilkanaście lat. Jeśli zauważę takie symptomy pozwę autorów opinii o odszkodowanie za wymierne szkody ekonomiczne i biznesowe. Osoby chcące dowiedzieć się więcej na temat stanu faktycznego zapraszam do kontaktu bezpośredniego: Email: bfrydrych@bardomed.pl, frydrych.bartosz@gmail.com, telefon: 722 000 012. Pozdrawiam

Obiektywnie

współpracuje z z firmą od wielu lat. Firma i ludzie bardzo pozytywni, godni zaufani, rzeczowi i konkretni. Znam historie i strategie działania. Wydaje mi się, że zamieszczone tutaj opinie w ostatnim czasie są złośliwym, żałosnym i świadomym wylewaniem żali oraz robieniem czarnego PR przez poprzednich pracowników lub konkurencje. Opinie wg. mnie sa całkowicie wyssane z palca znając firmę i właściciela. Owszem jak to w firmie sa różne okresy lepsze i gorsze ale dla szefa słowo jest najważniejsze i z tego co wiem (słyszałem, widziałem) pracownicy byli i są dla niego największą wartością firmy i są traktowani partnersko. Opinie jak dla mnie nie pasuję do rzeczywistości. To nie jest sprawiedliwe, że opinie które może wpisać każdy pod wpływem różnych emocji następnie rzutują na obraz i imię firmy bądź ludzi.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bardo-Med spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
bossss

Atmosfera w pracy zła, umowy śmieciowe, wyzysk nieziemski, mnóstwo obietnic bez pokrycia. Jeśli ktoś tam dłużej pracuje to tylko dlatego, że ma "specjalne" warunki ;) Nie polecam.

marian69

Jak wyżej... jest słabo, śmieciówki, najniższa krajowa itp...

central01

Zarobki kiepskie,(usunięte przez administratora) Masz pracować jak najwięcej za jak najmniej. Jest duża rotacja bo nie da się tam pracować dłużej. Podejście do pracownika poniżej normy. Nie polecam.

ala29

to kiepsko z wynagrodzeniem. Jest ktoś kto doda jeszcze jakąś opinie? Jak wygląda praca w biurze? W sprzedaży, obsłudze klienta. Jakie zarobki? równie słabe?

miłek

1300 umowa o pracę, 600-700 umowa zlecenie, jak wyciśniesz prowizję to max.3 tys. zgarniesz po 6 miesiącach pracy, bieda...

aneta

Hej, wszystko u nich w porządku ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Bardo-Med - Kraków

• Jak się pracuje w Bardo-Med?

Zobacz opinie na temat firmy Bardo-Med tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bardo-Med
2.3/5 Na podstawie 32 ocen.

Bardo-Med