Opinie o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bowa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bowa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Szara i bura i ponura

Kasia napisz coś jeszcze, może o twoich przygodach z panami w firmie Bol... w OB?Tu też jest innaczej czy tak sama od siebie bronisz?

Ehh

Zmienic niektorych brygadzistow a co idzie za tym klany,dyrektora i będzie ok.Praca nie jest zła tylko niektóre osoby poczuly się zbyt pewnie.

Czy jest premia świąteczna? Jeśli tak to ile?

Aneta

@Pytanie, rozumiem, że jesteś dość nowym pracownikiem Bowa Polska i dlatego dopytujesz, tak? Pewnie takie rzeczy jak premia świąteczna są dość "ruchome", więc ciężko określić jej wysokość. Chyba, że ktoś z pracowników może jednak coś wie na ten temat?

pracownik 1

Jest socjal na swieta w zależności od dochodow.kwota między 600-1000zl dodatkowo jest tzw.premia roczna tez kwota kreci sie kolo 500-1400zl.ale tu duzy wplyw ma obecnosc w ciagu roku. I tak za raz pojawi sie grono niezadowolonych komentarzy bo i tak to malo i inne głupoty bo ja pokrzywdzona zawsze jestem itd.

@pracownik 1

Wygląda to w takim razie całkiem fajnie, zawsze to na pewno dość duży zastrzyk gotówki przed Świętami. Skoro już rozmawiamy, to może powiedziałabyś coś na temat tego, jak Ci się pracuje w Bowa Polska? Czy praca w tym miejscu jest spokojna, czy raczej stresująca?

Witam jak płacą na maszynach cnc?

@Nowy

Rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Bowa Polska. Orientowałeś się już, czy firma prowadzi obecnie nabór pracowników na interesujące Cię stanowisko? W Internecie widziałam kilka aktualnych ofert pracy: http://www.bowa-automotive.com/pl/firma/praca-kariera.html

@Aneta

Pytam bo to dla mnie ważne :-)

Jeszcze trochę
@Nowy

Zarobki to jakas żenada.Do tego ten (usunięte przez administratora) lenin ktory tam siedzi ktoremu się wydaje że jest kimś hahaha.Zwykly (usunięte przez administratora)Odradzam

pracownik 1
@Jeszcze trochę

zarobki żenada he he dobre sobie to trzeba bylo sie uczyc a nie na wagary chodzic to teraz za biureczkiem by sie siedzialo

Automatyk

Śmieszna firma. Rozmowa miała charakter przesłuchania przez złego i dobrego glinę. Trwała może z 15min. Po mojej odpowiedzi o oczekiwane zarobki pytanie czy to brutto i dość szybkie urwanie tematu. Podałem kwotę identyczną jak w formularzu aplikacyjnym (medianę rynkowa). Szczęścia życzę w szukaniu pracowników w taki sposób. A i chciałbym przeprosić panią z HR, że miałem wogóle czelność zadać jakieś pytanie podczas tej rozmowy. Dwóch pozostałych już nie zdążyłem. Firma dała sobie miesiąc na odp. pozytywną. Nie zamierzam czekać na ten "akt łaski".

Co się dotychczas robiło, coś o sobie. Kilka pytań z robotyki. Co w sytuacji gdy...

Magdalena

czy nadal oferta pracy dla spec. ds. jakosci jest aktualna?

@Magdalena

To ciekawe pytanie, może któraś osoba zatrudniona w Bowa Polska będzie w stanie udzielić Ci odpowiedzi na ten temat. Widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w tym miejscu - masz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Daj znać, czy zdecydujesz się złożyć swoje CV!

@Magdalena

Tak, oferta jest nadal aktualna.

Aneta

@Lili, czyli za nadgodziny zawsze jest wypłacane wynagrodzenie, tak? Dopytuję, bo faktycznie w niektórych firmach w ramach nadgodzin odebrać można wolne dni. @Tragedia, dziękuję za ciekawą i konstruktywną opinię o pracy w Bowa Polska. Pracujesz jeszcze aktualnie w tej firmie?

Niezłomna
@Aneta

Za nadgodziny zawsze masz płacone chyba, że masz jakiś gorszy dzień i wyjątkowo z nadgodzin pokryją Ci godziny w dniówki. Ale to rzadko ktoś robi. Za zostanie cały tydzień do 2 w nocy masz jeszcze dodatek 50 zl brutto. Najgorsze jest brak przez przełożonych opisania za co dodatki jakie, kiedy. Wszystko trzeba się dopytać. Bowa w tej kwestii kuleje. Nie są podawane normy ile min masz zrobić , A ile na 130% (są one utajnione by robić jak najwięcej) osoba rozliczająca tłumaczy, że taki program premiowania wszedł jak ona się pojawiła i nic z nim nie może zrobić. Z czasem ogarniasz co i jak oraz za co.Pod wieloma względami podejście jest prymitywne jednak między wierszami można większość zrozumieć. Firma płaci na czas nawet przez czasem. Myślę, że właściciel jest właśnie zainteresowany tym co dzieje się w firmie. Niestety dyrektor i syn właściciela dużo mu nie mówia. Dlatego niedawno była stworzona ankieta środowiskowa.

@Niezłomna

@Niezłomna, to brzmi całkiem dobrze, że za nadgodziny wypłacane jest pracownikowi wynagrodzenie. Wspominasz o ankiecie środowiskowej - o co pytał w niej pracodawca? Czemu miała służyć i jak została odebrana? Fajnie, gdybyś napisała jeszcze coś na ten temat.

@Niezłomna

Dodatek wynosi 70 zł brutto. Kartka od wypłaty już bardziej czytelna być nie może. Ankieta nie dotyczyła w żadnej części środowiska tylko raczej atmosfery wpracy.

@Aneta

Tak aktualnie pracuje w tej firmie. za pełene nadgodziny w tyg. jest 70 zł brutto, fakt nie znamy norm i to jedyna premia za którą nie znamy wynagrodzenia, ale każdy który już trochę tu pracuje wie ile mniej więcej dostanie premi za wydajność.

Niestety tak jest

Czytam te niektóre opinie i z jednej strony mam uśmiech na twarzy a z drugiej strony rozumiem opinie ludzi którzy mają rodziny i ciężko im żyć do końca miesiąca. Proszę Państwa proszę zrozumieć że właściciel potrzebuje takich ludzi jak Wy (bez urazy) by budować swój kapitał. Wasze stawki nie biorą się z nikad.Ich nie interesują ani Wasze rodziny ani Wasze zdrowie czy życie. Ich nie interesuje czy Wasze dzieci maja choć podstawowy byt.Ich interesuje byście przyszli i pracowali najlepiej po 12 h bo przy Waszej stawce to dla nich czysty zysk!Jesteście niewolnikami pięknej wspólnoty europejskiej bo bo żaden europejczyk nie będzie pracować za 500 euro miesięcznie! Co do opini zresztą prawdziwych o d.y.r.e.k.t.o.r.z.e. oraz k.i.e.r.o.w.n.i.k.a.c.h. Zaznaczę nie wszystkich-pracujecie tam to wiecie o kogo chodzi. Tam jest prosty układ zwany kasą. Każdy kto wie za dużo, widział za dużo, buntowal się czy to za dobro ogółu czy swojego jest natychmiast usuwany. Kasa drodzy Państwo. Nie możecie jeździć nawet zwykłym kilku letnim golfem,czy na wakacje nad morze bałtyckie, czy zapewnić dziecku choć podstawowy byt bo Wam się w głowach poprzewraca.W końcu rowerami nie dawno przyjezdzaliscie na pole ziemniaczane to nie można Wam ani Waszym rodziną odrazu dac godnie zarobić. A co do zachowania kadry kierującej.Ci Panowie jak każdy dobry strażnik otrzymuje dobre wynagrodzenie i na bardzo wiele się mu pozwala.Zresztą oprócz wrodzonego buractwa mają dwa razy w roku szkolenia jak Was gonić.Oni mają za to płacone i za wszelką cenę będą trzymać stołki które i tak dodatkowo dzięki ukladzikom przynoszą dodatkowe dochody.To nie są ani ludzie ani zadni Wasi rodacy.Jestescie dla nich masa.I jedyne czego mogą się bać to tego że ta masa wyjdzie przed bramę i zacznie strajkować. Wtedy poleca tak zwani oprawcy.Moze wtedy skończą się ukladziki i wyzysk Waszym kosztem oraz nowo przyjeci przedstawiciele szefa będą przez Was szanowni a Wy przez nich godnie traktowani.Lecz póki co nie liczcie na zmiany.Wszystko w Waszych rękach. Nikt Wam nic nie da.Ani godnego życia Waszego ani godnego życia Waszych dzieci.Musicie sami to wywalczyć.

Jaga
@Niestety tak jest

Coś jeszcze?Wszystko na temat!

odp
@Jaga

Zgadza się

fredzia
@Niestety tak jest

zwykla nagonka zwolnionych nygusow gdzie 3/4 roku na L 4 siedza i wielkie zdziwko ze ich firma zwolnila. zapraszam na (usunięte przez administratora) podaj firme w ktorej jest lepiej i sie nie narzeka bo kase placa za lezenie.czekam

Odp
@fredzia

Czyli jeżeli ludzie będą pracować w naszej firmie uczciwie 8 h i nie chorować to będą adekwatnie do kosztów życia i utrzymaniu ich dzieci zarabiać? Jesteś żałosna/ żałosny. To że w tej firmie grupa frajerów wydaje im się że rzadzi to bardzo dobrze każdy wie ale że jest takie szmaciarstwo nawet kosztem rodzin ludzi którzy u nas pracują to już poniżej krytyki.Tak was bolą nagatywne wpisy?Trzeba było traktować ludzi z szacunkiem to sami byście byli szanowani.Proste ale dla was tepaki to za trudne.Zycze wam byscie upadli na samo dno,inwalidztwa i jak najgorzej to moze wtedy słowo szcunek dla drugiej osoby nabierze jakiegoś znaczenia.Ale spokojnie niektóre osoby zrozumieja to dużo szybciej niż myślą. Dużo szybciej.I będzie bardzo śmieszne.

Rena
@fredzia

A co tych dobrych brygadzistow co tak oddanie służyli firmie i nie byli na L4 to też się zdziwili heh.Bedzie tak dalej to nagonka dopiero się zacznie bo ta atmosfera jest chora przez takich jak ty!

Rena
@fredzia

Jak to kiedyś ktoś tu napisał. Opinie są negatywne ale nikt pod tymi nagatywnymi opiniami z przypadku nie da łapki w górę. Aż tak duży poziom niezadowolenia nie bierze się z nikad.I nie chodzi tu o kilka zwolnionych które chciały by było lepiej lecz o tych którzy mają wyższe stanowiska.Widać nic się nie nauczyli a wlasciciel nie wyciagnol nalezytych konsekwencji więc skoro na tym forum jak i firmie nadal są osoby pozbawione skrupułów do ludzi którzy mają takie same rodziny jak wy i też chcą im zapewnić choć podstawowy byt bo dobry to za wiele to może czas najwyższy przypomnieć o tych osobach wlascicielowi lecz tym razem skutecznie.

Fredzi
@Odp

chyba trafilam w sedno tematu.widze nagonke kilku osob ktore tworza to forum.skad taka nienawiść w was ludzie?

Fredzi
@Odp

tak Ci źle to za granice uciekaj.tam godnie zarobisz na zmywaku utrzymasz rodzine i dzieci.

Odp
@Fredzi

Nienawiść? Heh.Sprawiedliwosc jak rodziny tych (usunięte przez administratora) to odczują tak samo jak nasze!!! Oko za oko.Bezwzględnie i w pozbawiony jakich kolwiek skrupułów!

Ida
@Fredzi

A ja widzę tu kogoś z góry lub kierownika który trzesie (usunięte przez administratora) hahaha.Tak się boicie o stołki? Masz rację bójcie się bo wasz czas niedługo nadejdzie hihihi.

Mnvvx

Jakie sa zarobki?

Werty

Jaki dział jest według was najlepszy?

@Werty

@Werty, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Bowa Polska. Pytasz o dział, więc wydaje mi się, że nie jesteś zainteresowany żadnym konkretnym stanowiskiem - ale może się mylę? Masz już doświadczenie w pracy w podobnej branży? Daj znać na forum, jeśli zdecydujesz się aplikować.

Mika

Pod negatywnymi opiniami a szczególnie tymi dotyczącymi kierowników oraz dyrektora jest bardzo wiele tak zwanych-POMOCNYCH czyli potwierdzających dana opinie! Taki poziom niezadowolenia nie bierze się z nikad.Nikt nie da około 20 czy 40 łapek w górę w stosunku do opini która jest nie prawdziwa. Zresztą tylu ludzi się zwalnia nie bez powodu!

Małpa
@Mika

Rządza pieniądza. Dla paru groszy więcej niektórzy się tłuką na drugą stronę Poznania, teraz pracy jest wszędzie pełno ale co będzie za jakiś czas kiedy już wszystkie wakaty będą pozajmowane? Powrotu nie będzie bo miejsce będzie zajęte i tyle z naruszenia asy.

Nemezis

Jedna z najlepszych opini na tym forum idealnie opisująca przełożonych,zarobki oraz ogólną ocenę.Drodzy koleżanki oraz koledzy może już czas wziąść sprawy w swoje ręce? Nikt za Was tego nie zrobi.Chcecie żyć godnie i być godnie traktowani?Chcecie zapewnić swoim dzieciom godne życie? Wiecie co robić. Wystarczą dwa dni.I stanie się cud.I nie wierzcie że właściciel zamknie firmę bo takie bajki wciskają ci co się boją o swoje stołki na samej górze. Nowa hala, kontrakty na ogromne pieniądze i co zamknie firmę? Nie dajcie się tumanic!Macie związki zawodowe więc czas z nich skorzystać.

To jest prawda.Niestety

Oto jedyna słuszna i autentyczna opinia o firmie i niektorych osobach!

Aneta

@anonymous, widzę, że pytałeś o pracę w Bowa Polska. Jakie stanowisko Cię interesuje w tej firmie? Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować! @Kira, a Ty czym zajmujesz się w Bowa Polska? Mogłabyś napisać kilka słów na temat swojej pracy w tym miejscu?

szczerze

niech kazda zrobi sobie rachunek sumienia czy jestes w związkach czy tez nie ... o nasze zarobki mozemy miec pretensję do politykow bo takie mamy realia najnizsza krajowa wiemy jaka jest.dla mnie zainteresowanych zachecam do lektury natomiast zarobki ksztaltuja sie sporo ponad 2tys. robisz nadgodz.ok masz chec.nie robisz Twoja sprawa. popytajcie wśród znajomych o ich warunki zatrudnienia socjal jaki mamy w bowie czy premia roczna.niby kazdy mam ja gdzies a jak jest 50zl mniej niz rok wczesniej to awantura na calego.moze pora docenic to co mamy bo chyba przyzwyczajenie idzie w parze.osobiscie i nie jest to tylko sytuacja u mnie w domu zarabiam wiecej niz moj maz a nie jest życiowym nieudacznikiem.mowie tu o 8godz.pracy bez nadgodzin i dobrze wiecie kochane ze nie tylko jest tak u mnie.jezeli kogos maz przynosi 4-5tys.chwala mu za to.to jest firma prywatna zwiazki sa ok.ale to nie państwowa cudów nie bedzie.

Pytanie do ludzi z utrzymania ruchu mamzamiar podjąc pracę jako mechanik co mi powiecie jakie warunki zarobki proszę o pisanie szczerych opini .

Kira
@anonymous

Z tego co obserwuję to pracy mają dużo ale do wszystkiego podchodzą spokojnie, czasem po kilku godzinach. Warunki są ok,nie wiem jak zarobki. Mechanik na pewno sie przyda.

Tragedia

Przestańcie pisać że są aż takie tragiczne warunki w pracy, z tego co czytam to widze ze niektóre osoby nie były w zakładzie gdzie jest wyzysk człowieka na 100%. To nie jest ciężka praca fizyczna, mamy prace siedząco-stojącą, mamy dłuższa przerwe (którą nie trzeba odrabiać), dofinansowanie do jedzenia. Niektórzy ludzie nie maja nawet połowy z tego w innych firmach, fakt jest latem gorąco ale to hala jak każda inna zawsze będzie gorąco. A co atmosfery, to może zamiast narzekać na nią i mówić ze jest tragiczna, to może czas zacząć zmienić swoje nastawienie do ludzi, z którymi pracujemy?

@Tragedia

Brawo za mądra wypowiedź!

pracownik zadowolony
@Stary pracownik

brawo Ty.moze pora zaprosci do pisania osoby ktore sa zadowolone z pracy i niech one sie wypowiedza a nie tylko nagonka przez niedocenione ofiary systemu.

Serio Katarzyno?

Ona

Brawo

@Tragedia

Bowa nie jest firma idealną, ale pracowałam w kilku zakładach i mam porównanie, tu nie jest aż tak strasznie jak tu niektóre osoby wypisują. Praca jak praca, niestety nikt nie będzie nam płacił za leżenie w pracy.

Daimler

Dział BMW-PL to jeden z działów na którym trzeba było szybko zrobić porządek, niestety nie jedyny!!!! Na jednym z działów Daimlera brygadzistką jest osoba przez którą wiele osób najpierw brało tabletki uspakajające, później musiało skorzystać z lekarza psychiatry!!!! Jej wykańczające psychicznie postępowanie zachamowano zgłaszając sprawę do działu HR!!!! Niestety osoba ta na dzień dzisiejszy czuje się bezkarna choć sytuacja jest podobna jak na dziale BMW-PL!!!! Po prostu na dziale jest "KLAN" z którym brygadzistka świetnie się dogaduje......resztę traktuje jak za karę!!! Może już czas żeby ktoś to zauważył i zrobił tutaj też porządek!!!! Atmosfera jest okropna !!!!! nie da sie tutaj normalnie pracować . Panią z działu HR zwolnili.....niewiadomo do kogo iść z tym problemem. Najlepiej było by do samego WŁAŚCICIELA.....bo kierownik i dyrektor nie zrobią nic!!!!

ola
@Daimler

Jest pomysł jeszcze zostalo troche brygadzistek/ow niech pozwalniaja ich wszystkich bedzie spokój :)

Lakuso
@Daimler

Niestety ale to prawda. Brygadzistka ma gdzies pracowników a swoje pupilki broni i maja o wiele lepiej (nie chodza tak często na maszyny jak inne panie). A co do atmosfery brygadzistka obserwuje, a pozniej komentuje za plecami. Uwzięła się na kilka osób którym utrudnia życie, nawet urlopu nie chce dawać tłumacząc się, ze nie ma ludzi. Wizyta umówiona do lekarza pół roku przed a urlopu nie ma bo pani brygadzistka ma taki kaprys. Ogólnie jest zle

@Daimler

A związki zawodowe....jak Yeti wszyscy wiedzą że są nikt ich działań nie widzi

@Stary pracownik

Tak oczywiście, tylko narzekać, to Polacy potrafią najlepiej, a zgłaszaliście chociaż ten problem do związków ,a należysz właściwie do nich?

Emmm
@Daimler

Nie rozumiem większości osob na tym forum po jakie diabli siedzicie w tej firmie skoro jest tak zle.jest najniższe bezrobocie w historii!!! w kazdej innej firmie znajdziecie prace. ciezko jest zadowolić wszystkich i raczej jeszcze sie taki nie urodził by wszystkim dogodzil.zawsze znajda sie osoby ktore pod kims kopia dolek.taka mentalność polaczkow niestety.moja rada skupcie sie na pracy a jak nie otwierajcie prywacizne i badzcie sobie szefem.

@Daimler

Niestety taka sytuacja jest też na medycynie i o tym też się głośno mówi.Pani z działu HR jak pracowała też nie pomogła.Coraz gorzej się pracuje.Atmosfera masakra...

porażka
@pracownik

he he to jeszcze zostaly tylko dzialy Audi LKW i Automotiv do obsmarowania. przeciez tam też jest zapewne problem. ogolnie to cala firma jest do bani. wasze opinie mnie rozwalaja

Daimler
@ola

Hm....niewiem czy gorszą dla nich karą nie była by degradacja ze stanowiska brygadzisty do pracy na wtryskarkach

Zwolniona
@Lakuso

Miałam okazję pracować kiedyś na tym dziale......widzę że nic się nie zmieniło. Może czas odświerzyć starą sprawę i otworzyć teczkę......o ile jeszcze dyrektor z kierownikiem jej nie zlikwidował po zwolnieniu Pani z działu HR. Pamiętajcie kochani mamy DEMOKRACJĘ......wolność słowa zawsze i wszędzie.....a już w ogóle jeśli chodzi i dobro dla ludzi.

Zwolniona
@Stary pracownik

Znaczy że mało się interesujesz. Związki mają zarząd który jest znany w całej firmie. Mają tablicę informacyjną na stołówce , na którą pozwoliła firma. Jesli organizują spotkania też wiadomo kiedy, bo data jest ogólnie dostępna na tablicy.....więc nie rozumiem w czym problem? Cały czas zapisują się osoby. Związki prowadzą rozmowy z firmą na temat problemów które nurtują pracowników. Na efekty zawsze trzeba czekać, ale trzeba być dobrej myśli. Pozdrawiam i zapraszam do osób z zarządu.

@Daimler

Współczuję naprawdę takiej pracy takiej atmosfery... Wywalić oczywiście... Zwolnić ale nie brygadzistke tylko tych pieniaczy i mącicieli bo to oni robią (usunięte przez administratora) nie wiem czy z zazdrości o stanowisko czy dlatego że im się w życiu nie układa... Pracuje na dziale Daimler...i widzę to wszystko na co dzień.... Pozdrawiam normalnych

&&&
@Stary pracownik

Ciekawe jakie są twoje działania ze związkami???!!!

@&&&

Żadne..... Bo aby reprezentować załogę trzeba mieć jakby to ująć i nikogo nie obrazić.... Trochę oleju w głowie...

Iza
@porażka

Na Automotiv teżnie jest dobrze u Marcina G tylko pupilki maja dobrze a reszta ...

Aneta

@Władza heh, czy jesteś pracownikiem firmy Bowa Polska? Możesz wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie? @Zara kierownik, czy możesz doprecyzować swoją opinie? @Niestety tak jest, jesteś obecnym lub byłym pracownikiem firmy? Każda merytoryczna opinia jest istotna dla użytkowników forum, szczególnie jeśli dotyczy ważnych informacji na temat warunków pracy w danym miejscu.

Odpowiedź
@Aneta

Tak było i jest bardzo źle.Jeżeli było by dobrze nie powstały by związki zawodowe.Ale dzięki temu że dyrektor oraz kilku kierowników traktowali nas wyjątkowo źle to związki zawodowe powstały.Plus tego taki że jeżeli właściciel nie zrobi z tym pożądku to załoga to zrobi niestety kosztem firmy.Nikf tego nie chce tak samo jak nikt nie chciał związków zawodowych ale tak będzie bo właściciel firmy chyba nie wie co się działo i dzieję.Nam nie chodziło tylko o pieniądze! Tylko o godne traktowanie.Dlatego nie chcemy obecnego dyrektora oraz trzech kierowników.W związki nikt nie wierzył że powstaną i powstały!

Mina
@Odpowiedź

Cóż to za zwiazki.. Gdzie są... Jakoś nic o nich nie słychać...

StarA

Są jak Yeti :)

@Mina

Związki są ale gdzie są Ci ludzie żeby je jeszcze wzmocnić, najlepiej siedzieć i nic nie robić, tylko narzekać, bo pewnie szkoda 20 zł żeby się zapisać. Po co niech inni płacą a My i tak skorzystamy.

Ja!!!
@Anonimka

To prawda ludzie myślą,że związki powstały to muszą robić wszystko.Narzekają i jakoś się nie zapisują bo po co mam płacić jak mogą to robić inni.Za związkami nie byli i nie wszyscy są ale aneksy do umowy podpisali wszyscy!!!

Ja!!!
@Mina

Ciekawe jak tak twierdzisz a jesteś w nich?Jak nie to co Ci do tego nie narzekaj tylko się zapisz i coś zmień!

jagoda
@Ja!!!

związki zawodowe to nie recepta na cale zlo w firmie ale to wyjdzie w czasie i dopiero wszystkim sie oczy otworzą

Zara
@Ja!!!

Tyle,że podwyżki były,zanim powstały związki.

Xxx

Nieprawda!!!

@Ja!!!

Ale ze co ze aneksy to związki dały... Śmieszne że aż przykre... Haha dobre

@Zara

Prawda podwyżki były zatwierdzone zanim niektóre osoby postanowiły zaistnieć!

otworzcie oczy
@Stary pracownik

Dokladnie. Niektore osoby chcialy pokazac jakie sa zarabiste i jak potrafia manipulowac ludem i teraz na radnych gminn startuja.kosztem niestety robalkow z bowy. he he byle wam te zwiazki bokiem nie wyszly

@Stary pracownik

Przez 10 lat w pracy nigdy nie było podwyżek 3 zł dla każdego! I co naprawdę myślicie że łaskawy właściciel i dobroduszny dyrektor dał nam takie podwyżki ?Dali bo był to czas w którym powstawały związki zawodowe i nie chcieli dopuścić do ich powstania. Dali nam trochę kasy na zamknięcie pyska i taka prawda bo się lud burzyl!

Gra
@otworzcie oczy

Tą opinię można wykorzystać jako pomówienie i mam nadzieję, że osoby o których to napisano odpowiednio to wykorzystają! Następnym razem zastanów się co piszesz....A związki są, będą istnieć i świetnie się mają!

Może Ty nie miałeś...miałas kimkolwiek jesteś...Twoj problem. :>

@Zara

Tylko dzięki związkom mamy takie podwyżki, bo związki istniały już przed podwyżkami,tylko jak ktoś się nie interesował,bo miał cykora, nie wiadomo czemu to tak dupowato pisze????

@otworzcie oczy

A Wy Mądrale co wielkiego bez związków wywalczyliście,podwyżki o 50 gr,brawo, sukces jak cholera ????pewnie duma Was rozpiera,cykory i chciwole jesteście i tyle,szkoda Wam 20 zł składki,a jakie masz argumenty, żeby się nie zapisać do związków?chyba organizacja wywalczy więcej niż pojedyńcze Ludek☝️

@Stary pracownik

Tylko ciekawe dlaczego te osoby zostały zwolnione,dlaczego góra bała się Związków, zastanów się człowieku co piszesz, podwyżki były zatwierdzone ale po ile?około złotówy, a nie 3 zł,mało wiesz człowieku, więc się nie wypowiadaj lepiej ????

Stara pracownica

Nie rozumiem o co Wam chodzi? Pracuje w firmie wiele lat.Firma uczciwie i rzetelnie mnie wynagradza a co za tym idzie samodzielnie było mnie stać po tych kilku latach na zakup mieszkania za gotówkę. A jestem matka samotnie wychowująca dziecko.Przy mojej pensji mogę sobie na to pozwolic bo nasza firma jest firma uczciwa i europejska.Auta co prawda nie mam Lexusa lecz dwu letni VW Passat i mi wystarcza.Firma docenia.Szefostwo super!Bardzo rzyczliwi,zyciowi i bardzo kulturalni ludzie a szczególnie dyrektor i kierownicy. Super.Ehh gdyby który mnie zechciał. Wspaniali mężczyźni.Widac ich wykształcenie i wychowanie z domu nie poszło na marne.Wiec jak widać nasza firma jest całkiem ok.

Tyjkokl

Dojazd do bowy jest tylko samodzielny czy sa autobusy np z obornik/rogozna

Ewka
@Tyjkokl

jezeli przyjdziesz przez posredniaka to jest ausik z Wagrowca , Rogoźna.

;)
@Tyjkokl

Pracownicy bowy muszę sami organizować sobie transport do pracy

wielki problem
@;)

tak jest w 90% firm. w okolicy to chyba lisner dowozi pracownikow nikt wiecej

Wororr
@Ewka

Przez posrednika? Czyli jak trzeba sie dp tego zabrac?

atmosfera

Niech kazdy zajmie sie soba swoja praca a nie tym co gdzie kto z kim i dlaczego ... sama zawisc zazdrosc przemawia a pozniej atmosfera jest jak jest.to my sobie ja stwarzamy.wiec w relacjach nikt tu nie pomoze nawet Szef wszystkich szefów.

@atmosfera

Sami?Jedni muszą (usunięte przez administratora) na maszynach a inni nie nie muszą się przemęczać bo....wiadomo dlaczego.

wertyu

Co zrobic by dostac sie do pracy?

Zdziwiona
@wertyu

Wypadałoby napisać CV żeby przyszły pracodawca dowiedział sie o Twoim istnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bowa Polska Sp. z o.o. - Złotkowo

• Jak się pracuje w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowa Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bowa Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowa Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 274 ocen.

Bowa Polska Sp. z o.o.