Opinie o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bowa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bowa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Aneta

@Lili, a jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w Bowa Polska? Czy pracuje się w tej firmie na zmiany, w ściśle określonych godzinach? @;), wydaje mi się, że w większości miejsc pracy jest tak, że pracownicy dojeżdżają do nich na własną rękę. Czy wcześniej wyglądało to inaczej w tej firmie?

@Aneta

Akurat na moim dziale pracuje na dwie zmiany bo niekiedy jak jest potrzeba to z tego co słyszałam wprowadzają III zm.w zależności od potrzeby no ale to chyba normalne w firmie ktora zajmuje sie produkcja.ja na rannej zmianie pracuje od 6.00-14.00 a popoludniowki 14.00-22.00 no chyba ze jak ktos ma checi pracuje do 2.00 w nocy.mi rzadko sie chce ale niekiedy zostaje. Placa za nadgodz.100% do kazdej godzinowki + dodatek nocny.gdzie w innych firmach nie spotkałam sie z tym tylko w zamian dzien wolny w tygodniu.dodatko jest jakas premia za przepracowany tydzien na nadgodzinach.wiec jezeli ktos ma potrzebę mozna ladnie podnieść wyplate.z tego co koleżanki mówiły w firmie zawsze dojeżdżalo sie na własną reke nigdy nie bylo dojazdow.firma pośredniczącą wozi swoich pracownikow aby zachęcić do pracy bo maja daleko

Witam serdecznie, mam pytanie ile w firmie Bowa może zarobć osoba z 8 letnim doświadczeniem w produkcji wiązek kablowych do klientów krajowych i zagranicznych. Posiadam doświadczenie w krimpowaniu i lutowaniu (kurs odbyty w firmie Renex), łączenie przewodów metodą ultradzwiękową, uprawnienia SEP, szkolenie z montażu zakończeń firmy Harting.

kriss
@Zainteresowany

na produkcji przy wtryskarkach lub na lini montazowej pracuje 100% kobiet. masz doswiadczenie ale tu może sie nie przydac.moze predzej do utrzymana ruchu lub automatyk

Hehe

Samo narzekanie, jak wszędzie. Podaj jakieś przykłady bo aż strach się bać... Pewnie jak zawsze w takich przypadkach chcesz się odegrać na kimś albo pod kimś kopiesz. Już parę takich firm było gdzie wszystkim było źle, a jak dostali nowego przełożonego to dopiero był lament..

Tak wiele?
@Hehe

Jeżeli właściciel zatrudni ludzi a nie ...... na stanowiska przełożonych to z całą pewnością będzie dobrze. Jeżeli zatrudni znów skur...... którzy zachowują się jak strażnicy Auschwitz to nigdy nie będzie dobrze! Czy od ludzi którzy powinni świecić przykładem to tak wiele.Nic dziwnego że ich nie szanują i mają za nic.Na szacunek trzeba sobie zapracować a dyrektor i kierownicy stracili go na zawsze.Dla tego właściciel powinien zatrudnić LUDZI .

A tam...
@Hehe

Poprosiłam kiedyś o przeniesienie na inny dział. Dowiedziałam się, że będę albo tu albo...za bramą. I nikogo nie obchodzi, że po ciężkiej chorobie wróciłam na najcięższy dział.

jey kee
@A tam...

a jaki jest najciezszy dzial ? kazdy o swoim dziale mowi ze moj jest najgorszy ... he he ... jak kiepski pracownik to niestety jest albo tam albo wcale.to produkcja a nie przechowalnia emerytow

Michal

Witam Mam pytanie ile miesięcznie zarabia operator wtryskarki oraz ile zarabia narzedziowiec? Czy praca jest tylko pon-pt czy soboty także? Oraz jak pracodawca postrzega urlopy pracowników i honorowe krwiodastwo?

Agnieszka
@Michal

operator ok.2tys.na reke poczatek. narzedziowcy chyba malo bo uciekaja z firmy he he ... wszystko zalezy czy pracownik ma doswiadczenie czy tez nie. urlop letni dwa tyg.ale lipiec sierpien ciezka przepychanka aby upolowac dobry termin. po za sezonem no problem.a oddawanie krwi nalezy sie dzien wolnego bowa nie robi problemów bo sama oddaje.

Automatyk

Śmieszna firma. Rozmowa miała charakter przesłuchania przez złego i dobrego glinę. Trwała może z 15min. Po mojej odpowiedzi o oczekiwane zarobki pytanie czy to brutto i dość szybkie urwanie tematu. Podałem kwotę identyczną jak w formularzu aplikacyjnym (medianę rynkowa). Szczęścia życzę w szukaniu pracowników w taki sposób. A i chciałbym przeprosić panią z HR, że miałem wogóle czelność zadać jakieś pytanie podczas tej rozmowy. Dwóch pozostałych już nie zdążyłem. Firma dała sobie miesiąc na odp. pozytywną. Nie zamierzam czekać na ten "akt łaski".

Co się dotychczas robiło, coś o sobie. Kilka pytań z robotyki. Co w sytuacji gdy...

Lili

Dla osob szukacacych pracy to polecam.pracuje ponad dwa lata i jestem zadowolona.wczesniej pracowalam na produkcji i tam bylo strasznie w porownaniu do Bowy.tutaj socjalne na Wielkanoc i Boze Narodzenie i to nie male.premia roczna.benefity karta multisport i dofinansowanie do posilkow to naprawde duzo.fakt latem ponad 30 stopni ale sa dodatkowe przerwy

Grażyna

Zaczęto porządki.zwolniono osobę po 17 latach iiiii co???przez 2 dni pozostali brygadzisci używali obcych słów.. Proszę czy mogłabyś a teraz już wszystko wróciło do normy boooi po co wykonywać obowiązki zaszczytu miana brygadzista.Ilu z nich jest sprawiedliwych i obiektywnych dwóch???Bo to się przecież hrabini należy.Nie będzie lepiej bo jak ma być skoro Pani x polaczy 250 sztuk kabla że zła sonda kupi za to tabliczkę czekolady a majster zakitra ta partię a ów panią doceni robiąc ja liderem zmiany.inna złe naboje 1000 sztuk kabla na złej ramce to się karty podmienić i po takich wyczynach Pani lider straszy zabranie premie za obecność cukierka na maszynie gdzie ona sama ma telefon pod ładowarka na maszynie i korzysta z niego notorycznie boooi może.jest w gangu więc może wychodzić kilka razy na zmianę po 10 15 minut bez czerwonej karty boooi może i chwali się że ma układy z dyrektorem więc się nie ma czego bać.te układy są już sprawdzane i myślę że ów śmietanka także doczeka się dnia w którym karma wraca i zastanowi się nad tym czy jest im fajnie czy dziewczyny które odeszły nie mogły pracować dalej bo to fajny zakład fajna praca lylko to ludzie są fundamentem tej firmy a celami są matoły którzy pozwalają na to wszystko.dobrze że dyrektor rozmawia z ludźmi i wierzę w to że jeszcze nam wszystkim się uda że brygadzisci będą rozliczeń i tak jak zrobiono to z człowiekiem który stracił pracę a niczym zachowanie jego nie bylo gorsze od pozostałych brygadzistow

Aneta

@Poznaniak, forum GoWork.pl z pewnością nie służy do tego typu anonsów. Bardzo proszę o zaprzestanie pisania komentarzy, jeśli nie jesteś pracownikiem Bowa Polska i nie możesz wnieść niczego do dyskusji na temat tego pracodawcy. @A tam...,, to faktycznie niezbyt przyjemne, ale czy dokumentowałaś swoją chorobę przełożonemu lub innym, odpowiednim osobom? Może wtedy nie byłoby problemu z przeniesieniem?

A tam..
@Aneta

Na pewno mnie znasz...śmierci spod kosy uciekłam ....jak szłam się leczyć to nie ukrywała na co. Gdy wróciłam. ..każdy wiedział po czym. Ale teraz już daję radę. Przestali mieć parcie na szkło, maszyny nie są podkręcane i jest ok.

Aneta

@;), fajnie, dziękuję za odpowiedź! Chciałbyś jeszcze coś dodać na temat tego pracodawcy? Może jakieś wskazówki dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy? @Shsb, po brzmieniu Twojej wypowiedzi wnoszę, że też pracujesz w Bowa Polska. Możesz troszkę rozwinąć swoją wypowiedź? Wszelkie obiektywne przykłady mile widziane. @Zadowolona, a długo pracowałaś w Bowa Polska? Miejmy nadzieję, że zmiany będą długofalowe, a pracownikom będzie się o wiele lepiej pracowało w tej firmie.

Hej!

Na Pl-BMW zmiany nastały więc coś się dzieje w końcu.Brawo dla Dyrektora!Może atmosfera się poprawi. Aczkolwiek nie sądzicie ,że zbyt drastycznie go potraktowali?Fakt może sobie na to zasłużył skoro taką decyzję podjęto na górze.

Wodzio
@Hej!

Nikt nie zasługuje na utratę pracy.... Jeśli to zasługa Pań które ciągle narzekały jak im źle to gratuluję Zastanowiliscie się co będzie jeśli szybko nie znajdzie innego zarobku?

Ona
@Hej!

Mysle ze sie zaczelo rozliczanie za czas bledow. Nalezalo sie , jesli kieruje sie grupa osob nie mozna miec w tej grupie pupili. Faceci byli przez dlugi czas nietykalni i robili przekrety , a kobiety za byle co karano pierwszy odpadl ciekawe kto jeszcze

Była
@Wodzio

Przyjaciółka go utrzyma

Była
@Wodzio

Kiedy z jego zamiany zwalniali dziewczyny, Pan D. Nie martwił się czy mają na życie KARMA WRACA

Zwolniona
@Była

Dokładnie, jeszcze razem ze swoim zestawem pupili śmiał się że dobrze zrobili! ZŁO POWRÓCIŁO Z PODWOJONĄ SIŁĄ! Teraz to ja się śmieję! Śmieje się ten kto się śmieje ostatni!

Zwolniona
@Hej!

Trzeba by było jeszcze kilku zmian na tym dziale żeby można było tam normalnie pracować! Może kiedyś nastąpią?! ......Wierzę w to i czekam z niecierpliwością

@Hej!

Kolezanko jak juz to BMW-PL ???? na atmosfere w pracy ma wpływ cala zaloga a nie jednostka. Fakt brygadzista zasłużył sobie ????????????w mojej ocenie.

Zadowolona

Tak.....choć nie jestem już pracownikiem tej firmy uważam, że brawa za zmiany, ktore zapoczątkowało zwolnienie jednego z brygadzistów nie należą się dyrektorowi tylko samemu włascicielowi! Mam nadzieję że bardzo dokładnie zostaly mu przedstawione problemy ujęte przez pracownikow w ankietach i przeprowadzonych rozmowach z niektórymi pracownikami przed okresem urlopowym. Okres letni był czasem na przemyślenia i podjęcie słusznych decyzji przez wlaściciela, aby poprawić atmosferę we firmie, która od dawna na większosci działów była skandaliczna! Problemy zgłaszane u kierowników czy dyrektora zostawały zamiatane pod dywan lub wyciszane......byle właściciel się nie dowiedział. Mam nadzieję, że to nie koniec niespodzianek zafundowanych przez wlasciciela firmy! Trzymam kciuki za lepsze jutro dla osób najniższego szczebla pracy w tym zakładzie. Pozdrawiam

Ryyiiii

@Erty

Nie, teraz jest dobrze.

Rtyy
@Shsb

Dzieki za odpowiedz. Po czytaniu tego co tutaj niektorzy pisza to strach sie bac.

Hej!

Czy przyjmują do pracy?

kshs

Tak

Aneta

@Rtop, @Rtyute, widzę, że jesteście zainteresowani współpracą z Bowa Polska. Jakie warunki byłyby dla Was satysfakcjonujące? Zdecydujecie się na wysłanie swojego CV? Jeśli zostaniecie zaproszeni na rozmowy rekrutacyjne, to podzielcie się później informacją o tym jak przebiegały, na forum! @;), widzę, że jesteś dobrze zorientowany, więc pewnie pracujesz w Bowa Polska. Na jaki rodzaj umowy można liczyć w tej firmie? Pamiętajmy, że każda opinia jest bardzo cenna dla osób chcących podjąć pracę w tej firmie!

;)
@Aneta

Na początku umowa na czas określony a pozniej umowa na stałe

Rtyute

;)
@Rtop

12,5 zł na start a pozniej wzrasta jak dobrze pójdzie

Poznaniak

Szukam blondynki Kingi ktora jest z okolic Obornik i pracuje w firmie Bowa. W sobote 21.07 bawiła sie w Poznaniu. Jeśli czyta to jakaś jej koleżanka lub kolega prosze o kontakt. Z tego co mowila to atmosfera w firmie jest ok

Kinga
@Poznaniak

I znalazłeś :) Jeśli chcesz się skontaktować ze mną podaj mi swój nr telefonu oddzwonię :)

@Poznaniak

Kinga napisz na poznaniak.tr@op.pl

Brrr

Potrzebują do pracy?

Nina
@Brrr

A naprawdę chcesz tam pracować? Nie polecam

Van Diesel

Atmosfera jest ok. Pozdrowienia dla Kingi z okolic Obornik. Zgubiłaś coś...

Poznaniak

Szukam Kingi blondynki ktora jest z okolic Obornik, pracuje w Bowi i bawiła sie w sobote 21.07 w Poznaniu. Jeśli jakaś koleżanka lub kolega to czyta to prosze o przekazanie. Z tego co mi mowila to atmosfera w firmie jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Bowa Polska Sp. z o.o. - Złotkowo

• Jak się pracuje w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowa Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bowa Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowa Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 274 ocen.

Bowa Polska Sp. z o.o.