Opinie o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bowa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bowa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Ludzie to firma

A gdzie jest ten już słynny dział HR? Pani Dorota dopuściła do powstania związków zawodowych i co musiała odejść? Kto to wymyślił? Właścicielu firmy niech Pan przestanie słuchać dyrektora jak swinia grzmotow bo to przez niego powstały te związki! To on jest winien atmosfery jaka panuje,to on traktował w żenujący i nie odpowiedzialny sposób ludzi którzy już mieli dość.Jesli Pan nie zrobi z nim porządku to mogą ludzie Pana wyreczyc niestety wtedy może firma stanie. Dziwi mnie Pana postawa bo gdybym widział co się dzieje w mojej firmie przez kogoś kto ma mnie reprezentować a ludzie się zwalniają, buntuja, zakładają związki itd przez jedną osobę to moja reakcja była by oczywista.Ludzie to firma a nie dyrektor.

Xxx

Nie wiem co i jak robicie,jakie jest Wasze zachowanie, że dyrekcja i kierownictwo traktuje Was jak "śmieci", "bydło" czy inne takie jak twierdzicie... Ja nic takiego na sobie nie odczuwałam i nie odczuwam

X
@Xxx

Nie ważne co i jak robi kto ani jakie jest jego zachowanie że dwóch chamow nie potrafi zachować się ani z godnością ani z kulturą nie wspominając już jak osoby na stanowisku.Druga rzecz te śmieszne ludki ktorzy maja się za władzę chyba zapominają że są tylko ludkami a nie żadnymi dyrektorami czy kierownikami.Zachowuja się jak wielka (usunięte przez administratora) a to tylko zwykle pajace którym się w głowach (usunięte przez administratora)

Pozdrowienia

Pozdrowienia dla Niemieckich lizodupow którzy gnoja tam ludzi i traktują jak śmieci! Tak jest pozdrawiamy was folzdeutsche dyrektorze oraz kierowniku narzedziowni.Oby was dosiegla za wszelką cenę sprawiedliwości.

Mała Mi

Na szczęście już tam nie pracuje.Ludziska jak najdalej od tego kolchozu!Naprawdę w okolicy Poznania jest lepszy wybór zarówno finansowo jak i atmosfery a ta ostatnia to jak w obozie.Pozdrawiam męczących się tam jeszcze i naprawdę nie bójcie się na tej firmie świąt się nie kończy a pracodawcy to się teraz proszą!

Automatyk

Śmieszna firma. Rozmowa miała charakter przesłuchania przez złego i dobrego glinę. Trwała może z 15min. Po mojej odpowiedzi o oczekiwane zarobki pytanie czy to brutto i dość szybkie urwanie tematu. Podałem kwotę identyczną jak w formularzu aplikacyjnym (medianę rynkowa). Szczęścia życzę w szukaniu pracowników w taki sposób. A i chciałbym przeprosić panią z HR, że miałem wogóle czelność zadać jakieś pytanie podczas tej rozmowy. Dwóch pozostałych już nie zdążyłem. Firma dała sobie miesiąc na odp. pozytywną. Nie zamierzam czekać na ten "akt łaski".

Co się dotychczas robiło, coś o sobie. Kilka pytań z robotyki. Co w sytuacji gdy...

Leszno
xxx

Klilka słów o firmie Bowa.. Osoba organizująca wstępne spotkanie, udzielała informacji, które w praktyce okazały się nieprawdziwe, m.in. opis pracy, oraz wynagrodzenie. Zdecydowanie zaprzeczała wyrażanym tutaj opinią, jednak większość z nich okazało się prawdą. Bardzo wysokie temperatury na stanowiskach pracy (32st.), w dodatku spodnie robocze długie i ocieplane, zarówno jak buty, które miały zapewniać wygode i ochrone, niestety nie spełniały zapewnianych warunków. Uważam, że zdecydowanie wygodniej pracowałoby się we własnym obuwiu. Praca należy do lekkiej, lecz bardzo monotonnej. Podczas rozmowy telefonicznej nawiązującej do transportu zapewniany był AUTOKAR, w rzeczywistości okazał się to mały, stary, niewygodny bus bez klimatyzacji. Pracuje w Bowie już trochę czasu i gdy tylko znajdę inną ofertę, odchodzę.

polo
@xxx

słyszałam że w DT Swiss poszukują na dwuzmianowy system pracy

Jak wygląda praca na narzędziowni? Jaka jest stawka na początek i do kogo się najlepiej zgłosić żeby dostać się na narzędziownie?

Odpowiedź anonim

Z narzedziowni to się zwalniają.A jak jest?Atmosfera tragiczna przez przełożonego!Nikomu nie życzę współpracy z tym człowiekiem!Stawka jak za narzedziowca słaba.Zreszta idź i się przekonaj.

Szkolenia

Szkolenia możecie sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić. Kasa i atmosfera w pracy świadczy o pracy!!!

Aneta

@Err, czy mógłbyś powiedzieć nam coś na temat możliwości rozwoju w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Bowa Polska? Czy dla pracowników organizowane są/były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może osobiście brałeś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami?

Mimi
@Aneta

Co ty piszesz człowieku o jakiś szkoleniach?Firmę i przełożonych ocenia się tylko i wyłącznie na podstawie dwóch rzeczy: wynagrodzenie oraz atmosfera-ta pierwsza jest na przeżycie,niewolnicze stawki a ta droga to jakiś absurd że takich przedstawicieli swojej firmy właściciel jeszcze trzyma! Zresztą poziom zadowolenia widać pod negatywnymi opininiami i ich potwierdzeniem poprzez kliknięcie 'pomocna'.Droga rzecz tylu ludzi się nie zwalnia bez powodu.Jezeli nie umieliscie zachowywać się jak ludzie to chociaż nauczcie się czytać tu wszystko macie jak na dłoni!

Szkolenia
@Aneta

O tak były bardzo często szkolenia pod tytułem jak gnoic ludzi i traktować jak bydło. Prawdziwym wzorem tego jest najwyzsza rangą osoba w narzedziowni.Rekordzista w ponizaniu, gnebieniu,mieszaniu z błotem i wyjątkowym chamstwie.Tak więc oczywiście szkolenia były z frajerstwa jak traktować ludzi jak śmieć! Nabijanie się i wysmiewanie czy ironiczne głupie uwagi to także dodatkowe szkolenia.Ryba psuje się zawsze od głowy.

Aneta

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat atmosfery w Bowa Polska? @Odpowiedź, rozumiem emocje jednak forum GoWork.pl przegląda wielu użytkowników, także tych którzy planują podjąć zatrudnienie w firmie i nie znają jej obecnej sytuacji. Każda merytoryczna opinia jest ważna, jeśli tylko jest dla wszystkich zrozumiała. Jak rozumiem nie jesteś usatysfakcjonowany pracą. Czy wobec tego próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem by poprawić warunki pracy i sytuację? Czy te rozmowy przyniosły skutek?

Err
@Aneta

Nie jestem usatysfakcjonowana ani nie podjelam rozmów z kierownictwem bo to oni tam są by było dobrze i pracowało się tak by zarówno właściciel jak i ludzie pracujący byli zadowoleni. Może inny nowy dyrektor lub inni nowi kierownicy będą od początku potrafili rozmawiać z załogą bo z obecnym nikt ani nie wierzy ani nie ufa. Zresztą trzeba się szanować a oni szacunek utracili.Oby firma nie stanela przez przez te kilka osób reprezentujacych właściciela które doprowadziły do powstania związków zawodowych.

Czego się boicie?

Nikomu nie życzę pracy w tak chorej atmosferze i z takim nazwijmy to szefostwem choć są to zwykle ludki którym chyba coś się w głowach poje..... Trzeba koniecznie im to prostactwo wybić z głowy raz na zawsze bo jeżeli ktoś się urodził zgnity i zepsuty to go nawet matka nie nauczy.A widać że w tej firmie chyba patologia pracuje na wyższych stanowiskach skoro tak się zachowują i odnoszą do pracowników. Aż dziw że oni się jeszcze tam uchowali,przynajmniej narazie. Nie zapominajcie że drodzy i szanowni Panowie generałowie jesteście tylko mięsko. Tylko zwykle mięsko. Najzwyklejsze.

Władza heh
@Czego się boicie?

Święta prawda w głowach się popieprzylo od pseudo władzy tylko pamiętajcie że dyrektorem czy kierownikiem jesteście tylko w ścianach firmy.Po za nią jesteście tylko zwykłymi roslinozercami w świecie potworów które sami obudziliscie.

Jagoda

Ludzie,jeżeli tak wam źle,to poprostu zmieńcie pracę,a nie narzekacie i obrażacie innych,każdy ma prawo wyboru,nikt nikogo na siłę w bowie nie trzyma,idźcie tam gdzie będzie wam lepiej,poprostu

Wkurzona
@Jagoda

Ale dyrektor i kierownicy mogą obrażać i traktować jak bydło.

Zara
@Wkurzona

Pracuję w firmie ponad 10 lat,przez ten czas z kierownikiem miałam kontakt tylko przy podpisywaniu aneksów,a z dyrektorem tylko "dzień dobry"i to wszystko. Żaden z tych panów nidgy nie powiedział mi nic obraźliwego,dlatego że przychodzę do pracy,robię swoje i wychodzę!

Wkurzona
@Zara

Może dlatego że podoba Ci się praca za takie grosze i tak nisko się cenisz.W odróżnieniu od Ciebie w firmie pracuje jednak bardzo wiele ludzi którzy mają rodziny na utrzymaniu i te zarobki w żaden sposób mają się nijak do rzeczywistości a co do traktowania to chyba nie wiesz co piszesz.Dyrektor wyjątkowo zaklamany i chamski.Nie polecam nikomu tej firmy z względu na atmosferę przez tych....no właśnie co? Szkoda słów.

Zara kierownik
@Zara

Tak Panie kierownik tak rozumiemy.

Hehehe

Nie chcemy dalej pracować z oprawcami ! Precz z dyrektorem,kierownikiem produkcji oraz narzedziowni ! Dość traktowania ludzi jak śmieć!

BFG
@Hehehe

Mam propozycje, weź zbudują swoją firmę. Będą pisali przecz z tobą.

Hej
@BFG

Jeśli była bym właścicielką tak dużej firmy i doszło by do takich sytuacji gdzie tak duża liczba ludzi zaczyna być nie zadowolona z pracy i grozi strajk to uwierz że na pewno wolała bym poświęcić dyrektora i dwóch kierowników by nie doprowadzić do przykrych następstw.

@Hehehe

Tam jest już taki bajzel że to nie pomoże. A po za tym to kit z tym. Ha ha

Gabrysia

A co myślicie o nowej Pani technolog ... Pani M przyszła do firmy i zamiata ;-) Pozdrowienia

Mała

Jak szefostwo jest nastawione na wyzysk i frajerskie traktowanie ludzi to nie ma co się dziwić że tyle tu złych opini

ludzie ey chyba nie pracowaliscie jeszcze w xlych firmach gdxue due ludzi ponizslo i nie szanowslo

a

Małpa

Rządza pieniądza. Dla paru groszy więcej niektórzy się tłuką na drugą stronę Poznania, teraz pracy jest wszędzie pełno ale co będzie za jakiś czas kiedy już wszystkie wakaty będą pozajmowane? Powrotu nie będzie bo miejsce będzie zajęte i tyle z marudzenia asy.

Małpa

Praca jak praca. Całkiem normalna, są gorsze dni i lepsze, tych lepszych jest więcej. Wszyscy narzekają na kierowników, ale jak się robi jak należy to się ma kierownika po swojej stronie. Proste

Mała
@Małpa

Co Ty piszesz? Kierownicy w tej firmie to strażnicy obozowi. Poziom chamstwa z ich strony na najwyższym poziomie przy pełnym wsparciu dyrektora który sam nie jest lepszy!No ale ryba zawsze psuje się od głowy.Nie polecam tej firmy z względu na atmosferę przez tych ludzi.A szkoda bo gdyby byli inni kierownicy i dyrektor (obecni są już straceni w oczach pracowników) to praca ok.

Wszyscy narzekają
@Małpa

Wszyscy narzekają to chyba coś w tym jest?Skoro praca nie jest taka zła tylko mała grupa kierowników i dyrektor stracili zaufanie oraz szacunek pracowników to przez bramę ich !!! Nic trudnego!

Dodo

Wiadomo że jest kupa ludzi którzy tylko udają że pracują. Jedni lepiej to robią inni gorzej.... idąc na cmika widać kto przesiaduje w stołówce, tam ich kierownicy nie szukają, a po karku dostają ci co robią....

BFG

2/3 komentarzy pisze jedna osoba... bez jaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Bowa Polska Sp. z o.o. - Złotkowo

• Jak się pracuje w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowa Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bowa Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowa Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 274 ocen.

Bowa Polska Sp. z o.o.