Opinie o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bowa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bowa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Jestem z Przasznysza

Hej! Jakie są warunki pracy na stanowisku inżyniera produkcji? Jak atmosfera w biurze produkcyjnym??

Odpowiadam
@Jestem z Przasznysza

W całej firmie atmosfera jest taka sama od wielu lat.Jednak nie zawsze tak było kiedyś z 10 lat temu i wstecz było ok.Teraz ani atmosfera ani kasa pupci nie urywa.

@Odpowiadam

A dlaczego wypowiadasz się o całej firmie ? Pytanie było o biuro inżynierów produkcji, tam również wiesz jaka panuje atmosfera? Nie wszyscy w tej firmie są źli, nie każdy brygadzista jest zły i nie wszędzie atmosfera jest zła. Wiec nie wypłacaj się o „całej firmie” bo (usunięte przez administratora) wiesz jaka jest atmosfera na pozostałych działach oraz w biurach.

@Xyuu

* miało być nie wypowiadaj się *

@Xyuu

Nie (usunięte przez administratora) wiem chamie i kmiocie jeden.Skoro poziom jaki prezentujesz jest jaki widać nie trudno się domyślić jaka jest atmosfera na twoim buraku dziale.Jak widać przez prostactwo takie jak ty jest jak jest.

@Odp

Ja tylko napisałam żebyś się nie wypowiadała/wypowiadał na tematy o których nie masz pojęcia. Nie obraziłam cie. Dokładnie pokazałaś/pokazałeś jaki poziom sobą reprezentujesz i właśnie dzieki takim osobom jak ty atomosfera nie moze być dobra - a już na pewno nie na twoim dziale. Współczuje współpracownikom.

Atmosfera
@Xyuu

Atmosfera jest nieprzyjemna nie od początku istnienia tej firmy.Pracuje tu już wiele lat i niestety to co mamy wprowadzili nam obecny prezes a wcześniej dyrektor oraz kilku kierowników oraz podległych im nastawiaczy.Zreszta po co się produkować.Ktos chcę zaciągnąć opini o firmie niech poczyta forum.Przez ostatnie 10 lat aż po dziś dzień nic się nie zmieniło.Osoby odpowiedzialne za zła atmosferę nadal pracują ale w końcu swoich się nie tyka.Fakt może i nie na każdym dziale jest źle ale przez kilku kierowników,prezesa oraz nastawiaczy cierpi cała firma i opinia o niej.

janek
@Jestem z Przasznysza

atmosfera jest bardzo sympatyczna:-), jest bardzo miło

Szok
@janek

Chyba nie wiesz co piszesz.

@janek

Zła atmosfera jest m.in. przez (usunięte przez administratora) Nie kapują! Nie musisz! Nie donoszac zyskasz święty spokój, czyste sumienie i dobrą opinię.

Halina
@:)

A to co pracownicy donoszą na siebie i przez to jest taka zła atmosfera? Co tam niby mają do donoszenia?

K.k

Chciałam się dowiedzieć jak wyglądają aktualne zarobki w BOWA jako początkujący pracownik Produkcji? Są możliwe nadgodziny i jak są płatne? Jakieś premie? A jak podstawa? Dzięki za odpowiedz

Ciekawski

Witam co powiecie o dziale początkującego pracownika produkcji jakie warunki i atmosfera tam działają?

pracowała

flądra tzn,że mogą pomiatać człowiekiem ?bo przecież nikt na siłę nie trzyma?z pewnością jesteś jedną z kontrolujących bo gdybyś pociła się na maszynie Twoja wypowiedź co do pracy,warunków i płacy byłaby inna...

flądra
@pracowała

Uwazam, ze jak tak bardzo sie ludziom nie podoba w Bowie i czuja sie pomiatani oraz jak w (usunięte przez administratora) to naprawde nikt tu nikogo nie trzyma na siłe..! AMAZON poszukuje ludzi do pracy - tam to dopiero zobaczylibyscie jak to jest w (usunięte przez administratora) Wiele lat pracowałam w tej firmie i własnie na maszynie i to w o wiele gorszych warunkach niz takich jak teraz z tego co słyszalam tam panuja wiec wybacz ale wiem o czym mowie

pracowała
@flądra

Ja za to pracowałam w Bowie pare lat i też wiem o czym mówię..Nie wciskaj ciemnoty ludziom,że nie jest źle..bo chodzenie do łazienki na kartę lub pytanie się brygadziscie czy wolno jak w szkole nie jest normalne...jest wiele innych tematów które należałoby poruszyć...jeśli jeszcze trochę popracujesz zmienisz zdanie-no chyba ,że awansujesz :-)

fladra
@pracowała

Gdyby ludzie nie wykorzystywali wychodzenia (zanim pojawiły się czerwone karty)to pewnie do dzisiaj by ich nie było.. Przesiadywanie w szatniach, wychodzenia po kilka osob na papierosa, pogaduszki na stołowce a maszyny az były puste - to wszystko spowodowało wprowadzenie czerwonych kart.. Wydaje mi sie to logiczne - nie mowie ze mi sie to podoba, ale nie przesadzajmy, że to sprawia ze mamy tu (usunięte przez administratora) Nie łudzę się ze awansuje, bo raczej nie jest tutaj latwo sie dostac gdzies wyzej..

@flądra

Amazon ?dopiero zobaczysz jak się szanuje ludzi!

ONA
@..

Amazon ? Podwyżka 2,5 do godz , dojazd za darmo , obiad za 1zł , szacunek też Ok. Bowa podwyżka 0 , dojazd ich nie interesuje , obiad dla biurowych . Atmosfera super ! szczególnie rano jak brygadzistka przyjdzie do pracy z miną jak by chciała wszystkich pozabijać .

Syrena
@ONA

Czyżby chodziło o dział pakowania?

@ONA

No niestety taka prawda w tej firmie większość brygadzistów a w szczególności jedna taka jest...

@ONA

A szczególności brygadzistka na pakowaniu

Automatyk

Śmieszna firma. Rozmowa miała charakter przesłuchania przez złego i dobrego glinę. Trwała może z 15min. Po mojej odpowiedzi o oczekiwane zarobki pytanie czy to brutto i dość szybkie urwanie tematu. Podałem kwotę identyczną jak w formularzu aplikacyjnym (medianę rynkowa). Szczęścia życzę w szukaniu pracowników w taki sposób. A i chciałbym przeprosić panią z HR, że miałem wogóle czelność zadać jakieś pytanie podczas tej rozmowy. Dwóch pozostałych już nie zdążyłem. Firma dała sobie miesiąc na odp. pozytywną. Nie zamierzam czekać na ten "akt łaski".

Co się dotychczas robiło, coś o sobie. Kilka pytań z robotyki. Co w sytuacji gdy...

Zdziwiony brakiem reakcji.

Pracowałem na narzędziowni niedługo, nie polecam tego działu ze względu na kierownika. Będąc w kilku firmach słyszałem złe opinie na temat tego człowieka, co oznacza, że jego zła sława osiągnęła spore rozmiary. Nie szanuje i upokarza podwładnych. Robi uwagi na temat braku kultury, choć sam w tym temacie zbytnio się nie wykazuje. Ewidentnie faworyzuje jednego frezera, a wobec reszty ma wygórowane wymagania. Jest bardzo niesprawiedliwym kierownikiem. Za każdym razem kiedy zwraca komuś uwagę robi to w sposób przykry i poniżający. Często poucza innych, a sam postępuje odwrotnie. Jeszcze jedną wadą jest to, że żąda od ludzi szacunku, sam go nie okazując.

Bez zmian
@Zdziwiony brakiem reakcji.

Kiedyś miałem wątpliwa "przyjemność"wspolpracy z tym panem i widzę że nic się nie zmieniło.Prezes albo nie widzi albo nie chce widzieć odchodzących pracowników tego działu choć za aż tak rażące działania mobingowe względem współpracowników w każdej szanującej swoją reputację firmie właściciel już dawno winien podjąć decyzję o natychmiastowym odizolowaniu tego pana od reszty.

Xxx
@Bez zmian

(usunięte przez administratora)i zero szacunku do pracownika to nie tylko na tym dziale na innych też i nic nie jest robione w tym kierunku chodzenie do pani HR nic nie daje człowiek sie tylko ośmiesza i ma gorzej niestety takie są realia...

obiektywny
@Xxx

Trzeba pójść i porozmawiać z osobą. która wpływa na wasz nastrój w pracy, jeśli uważasz że pracujesz jak należy zgodnie z zawartą umową to nie masz podstaw się bać swojego przełożonego aby nie móc z nim porozmawiać na temat twojego wizerunku jaki w swoich oczach widzi, może taka rozmowa pomoże, może zauważy coś nowego, może okaże się że twój kolega/koleżanka przypisuje sobie twoje zasługi i osiągnięcia. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Jeśli wypełniasz swoje obowiązki to wszystko jest ok, a to że pracownicy odchodzą to taki już jest wolny rynek, pracownik (pracownik produkcyjny, brygadzista i nawet kierownik to są pracownicy) czy pracodawca, każdy ma swoje prawa, a prawa to obowiązki i przywileje. Jeśli każdy by postępował etycznie nie byłoby żadnych konfliktów, obmawiania za plecami itd. Życzę wszystkim dużo zdrowia, chęci do samorealizacji, zdrowej ambicji oraz umiejętności wniesienia czegoś pozytywnego w nasze społeczeństwo.

Wszystko zgodnie z prawem
@obiektywny

Jeżeli ktoś czuje się mobingowany a jak widać od bardzo długiego czasu z przełożonym narzędziowni nikt nie przeprowadził owocnej rozmowy odnośnie mobingowania pracowników to sprawę należy zgodnie z prawem zgłosić swojemu adwokatowi i wytoczyć sprawę w sądzie.Malo tego dział HR powinien także odpowiedzieć za brak reakcji oraz nie zgłoszenie sprawy właścicielowi w Niemczech.Temat ciągnie się od długiego czasu także na tym forum a reakcji brak.Nie dajcie się traktować poniżej godności i zastraszac!Ani dyrektor ani HR nic nie zrobią.Natychmiast iść do prawnika i on doradzi.Nic nie załatwiać na własną rękę tylko bezpośrednio w sądzie.

obiektywny
@Wszystko zgodnie z prawem

Całkowicie popieram tą sugestię, jest bardzo trafna, jeśli czujesz się poszkodowany to oczywiście powinieneś szukać sprawiedliwości, może to jest jedyny sposób, przynajmniej się poznacie i wyjaśnicie sobie sporne sprawy.

Zgadzam się
@Zdziwiony brakiem reakcji.

Z względu na kierownika to z tego działu zwolnilo się ponad połowa załogi gdybyś miał możliwość kontaktu z tymi osobami to każda by potwierdziła jednoznacznie kim ten ktoś jest.Niestety rączka rączkę myje i prezes ma nad nim piecze.Rowniez nie polecam tego działu z względu na kierownika bo tak poza tym jest naprawdę ok.

Pimpek
@Zdziwiony brakiem reakcji.

Spokojnie takie šmîecie szybko umieŕają na raka.

Jagoda

Młodym to się w (usunięte przez administratora) poprzewracało,chciałyby rządzić i myślą że są najmądrzejsze,ale trzeba mieć jeszcze trochę oleju w głowie,nikt was za ładne oczy i legginsy nie awansuje...

Bartosz
@Jagoda

Nikt nikogo raczej nie awansuje za wygląd. Potrzebne do tego są umiejętności i doświadczenie. Napisz jak wygląda atmosfera w firmie i czy relacje są koleżeńskie. To ważne, żeby pracować w przyjaznym otoczeniu. Co o tym sądzisz?

Bolek
@Bartosz

Dostaniesz awans za bycie konfidentem lub za pomysły, które utrudnią pracę innym :)

Iwona
@Bolek

@Bolek Nie bardzo rozumiem Twój komentarz. Mógłbyś napisać co miałeś na myśli pisząc, że awans w firmie można otrzymać za pomysły, które utrudniają pracę innym? Myślę, że awanse są uzależnione glownie od wydajności pracy. Jak oceniasz warunki zatrudnienia w Bowa Polska Sp. z o.o.? Będę wdzięczna za informację.

TAKKK
@Bolek

Ulala

Zbigniew
@TAKKK

Jesteś pracownikiem firmy i popierasz wypowiedź Bolka, czy masz zupełnie inne zdanie, bo nie bardzo zrozumiałem Twoją wypowiedź. Napisz więcej o warunkach zatrudnienia. Chętnie o tym przeczytam.

Ok Jagoda
@Jagoda

Prawda, jest taka, że to stare pracownicę najwięcej narzekają i to przez nich w te firmie się nic nie zmienia, bo tylko umieją głośno mówić jak nikt nie słyszy, a gdy trzeba się odezwać to udają głuchonieme. Nie znam osoby, która byłaby zadowolona z zarobków w tej firmie, ale dużo starych pracownikow caly czas tu robi bo nie mają szans na znalezieniu już innej pracy. Mam nadzieję że kiedyś wszyscy przejrzą na oczy, i zaczną się zwalniać bo traktują nas gorzej niż (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@Ok Jagoda

Nie ma szans na podwyżkę przecież teraz tak wszytko drożeje że i pensja powinna wzrosnąć. Ile teraz zarabiasz jak to nie tajemnica?

mozenowy

hej na olx bowa się ogłasza praca na produkcji od 2 miesięcy to same ogłoszenie wysyłam cv i żadnej odpowiedzi w czym problem mają duże wymagania o co chodzi chciałbym tam pracować mam doświadczenie na produkcji a w ogłoszeniu piszą że nie jest potrzebne doświadczenie

Piter

Witam. Jakie są zarobki na stanowisku mechanika w utrzymaniu ruchu?

@Piter

Wszystkie stanowiska pracowników wykfalifikowanych w tej firmie porównując do firm podobnych w Poznaniu i bliskiej okolicy są śmieszne.

Johny

Jestem ciekawy kiedy w końcu wezmą się za Panie z kontroli i ich stragan bo chyba za sprzedawanie pomidorów czy gaci im nie płacą

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Odpowiedź na Twoje pytanie

Przede wszystkim niskie wymagania finansowe,odporność na stres oraz chore decyzje góry,umiejętność rozwiązywania problemów z wspolpracownikami-ty bardziej tyczy się kierownictwa,brygadzistow samodzielnie ponieważ dział HR to tak jakbyś sam/sama sobie stryczek na szyji zawiesił/zawiesiła.Gotowosc na pracę w bardzo mało komfortowych warunkach-latem mega gorąco,praca monotonna.Zreszta przyjdź i przeżyj.

Tosia

Trzeba mieć mocne ręce,stalowe nerwy i mega mobilizacje do pracy na produkcji.

Kosmici

Niektórym w tej firmie coś się za dużo wydaje.Zwykli ludzie którzy zasiedli na troszkę wyższych stanowiskach i którym coś się wydaje.No nie mieszkacie w kosmosie.Wracacie tą samą drogą co my do domu.Macie rodziny tu na ziemi.Nie jesteście Marsjanami którzy się teleportuja na ziemię do pracy.Badzcie tego świadomi jak mobingujecie bo sami możecie wpaść w sidła własnej strasznej głupoty bo coś się wam moberzy wydaje.

Obserwatorka

A może to on jest pies na baby ? Najczęściej to jednak nastawiacze przychodzą do dziewczyn a nie odwrotnie. Ktoś tu chyba jest zazdrosny :-)

Cóż
@Obserwatorka

Nie chodzi o to, kto do kogo przychodzi. Chodzi o zachowanie. Nastawiacze przychodzą do PRACY. Mają płacone za wykonana pracę. Jak taki kwitnie 3 bite godz. bo niby maszynę ustawia a tak naprawdę o (usunięte przez administratora) maryni nawija...a reszta dziewczyn nie może sie go dowołać albo gościu z krzywą miną i wrednym komentarzem idzie lampkę wyłączyć. To chyba coś jest nie tak albo zapomniał, że jest w pracy a nie w (usunięte przez administratora)

Prawda
@Cóż

Zgadzam się, niektórzy zapomnieli jakie zachowanie powinno obowiązywać w PRACY. Pozwalają sobie na romanse zamiast zająć się obowiązkami. Choć dwie strony są winne bo niektóre koleżanki bardzo lubią taką adorację...

Wiza
@Cóż

(usunięte przez administratora) Czepianie się tylko dziewczyny, wyzywanie jej od najgorszych wam nie przeszkadza ? za to faceci są biedni i nic złego nie robią? Niech każdy patrzy na siebie. A jeśli przeszkadzają wam nastawiacze to myśle ze są w firmie osoby które mogą z tym coś zrobić. Wypisywanie anonimowo takich komentarzy na pewno wam nie pomoże i nie załatwi sprawy.

Niki
@Cóż

Zgadzam się z koleżanką.Nastawiacze najwyraźniej mają zbyt dużo luzu i czasu w pracy na koszt pracodawcy.Moze warto było by zainteresować górę że panowie przychodzą tu do pracy a nie wojaże.

Edward
@Niki

Cześć! Jaka atmosfera aktualnie panuje w firmie Bowa Polska? Wszedłem do tego wątku, aby to ustalić. Jak dobrze wiemy atmosfera odgrywa aktualnie dużą rolę w zadowoleniu z pracy w danym miejscu, dlatego też postanowiłem czegoś w tym zakresie się dowiedzieć. Jest może tu jakaś osoba, która mogłaby coś napisać i pomóc? Będę bardzo wdzięczny.

????
@Niki

Trzeba było się uczyć????????

...
@????

Uczyć śmiechu warte

Zofia

Witam, z opinii zamieszczonych jakiś czas temu wynika, że w tym miejscu pracy nie wszystko jest w porządku - konkretnie, jeśli chodzi o atmosferę w pracy. Jednak od tamtego wpisu minęło już nieco czasu, więc chciałabym wiedzieć, jak to wygląda teraz w Bowa. Jak obecnie oceniacie to miejsce pracy? Powiedzcie proszę, czy waszym zdaniem warto się tam zatrudnić.

Lila
@Zofia

Pytanie powinno brzmieć czy osoby odpowiedzialne za zła atmosferę na które jest tak wiele skarg i negatywnych wpisów nadal pracują?

Droga Zofiu
@Zofia

Czy dwie gwiazdki oceniajace firmę oraz negatywne w 99 procentach wpisy nie są wystarczające do myślenia?

Xxl
@Zofia

Naprawdę warto się zastanowić czy iść tam do pracy atmosfera była i jest niezbyt fajna.Ja jestem szczęśliwa, że nie muszę już tam pracować.

Ryba psuje się od głowy

Perspektywa lepszych zarobków oraz przede wszystkim braku nawiedzonego i wyjątkowo chamskiego kierownika stojącego mobing kiedy tylko się da zmusiła do zmiany pracy kolejnego narzedziowca.Gratulacje prezesie że tak skutecznie własnym nazwiskiem chronisz tego człowieka przez którego cierpi cały warsztat i odeszło tak wielu kolegów.Rozbij naprawdę fajną załogę swoim prostactwem.Ciekawe czy on na twoim miejscu także by tak chronił ciebie.Chyba nie ma w tej firmie osoby która by w to uwierzyła.No może tylko ty w swojej naiwności.

Xd
@Ryba psuje się od głowy

No niestety mobbing w tej firmie to codzienność i to nie tylko na narzędziowni.Przykre to ale prawdziwe.

MM
@Xd

A co powiecie w takim razie na kierownika automatyków ? Przez kilka miesięcy chodził z ręka na temblaku, idealny przykład człowieka który niczym się nie zajmuje, ale nadgodzin to chyba nikt nie ma tyle co on. Można go spotkać wszędzie ale najrzadziej na hali. Zreszta swoich chłopaków tez za dobrze nie traktuje i zaczynaja od niego uciekać.

WW
@MM

@MM Tego Pana chyba nikt nie traktuje poważnie jako kierownika ani jego zespół ani inni kierownicy. Nie dziwić się, że od niego odchodzą jeśli nie potrafi stanąć za nimi, a decyzję zmianowe podejmuje bez jakiejkolwiek konsultacji z zespołem byle tylko przypobować się kierownikowi produkcji. Jedynie jego pupilek może liczyć na nadgodziny i normalne traktowanie.

@Ryba psuje się od głowy

sorry, ten pracownik wrócił, podobno z tego co opowiada na zakładzie to pracuje mu się tu dobrze tylko chciał więcej zarabiać, normalne, kasa kasą ale warunki pracy też są ważne, a tu nie jest źle, pewnie na mnie zaraz naskoczą za te słowa ha ha

Haha
@pracownik

Nikt nie musi naskakiwac bo każdy zna fakty że na tak mały stan zalogowy w przeciągu bodajże dwóch lat odeszło ponad 10 osób.Jedna wróciła.Sukces!Faktycznie jest się czym chwalić.

@Ryba psuje się od głowy

pracuję w tej firmie i uprzejmie proszę aby osoby, które stąd poodchodziły aby nie podszywały się pod tu pracujących ludzi, jest to conajmniej żałosne. jak było wam źle i odeszliście to po grzyba nadal tu wypisujecie i leczycie swoje ego szczując na siebie ludzi, jak mi przestanie tu pasować to też odejdę ale będę miał chociaż na tyle godności aby nie siać fermentu. chłopak miał przynajmnie odwagę przyznać się że chce wrócić a nie wypisywać bzdety w internecie, przynajmniej firma jest taka że nie miała z tym problemu. nie chce mi się dalej nic pisać, czekam teraz na dalsze żale wtedy też coś odpiszę. no chyba że nie będzie mi się chciało

Jaki dress code obowiązuje w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Bylam tu

Czarny na produkcji. Na medycynie biały. Kontrola ma czerwony. Reszta, jak kto chce.

Opinia

Ale was prawda boli że kazaliscie ludzia pracować w oczekiwaniu na testy COVID 19 wiedząc że jest już wielu zarażonych w firmie.Skrajna nie odpowiedzialność w połączeniu z premedytacją by narażać życie i zdrowie pracowników jak i ich rodzin.Ale co to obchodzi dyrektora jak i górę.Do roboty

Zły

Czy jest możliwość usunięcia pseudo związków zawodowych??? Które kompletnie nie wywiązują się że swoich obowiązków. Myślałem, że są dla wszystkich pracowników a nie jednostek. Zerowy przekaz informacji. Nie jesteś ich przydupasem to nic się nie dowiesz.

Syrena
@Zły

Związki, a gdzie one są? Działają tylko dla małej garstki ludzi, bez informacji czy konsultacji z pozostałymi pracownikami.

Tuktak

Planujecie przyjęcia do pracy? Jeżeli tak, to od kiedy?

Opinia

To jakie pensje o ile wogule można to nazwać pensja bo to są ochlapy dostajemy to jakiś skandal!1500 zł.Nie skomentuję tego.Tlumaczenie że w innych firmach zwalniają też nie na miejscu.To tylko odzwierciedla ile zarabiamy normalnie bez kaprysu premii czy przymusu nadgodzin by wogule za coś żyć.Komentarz jest zbędny a jeżeli nadal uważasz że nie powinno się narzekać bo trudna sytuacja to spróbuj żyć za te ... no właśnie co?

@Opinia

Co cie w takim razie trzyma w tej firmie ? Nic na sile. Powodzenia w szukaniu pracy w dzisiejszych czasach.

@Cyz

I właśnie dzięki takim ludzia jak Ty w tym kraju i w tej firmie nigdy nie będzie lepiej.Swoja droga jakim trzeba być człowiekiem by zamiast zrozumieć i przede wszystkim zobaczyć jak jest a jest źle to wypisywać takie rzeczy.

@Opinia

A ja nie rozmumiem takich ludzi jak ty, jeśli ta firma jest aż tak okropna to dlaczego nie szukasz pracy gdzie indziej? Na pewno w innych firmach będzie ci lepiej j będą godziwie płacić !

Inka
@Cyz

Bo widzisz w każdym stadzie,społeczności czy narodzie trafi się jakaś (usunięte przez administratora) która zamiast zrozumieć swoich rodaków i starać się WZAJEMNIE poprawić swój byt to będzie(usunięte przez administratora) obcym by tylko się im przypodobać domniemanie broniąc tak zwanego interesu firmy w której pracuję.Takie jednostki są gorsze od karaluchow bo nawet one potrafią się jakoś zjednoczyć tylko nie Polacy.Wy to byście za 2 zł sprzedali każdego nawet rodzinę.Tylko później się nie dziwcie jak jedziecie na wakacje za granicę i jesteście traktowani jak Polacy.A kilku letnie auto klasy średniej jest szczytem marzeń osiagalnym przy latach oszczędzania czy leasingu.No ale z takimi ludźmi jak Cyz rewolucji nie będzie.Czarna owca zawsze się znajdzie a uwierz że przyjdzie taki dzień w którym coraz więcej ludzi będzie zmieniać pracę a Ty dalej będziesz pracowała za te jałmużna .Ps pozdrawiam dział HR chyba najbardziej anty nastawioną osobę do ludzi w firmie która zamiast być za pracownikami to jest wyjątkowo przeciw(usunięte przez administratora)

Cyz

Dziewczynko ty swoim pisaniem w internecie tez niczego nie zmieniasz, a jeśli myślisz ze coś ci to da to się grubo mylisz. Kończę te bezsensowna dyskusje bo nie będę się zniżać do twojego poziomu. A jutro zycze miłej pracy haha

Anty cyz
@Cyz

Poziom to właśnie pokazałaś swoimi wpisami.Skoro 1500 zł to Twój poziom i bronisz go jak lwica to na prawdę trzymasz fason wysoko.A myślałam że niżej upaść nie można ... 3,2,1,0,Cyz

@Anty cyz

Gdzie ja bronię jak lwica ? Naucz się czytać ze zrozumieniem, radziłam tylko żebyś zaczęła szukać innej firmy skoro tu jest ci tak źle, a sama zostałam wyzwana z epitetami. Twoj poziom zaprezentowałas dosadnie. Aż mi cie żal, żyj sobie w swoim smutnym świecie. Nigdzie tez nie napisałam ze ja nadal w tej firmie pracuje :-)

Ludzie ogarnijcie się! To jedna z najlepszych firm w okolicy. Wiadomo, trzeba pracować jak w każdej pracy. HEJT TO NIE OPINIA!!!

Odp

Czyli pisząc jak jest-prawde jesteśmy hejterami a ci którzy stosuja mobing względem pozostałych pracowników to jedni z najlepszych przełożonych w okolicy hahaha dobre.

Śmieszny jesteś

Jedna z najlepszych firm bo zaraz padnę z śmiechu! Może o czymś nie wiem i inne kobiety zarabiają faktycznie dobrą kasę bo na moim dziale to słabo.Oczywiście zaraz się znajdzie ktoś z biura i napiszę-to ile byście chcieli zarabiać albo ciągle wam mało.W dzisiejszych czasach trzy tysiące netto to naprawdę nie jest dużo a to co zarabiamy na czysto nawet się nie zbliża do tej kwoty!Oblicz prostym rachunkiem ile zaplacisz za dojazdy,opłaty za mieszkanie o ile oczywiście masz swoje a nie kredyt czy wynajem,żywność,dziecko,odzież itd to chyba rachunek jest prosty nawet dla kogoś ograniczonego umysłowego że nasze zarobki są śmieszne.Więc nie drwij z nas takimi wpisami że to jedna z najlepszych firm bo to kłamstwo.A że ludzie na tym forum wypowiadają się negatywnie to chyba nie bez powodu?Zresztą z tego co zauważyłam to większość wpisów jest o złej atmosferze stworzonej przez garstkę osob a nie o kiepskich zarobkach więc po co ten wpis?Celowe odwrócenie uwagi?

Natalia
@Śmieszny jesteś

Czyli ile na początku można dostać podstawy na Twoim stanowisku? Proszę o określenie brutto/netto. I czy do tego są jakieś dodatki w Bowa?

Obojętna
@Natalia

Z tego co wiem ostatnie stawki jakie były na dzień dobry to14.50 brutto plus premia uzaniowa i wydajnosciowa

ona
@Odp

jesli czujesz sie mobingowana to zglos to gdzie trzeba

@Śmieszny jesteś

Za przeproszeniem g...kogo obchodzi kto ile ma ma opłat ile kredytow kazdy jest kowalem wlasnego losu. Pracujac w innej firmie nie mialabys tych zobowiazan.ogarnij sie i nie rob hejtu bo z wypowiedzi to non stop ta sama osoba. Niedoceniona jednostka albo nie przedłużona umowa za pracowitość.

Odp

Zwróć uwagę ograniczona umysłowo jednostko że piszę tam ewidentnie nie o finansach lecz atmosferze.Czytaj z zrozumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bowa Polska Sp. z o.o. - Złotkowo

• Jak się pracuje w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowa Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bowa Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowa Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 274 ocen.

Bowa Polska Sp. z o.o.