Moto-Partner Sachmata Sp.j.

Opinie o Moto-Partner Sachmata Sp.j.

admin 2015-08-09 17:45
Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Moto-Partner Sachmata Sp.j. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!
Bigos 2017-07-16 14:48
Kiedyś tam pracowałem poza szefem furiatem reszta była ok.
Szef czepiał się o wszystko, nawet jeśli coś nie było z twojej winy. Ciągły stres i tylko szukanie jak sie wyżyć. Myślałem że to ze mną jest coś nie tak, bo nigdy nie mialem problemów z szefostwem w zadnej pracy, a kilka ich już miałem. W końcu zmieniłem prace i okazało się że ze mną jest wszystko ok, w innym mejscu pracy. A spięcia były właśnie przez charakter i zachowanie szefa, wywieranie presji i stres.
Atmosfera w pracy jest również ważna, bez tego nie ma efektywnej pracy, a pracownik patrzy aby tylko godziny minęły.
Dodatkowo ostatnio słyszałem że już tam nie zatrudniają na umowę o pracę, a tylko na działalność gospodarczą. Jak dla mnie działalność nie ma żadnych plusów jeśli pracujesz pod kimś a nie na własny rachunek
Zostaw swoją opinię o Moto-Partner Sachmata Sp.j. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Partner Sachmata Sp.j.