Opinie o CTW Energy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CTW Energy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CTW Energy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTW Energy w Warszawa

xxx

Ktoś coś wie więcej na temat awansu w tej firmie?

hej

Oni dalej się tam mieszczą? A nie wiesz czy zmienili nazwę (usunięte przez administratora)? czy coś innego kombinują?

daniel

Że mnie tknęło na poszukanie opinii o tej firmie, (usunięte przez administratora).. Nigdzie nie idę, szukam pracy dalej :)

Justyna

Jak to czytam to zastanawiam się kto takie bzdury wypisuje. Obecnie pracuje tu już rok, nigdy nikt mnie nie oszukał z pieniędzy czy nie otrzymałam ich na czas. Ludziom którym nie chce się pracować nigdzie nie znajdą pracy. Nie każdy człowiek jest świadomy jak i ile można zarabiać pieniędzy czy jak się rozwijać. Skoro niektórzy nie chcą spróbować u nas czy w jakiejkolwiek podobnej firmie życzę powodzenia w znalezieniu dobrze płatnej pracy w wymiarze 8 godzin w takich czasach. Po co w ogóle piszecie tutaj takie komentarze? Przyjdziecie na rozmowę, popracujecie miesiąc i uważacie że w takim krótkim czasie można poznać firmę, atmosferę czy ludzi? Mój post nie jest skierowany do osób, którzy zastanawiają się czy iść na rozmowę czy nie.. Tylko do osób, którzy wypisują tutaj takie rzeczy, skoro Wam się nie podobało to nikt Was nie trzymał na siłę każdy decyduje o sobie. Każda inteligentna osoba najpierw sama sprawdzi, zamiast wierzyć jakiejkolwiek osobie. Pozdrawiam serdecznie :)

Przedstawiciel Handlowy

pfff... podobno na kuriera miejsce wolne heh żadna rozmowa, posadza byle kogo i gada z toba. dajcie spokoj, krętacze i tyle !

standardowe pytania, pierdoly

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Ols

A na jakie stanowisko aplikowaliście?

luna

opinie poczytałam, a i tak poszłam zobaczyć rzeczywistość, zdobyc doświadczenie i jest ok,.... jest 10 osób, które pracują już długo, ja juz 4 miesiac, mam wplyw na zarobki, wyciągam juz ponad 3tys, jestem zadowolona,... z tymi godzinami ,ze długo lekko ktos przesadził, ja jestem w biurze od 9 a 0 17 lece do domu, ,,, dla mnie fajnie i ja polecam...mozecie pisac jak sa pytania, bo na tym forum to widze psy wieszaja straszne, a pol nieprawdy...

CTW

auto które sami za swoje własne prywatne pieniadze pracownicy musza tankowac

PRACA

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy/ Managera/ Zespoły Sprzedażowe. Oferujemy podstawę + system prowizyjny + auto. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com

xyz

Nie pracuję tam długo, ale atmosfera jest super!Jeśli pracujesz uczciwie, nie opierniczasz się, to zarobisz. Jeśli nie masz dobrego podejścia do klienta i się opierniczasz, nie zarobisz - to chyba jasne. Najlepiej napisać, że marne pieniądze, ale co zrobiłeś/zrobiłaś, żeby te pieniądze były lepsze? Jeśli ci zależy i pracujesz sumiennie, to zarabiasz. Nie ma nic za darmo! Dużo nauczyłam się pracując z tymi ludźmi. Polecam tę pracę! ;)

Katarzyna W

nie polecam !

mmmmm

czy daja umowe o prace? był ktos na rozmowie na asystentke? bo dzwonili dzis do mnie.

Niki

Dostałam informację, że przeszłam pozytywnie rozmowę i bede mieć szkolenie. Czy po szkoleniu normalnie każdy dostaje prace czy tylko wybrani? Bo byłam juz w firmie, gdzie po szkoleniu z 24 osób wybrali tylko 1 i tak na prawde miałam zmarnowane 3 dni. Proszę o odpowiedź.

kasiakatarzyna

Polecam pracę w 100%.

zainteresowany

mozecie powiedziec coś więcej na temat wynagrodzienia? Są podstawy? jeśli tak to jakiej wysokości dla PH?

ghghghf
@zainteresowany

Masz do wyboru: podstawa chyba 1500 plus prowizja 10 od umowy, albo sama prowizja od 30 do 130 za umowe. Ale przeliczyłem że lepiej na tym się wyjdzie jak weźmie się samą prowizje, bo wyciągniesz więcej niż z podstawą. Jak kto woli.

nowy

jestem po rekrutacji i szkoleniach atmosfera ok, ciekawe jak to sie dalej potoczy ale zapowiada sie obiecujaco

JW

Wszystko jest ok. Przynajmniej w oddziale w Warszawie.

maciek

pracowalem ponad 2 miesiace musialem zrezygnowac z powodu studiów, wypłaty w sumie na czas atmosfera ok ale 2 razy sie do tej samej rzeki nie wchodzi

Zostaw merytoryczną opinię o CTW Energy - Warszawa

• Jak się pracuje w CTW Energy?

Zobacz opinie na temat firmy CTW Energy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTW Energy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTW Energy?

Kandydaci do pracy w CTW Energy napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTW Energy