Opinie o CTW Energy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CTW Energy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CTW Energy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTW Energy w Warszawa

Ceziu

Tu nie ma żadnych szczehulow. Po prostu sprzedawców było 6 a samochód 5 osobowy.

Robert

Czy firma zapewnia służbowy telefon?

michal

chcialbym sie zapytac czy poczatkujacy przedstawiciel handlowy ma samochod sluzbowy czy tez zwrot za paliwo ?

Były pracownik kraków
@michal

Hahahhaha samochód zwrot za paliwo ... jeździsz swoim na swoim paliwie A jak nie to jedziesz 30 km w teren autobusem

Lara

Wciąż działają (usunięte przez administratora) W ogłoszeniu jest kierowca ale fucha okazuje się być zwykła akwizycja. Asia Git toa jednak umie wciskać kit

Przedstawiciel Handlowy

pfff... podobno na kuriera miejsce wolne heh żadna rozmowa, posadza byle kogo i gada z toba. dajcie spokoj, krętacze i tyle !

standardowe pytania, pierdoly

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Lukasz

(usunięte przez administratora) omijać szerokim lukiem ! (usunięte przez administratora)praca 12 godzin po czym każą ci jeszcze sprzątać biuro. Jestem w szoku, że jeszcze działają. O ile wiem prezesem jest laskowiecki, ale nic się tam nie zmienilo

Iwo

Jeśli ktoś nie spełniał oczekiwań firmy to nie znaczy, że firma jest zła. Może brak zdolności do sprzedaży był przyczyną?

Asia
@Iwo

Zdajesz sobie sprawę o czym piszesz ? Tak firma to był kryminał. Podpisywałem umowę zlecenie BEZTERMINOWA. Prawo czegoś takiego nie uwzględnia i ta umowa jest niezgodna z prawem. Pit dostałem od zupełnie innej firmy. Pewnego razu do siedziby wpadla policja za podrabianie podpisów a jaśnie pani menadżerka Laura Krzepis od razu zwaliła na pracownika mimo, że to kierownictwo podrabiali. Aż szkoda pisać co tam się działo.

Asia

Firma krzak, która płaci poniżej stawki minimalnej.Najlepsze jest to pieprzenie tych pożal się Boże kierowników jak Olszewski. On był zakochany w tej robocie, albo we wciskaniu kitu pracownikom. Jak sobie przypomnę te bzdury, które codziennie wygadywał to mi się słabo robi. Zawsze powtarzał jak to firma o nas dba że daje paliwo, że daje samochody. Codziennie kupował Orłowskiemu kanapkę tak mu wchodził w (usunięte przez administratora)

Ceziu

Ta firma to jest jakiś ****** żart. Mamią zarobkami po 10 tysięcy, premiami awansami, ale jak przychodzi co do czego to wychodzi z tego jakieś 700 zł za dwa tygodnie.

Janek

Pracowałem rok temu przez pół roku. Kierowniczka była nijaka Laura Krzepis, pusta lala, która niczego nie ogarniała. Praca polegała na jeżdżeniu do klientów i wciskaniu im umów na droższy prąd...żenada odradzam.

Robert

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

MichałBtoOszust

Nie polecam, 2 miesiące pracy, udostepnianie swojego samochodu, obiecywane gruszki na wierzbie i co ? brak wynagrodzenia, mydlenie oczu i w ciemnej D zostałem ! do tej pory nie dostalem pienięzy za swoją pracę ! NIE POLECAM ! OMIJAĆ DALEKIM ŁUKIEM ! Jak ktoś usłyszy nazwisko Banaszek to tym bardziej uciekac od tego kłamcy ! PS, biuro było w Zamosciu

hffjk

Ludzie omijajcie ta firme. Auto firmowe to np. Opel adtra z1995r lub Vw polo z1994r. Zlomy jakich malo w Poldce. Przedstawiciel czyli krazownik ktory chodzi od domu do domu tankuje za swoje pieniadze. Zwrotu nie dostaje musi sievprosic. Pracuje sie tam 10-14 godzin dziennie. Na koniec nie placa kasy bo system rozliczania maja po 25 dniach od przepracowanego miesiaca. Jesli rozpoczniesz prace 1 lipca to kase za lipiec otrzymasz 25 sierpnia. A jak 24 sierpnia bys sie zwolnil to juz nie zaplaca calosci. Wszystkim odradzam. Pozytywne wpisy robia pracownicy na polecenie. Byly sytuscje ze ludzie zarobili po 150 zl. Typowa akwizycja a nie przedstawiciel handlowy

BOBO

O CZYM WY TUTAJ WYPISUJECIE? JAKIE DOBRE WARUNKI ? SKASOWALIŚCIE PRAWDZIWE KOMENTARZE I ZOSTAWILIŚCIE POZYTYWNE, ABY DALEJ NABIERAC LUDZI !! ZAPRASZAM PO POCZYTANIA TEGO PRAWDZIWEGO FORUM http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,970361 NIE DAJCIE SIE OSZUKAC DURNIOM, BEDA WAS FRAJEROWAC, BYLEBY WYTRZEPAC KASKE NA WAS.

nowy

wszystko jest ok , najwazniejsze ze dobra placa ..

martaaa

baardzo rzetelna firma, ktora stawia na rozwój pracownika , dobra płaca i fajna atmosfera, polecam wszystkim

niedoszły

nie wiem dlaczego opinie tej firmy sa tak dobre,jestem po drugim dniu szkolenia i dopiero teraz wydalo sie czym dokladnie firma sie zajmuje i jak to wyglada.przy pierwszym spotkaniu mialem przekazana informacje,ze klienci sa zainteresowani produktem dlatego do nich bedzie sie jezdzic,przy drugim spotkaniu wszystko sie zmienilo,zbiorka ludzi rano,odprawa,"zapakowanie" ludzi w samochod,wywiezienie w teren i "lataj chlopie po chalupach,namawiaj ludzi na podpisanie umowy"! Żenada!

bbn

jak wyglada praca przedstwiciela handlowego w ctw energy?

bbb

moze ktos napisze jak przebiegaly dzisiejsze rozmowy w Lublinie na koordynatora

michal

a jak jest na Koordynatora może ktoś był ??

Jola

mhm ,warto atmosfera w pracy fajna zarobki też jak na Lublin są wysokie.

mlody
@Jola

zarobki wysokie,tzn na jakim poziomie?

Zostaw merytoryczną opinię o CTW Energy - Warszawa

• Jak się pracuje w CTW Energy?

Zobacz opinie na temat firmy CTW Energy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTW Energy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTW Energy?

Kandydaci do pracy w CTW Energy napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTW Energy