Opinie o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Vigget Sp.z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vigget Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. w Poznań

Tomasz

Pracuje w Vigget prawie od początku i ku niezadowoleniu niektórych osób potwierdzam , że to najsolidniejsza firma jaką poznałem . I mam w ….. czy się to komuś podoba czy nie!

Michal

Witam, także miałem przyjemność pracować w Vigget, ze względu na rożne komplikacje życiowe, musiałem zrezygnować, ale zawsze będę pozytywnie się wypowiadać na temat tej firmy i polecać jej produkty.

Pawel

Czytając kilka ostatnich wpisów nie mogę się pozbyć wrażenia, że ktoś został urażony jako pracownik i szuka pocieszenia zrzucając winę na szefa. Uważam, że firma jest bardzo solidna i ma bardzo dobry kontakt ze swoimi klientami.

$imon$

A co to Ty jesteś terapeutą? Popracuj w tej wspaniałej firmie jako prezenter, to zobaczysz. Droga wolna. Tam rekrutacja trwa, spróbuj. Możesz zakosztować tego miodu. Tylko dlaczego ludzie jak szybko przychodzą to jeszcze szybciej odchodzą? Taki luksus? Droga wolna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vigget Sp.z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
birkut123

To nie jest reklama. Ta firma nie może pozwolić sobie (usunięte przez administratora)Więc musi być presja na uczciwość.

on

ale ściema 99% opini tu to kryptoreklama. żal

skalnik

wszystko OK! Ale skąd te ceny ?

aga

wszyscy zgodni , bo to prawda :) Tutaj uczciwość jest najważniejsza

Marcel
@aga

Vigget ma jasno określony cel. Uczciwość to jedno, ale firma daje też ludziom coś czego tak naprawdę sami oczekujemy, metody które sami chętnie stosujemy. Padło też pytanie "ale skąd ta cena?" ...w skład ceny wchodzi cały program i z ręką na sercu mogę śmiało powiedzieć, że za te pieniądze nie dostaniecie drugiego takiego programu z którego będziecie mogli korzystać całą rodziną.

Hahaha

Dziwne...wszyscy zgodni.

Gosia

Pracuję w firmie od początku i oprócz kasy mam tutaj paru przyjaciół . Cieszę się, że firma wywala naciągaczy i cwaniaków. A produkt jaki mają w ofercie jest po prostu najlepszy i nie każą ściemniać ani oszukiwać.

Michal

Nigdy wcześniej nie pracowałem w firmie w której aż tak bardzo przestrzegano by uczciwej sprzedaży. A co do zarobków –to jeżeli jesteś dobry to można solidnie zarobić i to bez moralnego kaca. Myśle, że jeżeli byłoby więcej tak działających firm sprzedaży bezpośredniej na rynku nie byłoby tak syfnej opinii o naszej branży. Vigget w tym temacie nie ma konkurencji to najsolidniejsza firma na rynku.

Grzesiek

Pytanie: Czy ktoś tam był prezenterem? Dlaczego na temat stresu wypowiadają się szkoleniowcy i niektórzy kierowcy? Nie piszcie bzdur na temat nagrywania spotkań bo się ośmieszacie, wszyscy wiedzą czemu to służy.Firma jest OK ale nie przeginajcie.Dla prezenterów szacun macie ciężką robotę.

Lukasz80

Pracuję w tej branży ponad 10 lat i jeżeli ktoś mówi, że jest duża presja i stres to chyba pomylił zawód. W tym zawodzie zawsze jest presja na wynik i zawsze jest stres. To co jest wyjątkowe w tej firmie to dbałość o uczciwą sprzedaż i brak ściemy. Jeśli ktoś chce oszukiwać to niech idzie do konkurencji –tam nie karzą nagrywać tylko sprzedawać za wszelką cenę. Tutaj nigdy nikt mnie nie oszukał a to, że są przestrzegane zasady to ogromny plus.

michal73

Przyznaję rację z firmy wylecieli albo naciągacze albo ludzie, którzy sobie nie radzili. Presja jest na szczerość i uczciwość jak w żadnej innej firmie. A rozliczają się zawsze ok. Pozdrawiam

Janek

Również pracuję w tej firmie i rzeczywiście chyba tylko oni w całej tej branży aż tak dbają o klienta. Dla mnie to akurat ważny powód by tu być . Pracowałem już w kilku firmach sprzedaży bezpośredniej i często kazali mi kłamać i sprzedawać za wszelką cenę. W Vigget za kłamstwo i próbę oszukania klienta można wylecieć . Nie zgadzam się ,że najważniejsze są cyferki – ponieważ w firmie pracują ludzie , którzy nie mają najlepszych wyników a zwolnili tych którzy oszukiwali pomimo ich wysokiej sprzedaży

Ja zostałem kilka tygodni temu zwolniony ale przyznaję ,że otrzymałem pełne wynagrodzenie i byli do mnie ok. Mają wysokie wymagania – ale oferują dobry produkt i konkretne zasady ,których się trzymają. Może nie wszystko jest idealne ale pracowałem też w innych firmach i prawie zawsze przy zwolnieniu miałem problemy z rozliczeniem – tu było ok.

Pracuję nadal w Vigget i oprócz tego ,że pieniądze są zawsze wypłacane na czas podoba mi się podejście do klienta. Mają fioła na punkcie rzetelności i uczciwości względem klienta – dlatego nagrywają prezentacje. Myślę, że niektórym pracownikom to nieodpowiada, bo w firmie nie można kłamać i oszukiwać klienta .

Grzesiek

Pracowałem w firmie kilka miesięcy.Firma jest ok,rzetelna i płacą uczciwie. Problemem natomiast jest sama praca,jest ogromna presja na wynik.Pracownik pracuje w ciągłym stresie ,wszystko jest nagrywane,trzeba być przez cały czas czujnym i uważać co się mówi bo ściany mają uszy.Nie wiadomo kiedy i za co mogą zwolnic.Przyczyną nie zawsze są obroty. W tej firmie nie ma kumpli,najważniejsze są cyferki pracownika zawsze można zastąpić.To co za nimi przemawia to dobry produkt,nowy na rynku.

Ktoś

Proszę o wypowiedzi na temat firmy VIGGET z Poznania. Czy ktoś był tam prezenterem?

Zostaw merytoryczną opinię o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. - Poznań

Vigget Sp.z o.o. Sp.k.
1.6/5 Na podstawie 364 ocen.

Vigget Sp.z o.o. Sp.k.