Opinie o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Vigget Sp.z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vigget Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. w Poznań

Abolicjonista

Hej TaAk, (usunięte przez administratora)Nie wierzę, że zadowoleni pracownicy sami od siebie gdziekolwiek, cokolwiek wpisują. Wciskasz kit.

TaAk

Mowisz ze ludzie sa zaszczuci... dziwne, ja tego nie zauwazylam. Niektorzy wygladaja na zmeczonych ale to przez wlasna ambicje pracuja ponad norme. Ja tam jestem za zlotym srodkiem, wole ustawic sobie godziny tak, zeby miec jeszcze czas na przyjemnosci. Moze nie zarabiam tyle co oni, ale ze spokojem mi na wszystko starcza

Lukasz

Sprzedazy towaru nie mozesz nazwac czyms nieuczciwym. Jest to ciezkie zadanie i trzeba miec naprawde dobre gadane, zeby miec wysokie wyniki sprzedazy. Nie jest to nieuczciwe z tego wzgledu, ze jesli osoba czegos nie chce to moze ci podziekowac.

Jacek

Durnie wyszczerzona marionetka w tym całym systemie to jest każdy, kto jest pod kimś. Jak Ci się to nie podoba to radze otworzyć swoja działalność, bo nigdzie nie będziesz szczęśliwy.System jest systemem i zawsze będzie ktoś nad albo pod tobą. Zależy jak sobie pościelesz :) Ja pracowałem w wielu miejscach, m.in w Vigget i nie narzekałem. Ale to chyba zależy od charakteru :)

Remi
@Jacek

Rosjanie są pokojowo nastawieni do świata - jeszcze ani mnie, ani nikogo z mojej rodziny nie zastrzelili....brawo geniuszu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vigget Sp.z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
An.

Uważam, że są uczciwi, bo nigdy mnie nie oszukali. Nie było też sytuacji, żeby nie wywiązali się z jakiejś umowy. Pracuję u nich już dłuższy okres. Może milionerem nie zostanę, ale w żadnej wcześniejszej pracy nie czułem się tak pewnie. A dzisiaj pewność i spokój to wartość sama w sobie.

what?

Jak podejmujesz gdzieś pracę to zgadzasz się na warunki jakie dana firma oferuję, jeżeli jesteś niezadowolony to odejdż. W Vigget masz jasne warunki pracy i traktowania klienta a to co mi się najbardziej podoba to szefowie nie idą na ustępstwa i jeżeli dobrze sprzedajesz, dbasz o klienta to godziwie zarobisz! To chyba jest ok.?

zadowolony

Możesz pisać co chcesz – jednak musisz przyznać, że w Vigget nie ma miejsca na oszustwo - masz jasne zasady i warunki. Pokaż mi choć jedną firmę w tej branży, która aż tak dba o klienta i nie pozwala na „wmuszanie” towaru? Kto jeszcze daje klientowi 21 dniową gwarancję satysfakcji na produkt? To co najważniejsze -zawsze jest przestrzegana. Co do pieniędzy to są bardzo dobre.

rafi

Vigget jest czy to się Tobie podoba czy nie najsolidniejszą firmą w tej branży – a wiemy wszyscy jak niektóre firmy traktują klientów i pracowników. Tutaj masz jako klient najlepsze warunki ( kto jeszcze daje klientowi 21 gwarancję satysfakcji ??????? i bardzo dobry jakościowo produkt ???????) a jako handlowiec – zawsze dostaniesz to co zarobisz ( a pieniądze są ok.!!!) i to co bardzo ważne pieniądze są zawsze na czas.

Ala

Oczywiście, że jest. Niektórzy mają ogromne oczekiwania dotyczące zarobków. W Vigget może nie zarabia się miliony ale pieniądze są godziwe i zawsze na czas.

Katharsis

Czy ta firma jest naprawdę uczciwa?

Co za absurdalne zarzuty. Jeśli nie chcesz być marionetką, to startuj na wyższe stanowiska, a nie rób antyreklamę wszystkim firmom, w których nie czujesz się spełniony ;/

Piotr123

Zarobki - jak średnie w Polsce. To chyba dobrze! Większość ludzi, których znam oscylują przy najniższej krajowej i wydaje mi się, że w wielu przypadkach muszą się sporo natrudzić, aby tą kase zdobyć. Z tych pieniędzy co zarabiam spokojnie starcza mi na życie i drobne przyjemności.

??

Nikt mi nie mówi co mam robić. Jestem wolnym człowiekiem, jeżeli bym nie chciał tam pracować to przecież nikt mi nie każe, mogę iść gdzie indziej. Ale mi się w Vigget dobrze pracuje, podoba mi się wynagrodzenie, więc po co to zmieniać.

handlowiec

Jakie realia porównujesz? Właśnie realia są inne niż przedstawiasz. Nie naciągasz ludzi, namawiasz ich do kupna produktu a to co innego. Jeśli ktoś czuje się w tym źle, to po co w ogóle się za to bierze. Każda praca w sprzedaży bezpośredniej tak wygląda. Ja jestem zadowolony, umiem rozmawiać z ludźmi, więc dostaje niezłe prowizje. Nie wracam tak zmęczony do domu, że nie mogę ruszyć ręką, ani nogą tak jak moim znajomi z podobnej działalności. I jeszcze znajduję czas, żeby się uczyć i rozwijać swoje umiejętności. Radzę wziąć się za siebie zamiast się użalać nad sobą.

Mily

Prawie w każdej pracy jest presja o wynik, takie czasy:) Ciesz się, że nie musiałeś stresować się każdego dnia, czy Ci zapłacą, czy nie. Ja naprawdę cenię sobie uczciwość, którą coraz rzadziej się spotyka, a Vigget wywiązuje się ze swoich kontraktów.

Zawsze znajdzie się ktos niezadowolony. Polacy nie moga istniec bez narzekania, ja bardzo cenilem sobie w Vigget niezawodnosc jeśli chodzi o termin wyplaty. Mam male dziecko i jest to dla mnie bardzo istotna sprawa, nie moge przelozyc sobie wydatkow "na potem". Pracowalem wczesniej dorywczo w wakacje w gastronomii i przez ponad 2 tygodnie musialem ubiegac sie o nalezne mi pieniadze. Tu kazdego miesiaca bylem spokojny

Mateusz

Zgadzam się - podejście mają całkowicie inne niż reszta firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. Pracowałem wcześniej w małej firmie, która bezczelnie oszukiwała klientów. Wmawiali im, że podpisywali umowy, że muszą je przedłużać, etc. Tutaj wszystko jest zgodnie z prawem.

marta.p

Brak ludzkich uczuć w zarządzaniu zespołem? Wielkie ego? A czym to się objawia? Ja nie zauważyłam nic z tych rzeczy. Traktowali mnie całkowicie normalnie, z szacunkiem. Do dziś utrzymuję kontakt z kilkoma znajomymi z pracy i żaden z nich się nie skarżył. Nie wiem, czego ty oczekiwałeś...

Pracuję w firmie od kilku miesięcy. W sprzedaży bezpośredniej jestem od kilku lat i jestem mega pozytywnie zaskoczony całkowitym brakiem ściemy. Tutaj mówi się prawdę, nie można oszukiwać klientów i ogólnie nie znam drugiej tak solidnie działającej firmy w tym kraju.

Magdalena

Pracowałam w tej firmie i nie mogę zgodzić, się z opiniami o wielkim Ego i braku uczuć. Będąc częścią zespołu miałam zawsze wsparcie i nie musiałam się martwić, że wypłata będzie spóźniona.

Zostaw merytoryczną opinię o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. - Poznań

Vigget Sp.z o.o. Sp.k.
1.6/5 Na podstawie 364 ocen.

Vigget Sp.z o.o. Sp.k.