Opinie o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Vigget Sp.z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vigget Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. w Poznań

hahahandlowiec

felieton

Wreszcie media zauważają bzdurne i bezmyślne działanie urzędników. http://platforma10.instytut.com.pl/przegladarka_prasy.php?kw=02d427a0b90a955402d4274f451326c3&ku=4d6788d47d0d3edb02d9

krzemiński j.

no dokładnie... przecież jak klient nie będzie zadowolony to i żadnych profitów z tego, że mu wcisnąłeś coś na siłę nie będziesz mieć. w dobie wszechobecnych naciągaczy uczciwość naprawdę popłaca. http://raportcsr.pl/byc-blisko-ludzi-i-im-pomagac-to-filozofia-dzialania-vigget/

hahahandlowiec

(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie zależy od decyzji szefostwa, które ustala wysokość obrotu technicznego. (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vigget Sp.z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
albert

jak wyglada system wynagrodzen ile na reke jaka FLOTA >>?? prosze o szybka odpowiedz >>>

handlowiec
@albert

Wynagrodzenie zależy od wyniku, można dobrze zarobić. Warunek to dobra sprzedaż, szefostwo nie toleruje naciągania umów, z resztą jak sprzedaż na siłę to i tak musisz zadzwonić do klienta i po co masz usłyszeć, że się rozmyślił. Pieniądze dobre ale najwazneijsze, że produkt świetny i mozna go polecać z czystym sumieniem a jak zadzwonisz do klienta po tygodniu czy dwóch i jak ci podziękuje to dopiero radość z pracy.

Witam, dopiero zaczełam niedawno prace w vigget wiec nie chce zapeszać, ale jestem zadowlona na te chwile.. wynagrodzenie na czas i to niemałe, praca stresujaca ale to wynika z tego że staram sie maksymalnie przykładać.. współpracownicy sympatyczni, nie zdarzyły sie odpukać jeszcze żadne nieprzyjemne sytuacje.

Agata

Pracuje w dziale handlowym, co prawda krótko, ale na te chwilę jestem zadowlona, z wynagrodzeniem nie było problemów najmniejszych.

Mateusz

te info co podałeś mają są już trochę przestarzałe i z tego co wiem to ci eksperci co się tam wypowiadają mają swoje za uszami... poczytaj sobie o(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Norbert

Polecam zapoznać się z prawdziwymi informacjami o firmie zamieszczonymi na stronie TVP INFO http://www.tvp.info/16721878/kara-dla-spolki-vigget-90-tys-zaplaci-za-oszukiwanie-klientow-na-pokazach oraz informacje na stroni państwowego urzędu http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=11172

tomek

Też jestem handlowcem i wierz mi, że pracowałem w wielu różnych firmach zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. Nie jest to taki łatwy kawałek chleba jak wszystkim nowicjuszom w branży się wydaje. Żeby zarabiać więcej musisz umieć zareklamować produkt, a nie każdy się do tego nadaje. A co do Vigget to nie wiem jak chcesz polemizować z firmą, która ma już swoją ugruntowaną pozycję na rynku. http://biznesciti.com/biznes/firmy/sprzdda%C5%BC-bezpo%C5%9Brednia-z-przysz%C5%82o%C5%9Bci%C4%85.html

handlowiec 007

hej, to ze dostajesz niską prowizję nazywasz nieuczciwym? Niestety, duzo ludzi myli prowizję z podstawą... jeśli mówisz o nieuczciwości to przeczytaj sobie chociażby to: http://centrumpr.pl/artykul/sprzedaz-bezposrednia-sektor-z-przyszloscia,67959.html

Ryszard
@handlowiec 007

Tego, że prowizja jest taka jaka jest nie nazywam nieuczciwym. Dla mnie nieuczciwe jest wprowadzenie OBROTU TECHNICZNEGO, którego wysokość nie jest ściśle określona na cały okres współpracy. Wysokość OBROTU TECHNICZNEGO określa zarząd wg własnego widzimisię. To, wg mnie jest nieuczciwe. Wszystko jest pięknie gdy się rekrutuje: prowizja tyle, a tyle procent - tyle, że nie objaśnia się kandydatowi do pracy wszystkiego co wiąże się z określeniem wysokości OBROTU TECHNICZNEGO. Dlatego uważam, że vigget jest firmą nieuczciwą. Nie można być uczciwym lub nieuczciwym troszkę, podobnie jak w ciąży.

handlowiec85

Pracuje w Vigget, jestem handlowcem i bawią mnie te śmieszne opinie wystawiane przez ludzi którzy o firmie nie mają zielonego pojęcia, co więcej nie mieli nigdy styczności z oferowanym przez nią produktem, a potrafią tylko krytykować. Nie wiedzą ani jak funkcjonuje system sprzedaży ani jak działa urządzenie, które krytykują, nie mając go nigdy w ręce. Polecam zapoznać się z prawdziwymi informacjami o firmie, a nie bezmyślnie krytykować: http://www.se.pl/pieniadze/konsument/vigget-radzi-o-czym-pamietac-przy-zakupach_568769.html http://raportcsr.pl/terapia-polem-magnetycznym-czyli-magnetoterapia/

handlowiec

Pracuję w Vigget już długo i przed podpisaniem umowy tak jak każdemu przedstawiono mi jasno i czytelnie system wynagrodzeń. Uważam, że jest on zrozumiały dla średnio rozgarniętego nastolatka. Obrót techniczny to wartość netto sprzedawanych przez nas produktów. Prowizje są naliczane od zawsze od rozliczonego obrotu technicznego. Doskonale wiesz ile wynosi obrót techniczny w danym momencie. Z pojęciem OBRÓT TECHNICZNY, obrót punktowy czy wartość netto spotkałem się wcześniej w wielu firmach, w tym w każdej międzynarodowej firmie sprzedaży bezpośredniej. Vigget jako nieliczna w tej branży firma daje ci system crm w którym na bieżąco możesz śledzić przysługującą prowizję. Uważam że panowie Igor i Maciej powinni zmienić system rekrutacji i nie dawać szansy pracy w Vigget zmanierowanym handlowcom z konkurencji, ponieważ oprócz narzekania nie wnoszą nic do naszej firmy, nawet nie potrafią zrozumieć czegoś tak prostego jak system wynagrodzeń.

Ryszard

Pracowałem kilka miesięcy w Vigget. Poprzez zagmatwane i niejasne sposoby naliczania wynagrodzenia, ta firma w moim odczuciu nie postępuje uczciwie z pracownikami działu handlowego. Nie ma jasno określonej prowizji procentowej od obrotu rzeczywistego. Jest enigmatycznie brzmiący i ustalany wg widzimisię zarządu OBRÓT TECHNICZNY, a od niego dopiero naliczana jest stawka prowizyjna. Sam OBRÓT TECHNICZNY podlega zmianom i od cent danego artykułu w różnych przedziałach czasowych bywa różny. Ta firma nie postępuje uczciwie. Pracę w niej komukolwiek odradzam.

agnieszka

pracuje i jestem zadowlona, przyjemni ludzie i wypłaty ZAWSZE ale to zawsze idealnie na czas!

Kamila

pracowałam w tej firmie i jestem w szoku - wszystkie negatywne opinie są moim zdaniem pisane przez konkurencje.. pracowałam długo i ani razu nie oszukałam nikogo !

Kamila

Pracowałam w Vigget rok i nie wiem skąd te negatywne opinie. Wypłaty ok i ZAWSZE (!!!) na czas. Do tego przyjemna atmosfera... czego chcieć więcej w pracy? żałowałam że musiałam zrezygnować ze względu na przeprowadzkę do innego miasta.

PublicHea

Jak widać na GOWORK można zamieszczać tylko pochwały viggetu. Krytyczne słowa prawdy o viggecie są CENZUROWANE przez administratora. Brawo GOWORK.

Półcnota

Panie ,,I,, prawdziwa cnota krytyki się nie boi.

karinka

Sprzedaż bezpośrednia to zmora naszej polskiej rzeczywistości. Inne kraje już dawno uregulowały (czytaj: ograniczyły i skodyfikowały ten rodzaj działalności) Dopóki i w Polsce to nie nastąpi jestem za aby emeryt/rencista na widok akwizytorów spuszczał psa ze smyczy a natarczywe nagabywanie telefoniczne zgłaszał do prokuratury jako stalking.

Przedstawiciel Handlowy
@karinka

Absolutnie zgadzam się z opinią, że NIERZETELNA I NIEUCZCIWA sprzedaż bezpośrednia to zmora polskiej rzeczywistości. Wierzę w to, że na polskim rynku już wkrótce zostaną firmy etyczne i rzetelne takie jak Vigget. Od 10 lat zajmuję się sprzedażą i znam wiele firm w których handlowcom nakazuje sie wciskanie i oszukiwanie klienta. Znam tez kilka firm do których zaliczam Vigget, gdzie za oszukiwanie i wciskanie wylatuje sie z pracy. Jako handlowiec chciałbym doczekać czasów gdzie ktoś dostrzeże różnice pomiędzy firmami. Boli mnie, że wszyscy są oceniani tak samo a ja nigdy nikogo nie oszukiwałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Vigget Sp.z o.o. Sp.k. - Poznań

Vigget Sp.z o.o. Sp.k.
1.6/5 Na podstawie 364 ocen.

Vigget Sp.z o.o. Sp.k.