Opinie o Clar System w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Clar System. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Clar System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clar System w Wrocław

Iza

@OZ a na jakim stanowisku pracowałeś i o jakich obowiązkach mówisz? Inni pracownicy na podobnych stanowiskach wykonwali te same prace, tylko mniej, czy robili inne rzeczy? Opowiedz więcej na ten temat, to pomoże osobom szukającym ofert pracy.

niola

@ala jeśli nadal chcesz tam zatrudnienie szukać to teraz poszukują tam do pracy pracownika gospodarczego, tylko niestety jest trzyzmianówka i dają niestety umowę zlecenie, ja jednak liczyłam na więcej

OZ

Zdążyłem przepracować tam niecały miesiąc na pół etatu oczywiście w oparciu o śmieciówke. Miesiąc tylko dlatego , że dołożono mi dwa razy więcej pracy za dotychczasową stawkę. Żadne negocjacje nie wchodziły w grę tylko od razu "nie pasuje? to do widzenia ". Sam podział obowiązków był nie równy. Zamiast dołożyć prace ludziom zatrudnionym tam na pełen etat na umowę o pracę a fizycznie pracujących przez jakieś 3-4 godziny to szukają młodych i głupich, których można wykorzystać . Brygadziści tłumaczą się decyzją odgórną, ale sami tylko udają , że coś robią. NIE POLECAM

OZ

Pracownik Gospodarczy

Rekrutacja w Wałbrzychu wygląda tak,umawianie się z Koordynatorem do spr zatrudnień w aucie ( ponieważ nie mają biura )

Najważniejsze to czy ma się grupę i czy da radę.

ala

dziewczyny napiszcie jakie sa zarobki w POLKOWICACH ,CHCE ISC TAM DO PRACY.

pracuje dla nich na Bielanach przy sprzątaniu sklepu, praca do zniesienia- nie ma cięzkich rzeczy. Weekendy są trudne ale da się przeżyć. Zwracają za dojazdy a to duży plus. Zarobki takie sobie, ale więcej za sprzątanie ciężko. Atmosfera ok, grafik da siędostosować

powiem krutko mają uklady ini 1550 a ini 1200 z biedom byle grupa i kasa zaniego a ludzi traktuja jak bydlo.

Kim80

Witam wszystkich zainteresowanych. Pracowałam w Firmie Clar System i Firma jak Firma płaci tak jak wszyscy,bo Firmy sprzątające kokosów nie płacą tylko się wzbogacają pieniędzmi z PFRON. Ale jako jedyna Firma która wysyłała swoich pracowników na szkolenia 5 dniowe co roku do Boszkowa, po prostu rewelacja ci co byli mogą przyznać że można było wypocząć pobyt jak na urlopie a nawet lepiej. Na środkach nie oszczędzają, nie wyliczają. Jak dla mnie plus dla nich.

Wonnik

A ja się zastanawiam czy lepiej jest pracować na umowę zlecenie czy siedzieć w domu bez pracy? Każdy ma swoje potrzeby i niech sam sobie wybierze. Ja szukam pracy uczciwej, gdzie dostanę regularnie swoją pensję na którą umówiłam się podczas rozmowy z pracodawcą- a jaka to umowa >>>>wiadomo jak jest u nas w kraju.

Cudem uratowany

Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Clar System to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Grupa kapitałowa Clar System Sp. z.o.o w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pilnie personelu do pracy przy utrz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5682900?keywords=&region=

czytelnik

zarabiają grube pieniądze na nas a placą tylko 1200 a jak zapytasz o podwyszke to niema kasy .

uwaga

narescie dorota zostawa zwolniona ,clar dobrze zrobil.aostatnio pracowala mag donaldzie .tez zostala zwolniona.

marylka

Kochany Panie Prezesie(usunięte przez administratora) módl się za nas którzy błądzą i muszą pracować w Clar System AMMEN

dd

prawdziwy RAJ

cyt

Faktycznie tak jest- przytoczę trochę faktów: np.KDZ,KK, Dyrektor zatrudniają członków swoich rodzin np.swoje żony z grupą które nigdy nie świadczą pracy-za te osoby pracują "jelenie' przepraszam za to słowo- czyli zwykli ludzie. Grafiki i listy pracy są podrabiane za aprobatą beszczelnego dyrekrota regionu tak sie robi w regionie W. Dlatego nie ma pieniedzy na premie bo premie są konsumowane przez sitwę dyrektora,KDZ,KK ; - ( możliwe że we wszytkich regionalnych biurach tak się robi ??? Nikt tego nie kontroluje ??(usunięte przez administratora)

KKK

kdz - 2013-03-26 20:23:59 Ciekaw jestem czy Ci Słowacy i Czech to tylko Słupy ??? a P. (usunięte przez administratora) dalej doi kasę z PFRON ? Proszę o infor ...60 % z rachunków na Cyprze mogą starcić cwane firmy w tym CS,SB itp ;-)

KK

tak trzymać !!!

kdz

Ciekaw jestem czy Ci Słowacy i Czech to tylko Słupy ??? a P. Strugarek dalej doi kasę z PFRON ? Proszę o infor ...

obi

A co tam słychać na CYPRZE czytaj w CLAR SYTEM ? : )))

cs/sb

nick - 2013-03-22 15:22:20 To dlatego takie hotele wybudowano w Boszkowie - na krwawicy niepełnosprawnych - SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I jeszcze dodała UE wiele milionów Euro to faktycznie przegięcie gdzie jest słynne CBŚ,CBA,Pan Premier Tusk i jego ministrowie a szczególnie MSW ? Dowodem tablice przed budynkami hoteli, jak tam jestem na szkoleniu trafia mnie że nic nie można zroibić. Takie bogactwo i przepych za państwowe pieniądze to faktycznie skandal skandal skandal .....?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wrocławiak
@cs/sb

Które hotele w Boszkowie są własnością Clar System? Bywam tam często ale nie zauważyłem, proszę o podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Clar System - Wrocław

• Jak się pracuje w Clar System?

Zobacz opinie na temat firmy Clar System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clar System?

Kandydaci do pracy w Clar System napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clar System