Opinie o G-Trader Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie G-Trader Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w G-Trader Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-Trader Sp. z o.o. w Warszawa

ckao Nowy wpis

spotkałem ofertę pracy z Holistic Care na stanowisko rehabilitanta i zastanawiam się nad aplikowaniem do nich, szukam opinii o pracy w tej firmie wystawionej przez aktualnych pracowników, może ktoś napisze o warunkach zatrudnienia , zarobkach w ogłoszeniu nie ma szczegółów

Mikon Nowy wpis

W zasadzie to ciężko na ich temat uzyskać jakieś informacje oprócz tych zawartych w KRSie http://www.krs-online.com.pl/g-trader-sp-z-o-o-krs-653781.html Nie prowadzą żadnej strony internetowej, czyli podejrzewam, że są nastawieni na współpracę ze stałymi klientami. Niestety często w takich przypadkach możliwości rozwoju są praktycznie żadne. Mam rację, tak to wygląda?

Małgosia Nowy wpis

Możecie coś więcej napisać o tej firmie? Jak tam się pracuje?

bylypracownik Nowy wpis

No chyba trzeba złożyć jakieś zawiadomienie, neich im się ktoś dobierze do (usunięte przez administratora). Może wtedy (usunięte przez administratora)odda pieniądze.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie G-Trader Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Odradzam

Jeżeli dadzą ci jakąś umowę to będzie to zlecenie BEZ PODSTAWY, siedzisz na słuchawce za darmo. Umowa taka jest zawierana z firmą Kancelaria Finansowa Adriana Siekierska. Można zarobić prowizję za sprzedane umowy, jeżeli klient zapłaci. Musisz wierzyć na gębę, że twój klient zapłacił albo nie. Większosć osób pracuje krótko i nie dostaje ani grosza, kasę napychają sobie "szefowie". Trudno też nazwać sprzedażą to co każą robić, bo chodzi o to, żeby przez telefon oszukiwać ludzi i naciągać ich na darmowe usugi Google. Panują tam dziwne relacje. "Szefowie" nie zwracają się do siebie po imieniu, tylko używają fikcyjnych imion i nazwisk, tak samo przez telefon jak dzwonią np. z windykacją. Często się mylą i każdy się z tego śmieje. Śmierdzi na odległość.

Telemarketer

Teraz ta firma rekrutuje na ulicy Zwycięzców 11 lokal U-3 w Warszawie a swoje niby call center mają na ulicy Dąbrowieckiej 8 lokal 2. Stanowczo odradzam, przestrzegam wszystkich przed wyłudzaczami.

Gabi

To są pracownicy firmy Kancelaria Finansowa Adriana Siekierska. W tej firmie dostaniesz umowę zlecenie bez podstawy, tylko na prowizjach za wpłaty naciągniętych ludzi czego i tak nie można sprawdzić. Ta firma wszystkich zatrudnia. Przez telefon każą się przedstawiać G-Trader.

bylypracownikwg

Ich nowy adres to ul. Dąbrowiecka 8 w Warszawie. Jak jesteście tam zaproszeni to lepiej od razu zrezygnować. Ostatnio ich opisali w gazecie Uwarzam Rze w artykule "Wizytówka oszusta" już sam tytuł wiele tłumaczy...Unikajcie tej firmy

kakula9@gmail.com

przepracowałem tam pare dni i przyznam szczerze że dobry patent mają lecz działają nielegalnie, jak ktoś coś więcej chce się dowiedzieć na ich temat (nagrania, umowy, to co pracownik mówi, siedziba firmy i to gdzie ich aktualnie można zastać) to proszę o k(usunięte przez administratora) zapraszam także telewizje, prawników i wszelakie media by udupić tą firme i firmy podobnie działające pozdrawiam :)

bylemkilkadni

Firma mieści się na ul. Wodzirejów 5B w Warszawie na zamkniętym osiedlu. Używa też nazwy Centrum Obsługi Finansowej Adriana Siekierska i Wywiad Gospodarczy Adriana Siekierska w ogłoszeniach o pracę. Każą dzwonić do ludzi i ich naciągać w imieniu firmy G-Trader Sp. z o.o. na darmowe Mapy Google. Wszyscy zatrudnieni są u Siekierskiej, ale trzeba przedstawiać się G-Trader. To jeden wielki wałek, do tego pieniędzy nie wypłacają. Cały czas ktoś dzwoni i upomina się o wypłatę. ODRADZAM! W internecie aż huczy o nich. Nawet na blogu Google napisali, żeby na nich uważać: http://googlepolska.blogspot.com/2013/01/miejsca-google-to-usuga-bezpatna-i.html więcej piszą na forum: http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,139034872,141798708,G_TRADER_wywalone_z_Rzetelnej_Firmy_i_KRD.html i na www.oszusci.sosblog.com

Soniek

Firma "krzak" szczerze odradzam, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i nawet pofatygowałem się na dzień próbny. Dziwne towarzystwo.

OSZUKANA

UWAGA (usunięte przez administratora) LUDZI PRZEZ TELEFON TO TYM, KTÓRZY DADZĄ SIĘ WCIĄGNĄĆ I ZMANIPULOWAĆ NAWET NIE PŁACĄ. PRZESTRZEGAM UWAZAJCIE.

Zostaw merytoryczną opinię o G-Trader Sp. z o.o. - Warszawa

G-Trader Sp. z o.o.