Preply INC.

Opinie o Preply INC.

MS

Mam wrażenie że to jest portal towarzyski! Dostałam kilka ofert: szukam nauczyciela języku s... dla mojego taty! Szukam nauczyciela języku w... dla mojego syna! Potem znowu dla mojego taty. Nie wydaje mi się że to jest zbieg okoliczności!

ds

tandeta, tandeta i jeszcze raz tandeta. Polecam poczytać o odpaleniu haraczu za korzystanie z tego czegoś. kontaktują się z każdym kto umieszcza ogłoszenie dotyczące korepetycji. Bez wiedzy i zgody przetwarzają dane osobowe. Mam nadzieję, że w końcu ktoś dobierze im się za ten proceder do tyłka.

Zostaw opinię o Preply INC. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Preply INC.