Opinie o GOLDEN FLOOR w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GOLDEN FLOOR. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GOLDEN FLOOR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLDEN FLOOR w Warszawa

olczi

Pracowałam tam w tamtym roku...przez miesiąc. Więcej nie wytrzymałam. Ta firma to jakaś jedna wielka porażka. (usunięte przez administratora)Na początku jest pięknie, mówią 9 netto za godzinę, obsługa konferencji... Potem przychodzi rzeczywistość i mycie garów,pucowanie szklanek po 5 razy, żeby zacieków nie było, żart, nic więcej. Oczywiście nikt nic nie powie co masz robić, drugiego dnia dostałam opieprz, że coś źle zrobiłam - szkoda, że nikt mi nie powiedział co ja w ogóle tam mam robić. A na koniec miesiąca pensja w granicach 1000 złotych, bo okazuje się, że jednak było to 9 BRUTTO, a nie obiecane netto. Długo by pisać o tej firmie, jedna wielka ściema. Większość pracowników na wyższych stanowiskach zaczynało od pracy przy obsłudze konferencji, oczywiście nikt sie nie chce do tego przyznać. KLIKA! (usunięte przez administratora)

nnn

Jeśli ktoś lubi pracę, w której przez 8 godzin zadaniami są: sprzątanie szklanek, dolewanie wody lub soku, dokładanie ciasteczek, to praca w golden floor będzie idealna...jeśli ktoś nie umie korzystać ze zmywarki to nich się nie martwi...nauczą. NIE POLECAM...strata czasu dla wszystkich, nawet zaczynających pracę zarobkową.

nikita

Zarobki faktycznie tak jak wyzej, 12 zl to juz dla managerow. Atmosfera bardzo przyjemna (usunięte przez administratora)ogolnie polecam dla studenta czy kogos kto szuka czwegos na poczatek, przyjemnie :) pozdrawiam. n.

ArDes

Polecam jako pracę na początek. Zarobki 8.40-12 zł / rękę. Fajni ludzie - zżyci ze sobą w i po pracy. Aktualnie już nie pracuję tam (mam lepszą pracę ;) ale dobrze wspominam Ludzi. Będę Tęsknić :*

Recepcjonistka

Rekrutacja składa się z trzech etapów. Pierwszy - rozmowa. Nic nadzwyczajnego. Pytają o to gdzie pracowałam czego oczekuję itp. Drugi - testy. Dość trudne test na dokładność - wyłapywanie różnic w tabelach. Redagowanie dużych partii testów. Trzeci - dzień próbny. Różne zadania od rozliczeń, kontakt z klientem po obsługę.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Przebyte kursy i szkolenia. Kwalifikacje i predyspozycje. Zainteresowania. Oczekiwania.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
fd

Praca w porządku. Elastyczny grafik. Może nie ma kokosów ale przynajmniej atmosfera fajna.

.....

Nie Polecam, to jest straszna firma czepiają się o wszystko obiecują wysokie zarobki a stawka wynosi 8.40 za godzinę do tego czym więcej godzin pracujesz dziennie tym masz mniejszą stawkę aż do 6.50.Obiecuje elastyczny grafik a tak na prawdę robią grafik pod siebie i pod osoby które pracuje tam więcej niż 1 rok,potrafią zapisać osobę od 14 do końca gdzie zdarza się że konferencje są do 16, zdarzało się że osoby pracowały tylko raz lub dwa razy w tygodniu.Atmosfera jest straszna a pracowników traktują jak roboli , firma jest niezorganizowana. Nie Polecam !!!!!

wk

NIE POLECAM, SAMI NIE POTRAFIĄ NICZEGO NAUCZYĆ, PRETENSJE O NIC, WYDZWANIAJĄ BEZ PRZERWY, CIĄGLE O COŚ SIĘ CZEPIAJĄ, KAŻDY MÓWI COŚ INNEGO, BRAK INFORMACJI, BRAK KONKRETÓW(usunięte przez administratora)NIE PATRZĄ NA DOŚWIADCZENIE, BYLE TYLKO MIEĆ WIERNYCH ROBOLI NIC WIĘCEJ. NIGDY WIĘCEJ !!

DD

NIE POLECAM. Już na samym początku milion obowiązków, bez wytłumaczenia konkretnego, poźniej rano chodzą i patrzą co źle zrobione i spisują. Błędy to np kawałek papierka, minimalny zaciek czy coś nie wytarte pod spodem. Uśmiechają się, mili ale meczą wszystkim.Potrafią wydzwaniać rano kiedy zeszlo się ze zmiany wieczorem żeby pytać o coś, ciągle zasypują mailami z info o tym czego nie wolno i dodatkowe obowiazki, wydzwaniaja codziennie o glupoty. Obiecuja mozliwosc rozwoju a tam nic nie ma poza tym ze trzeba sie nabiegac w sumie nie wiedzac co robic. Nikt nic nie wie, podaja blędne informacje a pozniej "zlote" rady. Zdecydowanie beznadziejna firma. Nigdy nie bede tam pracowac wiecej. Nic nie maja do zaoferowania. NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o GOLDEN FLOOR - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOLDEN FLOOR?

Kandydaci do pracy w GOLDEN FLOOR napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOLDEN FLOOR