Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NU SKIN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Patrycja

Współpracuję z firmą od ponad 3 lat. Podjęcie współpracy było najlepszą zawodową decyzją jaką w życiu podjęłam. Jestem również osobą pracującą na etacie i dywersyfikuję swój etat w oparciu o współpracy z NU SKIN. Uważam, że są to genialne możliwości, o których ludzie szczególnie w Polsce nie mają pojęcia. Przez pierwsze dwa lata przyglądałam się i uczyłam się tej pracy. W trzecim roku mojego rozwoju zarobiłam bardzo dobre pieniądze i rozwinęłam się na wielu płaszczyznach! Uważam, że model network marketingu jest wspaniałą branżą, ale trzeba zrozumieć na czym polega, na czym zarabiasz i przede wszystkim nauczyć się tej pracy. W życiu kieruję się faktami, a fakty są takie, że firma NU SKIN jest najbardziej innowacyjną marką w swojej kategorii i spełnia wszystkie kryteria nowoczesnego biznesu. Uważam, że każda osoba pracująca na etacie powinna rozważyć te możliwości jako dodatkową pracę - obszar do rozwoju i zarabiania pieniędzy. Jeżeli chcesz naprawdę dowiedzieć się jak wygląda taka współpraca i czego możesz oczekiwać skontaktuj się z osobą, która pracuje tu już jakiś czas i ma efekty swojej pracy, z osobą, która nie zrezygnowała po miesiącu, bo naiwnie myślała, że pieniądze będą lecieć z nieba! Nie ma nic za darmo! Tej pracy trzeba się nauczyć, ale warto. Ja pracuję w zespole NuPowerShow i uważam, że to najlepszy teamwork w tej branży w Polsce! (usunięte przez administratora)

Kosmetyczka
@Patrycja

I naciągać ludzi na pienadze za 10 krotna sumę jak w sklepie i na dodatek nic nie warte A gdzie sumienie wasze ?

Patrycja
@Kosmetyczka

Jeśli jest pani kosmetyczka to próbowała tych produktów?? Ja kupuje właśnie u mojej pani kosmetyczki i naprawdę mi uratowały skórę. Polka jak Douglas więc bez przesady z tymi cenami. Za każdym razem jak wracam do innych to mi się pogarsza stan ceny

Kosmetolog

Czy firma Nu Skin była kiedykolwiek na targach branżowych w Polsce? Jeśli tak to gdzie i kiedy? Skoro taka świetna, naukowo-badawcza z patentami to zakładam że bywa i niezależni profeslonaliści to docenili? Osobiście nigdy nie spotkałam ich a jeżdżę regularnie na targi w Polsce i Europie. Jeśli macie informacje o targach w Stanach to również poproszę, gdzie i kiedy się wystawiali. Chcę dokładnie sprawdzić jakie dostali recenzje.

Wanda
@Kosmetolog

Ta firma nie bywa na profesjanalnych targach branżowych.

Darkaaa

Myślę że wiele osób nie rozumie na czym polega networkmarketing. Polska to zaściankowy kraj pod tym względem i widać to po komentarzach. ,,piramida” itp. Ośmieszacie się :) poczytajcie najpierw o MLM. W USA MLM to normalna praca- zresztą- najwięksi milionerzy wzbogacili się na tym modelu. Ja widzę ogromne możliwości w tym modelu i myślę se w ciągu 10 lat myślenie polskie się zmieni. Zawsze do nas to co w Stanach normą przychodzi po minimum dekadzie :P więc cieszę się że wtedy ja będę miała już swój spory udział w firmie:) racuję 3,5 roku. Na początku miał to być ,,dodatek do etatu”. Pracowałam bardzo intensywnie przez cały czas. Nie od razu były kokosy ale byłam tego świadoma od samego początku. Po przekroczeniu 15 tys/miesiąc rzuciłam etat i wreszcie mogę robić Nuskin pełnowymiarowo. Oczywiście po rezygnacji z etatu jest tylko lepiej. Polecam. Otworzyć oczy, i słuchać ludzi sukcesu a nie tych którzy nic nie osiągnęli :)

Realna

Jestem przedsiębiorcą ( inne biznesy poza Nu Skin). Działam tu od 3 lat i widzę,że tak jak w każdym biznesie - ile wypracujesz, tyle dostaniesz. Jeśli działasz, to masz bardzo dobre zarobki, jeśli nie działasz, to nie oczekuj efektu. Na etacie pracujesz 8h dziennie, żeby dostać 3/ 4/5 tys. Więc nie oczekuj,że tutaj po 5 minutach dostaniesz tyle samo. Ale jeśli jesteś otwarta na naukę i wyjście ze strefy komfortu, to można tutaj bardzo dobrze zarobić. Świetny zespół Karoliny Łappo Rzepińskiej i inicjatywy, które tworzy - Nu Power Show ( YT i www). Otwarci ludzie, przedsiębiorczy. Polecam, żeby nauczyć się nowego podejścia do życia. Nie narzekać, tylko wziąć sprawy w swoje ręce. Zarobić i zakochać się w produktach.

Brak konkretów, owijanie w bawełnę, obiecywanie złotych gór

Ile chcesz zarabiać, ile czasu możesz poświecić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Misiaa

Jestem właścicielem firmy i weszłam do współpracy znając model MLM- który uważam za bardzo dobry. Zdecydowałam się na współpracę ze względu na nagradzany plan Velocity- najlepszy na świecie wg DSA od lat. Czy myślicie że ,,piramida finansowa” dostawałaby takie nagrody? Nie mylcie Marketingu sieciowego z piramidą bo się delikatnie mówiąc ośmieszacie. Na etacie pracujesz dla kogos i nigdy nie przeskoczysz zarobków kierownika, dyrektora itp. W MLM każdy może przeskoczyć osobę która ten biznes przedstawia. Ja sama długo obserwowałam firmę i sama wybrałam sobie lidera. Zarabiam więcej niż w moim biznesie stacjonarnym. Nie traktuję tego jako ,,dodatek”. Polecam każdemu kto myśli przedsiębiorczo i ceni sobie dochód pasywny.!

Nadia

Ile mogu zarabiać w tej kompani? Proszu o informacje

Mąż
@Nadia

50zł miesięcznie.

Klementyna
@Mąż

Proszę o szczegóły. O jaką „kompanię” chodziło? Nie wiem także do czego konkretnie odnosi się podana kwota w wysokości 50 pln? O jakiej pracy jest tu mowa?

Ayo

Nie no chyba wie? wpisów trochę tu jest jakby nie patrzeć. Tylko tez to 50 zł mnie zdziwiło, widziałam poprzednie posty gdzie jednak innym nieco lepiej chyba szło? Od czego to zależy, jakich kompetencji nie może mi zabraknąć? w jaki sposób teraz wyciągać jak najwięcej?

Dietetyk kliniczny

Jestem dietetykiem klinicznym. Uwazam ze suplementy i skaner to fenomen. Pracuje z lekarzami, psychodietytykami, biotechnologiami i farmaceutami. Na rynku polskim nie ma lepszych suplementów. Nie podważajcie proszę jakości produktów jeśli nie wyszła Wam współpraca. Ja rozumiem ze chcecie gdzies wylać żale ;) Zauważcie ze z NuSkin i Pharmanex pracuje szereg ludzi bardzo wykształconych i znanych - a każdy ma jedno nazwisko. Nie odpowiadam za ludzi którzy wchodzą ,,z ulicy” i liczą na szybki zarobek. Którzy potem psują rynek i dobre imię marki wypisując tu bzdury. Ja sama dwa lata przyglądałam się firmie zanim wprowadziłam suplementy do diety swoich pacjentów. Wyniki mówią same za siebie.

Pasta wybielająca

Na Facebooku widziałam jak ktoś wstawił post dotyczący pasty wybielającej, zapłaciłam chyba 60 zł, bo uwierzyłam w komentarze, a pasta (usunięte przez administratora)warta.... Żadnych efektów, nie wiem kto pisał te komentarze i kto robił zdjęcia zębów. U mnie nie zadziałała. Nie kupiłam i nie kupię już nic.

@Pasta wybielająca

A po jakim czasie był u Ciebie badany efekt? Było coś w instrukcji na ten temat? ciekawi mnie teraz jak to od strony ludzi z produkcji czy tez kontroli jakości wygląda, jakie są konsekwencje jeśli wadliwy produkt pójdzie dalej? pracownicy w ogóle ponoszą jakaś odpowiedzialność?

Roxy

Kolejna firma która tworzy piramidę finansowa! Wiadomo góra zarabia, dół zapierajnicza żeby góra szalała! Padnie jak wszystkie inne MLM ! Kosmetyki dobre ale ceny na pewno nie dla Polaków! Jakość dobra ale można kupić taniej w Polsce równie dobre produkty! Firma sekta która robi w głowie miss masz ! W końcu z tego żyje!

Beata
@Roxy

MLM (multilevel marketing) nie jest piramidą finansową. Na Pani miejscu najpierw bym się zapoznała z tymi dwoma ZUPEŁNIE ODRĘBNYMI POJĘCIAMI, a dopiero później bym na forum się udzielała. Aaa i zanim mi Pani zarzuci, że działam „w sekcie” (tutaj pragnę zachęcić również w wolnej chwili do zapoznania się z tym terminem) to pragnę Panią uprzedzić, że nie współpracuję z firmą Nu Skin. Pozdrawiam.

@Beata

Pani Beato proszę tutaj nie robić komuś wody z mózgu Jest to piramida i koniec.Jeśli reklamujesz produkty podpierając się opinia innych lasek bądź tym co pisze na odwrocie nie jest to rzetelna opinia.I biznes taki jest oszustwem .Bo firma nie daje produktów na przetestowanie.Jak mogę reklamować coś czego nie przetestowalam ? Żadna dystrybutorka która zaprasza do biznesu nje wysyła ci produktu jakiego kolwiek chociażby aby przetestować tylko każe ci od razu napisać posta z pasta i na piękne oczy zachęcać swoich znajomych do kupna produktu a kiedy znajomy się do ciebie odezwie i zapyta o opinie ty dajesz mu zdjęcia jakiś lasek których nje znasz bądź wypociny piszesz które wysyła polowa osób na twoim miejscu i to ma być uczciwe ? I w porządku biznesik ? Proszę tutaj nie robić komuś nadziei ze to super biznes .Bo później jak pani znajomy przyjdzie na skargę do pani ze jakiś produkt nie zadziałał albo okazał się bublem to co mu pani odda hajs ? Albo co zrobi . Właśnie w tym problem .Ze najpierw trzeba wszystko testowac na sobie i potem polecać a nie na piękne oczy wcisnąć kit...

Aga
@andyy

Tak, nie zadziala produkt- oddam mu hajs. Jesli uczuli, wywoła niepożądane reakcje firma zwroci pieniądze. Niektóre produkty są z gwarancją zwrotu np.suplementy i jesli udowodni sie ze nie zadziałały mimo prawidłowego ich przyjmowania, co stwierdzi pomiar skanerem, firma zwroci za suplementy pieniądze. A dystrybutorowi potrącona będzie prowizja za zwróconą sprzedaż.

@Aga

Mowie tu o kwestii uczciwości .Jeśli polecasz coś to musisz to pierw przetestować na sobie a nie nabijac w bambuko ze to cud kremik... Ta firma o to się podpiera zbiera naiwne osoby które wchodzą do biznesu robią siebie trolii przy znajomych i polecają produkty których wgl nie testowali i w życiu na oczy nie widzieli ... Podpierają się opinia dystrybutorki i tego co pisze na odwrocie w opisie... Bądź dysteybutorka podsyla im gotowa gadkę... I tak się kręci biznesik... A ty jesteś pionkiem który tylko robi za trolla i nagrania klientelę... Jak masz naiwnych znajomych to masz jakąś prowizje ale jak twoi znajomi są madrzejsi i wiedza co jest piec nie kupia od CB produktów wtedy nie zarabiasz... I jak ktoś mi pisze ze rezygnuje z pracy stałej na rzecz nu skina to mu się śmieje w twarz ... Rezygnuje ze stałych dochodów na rzecz paru groszy ... Bo to nie jest tak ze oni cie zatrudniają dają umowę papiery i jesteś konsultantem i masz płacone co miesiąc pieniazki nie to tak nie jest to działa tak ze jeśli twoi znajomi zamówiła coś to wtedy ty zarabiasz ale jeśli nie zamówią nic to ty masz zero złotych w protfelu .. Także nie kłamcie ze się zarabia jak pensyjke ... Bo (usunięte przez administratora) prawda .

@andyy

Gdyby nie zarabiali to by nie pracowali rok, dwa, trzy za te grosze co piszesz. Normalne ze firma placi za wyniki pracy a nie ze sie jest. Pozatym o produktach mozna duzo przeczytac, gdyz sa one na swiecie w 55 krajach od 30lat. Nikt mi nie powie ze to kit i badziew, gdyz u mnie i wlosy uratowalam ktore byly w tragicznym stanie i cere . Zaden biznes nie przyniesie duzych pieniedzy jesli jestes w nim chwilke. Gdzies indziej musisz poswiecic i czas i ogromne inwestycje, by zaczac zarabiac bedac na swoim i jest ryzyko bankructwa dlogow itp no a tutaj nie ma inwestycji. Sprzedasz 7 past masz za darmo produkt. Testujesz-i juz masz pierwsza opinie. Mozesz tylko to sprzedawac. Znow Punkty na darmowe produkty dostaniesz ze sprzedazy to kolejny produkt dostajesz gratis- testujezz opowiadasz o produkcie. Trzeba bys w tej firmie osobom etyczna i nigdy nie klamac. A jesli ktos uczy klamac - to jest zly nauczyciel i zly pracownik. Na klamstwie nic nie zbudujecie. Na piasku nie powstanie solidna budowla. Ja ucze swoj zespol uczciwosci wobec siebie oraz ludzi. I tak ma byc ! Kto chce klamstwem zarabiac niech sie nie zglasza do nas

@Basia

Tylko, że uczciwie byłoby gdyby wszystkie panie pokazywały swoje zęby i swoich dzieci po wybieleniu a nie są wystawiane te same foty na kilku profilach. To jest nieuczciwe. I proszę nie pisać, że zespół jest uczony uczciwie bo Ci "nauczyciele" są na galach KBO i nagrody dostają za ogromne prowizje, za ściąganie ludzi itp. (usunięte przez administratora)

@Kinga

No właśnie nie wiem jak inni robią, ale ja swojemu zespołowi udostępniam właśnie moje efekty by wstawiali je na profil. A potem daje moje odczucia efekty jako text dla klienta. Każdy sprzedawca ma pastę wiec każdy napisze prawdę o efektach i nawet często wstawia swoje efekty w komentarzach. Uczciwość priorytetem tej pracy a wtedy ta osoba tez będzie miała tytuły nagrody i prowizje. Bez uczciwości ,wiarygodności nikt nic nie zarobił tu. Wystarczy ze raz wstawisz efekt innego produktu - raz okłamiesz ze coś stosujesz to karma wróci. Po to jest baza zdjęć od klientów firmy którzy stosowali te produkty przed i po , którzy zgodzili się na publikacje, by nikt nikomu nigdy nie zarzucił nie prawdy.

@Basia

Tylko,że jeśli coś polecasz innym to powinnaś polecać swoje efekty i mówić o swoich odczuciach a nie brać zdjęcia jakiś innych ludzi z grupy gdzie tak naprawdę każda jedna osoba która jest w tym biznesie lub zaczyna robi kopiuj wklej... To nie jest uczciwość sama sobie przeczysz.Jeśli polecasz coś na sobie nie wiem pokazujesz zdjęcie własnej twarzy bądź nagrywasz filmik na którym jest dany produkt itd wtedy takie coś jest wiarygodne... A nie ze pojdziesz do innego kowalskiego sciagniesz z jego grupy fote i wyślesz do swoich naiwnych znajomych i będziesz mówić super produkt ahhh kupujcieee. Normalnie rewelka... Takie coś nie jest uczciwością.. A nabijanjem w butelkę... Także dziekujemy...

@Kinga

Właśnie dobrze napisane.Tak jest .I wszyscy tutaj bardzo chwalą cudowny biznesik ale on z uczciwością nie ma nic .Firmy tak działają i niestety nie warto wchodzić w takie coś.Najpierw żeby coś polecić trzeba przetestować na sobie.A nie 300 osób na grupie i wstawia nie swoje zęby i poleca cudowną pastę... Albo wczesniej była na wybieleniu.. Badz używała pasków i nagle OOo poleca super pasta... To jest chwyt marketingowy.. Który stosuje każdy.. czy w internecie czy w TV nawet te pasty na półkach sklepowych tez przyjdzie gwiazdeczka z wybielonymi ząbkami i wow.. Tak samo jak tusze do rzęs... Ma zrobione metodą i później występuje w reklamie i nagle OOo super tusz kupujcie... A jak człowiek kupi to nagle okazuje się ze jest beznadziejny ze sklejką bądź wgl nie spełnia obiecanych efektów... Także no to wszystko jest chwyt marketingowy... I jak ktoś trochę umie myśleć nie będzie się nabierać na takie cos.... Juz nie raz sama na sobie się przekonałam ze to kit.. Wciskany dla hajsu...

@andyy

Efekty przed i po sa wiarygodne Sa to efekty Naszych klientow firmy ktorzy stosowali te produkty i podzielilo sie zdjeciami oraz zgodzilo sie na ich udostepnianych. Wiec dlatego twierdzisz ze jest nieuczciwe pokazywanie wiarygodnych rezultatow zadowolonych klientow ktorzy smstaja sie stalymi klientami. No ja akurat juz mam multum produjtow i mam z czego robic swoje filmiki i mam wlasne efekty ale osoba ktora zaczyba a jest biedna to nie kupi produktów po to, by sie pokazywac. Temu material na Pierwszy post bierze od swojej liderki jej efekty po pascie i mysle ze to jest bardzo uczciwe ze pisze iz ona uzywa i jest zadowolona . sprzeda pasty i moze dostac gratis produkt ktory juz zacznie na sobie testowac i pokazywac swoje efekty przed i po. To jest bardzo uczciwe. A nie jakies zakladanie kont. Branie pozyczek. Cale rodziny odwracaja sie od takich osob. Albo nagabywanie na priv by kupic produkt na odchudzanie.. Albo firmy w ktorych trzeba inwestowac majatek by moc cos zarabiac.a tu tylko koszt to czas i nic wiecej Wystawic post z pasta jest banalnie prosto i zaczac zarabiac jesli zrobi sie to w odpowiedni sposob. Potem dostanie za darmo paste i napewno tez bedzie z niej zadowolona bo ja juz rok ją stosuje i klienci ciagle wracają po nią i opinie mi pisza pozytywne

Joana
@andyy

Dokładnie czysta prawda ja się dalam nabrać i kupiłam niektóre produkty np jakieś żelazko do twarzy . Żadnych efektów aby wywalona kasa i to nie mała ????????

Regina
@andyy

A mam pytanie tak czytam te komentarze i zastanawiam się czy jak idziecie np.do apteki rosmana sklepu czy gdziekolwiek nawet do castoramy i pytacie ekspedientkę żeby Wam coś poleciła np dobry środek przeciwbólowy czy kawę czy np. Jakąś żarówkę myślicie że te ekspedientka wszystko próbowały wiedzą wszystko o wszystkim? Nie rozumiem waszych wypowiedzi sama należę do jednej grupy i gdy pytam dziewczynę o któryś produkt to ona mi go opisuje jeżeli to stosuję to piszę jak u niej zadziałał i albo się decyduje albo nie nikt mnie do niczego nie zmusza. Nie róbcie z tych dziewczyn jakichś natrętów bo mi nigdy nikt niczego nie wciskał i nie namawiał do zakupu zapytałam o produkt dostałam odpowiedź cenę i tyle Pozdrawiam i na marginesie powiem jeszcze że żaden produkt mnie nie rozczarował jak dziewczyna mi to opisała tak produkt działał tak że ja polecam tę kosmetyki

Aneta
@Aga

Przestudiowala. Skład szamponow i odżywek, ludzie za te pieniądze nigdy tego nie kupuję. Maskra połowa to syntetyczne związki i silikony, znikomy ułamek naturalnych produktów, wielka sciema te produkty!!

Bwe
@Aneta

To nie kupuj :-)

Małgorzata
@andyy

Ja mylam tą pastą wybielającą zęby ponad miesiąc i nic. Grama się nie wybieliły. Chyba że mam odporne zeby ????

@Joana

Jeśli coś nie działa to albo złe używane albo wadliwe urzadzenie i należy skontaktować się z dystrybutorem lub zadzwonić do biura nu skin i oni przeciez wymienia na nowe bez kłopotów i będzie dzialac i będą efekty ;)

@Regina

Tez jestem bardzo zadowolona z tych produktów jestem alergikiem i nic mnie nie uczuliło a jakies inne produkty tak nawet jak były z apteki , drogerii, avony i oriflame

@Szubika
@Małgorzata

Małgorzato a czy myłaś tą pasta zęby "na sucho" bez użycia wody? Razem z mężem stosujemy tą pastę już ponad tydzień- jesteśmy zadowoleni. U męża na chwilę obecną efekty są bardziej widoczne niż u mnie ale myślę , że moje efekty to kwestia czasu. Dodam tylko, że mąż miał duże przebarwienia spowodowane piciem kawy.

Lol
@andyy

Rozumiem ze pan w Castoramie przetestował cały towar skoro poleca klientom ?

walec
@Kinga

ja i mój zespół wystawiamy swoje zęby, swoje efekty - więc nie kłam, bo jak widać nie jesteś w temacie, a te same foty, które według ciebie krążą na wszystkich forach to foty klientów z bazy naszych efektów - też nie widzę tu niczego złego! Klient wysłał zdjęcie, to jest rozpowszechnianie!

@andyy

W zasadzie należało by dojść do tego kto jest autorem tego wpisu, przedstawić go firmie. Mogliby o takie zniesławienia wytoczyć pozew i to by było bardzo słuszne. Te hejterskie wpisy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością wołają o pomstę do nieba!

castorama
@Lol

Witam aktualnie pracuję w Castoramie od 11 lat. teraz podzielili nas na sektory wiec jest inaczej, ale przez 10 lat jak były działy, byłem na drewnie, mieliśmy kupę szkoleń, ogólnie jestem z zawodu stolarzem, temat drewna jest mi bliski, ale owszem z działu drewno znam 90% asortymentu, wiem czym się różnią kleje, panele, płyty plexiglas itp... itd... dużo z nich używałem osobiście. mam stopień techniczny. i mogę stwierdzić iz owszem znam 90% asortymentu działu drewno i też może z 100 produktów z innych działów.

Magda
@Roxy

Proszę podać przynajmniej 1znamiono rzekomej piramidy finansowej w firmie NuSkin. Niestety nie ma, ponieważ firma która od 1992 roku jest na giełdzie nowojorskiej nie może być piramidą finansowa, zalecam lekturę

Pozytywna
@andyy

Przepraszam ale tutaj muszę zapytać. Czy Farmaceuta który sprzedaje w aptece to zjadł wszystkie leki które proponuję i sprzedaje? A ekspedient w Media Expert ma w domu wszystkie pralki i lodówki? Nie. Bazuje na opinii klientów i tym co się najlepiej sprzedaje. Trochę to słabe co piszesz Andy i wnioskuję że jesteś nieszczęśliwym człowiekiem skoro masz takie nastawienie do życia. Proponowałam zmienić myślenie i zająć się zamiast hejtowaniem to polepszeniem swojego życia. Życzę dużo szczęścia i uśmiechu na twarzy oraz akceptacji. ????

@Magda

Owszem jest to piramida finansowa tak samo jak Vorwerk ,Amway ,Avon I wiele innych . Firmy te oferują produkty wysokiej jakości ale niestety w cenach zawyżonych o co najmniej 70 % Dystrybucja tych produktów jest łańcuszkowa .. czyli sprzedawca na samej górze piramidy otrzymuje prowizje od każdej sprzedaży na każdym poziomie . Dzisiejsze piramidy finansowe tak właśnie działają dzięki czemu są legalne .

@Basia

Używam produktów od jakiegoś czasu. Dziewczyna, od której kupuję była 1,5 roku klientką i pokazuje swoje efekty. Puszcza swoje filmiki z instrukcją i efektami działania. Jeśli wchodzi nowy produkt od razu go testuje. np. kapsułki z zielonej herbaty kupiłam po miesiącu ich użytkowania przez nią Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

@Małgorzata

ja miałam pierwsze efekty po tygodniu. Nawet dentystka pochwaliła mimo że nie wie jakiej pasty używam ;). Wskazana dla moich zębów ilość fluoru 1450 ppm i w tej paście jest.

@Anna

Czyli dokładnie taka zawartość flory jak w większości ogólnodostępnych past do mycia zębów...

@Ewa

Czynnikiem działającym jest opatentowany składnik ap24 a nie fluor I to ten składnik powoduje ze nowe osady nie zalegają - nic nowego się nie osadza i nie tworzy się kamień nazębny. Dzięki czeku nie trzeba już nigdy piaskować i odkamieniac zebow jeśli stałe się stosuje Stosuje pastę od 2 lat i nie znam lepszej a stosowałam wiele past i płukanek by pozbyć się kłopotu kamienia nazębnego Moja rodzina i koleżanki tez głównie na ten kłopot stosują. Rozjaśnia do naturalnej bieli zęba czyli max 3 tony

Co do pasty . Do dzis mam po niej problem . Zeby zrobily nadwrazliwe . Nigdy wiecej !!! Kupe pieniedzy pasta zdarla co mogla i zeby bola .

Monica
@Roxy

Tak właśnie piszą.osoby ,które nie mają pojęcia o tej firmie i współpracy. Nawet nie wiesz, że Nuskin nie jest MLM-em.zanim.zaczniesz hejtowac ,to się dokształć. I uzupełnij wiedzę.

@andyy

p. Beato czytam i tak sobie myślę, skoro Pani tak wytyka tej firmie brak możliwości testowania to bardzo Panią proszę aby wskazała mi Pani drogerię lub sklep, który da Pani swoje produkty do przetestowania!!! No osobiście nie znam takiego ale Pani chyba tak skoro tak szeroko Pani komentuje. Niecierpliwie czekam na nazwy sklepów.

Agata
@Roxy

Nie padnie. 36 lat na rynku. Duze innowacje i rozwój. Poza tym jest na NYSE (giełda nowojorska). Góra też „zapierniczała” zeby mieć to co ma. Zreszta ja znam i „doły” co tez zapierniczaja ale juz przerosły „góry”.

Kinia
@Monica

Hmmm a to ciekawe bo osoba na FB ,która całkiem niedawno została Team Elite więc nie trudno znaleźć, Pani Karolina, za każdym razem na live i na swoim FB gdy rozmawia z "super sprzedawcami" w tym biznesie...mowi, że to MLM może jednak warto to ustalić bo być może nie w tym nu skinie Pani pracuje....

queen
@andyy

No i co jest złego w rozprzestrzenianiu autentycznych efektów innych ludzi za ich zgodą?! Nie każdy sprzedawca musi na sobie wypróbowywać wszystkie produkty - bo nie każdy ma np. trądzik. Po to jest baza efektów, żeby jak najwięcej ludzi mogło je poznać. A masa ludzi pracujących tu tak właśnie robi, występuje na filmach, pokazuje produkt i opowiada o własnych odczuciach. (usunięte przez administratora)

queen
@Paweł

widać, że nie masz podstawowej wiedzy na temat tego czym jest piramida finansowa i wypisujesz głupoty.

@Monica

To jest mlm bo na spotkaniu o tym mówią

Eeee
@Monica

Dziś z ciekawości oglądałam na YT filmiki o cudownej pracy w Nu Skin i tam wyszkolona i wytresowana przez firmę pani powiedziała, że to MLM, więc... jest MLM.

Mia
@night

Dokładnie . Myślę że firma weźmie się za zniesławienia, gdyż to zazwyczaj konkurencja wypisuje bzdury. To co tu czytam to nigdy żadna klientka ani współpracownik z zespołu mi nie napisał. Nie ufam takim hejterskim wpisom Szczególnie, że większość osób w nu skin pracuje co zaczynało jako klientki i ja też . Zapisałam się tylko by mieć tańsze i darmowe produkty z zamówień a okazało się że mogę utrzymywać rodzinę tylko z tej pracy, która daje mi i zespołowi satysfakcję oraz radość klientom :) Cieszę się, że podjęłam najlepszą decyzję w życiu Obok ślubu z mężem i urodzeniu dziecka . To moje szczęście Rodzina, dziecko i praca :) Oczywiście też znajomi sprzed lat zaczęli się odzywać jak zaczęłam się pokazywać na FB bo wcześniej to nie w godziłam nawet hehe

martakk
@Joana

Moge zapytac ile czasu Pani je używala I czy rzeczywiście regularnie? Używam od grudnia I już widzę różnicę, koleżanki z pracy również

@Roxy

Nie masz racji. Piramida Finansowa ? Jeśli pracujesz, możesz być wyżej niż Twój Lider czyli osoba która "Na Tobie zarabia" . To zalezy tylko od ciebie - jeśli Ty nie pracujesz - Twój lider też nie zarabia, a w piramidach-zarabia się już na tym, że sie do tego zapiszesz i zazwyczaj musisz kupić jakiś zestaw startowy/zrobić miesiecznie zakupy na jakąś kwotę. Możesz pracować więcej, rekrutować więcej - i dzięki temu masz pod sobą więcej osób niż swoj lider i zarabiasz wiecej niz on, ale jesli ty nie pracujesz-to nie znajdujesz nowych osob nie sprzedajesz, nie zarabiasz. Tutaj tworzy się sieć, niczym się to nie różni od żabki, auchana, orlenu - ale czy żabkę nazywasz piramidą finansową? Widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia, ale najlepiej wypowiedzieć się jak się ktoś nie zna........

@andyy

A pracownica HEBE albo ROSSMANA przetestowała WSZYSTKIE PRODUKTY, że je sprzedaje?! NIE?! To też jest to (usunięte przez administratora) Nie. To zwykła sprzedaż, tylko w przeciwieństwie do połowy produktów z rossmana, te produkty i technologie działają.....

@Roxy

Najwięcej do powiedzenia zawsze mają ludzie którzy najmniej osiągają. Piramida finansowa ? góra zapierdziela bo na dole ludzie pracują ? czy to nie schemat każdej pracy na etacie ? Pozdrawiam i proponuje zapoznać się z tematem przed opiniami tego typu!

Moni
@andyy

Nie zgadzam się współpracuje z tą firmą .Firma do testowania nie daje ale kupuje sobie testuje i wtedy polecam nigdy inaczej.A zaczynałam najpierw kupując jako klient jak zobaczyłam efekty poprosiłam o współpracę.Prosze nie pisać bzdur.

Jacek Dimis
@Roxy

Nie znam firmy MLM, która padła. Tramp, były prezydent USA i miliarder zbudował swoją fortunę na MLM, a zapytany : Co by zrobił gdyby jego firmy kiedyś splajtowały, odpowiedział: Zaczął bym znów od MLM.

Asieńka
@Roxy

Właśnie o to mi chodzi ! Jest masa produktów równie dobrych ale nie za taki hajs!!!!

Mysza
@Roxy

Piramida finansowa nie może być na giełdzie papierów wartościowych a ta firma jest

Żanka
@andyy

A jak otworzysz swój sklep i będziesz tam sprzedawać produkty różnych firm, to tylko takie, które sama spróbowałaś? Innych nie będziesz? A jak przyjedzie przedstawiciel jakiejś firmy i zapyta, czy może postawić stojak z uśmiechnięta Panią z pięknymi włosami a na nim poukłada szampony do włosów, to go nie postawisz, bo nie próbowałaś szamponu, a Pani na obrazku ściemnia, bo pewnie włosy nie myła tym szamponem i nie może go polecać swoją twarzą? A jak nikt w Twoim sklepie nic nie kupi, to rozumiem, że Państwo wypłaci Ci pieniążki, co miesiąc, bo tak? Proponuje Ci posadkę w sklepie na kasie, za 2 koła miesięcznie, to z pewnością Cię uszczęśliwi, ale nie opowiadaj głupot, i nie kompromituj się. Ja mam swój biznes, nie pracuje w Nu Skin, za to używam produktów i są fenomenalne! Polecam każdemu. Są warte tych pieniędzy.

Kamilek
@Roxy

To nie jest piramida akurat nie spelnia zasad mlm

Mała
@Kamilek

Jak to nie? NuSkin to jest mlm: Wikipedia: Nu Skin Enterprises is an American multilevel marketing company that develops and sells personal care products and dietary supplements under its Nu Skin and Pharmanex brands. Nu Skin was founded in 1984 in Provo, Utah. The company originated in the United States and began its first foreign operation in Canada in 1990. Wikipedia

Karola
@Kasia

Jestem dentystką, proszę mi wierzyć nie istnieje coś takiego jak pasta wybielająca. Proszę nie dać się nabrać !!!!!! Wszystkie te pasty tylko ścierają szkliwo co w przyszłości będzie skutkować nadwrażliwością zębów.

Angie
@Roxy

Uwielbiam opinie ze piramida to to, to tamto???? tak śmieszna opinie ze tylko śmiać się można. Założę się że nie pracujesz w żadnej piramidzie zgadza sie? Pracujesz w firmie jednoosobowej i nie masz nikogo chociażby nad sobą typu manager, szef, kierownik. Bo jeśli nie to chciałbym Cie poinformować że każda praca jest piramida, i Twoja również. W każdym biznesie jest szef który ma kase z Ciebie bo dla niego pracujesz i on już nie musi, może się byczyć ile chce bo w jego biznesie sa robole pracujące na niego. Opsss... czyz tak nie jest? Popatrz jaka ladna piramida. Szef -> kierownik, manager -> kierownik zmiany, supervisor-> i Ty zwykły robol. Także jak widzisz piramida jest wszędzie. Tyle ze w mlm nie płacą za nic nie robienie jak w fizycznych biznesach, niestety w mlm musisz pracować bo innaczej nie nasz nic. I prowadzisz ludzi, pomagasz by tez im fajnie szło. Nie zabierasz im ich kasy. Sama na nia pracujesz. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY NIE WIEDZA ZE PIRAMIDA FINANSOWA DZIAŁA WSZEDZIE (oprócz biznesu jednoosobowego)

Hela20
@Roxy

Dokładnie zgadzam się z tym .Testowałam i nie polecam.

Lili
@Roxy

Dokladnie. Posze sie zapoznac sie z wyrazeniami jakie Pani uzyla. Ja jestem klienta i nie mam w glowie misz masz, jesli cos dziala to kupuje . Nikt mi nie naobiecywal nie wiadomo czego. Sama podjelam decyzje o kupnie i nie zaluje.

Lili
@Angie

No w koncu ktos cos madrego napisal. Dokładnie piramida jest wszedzie gdzie ma sie szefa.

Renia
@Regina

Niektórzy tutaj jak to czytam to by chcieli darmowe produkty lub próbki to testowania i nie płacić za nic Albo kontrakt bo tam płaca co miesiąc i nie trzeba nic robić? Właśnie ze trzeba (usunięte przez administratora) za marne pieniądze bez przyszłości

Mlm
@Kasia

To jest właśnie MLM, zarabianie na tym, ze ma się pod sobą ludzi, od których sprzedaży dostaje się procenty. Ci na dole utrzymują całą górę.

Emilia
@Roxy

Nie wiesz o czym mówisz totalnie nie wiesz haha to zadna piramida piramidy nie mają takiego systemu jak my. Tu osoba pod tobą może zarobić więcej niż Ty

Andrew
@Roxy

Nie do końca finansowa. Piramida handlowa tak na zasadzie: z rekrutuj kilka osób, które "muszą" kupić technologię... na zasadzie żeby wiedzieć co sprzedaje. Następnie te zrekrutowane osoby rekrutują, każda kolejne osoby, które muszą zrobić to samo. I tak klientami są nowe konsultantki, krórych klientami też będą nowe konsultantki/rekruterzy do tej piramidy handlowej. Ale tak na marginesie jeżeli masz już te swoje "nogi" czy jak tam to w Nu Skinie nazywają to można w miarę zarobić... stosunkowo duże pieniądze. Ale jak chcesz je zarobić to musisz żucić dotychczasową pracę bo za mało czasu będziesz miała aby zająć się Nu Skinem.

Wiola
@Roxy

Proponuję najpierw się dowiedzieć się dokładnie a później sie wypowiadać. To nie jest piramida finansowa ???????? firma która jest na giełdzie nowojorskiej nie może być piramido to po.1 po 2 osoby "nizej" mogą zarabiać więcej niż osoba "wyzej" . Piramidę to masz u siebie w firmie, w biedronce w żabce.... nigdy nie będziesz zarabiać więcej niz Twój szef. A w nu skin możesz zarabiać więcej niż osoba która c zaprosiła zaprosiła tego biznesu....

@Roxy

Piramidy finansowe są nielegalne, a Nuskin jest notowany na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych. Polecam poczytać o mlm, jest to bardzo dobry model, w którym każdy jest w stanie zarabiać dużo więcej niż osoby „na gorze” jeśli tylko będzie bardziej przedsiębiorczy. Co do kieszeni Polaków? Tak samo jak jednych jest stać na fiata z 2002 roku a drugich na nowego mercedesa, jednych na torebkę z Gucci, a drugich na torebkę z bazaru. Marka premium i najwyższe jakościowo produkty oraz najlepsze na świecie technologie, które POMAGAJĄ swoją skutecznością.

Ola
@Roxy

Warto doczytać, czym jest piramida finansowa i nie wprowadzać ludzi w błąd, bo Nu Skin nie ma nic wspólnego z takową strukturą. Pozdrawiam!

@Roxy

Po pierwsze firma działa 38 lat, więc skoro nie padła to nie padnie. Po drugie jest notowana na giełdzie nowojorskiej, a to znaczy (bo może nie wiesz), że nie może być piramidą finansową. Serio, warto trochę ruszyć głową i samemu poszukać informacji jeśli już się chce na jakiś temat wypowiadać a nie rozpowszechnianiac zdanie innych. Po 3 wyjaśnię czemu nie piramida. Otóż załóżmy, że wprowadzam Cię do biznesu, spokojnie możesz zarabiać więcej niż ja, bo to zależy od tego jak pracujemy, jeśli nie będę pracować a Ty tak to ja nie będę na Tobie zarabiać. Naprawdę nadal mamy tak zaściankowych ludzi, że skoro już się nie wypadają na jakiś temat to nie warto poszukac informacji na te rzetelnych stronach i źródłach a nie powielać info z jakiś grup gdzie siedzą ludzie co im się nudzi i mają nieszczęśliwe życie?! Kurde, naprawdę nie uważacie że warto samemu sięgnąć do źródła by się dowiedzieć?! Firma co roku zdobywa nagrody, zarówno za produkty jak i między innymi najnowszego pracodawcy. Nie każdemu produkty muszą pasować, to nie pomidorowa ale jeśli krem dermiki mi nie przypasował to nie wchodzę na forum i nie piszę jaki to badziew! Bo napewno jest wiele innych kobiet, które były zachwycone. Ruszcie głową babki trochę.

Inez
@Roxy

Ta firma jest na rynku od 1984 roku padnie? Nie sądzę. Jest ta giełdzie nowojorskiej. Jest innowacyjna. Wprowadza nowe technologie

Kasik
@Martyna

Moja firma też była na giełdzie i padła niestety a zapowiadało sie tak rewelacyjnie! Nawet akcje kupowaliśmy i były rynki zagraniczne.. i co ? i nic.. padła. Także tak z tym podpieraniem się giełdą ;-)

Julita
@Roxy

Piramida.. haha dlaczego ludzie tak do tego podchodzą?? Wszystko jest piramidą finansową! Każdy zakład, firma, a nawet państwo! Ci na dole zapierniczają na tych na górze! Tak to działa.. a najlepsze jest to, ze najwiecej wypowiadają się Ci, którzy najmniej mieli z tym do czynienia…

Meduza
@@Szubika

Pasta usuwa osad i zęby są sliskie ale nie wybiela.Nic obrwgo poza śliskimi zębami.Cena jak z kosmosu.Szkoda kasy.

Słońce
@Roxy

Roxy. z tego co piszesz wnioskuję, że nie masz pojęcia co to jest piramida finansowa. Proszę się najpierw dowiedzieć zanim będziesz wypisywać takie głupoty. Zapewne nigdy nie pracowałaś w MLM. Pozdrawiam

#ohjee
@Roxy

Rozumiem, że jak idziesz na etat to tyrasz na siebie? Czy tyrasz dla kogoś żeby dostać wypłatę? Tak działa każda firma nawet mlm ????????‍♀️

@Roxy

dokładnie tak. Jak Avon Oriflame ....niczym sie nie różnią, no moze premium marką

Właścicielka salonów.

A ja pracuje z NuSkin gabinetowo od kilku lat -w trzech salonach- nie działając w modelu MLM i uwazam ze produkty są bardzo dobrej jakości. Znacznie lepsze efekty niż wielu innych Marek (a nie ograniczam się tylko do NuSkin) - polecam kosmetyki po zabiegach. Moje klientki są bardzo zadowolone. Trochę mnie zaskoczyły negatywne komentarze. Ale z drugiej strony nie wszystko jest tez idealne dla każdego i każdego typu skory.

testerka

ta firma to porażka! postanowiłam spróbować po namowa znajomej. moze gdyby nie osoby trzecie które nie sprzedają a chwalili te produkty to bym w to nie weszła. ale spróbować nie zaszkodzi…. mimo wszystko postanowiłam sama przetestować. wydałam ponad 2000 zł i to co stało mi sie z moja buzia to dramat!!!! nie rozumiem jak ktos moze polecać cos co tylko oszpeca i kosztuje nie małe pieniądze!!! dramat! ludzie nie dajcie sie na to nabrać!!! jak czytając komentarze poniżej!! sprzedają to osoby bez żadnego doświadczenia w kosmetologii!!! niektórzy są aż tak perfidni ze bd ci wmawiać ze złe dobrałaś pielęgnacje!!! jest duzo tańszych i lepszych kosmetyków! jak najdalej od tej pseudo kosmetycznej firmy! (usunięte przez administratora) naciągacze!

Słoneczko

Od jakiegoś czasu współpracuje, wypłacono mi z firmy ponad 11 tys dolarów . Nie znam innej firmy, która jest tak uczciwa. Nic nie inwestowałam a dzięki wytrwałości i swojej pracy osiągam sukcesy. Pracuje z domu, często podróżuje, mam czas dla dzieci, swoich pasji... Jedyne czego żałuję, że nie zaczęłam współpracy dużo dużo wcześniej. Produkty działają, widzę po sobie i swojej mamie, koleżankach i klientkach =) dzielę się faktycznym efektami, bez filtrów, bo uczciwość to podstawa. Jeśli ktoś wyraża źle opinie to tak naprawdę nie zaangażował sie we współpracę, nic nie osiągnął.. A narzekanie ma we krwi. Polecam firmę. Warto podjąć współpracę.

marzena

jestem w tej firmie od 2 lat, nigdy nie miałam szansy tyle zarobić w żadnej inne pracy, nie musiałam nic zainwestować, pracuję uczciwie, tak jak każdy na świecie, wszyscy jesteśmy sprzedawcami usług, produktów i każda firma jak coś produkuje to chce sprzedać. Hotel chce noclegi, rolnik żywność, barmanka piwo, biuro turystyczne wycieczkę, a banki kredyty. Tu produkty są bardzo wysokiej jakości. Co mnie przekonało? Zero inwestycji !! Miałam różne biznesy wcześniej własne i zawsze musiałam inwestować bardzo dużo kasy na początek a zyski różnie to bywało. Co jeszcze? Praca gdziekolwiek jestem i niezależnie gdzie jestem, i to ja decyduję ile czasu poświęcę na pracę . Internet i telefon mam ze sobą zawsze. Najwyżej zarobię mniej, ale to będzie mój wybór. Zarobić się da, jeśli pracujesz. Czy warto? Dla mnie bardzo, a czas i tak przeleci, można oglądać kolejny serial a tu zbudować sobie biznes międzynarodowy. Twoja decyzja co zrobisz ze swoim czasem i życiem. A dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jak będziesz leżeć i narzekać to nic się w Twoim życiu nie zmieni. Nie oceniaj jak nie znasz, to jest moja zasada, którą kieruję się od wielu lat.

@marzena

Ale tu nie chodzi o ocenę produktów, chodzi o to jak to jest robione. Jak można najpierw wstawiać posta: moja znajoma mi poleciła pastę i zamierzam zamówić a grupowo będzie taniej...wypadałoby, jeśli tak tu bronicie uczciwości otwarcie napisać: prowadzę biznes online nu skin itp. polecam produkt, a nie potem kolejny post : ich nie spodziewałam się takiego odzewu....terefere wcześniej ta osoba wysyła informację żeby polubić, udostępnić bo najważniejsze dla postu jest pierwsza godzina, żeby poszedł w świat i było zainteresowanie. To nie jest nawet reklama bo wmawia się swoim prywatnym znajomym "cuda" za grubą kasę. Pokazywane są zęby gdzie niektórzy twierdzą, że to męża, jej lub dzieci no sorry już kilka razy widziałam, że to nieprawda skoro na żywo ta osoba wygląda zupełnie inaczej. Bazę zębów posiadacie ale mielą się te same przez ileś osób. Poza tym mocno deprecjonujecie osoby na etacie, hasła macie krzykliwe ale raczej po to żeby kupować mocno drogie kosmetyki i że praca online taka super, taki light a potem, że ciężko pracujecie chyba się nie możecie zdecydować....

Lio
@Kinga

To czy coś jest łatwe czy trudne zależy od sposobu myślenia Ja nienawidzę latać a pilot kocha latać Chyba to prosto wytłumaczyłam Na początku jest ciezko , jak w każdej nowej pracy . A z czasem jest coraz lepiej Są górki i dołki wiadomo czas trzeba poświecić i na szczęście tylko czas bo pieniędzy nie trzeba wkładać i po to jest post z pasta by nikt nie musiał wykładać swojej kasy z kieszeni tylko odrazu zarobić na produkcie który przetestowały miliony osób Jest kosmetykiem roku Beauty awards 2017 A produkty z opatentowanym czynnikiem przeciwstarzeniowymi ageLOc są teraz ogłoszone jako kobieca marka roku 2020 Nikt takich nagród produktom nie daje bez przyczyny. Cześć z nagród to nagrody konsumentów za luksusowe prestiżowe kosmetyki Wszystko jasne - Praca ta aż 4 razy pod rząd dostała nagrody za najlepsze miejsce pracy W USA I jest ogłoszona przez magazyn forbs jako Jedna z 100 najbardziej zaufanych firm w USA Ja jestem dumna ze tu pracuje Cała moja rodzina używa produktów i chwali swoim znajomym

Małgorzata
@Lio

Pranie mózgu osoby pracującej w tej firmie i nic więcej

@marzena

A czy mogłaby Pani na priv napisać ewentualnie jak wyglądają zasady takiej współpracy ? Chciałabym zacząć ale nie za bardzo wiem od czego i z kim się skontaktować.. byłabym wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Majkel
@Małgorzata

Zgadzam się. Najlepsze że te teksty, ktore czytam od kobiet co zachwalają ta firmę to są praktycznie słowo w słowo identyczne do tych wiadomości na FB które wrzuca moja znajoma :). Ale cóż nie jest to oierwszat ska firma które oferuje cuda, jest "rozpoznawalna na rynku" , "jeda z najlepszych w USA" produkty wygrały wiele nagrod...a potem zniknie jak wszystkie inne tego typu i za rok za dwa będzie nowa cudowna firma co od wielu lat działa z sukcesami w Ameryce:)

Riwka
@Majkel

Z tą różnicą, ze firma istnieje od 1984 roku a w Polsce jest od 20 lat. Chyba nie znasz produktów... A jesli jesteś tu tylko po to, zeby hejtowac, to szkoda czasu. Bez Twojej osoby swiat sie nie zawali. Pozdrawiam

Motocyklista wariatka
@Kasia

Część Kasiu....jeśli nadasz szukasz możliwości zarobkowych zapraszam. famulska@live.com

@Majkel

Firma istnieje 36 lat na świecie - a od 5 jest w Polsce - lepiej się doucz zanim zaczniesz takie głupstwa wypisywać.

@Riwka

Firma ogólne dział w Polsce 20 lat - ale w social mediach online 5 lat - tak dla sprostowania :) Produkty bronią się same, praca uczciwa i legalna! Warto!

SKWmfp
@marzena

Odpowiedź na początek Twojego posta jest prosta (jak się pięknie zrymowało) - zarabiasz tyle, ponieważ produkty są bardzo drogie i tak naprawdę płacimy podejrzewam z 15 - 20 % za produkt reszta idzie do tych co to dystybucją.

Iza
@marzena

Świetna firma z perspektywami I nic nie ucięło podczas pandemii jak w innych firmach online Innnowacyjne produkty przeciwstarzeniowe Meega jestem zadowolona z pracy i produktów ????

Renia
@night

Dokładnie Jestem identycznego Zdania ????

tuchalka
@marzena

ciekawi mnie skąd bierzesz klientki na masło do cała za ponad 150zł. i w czym to masło jest lepsze od innego za 20zł?

Monik
@Kinga

Kupiłam tę pastę do zębów. Używam jej od miesiąca i nie ma żadnego efektu. Chyba wyglądają gorzej niż przed stosowaniem tej pasty. Wydałam 60 zł. Za naiwność trzeba płacić ????

Ila
@tuchalka

Mam masełko z baobabu i mam porównanie używałam.kremu z apteki przeciw rozstepą przy pierwszej ciazy i nie pomógł A wy dalej na niego 200zl Przy drugiej ciazy zakupiłam masełko i nie mam ani jednego dodatkowego rozstępy chociaż córeczką się urodziła na 4.2kg

M
@Monik

Akurat w to nigdy nie uwierze. Albo nie jest to szczera opinia albo zakupilas podrobke a pelno ich w necie :)

Evim1708
@M

Ja podróbki nie kupiłam, a efektu nie widzę. Chyba że konsultantki sprzedają podrobki (??)

kasiakasia
@Monik

dziewczyno ciesz się ,że nie wydałaś tysiąca na szczoteczkę do twarzy

Abc
@marzena

Ja właśnie się zarejestrowalam i nie wiem może jakieś rady na początek?

Monia
@Lio

"Nikt takich nagród produktom nie daje bez przyczyny"- dla ludzi nieświadomych jak działa rynek, podpowiem: większość nagród (z przeróżnych branż, nie mówię tu tylko o branży beauty & wellness) można kupić. Kto się zajmuje marketingiem i tego typu sparwami zdaje sobie sprawę, które produkty jak wypromować, żeby je sprzedać. A potem, wiadomo- prestiż.

Miu
@marzena

A produkty do sprzedaży dają Ci w komis czy musisz płacić od razu? No popatrz jednak jest to inwestycja.

Biszkopt
@marzena

Szkoda że ubezpieczenia zdrowotnego nie masz i skaldek odprowadzanych ????

Gosia
@marzena

Tak uczciwa. Sprzedawanie kosmetyków ze aluminium, mikroplastikiem, parapety, pochodne ropy naftowej takie jak np.C 12- 25 akyl benozate jest pozyskiwany z ropy naftowej. W małych ilosiach jest dopuszczany do sprzedaży. Jest bardzo tani a ceny produktów nu skin masakra. Szampon do włosów ponad 200 zl a w składzie większość parabeny i silikony. A najlepsze , jeśli sprzedajesz kosmetyki nie możesz używać nazwy firmy. Nu skin taka super marka ale nie można na grupie podowax tej nazwy. Chcialam to sprzedawać. Nie powiem zacne zarobki. Tylko czy warto wciskać szczotkę za ok 800 zl ? Nie . Stanowczo nie! Kupcie tańsza za ok 60 zl . Efekt identyczny!!! Wmawiają ,ze ta szczotka zwalczy trądzik. Yhy po uju. I jeszcze codziennie używać. To tak jakbyś codziennie robił peeling. Oszustwa. Na was musi zarobic konsultanta, na konsultance ta co ja zwerbowała i wyżej postawieni. Dlatego kosmetyki takie drogie a one tyle zarabiają

Dada29
@marzena

Zero inwestycji? Po co ta sciema?!

Faustyna
@marzena

Wytłumacz mi na czym polega owa UCZCIWOŚĆ pracy w tej firmie.To ona mnie interesuje najbardziej ...mniej Twoje zarobki bo jak opisujesz niewiele robisz?

Angelika
@marzena

Witam serdecznie. Też tak myślałam na początku i dawałam z siebie 150%. Niestety produkty bardzo często uczulają. Składy są naprawdę złe. Dużo chemii. Za taką cenę kosmetyków jest to niedopuszczalne. Pasta ma najgorszy skład w porównaniu do innych na rynku. Niszczy szkliwo. To nie jest opinia jednej, dwóch osób. I niestety inwestycja jest i to duża. Jak można sprzedawać coś, nie mając pojęcia jak działa, nie używając tego a są to drogie kosmetyki i urządzenia. Podpierać się na zdjęciach osób trzecich odnośnie rezultatów, nie znając na własnej skórze i bliskich, działania jest nie w porządku. Dlatego nie każdy nadaje się do tego typu pracy. Ważne jest też to, że oficjalnie tylko kilka procent osób naprawdę zarabia a reszta robi darmową reklamę. To jest obiektywna, szczera opinia bez złośliwości. Pozdrawiam serdecznie.

Ankd
@marzena

Uczciwie a jednak wasze konsultantki nie daja paragonow za zakupy, dlaczego? Pasta do zebow nuskin poki co wywoluje u mnie problemy jak osuwanie sie dziasel, ostre krwawienie z dziąseł, ciągłe ich pulsowanie, staly bol, brak czucia przy trzech zebach. Chcac wejsc na droge prawna z nuskin nawet nie mam jak udowodnić tego ze stosowalam te nafaszerowane BHT produkty...

Ola.
@Lio

Jestem po biotechnologii i wiekszej sciemy dawno nie widziałam. Skład tych "Super"kosmetyków jest Straszny!!! Wiekszej sciemy nie widzialam.

Andrew
@marzena

Zasada w tej firmie jest taka.: rekrutować konsultantki aby rekrutowały nowe konsultantki. Zrekrutowane muszą zainwestować w technologię czyli kupić urządzenie i to głównie zrekrutowane są klientkami zrekrutowanych :).... A przy okazji coś komuś sprzedać bo tanio nie jest. Widzę to na codzień..... Moja partnerka tym się zajmuję Faktycznie jakieś tam pieniądze są. Podczas rekrutacji wszystko ładnie pięknie a później..rycie psychologiczne osoby rekrutowanej:) Zajęcie dla nierobów którzy sobie w normalnej pracy często nie radzą, w życiu... takie niedorajdy życiowe.

Sparzona
@Lio

Nie od dziś wiadomo ze najlepsze miejsca pracy nie musza startować w żadnych rankingach bo nie musza sobie nic sztucznie udowadniać. Dobra prace pozna się po opiniach pracownikow. Tutaj niezbyt ich dużo ;)

Tak to dziala

Hihi

Mj
@marzena

Nie wiem gdzie wcześniej pracowałaś, że tak mało ci płacili, ale mam znajomą która pracuje od paru lat w nuskin, (powiedzmy od dwóch). ostatnio zrobili na Facebooku wielki post gratulacyjny bo uwaga przekroczyła próg zysku od początku swojej działalności 10 000 USD???? żenada

Olga
@Mj

XD czemu od razu żenada, daj się ludziom trochę poszczycić i upajać się satysfakcją. ;p

Ala
@marzena

A gdzieś wcześniej tłuku pracowałaś? Pochwal się (usunięte przez administratora). Matce byś sprzedała nawet łajno, za miliony.

Ala
@Iza

Zadowolona to ty tylko jesteś że (usunięte przez administratora)ludzi. Idź do normalnej pracy, bo karma wraca. Długo tak nie dasz rady (usunięte przez administratora).

Niki
@Ola.

Popieram koleżankę po profesji. )))

Neutralny kosmetolog
@marzena

Pani Marzeno, skoro jest Pani w branży od dwóch lat to może Pani podejmie się wyjaśnić to o co pytam. Jestem kosmetologiem. Ani przeciwnik Nu Skin ani zwolennik. Specjalizuje się na codzień w technologiach na ciało. Mam kilka bardzo szczegółowych pytań do Galvanica Body, na które pytana konsultantka nie potrafi mi odpowiedzieć a jak napisałam na mail polandweb@nuskin.pl to nikt mi nie odpisał. Zapoznałam się z materiałami, szczególnie częścią kliniczną, którą opracował Nu Skin. Otóż w tym dokumencie zawarto informację że pulsacyjny prąd galwaniczny nie usprawnia transportu cząsteczek o tym samym znaku. A dokładnie na takiej energii urządzenie pracuje. Więc po co w takim razie do urządzenia polecają kupować żele ze spolaryzowanymi komponentami skoro nie pokonają bariery naskórka. A zatem się nie wchłoną więc i nie zadziałają. Szukam osoby która patrzy na prawa biologii, fizyki i ma pojęcie o funkcjonowaniu prądu galwanicznego. Podkreślam, jestem niezależna i chcę tylko wyjasnienia dla tej nieścisłości.

Dorcia
@marzena

W końcu coś pozytywnego, bo opiniami negatywnymi na start można się zniechęcić.

bromba
@Monik

Odnośnie pasty do zębów to czytałem jakiś czas temu wywiad ze stomatologiem i było też pytanie jakie pasty używać. Czy te droższe dadzą lepszy efekt. Stomatolog powiedziała, żeby nie sugerować się ceną, że im wyższa tym lepsza pasta. Pasty za 6-8 zł umyją zęby tak samo jak te po 20-30 zł.

Magdalena
@marzena

Bardzo mądrze i konkretnie napisałaś. Ale tylko ambitni i pracowici to zrozumieją.

Amy
@night

Opinie o produktach można sprawdzić chociażby na Opineo. Są dosyć jednoznaczne - mizerne działanie, wycenione tak, żeby biznes zarabiał. W amerykańskiej telewizji już pojawił się dokument o tej „cudownej” bandzie akwizytorów bez szkoły i talentu.

@marzena

Współpracuję z tą firmą od niedawna, sama prowadzę dodatkowo swoją firmę. Co mnie przyciągnęło?? Przede wszystkim najpierw ludzie, kobiety wolne, niezależne, spełniające swoje pragnienia i marzenia. Do tego ambitne i dążące do wyznaczonych celów a nie narzekające ile to czadu trzeba poświęcić i jak ciężko trzeba pracować. Pracuje z domu, ze sklepu z urlopu, tyle ile chcę i jak chcę. Polecam????

Iza Starowicz
@marzena

Dokładnie. Przykład po 5 latach pracy w swojej branzy, rozwijałam się na prawdę przeżnie , od 2,5 do 12,5 tysiąca brutto, srednio 5,5 tys zlotych na reke. Kobiecie, która nie ma dzieci, może mieszkać u rodziców, plącąc ratę z samochów, i inne stałe wydatki zostawałook 3 tysięcy. Życie od 1 do 1 z wycieczka raz do roku za odkladane pieniądze z masą wyrzeczeń, tu po 2 latach pracy po 4 godziny - dokładnie polowa mogę zarobić swoj maks - 12,5 nawet na działalnosci jest to na czysto 10 000 zł, natomiast po 5 latach, pracując 5=6 g tygodniowo, lub po 8-9 ale od poniedziałku do czwartku ,albo jeszcze na innych ale swoich zasadach - każdy , powtarzam każdy (nawet bez znajomości języków, marketingu/studiów wyższych jest w stanie zarabiać te ok 50 tysięcy złotych miesięcznie, a są osoby, które zarabiają dwukrotność tej sumy- zalezy to od wkladu swoje pracy i zaamgazowania a te ambitne i pracowite osoby, to z reguły kobiety, które chcą pomagać innym kobietom , przeniesieść siebie i swoje rodziny na inny poziom życia, zapewnić dzieciom wykształcenie i pomyśleć o odłożeniu pieniędzy na "starość" NIe namawiam, ale nakłaniam do przemuyślenia swojej sytuacji. Wiesz co musisz zrobić , żeby osiągać takie i podobne cele? wyjść ze strefy komforty (usunięte przez administratora) Pomyśl o dywersyfikacji dochodów i odezwij sie do mnie iza.starowicz1988@gmail.com

Jola
@marzena

A gdzie wcześniej pracowałaś?

Kosmetolog

Każda z konsultantek nie dość, że jest buzinesłoman, to jeszcze kosmetologiem po studniach, który publicznie radzi kobietom, jak skutecznie i dwa razy dziennie naruszać i ściągać sobie całą barierę hydrolipidową. Przecież ta końcówka wygląda jak tarka ???? gratulacje, piękne wykształcenie. Proszę pójść na studia, a potem udzielać profesjonalnych porad, bo te to są od kompletnych laików. Wstydek

Olga
@Kosmetolog

a o jakiej konkretnie poradzie tu mowa, że taka opinia wyszła? to jakie tak w sumie obecnie jeszcze są tu wymogi, żeby móc dostać pracę? prócz tego wspomnianego wykształcenia?

Daria
@Kosmetolog

Miała Pani kiedyś tą ,,końcówkę” w dłoni? Badania kliniczne nad głowica trwały kilka lat aby nie uszkadzać bariery hydrolipidowej. Proszę die samej bardziej wyedukować - wypowiada się Pani publicznie nie mając pojęcia. To jest dopiero wstyd.

@Daria

Xd Jakie ma Pani wykształcenie? Takie nagrody są kupowane to raz, dwa jak taka super firma to czemu każda z Was dopiero "wprowadza na rynek". To już nie są wprowadzone od tylu lat te produkty i ta "technologia"? A druga sprawa - oglądając stories Waszych biznesłomen - każda używa filtrów. To robienie z widzów idiotów :)

@Olga

No właśnie żadne i dlatego te konsultantki nie mają pojęcia co robią, a doradzają. Dlaczego nikt nie zatrudni takich osób w profesjonalnym gabinecie? Bo nie mają wykształcenia. Sprzedają tylko produkty i mówią o rzeczach które przeczytają w dostępnych materiałach. Zero faktycznych kursów. Może jak Nu skin będzie produkował stymulatory tkankowe, to też konsultantki będą bawić się igła ;)

Wera
@Kosmetolog

Dokładnie też to zauważyłam, jeszcze ta glinka którą zostawiają do wyschnięcia na skórze ????????‍♀️ zero pojęcia chociaż o podstawach pielęgnacji, a takie bezmyślne polecanie serio może innym zaszkodzić. Moja znajoma niestety weszła w ten "biznes" i też mnie chciała w to wciągnąć więc, doskonale widzę jak to wszystko wygląda. Zdjęcia dodawane na grupy szczególnie te efekty przed i po, są przekłamane i bardzo często robione w innym świetle i pod innym kątem, nikt ich absolutnie nie weryfikuje. Do tego mają taki proceder gdzie na grupach wsparcia udostępniają linki do swoich grup i podbijają sobie wzajemnie posty, także rzeczywistość jest zupełnie inna niż pokazują.

Lea

Totalny przerost formy nad treścią. Ceny mocno wygórowane, efektów brak. Firma ma cechy piramidy finansowej, żeruje na naiwnych kobietach. Wykupione zdjęcia, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - wygładzone twarze botoksem i kwasem, a wciskają kit, że to te super sprzęty i balsamy. Śmiech na sali. Przedstawicielki wręcz wciskają kosmetyki z miesięcznym terminem ważności. Firma w ogóle nie odpowiada na skargi i reklamacje, przedstawicielki umywają ręce i się obrażają. Lepiej trzymać się od tych (usunięte przez administratora) jak najdalej!!!

johnwick0415

The Lumi SPA face massager makeup remover is a versatile skincare device that combines cleansing, exfoliation, and massaging for healthier skin. Its gentle silicone brush head and advanced technology provide thorough cleansing by dislodging dirt, oil, and makeup residue. For the best LumiSpa and LumiSpa iO options, I recommend visiting "Nu Business Life." They offer a wide range of high-quality skincare products to enhance your beauty routine.

Czy pracownicy NU SKIN mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Kaisa

Kupiłam kilka kosmetyków, min. pasta do zębów, krem do twarzy, maska, tonik. Nie widzę żadnej różnicy po użyciu ( używałam pół roku). Kupiłam też Lubi spa i jaka byłam zdziwiona jak jedna z konsultantek wstawiła zdjęcia tak przerobione, że nawet pieprzyki pojaśniały po tej ha ha technologii. Ja używam od ponad roku, działa tak samo jak o wiele tańsza Foreo i nie trzeba głowic zmieniać i nabierać się, że działą tylko z dedykowanym żelem. Konsultantki namolne i zakłamane. Nie polecam.

Mrhbft
@Kaisa

Jak lubisz używać sprzęt do twarzy który stworzyła firma od wibratorów to tylko pogratulować????????

94201NiNi
@Kaisa

Te glowice to tylko zeby naciagac na kase. Mozna uzywac caly czas jedna. Zele tak samo, mozna uzywac ze swoim ulubionym tanszym. Efekt taki sam jak po oczyszczaniu twarzy bez lumi. Urządzenie bez którego można się obyć

Użytkownik wielbiciel
@Kaisa

Bzdura! Już wyjaśniam. Te tańsze szczoteczki nie mają tej jakości. Koleżanka tak poorala twarz, że leczy antybiotykiem, bo rozprowadziła sobie trądzik po całej twarzy. Głowicę trzeba wymieniać, tak, ale wiesz dlaczego? Bo szczoteczkę do zębów też wymieniasz co jakiś czas. Głowica ma jony srebra, aby się nie rozprowadzały po twarzy świństwa. Poza tym, zwyczajnie się zużywa, jak wszystko, od szczoteczki do zębów po buty. Jeszcze jedno, jeśli produkt, urządzenie, cokolwiek dostaje nagrodę najlepszej domowej technologii, to znaczy, że wszystkie inne są gorsze. Mistrz jest tylko jeden ????. Moje doświadczenia są tylko pozytywne. Czy jest tu ktoś, kto kupił ostatnio Termomix? Przecież można gotować w garnku, pi co kupujecie takie sprzęty? Bo lepiej, wygodniej, szybciej, bo ma gotowe rozwiązania N twoje zachcianki, problemy. Tak samo jest z Lumispa.

Nigdy mnie nic lepszego w życiu nie spotkało. W końcu moja praca przekłada się na zarobki. Żałuję, że nie zaczęłam wcześniej. W żadnej pracy a trochę ich miałam nie było takie wsparcia, pomocy, docenia i takiej więzi z teamem

Była partnerka

Witajcie. Obserwując od jakiegoś czasu mnóstwo opinii postanowiłam, na chłodno, bardzo obiektywnie, odnieść się. Z firmą Nu Skin współpracowałam 2 lata, rozpoczynając kompletnie nie miałam pojęcia czym jest model mlm. Fakt jest taki, że firmę tworzą ludzie, a co za tym idzie? Przywiązanie. Zacznijmy od początku. - Kosmetyki; Produkty są dobre (nie odnoszę się tutaj jako ekspert, a zwyczajnie użytkownik) prawda jest jednak taka, że za tę cenę można znaleźć produkt wyższej jakości, z lepszym składem i w niższej cenie, bo ceny zwalają z nóg. Technologie; Lumi spa jest genialne, używam do dziś dnia i warto je mieć, rzekomo dedykowany żel jest Ok, ale śmiało można zastąpić innym (w korzystniejszej cenie, jeśli ma dobry skład) ponieważ w Lumi najważniejsze są te drgania. Boost i Galvanic nie powalił mnie na kolana - nie, że nie działa, ale za te pieniądze zwyczajnie nie warto zważywszy, że żele do tych urządzeń mają kosmiczną cenę. W mojej opinii lepiej jest zacząć się suplementowac, oczyszczać, spacerować i smarować dobrej jakości produktem ciało - efekt będzie lepszy. Zarobki; Da się zarobić pod warunkiem, że 1. Mamy środowisko kapryśne (choć mądrzy ludzie zastanawią sie 5 razy niczym wydadzą na urządzenie) 2. Mamy ogrom kompetencji i umiemy wykreować potrzebę (zwróćmy uwagę, że bez Lumi spa lub kremu za 300zł da się żyć) 3. Nawet jeśli my jako partnerzy będziemy mieć zapał, to jest tam nacisk na rekrutacje nowych partnerów, a ludzi przerażają ceny produktów, wiąże się to z tym, że na umór bez oddechu, z ogromną presja musimy szukać ludzi. 4. Można stracić strukturę jak nie utrzyma się danego statusu, co za tym idzie? Ludzie których wprowadziłaś, nauczyłaś, poswieciłaś im czas „zrolują” się do osoby nad Tobą jeśli Ty nie utrzymasz wyniku (a przecież w życiu może coś się wydarzyć i nie wygenerujesz wyniku - spadasz na sam dół i budujesz odnowa) Myśle, że jest to model dla „wybudowanych” sylwetek, celebrytów, znanych sportowców, ludzi, którzy znają „bananów” ???? Zmieniłam partnera po dwóch latach, choć nie była to łatwa decyzja, ale prawda jest taka, że praca z nuskinem jest mordęgą i orką. Po 16h na tel, początkujące osoby robią wyniki i zarabiają po 50-80zł - to nie jest model do którego chce zapraszać ludzi. Jeśli ktoś chciałby porozmawiać to zostawcie proszę swojego maila, a ja chętnie napiszę. Pozdrawiam.

@Była partnerka

Dzięki za szczerą wypowiedź. Żadna konsultantką nie odważy się napisać prawdy, bo przecież w ten sposób ie zarobi, a do tego straci też klientów, których udało jej się zdobyć na te wszystkie piękne słówka. Niestety ale nadal mamy mnóstwo naiwnych osób, które najzwyczajniej nie potrafią znaleźć niezależnych opinii i wierzą we te cuda z powtarzających się profili/zdjęć.

Hmm
@Była partnerka

Dzięki za szczera opinie. Możesz jeszcze powiedzieć czy łatwo jest stracić strukturę? Nawet nie wiedziałam że coś takiego moze się zdarzyć, masakra.

Małgorzata.S

malgosia2001@onet.pl

@Była partnerka

Hej mój adres marta233@onet.eu Właśnie dostałam dane do założenia konta. Z info od os rekrutacji wynika iż zero kosztów i 12 zł od pasty zarabiam która ma dobre opinie( od wspolkonsultantek? Co wynika z tego forum). Zastanawiam się czy w to wchodzić? Bo nie w moim stylu jest robienie ludzi w konia . Chciałam poprostu dorobić trochę do domowego budżetu. Może rozwiejesz moje wątpliwości? Pozdrawiam

Olli
@Marta

Jeśli nie lubisz robić ludzi w konia, to nie bierz się za to. Nie wiem czy widziałaś u kogoś jak wyglądają te posty o paście. Ogólnie to udajesz, że na tym nie zarabiasz (pomijając ten fakt w opisie), piszesz, że pastę poleciła Ci znajoma (która prawdopodobnie tak naprawdę nie jest nawet twoja znajoma). Wydźwięk jest taki, że jak złożycie grupowe zamówienie to wyjdzie taniej. Sama sobie odpowiedz czy to fair.

@Olli

Nie wiedziałem że w ten sposób się zarabia mijając się z prawdą. Rozumiem że musisz zachęcić do kupna ale to trochę nieetyczne według mnie. Ja też uważam ze to nie fair.

Proszę o kontakt fccnails@gmail.com

Kola
@Była partnerka

Prosze napisz cos wiecej na temat współpracy z Nuskin bo własnie sie zapisałam i rozpoczynam współprace. A kieruje sie tym, że teraz każdy pracuje w ten sposób a ja jestem tylko klientka. I pomyślałam sobie że skoro kupuje kosmetyki i różne produkty to dlaczego by na tym nie zarabiać? Jakby nie było jest to pewna inwestycja. Tylko jestem teraz zaskoczona że mam coś reklamować i sprzedawać coś czego jeszcze sama nie używałam! Chodzi o paste do zębów. Sama kieruje się innymi zasadami i kupuje produkty z Young Living gdzie produkty sa naprawde produkowane bez chemi. Teraz mam zmieniac swoja idee? Ludzie któży mnie znaja od razu połapia sie że jest to ściema i naciaganie. Prosze napisz mi na maila wiecej informacji na temat współpracy z Nuskin. Czy oby nie pakuje się w coś bezsensownego… zagaja.karolina@yahoo.com

Ciekawska
@Była partnerka

Hej. Czy w Nuskin jest umowa o pracę czy własna działalnosć? Jak to wygląda z podatkami i składkami na ubezpieczenie zdrowotne? Mówie tu o osobie, ktora chce tam pracowac na 100% nie mieć poza tym innej pracy. Dzięki!

Dakota007

Wydaje się rzetelna !

Edyta
@Była partnerka

Witam, kupiłam galvanic do twarzy oraz ciała za kosmiczne pieniądze oczywiście bo to całe zestawy, zaczęłam używać ale po killkunastu zabiegach efekty mierne a już miały być widoczne niby ....choć 2 konsultantka powiedziała że po pół roku ....no i szczerze to mi się już odechciało marnować tyle czasu aby to robić mając w podświadomości że to moze żadnych efektów nie być, po niecałym roku wróciłam bo myślę lato to może wrócę do tego ale właśnie postanowiłam sprawdzić jeszcze raz opinie bo nie wiem czy warto marnować czas...kurcze no niby tu potrzeba czasu minimum pół roku regularnego wykonywania zabiegów....bije się zmysłami a może warto to pół roku poczekać i zobaczyć czy jednak sprzedać i odsyłać choć trochę kasy ?

Zaciekawiona

Hej. Proszę o kontakt

@Edyta

Cześć. Wykonujesz zabiegi regularnie i prawidłowo? Szczerze nie znam osoby, która by nie była zadowolona. Chcesz możemy przejść na priv i wszytsko na spokojnie omówić. Martyna Smulska, znajdź mnie na FB :)

Mała
@Martyna

Ja też nie jestem zadowolona. Pieniądze (nie małe) wyrzucone w (usunięte przez administratora)

@Mała

Jak często wykonywałaś zabiegi? Miałaś pokazane jak wykonywać prawidłowo?

Była prtnerka
@Hmm

Jasne, zostaw proszę maila do siebie.

Była prtnerka
@Zaciekawiona

Jasne, zostaw proszę maila, a odezwę się.

Agnieszka
@Była partnerka

aplewa22@gmail.com Zastanawiam się właśnie nad wejściem do nu skin i bardzo zainteresowala mnie twoja odpowiedź. Moglabys też napisać na co zmieniłaś?

aneme
@Ciekawska

przeciez cyrografu nie podpisalas . zawsze mozna sie wycofac :)

Werki
@Była partnerka

Veroniczka001@gmail.com proszę do mnie napisać będę wdzięczna ????

Haha
@Ciekawska

W nuskin to nie jest żadna praca. To nie jest żaden biznes dla tych konsultantek. To jeden wielki bełkot i bujanie .... w obłokach.

Daga

Daga.k87@interia.pl proszę do mnie napisać

@Była partnerka

Bardzo proszę o kontakt, chciałabym podpytać o pewne kwestie. karolina-ch-84@o2.pl Będę niezmiernie wdzięczna.

Nowicjuszka
@Była partnerka

Sz.Pani, B.proszę o maila chetnie zadałabym kilka pytań o taka pracę. Pozdrawiam,

Lawinia
@Była partnerka

Czesc Podaje tobie moj Email bo bardzo bym chciala z toba porozmawiac o firmie,i moim problemie. agnieszkalawinia.pawlik@interia.pl To co napisalas jest super bo tez mam takie wrażenie ze to mnie tez spotka. Jeszem dopiero od 2 tyg w firmie . Pozdrawiam ist cie serdecznie i czekam na odpowiedz

Nina
@Ciekawska

O wszystko musisz niestety zadbać sama. Własna działalność, własne składki.... jak zliczysz wszystkie opłaty typu Zusy to lipny interes.

@Była partnerka

Hej ???? ja właśnie zastanawiam się nad dołączeniem do zespołu z Lumi. Mam masę obaw boję się że będę musiała na siłę coś wciskać żeby zarobić chociaż złotówkę...

Ex
@Kasia

Niestety tak dokładnie będzie, nie wierz w bzdury że zarobisz tyle co na etacie, owszem te na samej górze zarabiają ale nie na sprzedaży tylko na werbowaniu kolejnych konsultantek od których mają kasę, to nieprawda że wejście w biznes nic nie kosztuje, na każdym szkoleniu i spotkaniu usłyszysz że nie możesz polecać produktów których sama nie stosujesz bo to niewiarygodne, w związku z tym ciągle kupujesz , na start jakieś pasty i kremy, a potem lumi - koszt ok 2 tys, pamiętaj że żele się szybko kończą (po ok 1 msc) a głowice wymieniasz co 2 msc, żeby cokolwiek sprzedać musisz się wyzbyć godności a zarobisz grosze, to nie jest praca dodatkowa, to jest kilkanaście GODZIN dziennie na telefonie, przelicz to sobie i weź pod uwagę że będziesz musiała założyć dzg jeśli celujesz w zarobki powyżej 1300, zauważcie że mamy kryzys ludzie tak nie kupują a konsultantek nowych (szczególnie na macierzynskim) jest mnóstwo, sprzedaz nie jest dobra ale kasę się ma z konsultantek, naprawdę ciężko tu coś zarobić w uczciwy sposób, musisz ciągle sprzedawać wizję, nakłaniać, wpadniesz w wir, stracisz znajomych bo wszędzie będziesz szukać klientów, a Twoje sponsorki będą kładły nacisk na to żebyś działała bo z ciebie mają kasę, tak działa piramida i te tzw zespoły, to się serio nie opłaca, etat i umowa o pracę - masz urlop, rozchorujesz się masz l4, tutaj tego nie masz, a żeby zarobić te 3 tys musisz naprawdę ciężko orać, oblicz sobie ile musiałabyś sprzedać i jak wielki zespół stworzyć żeby zarabiać srednio kilka tys msc, to są lata nie miesiące, i wcale nie jest tak że to zastępuje etat czy lepiej zarabiasz niż na etacie, to nie jest dobry kierunek do biznesu, lepiej postawic na jakieś kursy (it, e-commerce cos innego) i juz w tym kierunku sobie dorabiac, przez pierwsze miesiące czy tez rok nie zarobisz NIC albo ewentualnie parę stów, aha jako matka NIE BĘDZIESZ MIAŁA CZASU NA DZIECI, ciągle będziesz w telefonie, to jest straszne uzależnienie i nie warto, co do samych kosmetykow i produktów - one naprawdę nie są warte tej kasy, są przeciętne a niektóre nie robią nic, trzeba też bardzo uważać jeśli masz problematyczną cerę żeby nie zrobić sobie krzywdy, po niemal roku doświadczenia szczerze odradzam ten biznes i te kosmetyki, uważam że można w dużo niższej cenie kupić kosmetyki z lepszym składem i bardziej skuteczne, świadoma pielęgnacja a nie chińska (główne laboratorium nuskin znajduje się w chinach, więc przemyślcie jaki faktycznie biznes wspieracie)

sobota.anna02@gmail.com Proszę o kontakt

Haha
@Kasia

A myślałaś że na czym to polega? To nie praca, to zwykłe wciskanie towaru I zapraszanie do zamniętej społeczności. (usunięte przez administratora)

elza
@Była partnerka

Hej, prosze o więcej informacji na email bo jestem na etapie wdrożenia się w nu skin a twoja wypowiedz mocno mnie przystopowała, z góry dziekuję. elzashira2020@gmail.com

Mama

Witam mogę prosić o kontakt monikawojdyla21@interia.pl

Ciekawa

Barbarka12320@interia.pl

Ola
@Była partnerka

Witam, bardzo proszę o kontakt w sprawie postu, pozdrawiam aleksandrasurdy@wp.pl

Funkecik

Chętnie się dowiem gibas@autograf.pl

@Była partnerka

Jedynie dowiem się więcej bo właśnie zaczynam działać w nie skin. m.kc@autograf.pl

Paulina
@Była partnerka

Hej. Mam do Ciebie kilka pytań. Mogę prosić o wiadomość na paulinaklankowska1994@wp.pl Pozdrawiam

@Była partnerka

Ja w tej firmie nie rekrutowałam, bo szkoda mi było znajomych próbować wpuszczać w coś takiego jak Nu Skin. Po prostu wiem jak to działa dlatego.

Klaudia
@Marcin

czy sponsorowane, płatne reklamy innych firm kosmetycznych, modowych, gastronomicznych, usługowych, płacenie influ za pozytywne opinie, są ok ? Marka nie wydaje pieniędzy na reklamy, reklamą są współpracownicy, którzy tradycyjnymi drogami poszerzają kanały dystrybucji.

@Była partnerka

Biznes oparty na modelu piramidy, choć nie wymaga wkładu własnego. Bazuje głównie na rekrutacji, a premie na poziomie planktonu są śmieszne. Ceny technologii i kosmetyków niestety powalają...

Aga
@Klaudia

Jak to nie wydaje na reklamy ? A sponsorowanego artykuły w gazetach i social mediach ? W co trzeciej gazecie jest sponsorowany artykuł na temat nuskina, nie pisz nieprawdy

Kk
@Była partnerka

Hej, można sie z Tobą jakoś skontaktować? Zastanawiam sie nad współpraca z nuskin.

Sylwia
@Była partnerka

Witaj dostałam propozycję współpracy z tą firmą założyłam konto i dostałam pierwsze zlecenie pasta do zębów natomiast w rozmowie z Pana Dorota która mnie rekrutowała rekrutowała to może za duże słowo miała dziwne komentarze że mam za mało znajomych na FB ze zdjęcia nie miałam jak jej wysłałam zdjęcie to żebym je codzien zmieniała i pytam czy warto zaczynać bo śmierdzi mi ta piramida że zarabiamy na tzw górę szkoda mi czasu proszę o odpowiedź pozdrawiam

Nikola
@Była partnerka

Hej Zastanawiam się czy zacząć współprace z tą firmą ponieważ obawiam się że zostane oszukana na pieniądze moich klientów którzy mi ufają. Możesz proszę mi napisać na meila: (usunięte przez administratora) co i jak z tą firmą? Jestem młoda chce zacząć zarabiać pieniadze online bo jestem nianią i nie mam zbyt duzych zarobków. Pozdrawiam. Miłego dnia .

Zostaw merytoryczną opinię o NU SKIN - Warszawa

• Jak się pracuje w NU SKIN?

Zobacz opinie na temat firmy NU SKIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NU SKIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NU SKIN?

Kandydaci do pracy w NU SKIN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NU SKIN