Vita-Sport

Vita-Sport

Opinie o Vita-Sport

Maciej

@iza, przepracowałaś spory kawałek czasu w Vita-Sport. Czy od początku swojego zatrudnienia w tej firmie, te sytuacje, o których napisałaś występowały? Jaką wcześniej pełniłaś funkcję w tym miejscu, skoro zostało Ci zaproponowane przez pracodawcę gorsze, w Twojej ocenie, stanowisko?

iza

Pracowałam ok 8 lat w tej firmie zaproponowali mi nagle zmianę stanowiska na gorsze praca w sklepie sportowym bez podania przyczyny dlaczego taka zmiana. Oczywiście się nie zgodziłam i zostałam. zwolniona. Płaca najniższa, właściciele -brak kompetencji do prowadzenia firmy-oderwani od rzeczywistości w pełni słowa tego znaczeniu. Nie polecam tej firmy z powodu braku przestrzegania podstawowych praw pracownika np. urlop.

Czy są na forum pracownicy Vita-Sport? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Żuczek

Brak warunków do pracy. Brak bhp. Brak uposażenia. Brak perspektyw na rozwój. Fatalny stan magazynu. Wieczne problemy z wypłatami. Gorąco odradzam , szkoda czasu i zdrowia.

max

jaka płaca jest i jaka umowa?

leniwiec

Witam Pensja najniższa krajowa reszta to tak zwana premia , ale w międzyczasie może się to zmienić i zawsze coś utnie z tej premii ,głownie praca praca praca żadnych dodatków .ogólnie nie polecam tej firmy wiadomo boss robiii co chce .

Zostaw opinię o Vita-Sport - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita-Sport