Opinie o Vita-Sport w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vita-Sport. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vita-Sport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vita-Sport w Warszawa

Nelka Nowy wpis

cześć, widziałam dawniejsza ofertę dla handlowca w sieci i chciałam sprawdzić czy jest coś aktualnego, ale aktualna strona firmowa jest teraz w jakimś trybie konserwacji. To może tu by mi ktoś napisał czy opisywane kiedyś warunki się polepszyły? Jakie zarobki przypadają teraz handlowcom?

Gośka Nowy wpis

Do teraz jakieś komplikacje z kontaktem występowały czy raczej ten temat jest już ogarnięty? Upewniam się tylko względem tej ostatniej opinii. zastanawiam się także czy handlowcy są jeszcze w ogóle przyjmowani? natrafiłam na taka dość dawna ofertę z jednego portalu. Nie było w niej wskazanych stawek, wiec pomyślałam ze tu by mi ktoś napisał jakie są w ogóle zarobki i czy warto się interesować pracą? ile osób robi teraz na dziale handlowym, ludzie w ogóle jakoś bliżej się znaja? Jaka atmosfera?

Co masz właściwie na myśli, bo chyba nie rozumiem? Mało specyficznie piszesz, jak nic nie wiedziałem, to po przeczytaniu twojego komentarza niestety niewiele więcej wiem. Nie tak ludzi traktują czy coś?

Vita Pryta Nowy wpis

Jakby Ci to przekazać. O tej firmie krążą legendy, niestety te tragiczne. Z biegiem czasu, ta firma to jedna wielka pomyłka. Od zarządzania, po traktowanie pracownika i same place. Uwierz, w samej stolicy zarobisz przynajmniej 150% tego w podstawie a do tego sam klimat pracy. Vita to rodzinny cyrk, zarządza była żona, jej siostra i synek. Poza tym kilka ogarniętych osób, które męczą się w tym barłogu. Nie wchodz w to (usunięte przez administratora) szkoda czasu, ucz się na błędach innych nie swoich. To firma bez perspektyw, ciągnie bo ciągnie, z roku na rok obroty spadają, sklepów ubywa. Lata świetności ma już niestety za sobą!!! Powodzenia, wszędzie byle nie TU!

ty

nie polecam, firma widmo bez kontaktu i podejścia do klienta po zapłacie

Czy pracownicy Vita-Sport mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

PRACOWNIK

HA HA HA

Julia
@PRACOWNIK

Do teraz się zastanawiam czy to tak rozbawiło ponieważ te integracje są takie super zabawne czy że w zasadzie to ich nie ma? nawet jeśli firma nie oferowałaby takiej możliwości to czy pracownicy sami dbają o atmosferę między sobą i uczestniczą w tego typu wypadach? jak wyglądają tutaj obecne relacje?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Vita-Sport? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy zdarzają się nadgodziny w Vita-Sport?

Biuro Vita-Sport

Nadgodziny nie występują - z wyjątkiem pracy w czasie remanentów. Za każdą nadgodzinę wypłacane jest wynagrodzenie zgodne z Kodeksem Pracy.

Biuro Vita-Sport

Szanowny Panie / Pani, praca w nadgodzinach występuję raz / dwa razy w roku (w czasie remanentów) i za każdą godzinę wypłacane jest wynagrodzenie zgodne z KP. Pracownik może również wystąpić do Pracodawcy z prośbą o odbiór godzin innego dnia.

@Biuro Vita-Sport

Ale do pracy spóźnić się nie możesz...!

Do żadnej roboty nie można się spóźniać, no chyba że masz elastyczny czas pracy. Tu chyba tak nie jest, co?

@Michał

Już na etapie rekrutacji kandydaci informowani są o godzinach pracy. Zazwyczaj dla większości pracowników są to stałe godziny od - do.

Julia
@Biuro Vita-Sport

Można tu na część etatu?

No nie jest

@Biuro Vita-Sport

Dzięki za info. Mam pytanie o nadgodziny. Można je tu robić na wyższą stawkę?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Vita-Sport?

as

nie bierz tego

Nie polecam firmy. Nawet szkoda czasu na opisywanie konkretnych powodów... nie warto marnować energii.

Kuba

Śmieszna firma. Do tej pory się ze mną nie rozliczyli. Nie polecam. Zero pojęcia o wszystkim m

NIE--- polecam ...przesylka idzie jusz pszeszlo tydzien i nic jeszcze nie doszla..

Pracownik Roku

Firma w której brak podstawowego zaplecza socjalnego i sanitarnego- brak kawy, herbaty, mydła, ręczników papiera toaletowego, brud nie sprzątane biuro magazyn i wc. Masakra nie polecam. Pracownicy sfrustrowani atmosfera - uciekać :(

@Pracownik Roku

Bo jak to mawiał klasyk: słuchaj no nie da rady, w tym miesiącu to nie ma nawet na chleb z masłem... ????

Były Pracownik
@Pracownik Roku

Widzę, że nic się nie zmieniło w tej firmie. Nadal smród, brud i ubóstwo. Ciekawe jak szanowne Państwo właściciele. Nie polecam

asiorek.g

Witajcie, a czy ktoś może powiedzieć coś na temat biura i księgowości w Falenicy?

Nawet w Sylwestra nie odpuszczą godziny - dwóch. Niesamowite jak bardzo właściciele traktują pracowników jak najgorszych śmieci. Zdecydowanie nie polecam

Bogdan

(usunięte przez administratora)oparty na kamerach i wiecznej kontroli. Ze strony oraz podczas rozmowy rekrutacyjnej dowiedziałem się, że nic nie stoi na przeszkodzie do rozwoju i awansu. (usunięte przez administratora) prawda, każda próba wyróżnienia się kończy się sprowadzeniem na ziemie i masz robić co ci każą i morda w kubeł. Kamery i jeszcze raz kamery. Co z tego, że wykonałeś swoją prace jak na chwile wbiłeś na facebooka. ODRADZAM

No
@Bogdan

A co tam administrator usunął?

Czy to prawda że okręt tonie?

Czy Vita-Sport zapewnia kartę multisportu?

Ani multisportu, ani opieki medycznej ani obiecanych premii. Także radzę liczyć co najwyżej na suchą podstawę, choć i tak kombinują jak urwać z niej jak najwięcej.

Koronaświrus

Jak tam viciaki w dobie zarazy? Czy połowa pracowników już okazała się niepotrzebna? :)

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Dragon

W tej chwili to chyba biorą każdego, bo nikt tutaj nie chce pracować.

@Dragon

Oznacza to, że przyjmują także osoby bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego w branży. Czy takie osoby przechodzą przeszkolenie lub mają pomoc bardziej wykwalifikowanych pracowników?

Dragon
@Michał

Przeszkolenie zawsze jest, w każdej firmie. Ale nie pakuj się w to (usunięte przez administratora) to firma bez przyszłości. O jakimś awansie zawodowym też zapomnij, tutaj to tak nie działa.

Łukasz

Czemu kasowane są wpisy które obrazują rzeczywistą sytuację w tej parszywej firmie??? Marcin idealnie to zobrazował , potrzeba więcej takich opinii od byłych lub obecnych pracowników aby ustrzec wszystkich przed tym cyrkiem.

dres

(usunięte przez administratora) Poczytaj se w Internetach: W związku z tym, że 5 przypadał w dniu wolnym od pracy, wypłata powinna nastąpić w pierwszym dniu roboczym następującym po terminie wypłaty określonej w umowie, a więc w tych okolicznościach 7 stycznia.

No cóż ludzie piszą to co widzą . Śmieszne oszukiwać samego siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Vita-Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Vita-Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Vita-Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vita-Sport?

Vita-Sport