Vita-Sport

Opinie o Vita-Sport

Patrick

Jak tam obecna sytuacja w Vitasport? Coś się poprawiło czy jest tylko gorzej? :)

Łukasz K
@Patrick 03.01.2019 13:11

W tym (usunięte przez administratora) nie może być już gorzej

Zespół

Wstydu trzeba nie mieć żeby pisać takie oszczerstwa w kierunku firmy "podszywając" się pod kolegów i koleżanki z pracy aby podejrzenia padały w ich kierunku. Jedyną prawdą jaka się pojawiła jest to, że firma potrzebuje pracowników z umiejętnościami, doświadczeniem i kulturą osobistą której niektórym brakowało..

ZESPÓŁ WESPÓŁ
@Zespół 02.10.2018 16:03

Napisała właścicielka lub pracownik na polecenie ;-)

prawda boli
@ZESPÓŁ WESPÓŁ 05.10.2018 15:27

Albo najlepszy pracownik firmy - "lojalna siostra właścicielki" :D

Zespół
@prawda boli 07.10.2018 22:18

Twój ból musi być wielki bo widać zgryzotę w każdym komentarzu. Ludzie szczęśliwi/spełnieni zwyczajnie pracują a nieszczęśliwi mają pretensje do wszystkich za swoje niepowodzenia . Został Ci internet bo nie masz odwagi na face to face

luke
@Zespół 08.10.2018 10:09

Skad pomysł że pisze to jedna i ta sama osoba? Widać po liczbie ocen, że zagląda tu sporo byłych i obecnych (niedocenionych!) pracowników

Beata
@luke 08.10.2018 15:00

Proszę Was o pilnowanie merytorycznego toku prowadzonej dyskusji na tym forum. Zostało ono stworzone z myślą o osobach, które poszukują rzetelnych informacji o Vita-Sport przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do tej firmy. Czy ktoś z Was mógłby przedstawić aktualnie występującą sytuację wewnątrz tego miejsca pracy?

Beata

Czy firma przewiduje jakieś benefity lub premie dla pracowników? Jaka ogólna atmosfera w pracy? Czy daje się bardzo odczuć rodzinne powiązania w strukturze firmy?? Proszę o szczerą odpowiedź.

Moderator

Usuwane są treści niezgodne z regulaminem strony oraz takie które niosą znamiona przestępstwa, zniesławienia zgodnie z definicją art. 212 par.1 Kodeksu cywilnego. Strona służy do podawania rzetelnych opinii a nie do szkalowania .Żaden hejter nie może czuć się do końca anonimowy i przestrzegam przed odpowiedzialnością karną .

sebi

Czy rozmawiamy o firmie na lucerny 25 ?

kasia

Hejka Wstydu trzeba nie mieć by usuwać wpisy byłych pracowników VITA SPORT,którzy na tym forum mogą szczerze powiedzieć mogą jak się pracowało, jakie warunki pracy i płacy. Usuwa się bo nie wygodnie się czyta prawdę o właścicielach firmy o ich braku doświadczenia w prowadzeniu firmy, empatii do człowieka itp. A szkoda bo takie fora dają obraz firmy i można wyciągnąć wnioski na przyszłość lecz jeśli właściciele z przypadku zakładają firmę a nie ze względu na doświadczenie jakie posiadają , wysokiej kultury osobistej itp. to się usuwa-żenada.Utwierdza to w przekonaniu, że fajni ludzie, pracowici z umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym będą omijać takie firmy. Należy pamiętać że firma to nie tylko szef ale podstawą firmy są ludzie tam pracujący.

Maciej

@Szczerze do bólu, masz oczywiście prawo do swobodnej wypowiedzi na tym forum w kwestii Vita-Sport jako pracodawcy. Jednak Twój wpis nie może łamać regulaminu forum, który m.in. zabrania naruszania czyjegoś dobrego imienia, opinie także nie mogą być obraźliwe. Proszę Cię, żebyś pamiętał o przestrzeganiu postanowień regulaminu, w oparciu, o który to forum funkcjonuje.

Szczerze do bólu

Najniższa krajowa i reszta pod stołem to warunki, które poznajesz na starcie i przyjmujesz albo nie, więc nie wiem skąd te pretensje. Co innego to: (usunięte przez administratora) Obcinanie pensji bo humor zły, bo żarówka się spaliła, bo 5 razy zostałeś dłużej, ale raz się spóźniłeś itd. Czyli (usunięte przez administratora)robi co chce. (usunięte przez administratora) Każdy pracownik to według mniemania (usunięte przez administratora) - mierzą swoją miarą. Warunki pracy na magazynie są dramatyczne, a było jeszcze gorzej. Zima, mróz 15 stopni, ludzie ciuchy rozkładają i liczą na kostce brukowej na zewnątrz. Nie istnieje coś takiego jak docenienie pracownika - kara zawsze i chętnie, jeśli nagroda tak śmieszna że lepiej gdyby jej wcale nie było. Firma to kolos na glinianych nogach(usunięte przez administratora)

Koleżanka

(usunięte przez administratora)jeśli nic Ci się nie podobało to dlaczego pracowałaś tak długo w jednej firmie? Może to Ty nie rozwijałaś się na swoim stanowisku dlatego została Ci zaproponowana zmiana na inne, którego nie przyjęłaś. Z urlopami nigdy nie było problemów bo ustalany jest plan urlopowy z początkiem roku i jeśli są zmiany to wychodzą one od pracownika, nigdy od pracodawcy.

Maciej

@iza, przepracowałaś spory kawałek czasu w Vita-Sport. Czy od początku swojego zatrudnienia w tej firmie, te sytuacje, o których napisałaś występowały? Jaką wcześniej pełniłaś funkcję w tym miejscu, skoro zostało Ci zaproponowane przez pracodawcę gorsze, w Twojej ocenie, stanowisko?

Czy są na forum pracownicy Vita-Sport? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Żuczek

Brak warunków do pracy. Brak bhp. Brak uposażenia. Brak perspektyw na rozwój. Fatalny stan magazynu. Wieczne problemy z wypłatami. Gorąco odradzam , szkoda czasu i zdrowia.

max

jaka płaca jest i jaka umowa?

leniwiec

Witam Pensja najniższa krajowa reszta to tak zwana premia , ale w międzyczasie może się to zmienić i zawsze coś utnie z tej premii ,głownie praca praca praca żadnych dodatków .ogólnie nie polecam tej firmy wiadomo boss robiii co chce .

Zostaw opinię o Vita-Sport - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita-Sport