Vita-Sport

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Vita-Sport

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita-Sport

Administrator

Czy są na forum pracownicy Vita-Sport? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Żuczek

Brak warunków do pracy. Brak bhp. Brak uposażenia. Brak perspektyw na rozwój. Fatalny stan magazynu. Wieczne problemy z wypłatami. Gorąco odradzam , szkoda czasu i zdrowia.

max

jaka płaca jest i jaka umowa?

leniwiec

Witam Pensja najniższa krajowa reszta to tak zwana premia , ale w międzyczasie może się to zmienić i zawsze coś utnie z tej premii ,głownie praca praca praca żadnych dodatków .ogólnie nie polecam tej firmy wiadomo boss robiii co chce .

Zostaw opinię o Vita-Sport - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita-Sport