Vita-Sport

Vita-Sport

Opinie o Vita-Sport

Beata

Czy firma przewiduje jakieś benefity lub premie dla pracowników? Jaka ogólna atmosfera w pracy? Czy daje się bardzo odczuć rodzinne powiązania w strukturze firmy?? Proszę o szczerą odpowiedź.

Zespół

Wstydu trzeba nie mieć żeby pisać takie oszczerstwa w kierunku firmy "podszywając" się pod kolegów i koleżanki z pracy aby podejrzenia padały w ich kierunku. Jedyną prawdą jaka się pojawiła jest to, że firma potrzebuje pracowników z umiejętnościami, doświadczeniem i kulturą osobistą której niektórym brakowało..

ZESPÓŁ WESPÓŁ
@Zespół 02.10.2018 16:03

Napisała właścicielka lub pracownik na polecenie ;-)

prawda boli
@ZESPÓŁ WESPÓŁ 05.10.2018 15:27

Albo najlepszy pracownik firmy - "lojalna siostra właścicielki" :D

Zespół
@prawda boli 07.10.2018 22:18

Twój ból musi być wielki bo widać zgryzotę w każdym komentarzu. Ludzie szczęśliwi/spełnieni zwyczajnie pracują a nieszczęśliwi mają pretensje do wszystkich za swoje niepowodzenia . Został Ci internet bo nie masz odwagi na face to face

luke
@Zespół 08.10.2018 10:09

Skad pomysł że pisze to jedna i ta sama osoba? Widać po liczbie ocen, że zagląda tu sporo byłych i obecnych (niedocenionych!) pracowników

Moderator

Usuwane są treści niezgodne z regulaminem strony oraz takie które niosą znamiona przestępstwa, zniesławienia zgodnie z definicją art. 212 par.1 Kodeksu cywilnego. Strona służy do podawania rzetelnych opinii a nie do szkalowania .Żaden hejter nie może czuć się do końca anonimowy i przestrzegam przed odpowiedzialnością karną .

sebi

Czy rozmawiamy o firmie na lucerny 25 ?

kasia

Hejka Wstydu trzeba nie mieć by usuwać wpisy byłych pracowników VITA SPORT,którzy na tym forum mogą szczerze powiedzieć mogą jak się pracowało, jakie warunki pracy i płacy. Usuwa się bo nie wygodnie się czyta prawdę o właścicielach firmy o ich braku doświadczenia w prowadzeniu firmy, empatii do człowieka itp. A szkoda bo takie fora dają obraz firmy i można wyciągnąć wnioski na przyszłość lecz jeśli właściciele z przypadku zakładają firmę a nie ze względu na doświadczenie jakie posiadają , wysokiej kultury osobistej itp. to się usuwa-żenada.Utwierdza to w przekonaniu, że fajni ludzie, pracowici z umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym będą omijać takie firmy. Należy pamiętać że firma to nie tylko szef ale podstawą firmy są ludzie tam pracujący.

Maciej

@Szczerze do bólu, masz oczywiście prawo do swobodnej wypowiedzi na tym forum w kwestii Vita-Sport jako pracodawcy. Jednak Twój wpis nie może łamać regulaminu forum, który m.in. zabrania naruszania czyjegoś dobrego imienia, opinie także nie mogą być obraźliwe. Proszę Cię, żebyś pamiętał o przestrzeganiu postanowień regulaminu, w oparciu, o który to forum funkcjonuje.

Szczerze do bólu

Najniższa krajowa i reszta pod stołem to warunki, które poznajesz na starcie i przyjmujesz albo nie, więc nie wiem skąd te pretensje. Co innego to: szefowa jest głupsza od kamienia, typowa nowobogacka dla której pracownik to śmieć. A gdyby nie mąż to nie nadawałaby się to pchania karuzeli. Obcinanie pensji bo humor zły, bo żarówka się spaliła, bo 5 razy zostałeś dłużej, ale raz się spóźniłeś itd. Czyli szef robi co chce. Syn szefostwa to upośledzony społecznie rozwydrzony bachor, który prędzej czy później zrobi krzywdę rodzicom, a coraz więcej ma do powiedzenia w temacie firmy. Każdy pracownik to według mniemania szefów (usunięte przez administratora) - mierzą swoją miarą. Warunki pracy na magazynie są dramatyczne, a było jeszcze gorzej. Zima, mróz 15 stopni, ludzie ciuchy rozkładają i liczą na kostce brukowej na zewnątrz. Nie istnieje coś takiego jak docenienie pracownika - kara zawsze i chętnie, jeśli nagroda tak śmieszna że lepiej gdyby jej wcale nie było. Firma to kolos na glinianych nogach, zabieramy szefa, zostawiamy szefowa i firmy w pół roku nie ma.

Koleżanka

(usunięte przez administratora)jeśli nic Ci się nie podobało to dlaczego pracowałaś tak długo w jednej firmie? Może to Ty nie rozwijałaś się na swoim stanowisku dlatego została Ci zaproponowana zmiana na inne, którego nie przyjęłaś. Z urlopami nigdy nie było problemów bo ustalany jest plan urlopowy z początkiem roku i jeśli są zmiany to wychodzą one od pracownika, nigdy od pracodawcy.

Maciej

@iza, przepracowałaś spory kawałek czasu w Vita-Sport. Czy od początku swojego zatrudnienia w tej firmie, te sytuacje, o których napisałaś występowały? Jaką wcześniej pełniłaś funkcję w tym miejscu, skoro zostało Ci zaproponowane przez pracodawcę gorsze, w Twojej ocenie, stanowisko?

Czy są na forum pracownicy Vita-Sport? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Żuczek

Brak warunków do pracy. Brak bhp. Brak uposażenia. Brak perspektyw na rozwój. Fatalny stan magazynu. Wieczne problemy z wypłatami. Gorąco odradzam , szkoda czasu i zdrowia.

max

jaka płaca jest i jaka umowa?

leniwiec

Witam Pensja najniższa krajowa reszta to tak zwana premia , ale w międzyczasie może się to zmienić i zawsze coś utnie z tej premii ,głownie praca praca praca żadnych dodatków .ogólnie nie polecam tej firmy wiadomo boss robiii co chce .

Zostaw opinię o Vita-Sport - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita-Sport