kasjer-sprzedawca

Wrocław

Opinie o kasjer-sprzedawca

hawi 2010-02-03 23:34:31
pracuje w biedronce od 2lat,jako kasjerka, na pelny etat, na reke dostaje 1300zl, wiec mysle ze jak na sklep to nie ma zle. do tego sa premie,bony na swieta w wysokosci ok 350zl,mozna ubiegac sie o pozyczke bezzwrotna (np.ok2.000zl-3.000) mozesz wyslac dzieci na darmowe kolonie nad morze,sa wyprawki dla dzieci na rozpoczecie roku szkolnego itd, polecam
julka 2010-02-25 23:48:17
Napisz mi proszę jak odbywa się rekrutacja do biedronki?Przyjmują bez doświadczenia -jakiś kurs ewentualnie-czy nie mam szans.I ogólnie jak jest na początku?Pracujesz codziennie?Masz płacone więcej za niedziele?Odpisz proszę bo nie wiem czy wogóle składac podanie.No i skąd jesteś?
biedronka 2011-04-16 17:21:55
Ja pracuje w Biedronce juz dlugo ,odkad weszly premie nikt z naszych kasjerow nie zarabia mniej niz 1500,w styczniu nawet 1900 na reke.Zaznaczam,ze jest to wysokoobrotowa biedra.Troche sie trzeba narobic ale nie jest zle.
jomka 2014-07-30 15:10:25
witam. wszystko zalezy od kierownictwa. u nas w biedronce(okolice kolobrzegu) nie ma tak dobrze.jest duzo pracy,o przerwy trzeba sie prosic)pracujemy po 9,5 godz. na wyplate czekalam prawie 8 dni.butow roboczych nie otrzymalismy wogole. porazka. jak masz + 10 zl to ok ale jak masz -10 i wecej to musisz doplacic z wlasnej kieszeni!!
Piotr 2016-04-22 10:52:48
Dzień dobry, pracowałem jako kasjer około roku temu, zarobki tak jak pisaliście ok 10 zł, ale super atmosfera, wiadomo, że praca nie jest najlżejsza, bo i sami klienci są niekiedy niemili, ale ja nie narzekałem :)
Zostaw swoją opinię o kasjer-sprzedawca - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kasjer-sprzedawca