Opinie o Alpharec w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Alpharec. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alpharec o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpharec w Wrocław

Mała Nowy wpis

Dzień dobry poda mi ktoś num tel do Alpharec dziękuję.

Hhh Nowy wpis

Porażka, nie wiem czym ta "agencja pracy" się zajmuje. Na stronie widnieją oferty pracy z 2014 r. Nawet nie fatygują się aby otworzyć nadesłane maile z ofertami. Omijać szerokim łukiem.

niks Nowy wpis

no niestety, w Polsce pielęgniarka wiele nie zarobi, a za granicą ma szansę na godne życie :)

złożyłem CV okazało się, że pracuje tam znajoma mojej szefowej i wykonała telefon, a ja w pracy miałem rozmowę. nie polecam. zero poufności, zero profesjonalizmu.

Monter

Telefoniczny - czy chce Pan/Pani pracować, proszę przyjść do pracodawcy i się dogadać bo nie potrafimy nawet podać poprawnie stawki godzinowej.

Krysia

Najgorszy pośrednik z jakim miałem do czynienia. Nie podpisują umów osobiście, wysyłają zdjęcia umów zrobione telefonem komórkowym do wydrukowania, podpisania i odesłania ich spowrotem! Zalegają z wysyłaniem umów po pare miesięcy. Wypłacają 20tego z przedłużeniem jeżeli święta za pasem i wypadają 20tego. Nie potrafią czytać co jest napisane w mailach. NIE POLECAM!

zawiedziony

1. Brak solidnvości 2. Brak profesjonalizmu 3. Protekcjonalne zachowanie właściciela(?)/szefa(?) 4. Nie wywiązywanie się z ustnie składanych obietnic. 5. Mataczenie w przypadku niewłaściwego podejścia do złożonego zlecenia

Dziki

Analfabeci nie czytają maili.

po rekrutacji z alpharec

Po wizycie w Alpharec Wrocław stwierdzam. Nieprofesjonalnie przebiegająca rekrutacja od samego początku. Osoba przeprowadzająca rekrutację pan [usunięte przez moderatora]. niesłowny bez profesjonalizmu. Zastanawiające jest kto temu Panu przeprowadził rekrutację.

nieistotny

anonim - 2009-06-17 11:45:01 Słowa kojarzące się z Alpharec (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Alpharec: Najbardziej nie podobało mi się w Alpharec: słowa kojarzace się z Alpharec: niesolidna Ludzie tam pracujący: mało kompetentni Najgorszy pośrednik, z którym miałam do tej pory do czynienia. Szkoda marnować swój czas na nawiązanie współpracy z tym pośrednikiem, chyba że pracują tam czyiś znajomi. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Alpharec - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alpharec?

Kandydaci do pracy w Alpharec napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alpharec