Opinie o Gwarant Tomczyk w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gwarant Tomczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gwarant Tomczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gwarant Tomczyk w Warszawa

Pani Kasia

Około 3 lat byłam koordynatorem. Praca jest wymagająca z wielu stron. Dzwonią zdenerwowani podopieczni, bo opiekunka się spóźnia (np. miała wezwanie pogotowia na wcześniejszym dyżurze, lub zwyczajnie zgubiła się na osiedlu), dzwonią zdenerwowane opiekunki, na które nakrzyczała podopieczna, bo miała gorszy dzień, lub nie chce jej wpuścić do mieszkania "bo nie" a na zewnątrz pada deszcz. Wiele osób zarzuca koordynatorom, że są zdenerwowane lub niemiłe, ale nikt nie rozumie z podopiecznych ani opiekunek, że po tej drugiej stronie też są emocje, pośpiech i napięcie. Mimo tego, że większość uważa, że "te w biurze" tylko siedzą i kawę piją to każda koordynatorka stara się odebrać jak największą liczbę telefonów, które się często "urywają" i udzielić jak najwięcej, najszybciej rzetelnych informacji. Ażeby być dobrym koordynatorem należy być szalenie odpornym psychicznie (słuchamy również ludzkich dramatów tych sprzed lat i bieżących), umieć pracować pod presją czasu, być multizadaniowym i przede wszystkim empatycznym. Pracujemy z ludźmi, ale i dla ludzi. Jesteśmy po to by nieść pomoc. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie ma większego sensu składać swojej kandydatury na stanowisko koordynatora. pzdr

BMHD

Ludzie, w każdej pracy wyszukują niedogodności, to zależy jak człowiek podchodzi do pracy, jak widzi tylko czarne to ma problem sam z sobą. Czy to będzie firma ,,Gwarant,, czy inna...ja pracuję bardzo długo około 20 lat.jak jeszcze nie było firmy ,,Gwarant, i widzę dużo pozytywnych zmian. Pod względem umowy, urlopów, biletów, itd.. nie pracuję się teraz 7 dni , tylko 5. Są koordynatorzy, którzy też swoją dobrą robotę robią. A Wiadomo, że tu jest specyficzna praca przemieszczania się do poodopiecznych, czy upał, czy burza, czy ulewa,czy mróz itp. dotrzeć trzeba. Jeśli chodzi o umowy to tak jak większość w firmach od razu się na etat nie dostaje, są okresy próbne. Cokolwiek człowiek robi niech robi z sercem a zobaczy więcej pozytywizmu Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają.

@BMHD

Rzeczowa, rzetelna wypowiedź.

Dobra

Większość Pan opiekunek miła i pomocna, Panie z wykształceniem medycznym również miło się rozmawia, szczególnie jak młodsze osoby przychodzą. Nie mogę narzekać, w biurze przeważnie dostaje konkretne informacje

@Dobra

Ta opinia jest prawdziwa.

Jako opiekunka chodziła do podopiecznej u której były robaki. Niestety przyniosłam do siebie do domu robaki. Czy mogę ubiegać się w Gwarancie o zwrot pieniędzy za dezynsekcje mieszania oraz za wymianę materaca na łóżko?

Emilia
@Ewa

A jesteś w stanie faktycznie udowodnić, że to było powodem tej całej inwazji?

@Emilia

Jestem w stanie to udowodnić

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gwarant Tomczyk? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Dzień dobry. Czy mogę zrezygnować z chodzenia do podopiecznego jeśli są u niego robaki.

muchu 93

Możesz jak najbardziej:)

Czy w firmie Gwarant Tomczyk są regularne szkolenia pracownicze?

nie ma

Emilia
@ja

A jakiekolwiek występują? Np., na prośbę pracownika?

@Emilia

Szkolenia występują. Pracuje w gwarancie od Lutego tego roku.szkolenia były w luty i marcu. Poza tym nie ma. Szkolenia odbywają się na prośbę szefa z Głogowa.

Mloda 2211

Chciałabym prosić aby ktoś stanowiskiem wyżej niż koordynator czyli przełożony koordynatorow przyjrzał się jak niezorganizowana jest p. Aneta kordynator na Bemowie. Nie obstawia dyżurów a potem jest problem bo podopieczna dzwoni i mówi że nikogo nie ma Kilka razy zapisała mi dyżur wiedząc że nie pracuje wieczorem albo tego dnia mam wolne. Wchodząc do biura mówi że ona pracuje głową. Wywyższa się obstawia dyżury Sternicza a Wolfkiego tragedia. Opiekunki nie chcą z nią pracować. Proszę dajcie to przeczytać komuś z biura. Najlepiej Kierownikowi Koordynatorow przecież ta pani zaraz rok jak pracuje Nic nie potrafi krzyczy na opiekunki, chyba to nie jest osobą na to stanowisko.

@Mloda 2211

Dokładnie ....ta Pani nic nieogarnia ...wszystko myli...latałam jak latawiec...dlatego odeszłam

Xyz
@Mloda 2211

Ta Pani nie tylko poniża pracowników ale również podopiecznych. Niestety problem jest szerszy bo dotyka również pracowników socjalnych z OPS na Bemowie którzy zamiast przyjrzeć się nieprawidłowościom i reagować zachowują się wbrew temu do czego są zobligowani w tym zawodzie. Jestem podopieczna i zostałam obrażona zarówno przez Panią Anete jak również pracownika socjalnego z OPS na Rozłogi, Pani rzuciła mi sluchawke.Te osoby zaczynają sobie pozwalać na zbyt wiele i czują się całkowicie bezkarne. Ale to tylko kwestia czasu

Czy firma Gwarant tomczyk przedłuża umowę po 3 miesięcznym okresie próbnym?

@Ewa

Mi przedłużyła. Ale pewnie zależy jak się pracuje. Nikt nie chce problemów z pracownikiem.

Alicja
@Ewa

A o ile Ci przedłużyła? I czy potem jest znów przedłużanie czy ta druga jest już na nieokreślony czas? O jakich problemach mówisz, wiesz dlaczego komuś tutaj nie przedłużono umowy?

@Alicja

Umowę mam przedłużona do czerwca przyszłego roku. Po umowie na okres próbny 3 miesięczny jest umowa na czas określony. Na temat nieprzedłużenia umowy nic. Pytałam bo mnie trzymali z przedłużeniem umowy prawie do końca okresu próbnego.Bo od niedawna u nich pracuje i nie wiedziałam na czym stoję.

@Ewa

To dobrze że ci przedłużyli. Żona właśnie szuka takiej pracy i dlatego interesuje się tym tematem. Zarobki są ok czy nie jesteś specjalnie zadowolona?

@Jan

Pracuje 3 dni w tygodniu i zarabiam Ok 1600 zł. Myślę że jeżeli miałabym godz na pon to zarobiłabym więcej.

Marko
@Jan

Zarobki są tu średnie, niestety.

Jarosław
@Marko

Stawka jest godzinowa czy jak? Ile płacą?

@Ewa

Pracuję pięć razy w tygodniu i zarabiam 900zł z tego jeszcze tracę na bilety dojeżdżając do podopiecznej i nikt mi za dojazdy nie zwraca.

jozue

Zgadza się Za dojazdy nie są zwracane środki Czas dojazdu czasami jest dłuższy niż pobyt u podopiecznego..Np.. Dojazd 40 min w jedna stronę-czas oczekiwania na autobus czasami pół godz - potem powrót A u klientki 1 godz...Masakra...

Bragga

Ta firma jest poprostu dno.... Ty ok da bandyci którzy dobijają osoby starsze i bezbronne ....przecież starsi ludzie nic nie powiedzą co wyprawiaja te (usunięte przez administratora)opiekunki ... Ta firma poprostu powinna być zamknięta do dyspozycji prokuratury

Karola

Witam w firmie gwarant pracuję od lutego jestem pracownikiem medycznym z doświadczeniem 12 letnim i nie mogę nażekać na wynagrodzenie które bez nadgodzin wynosi 2600 netto każda nadgodzinach jest płacona dni świąteczne 100 procent płatne .Wypłata zawsze na czas jestem zadowolona i polecam osobom z doświadczeniem

Michu93
@Karola

Pracuje w gwarancie i ciekawe gdzie ma Pan takie wynagrodzenie..

Mloda2211

A wypłaty ma konto którego dnia do 10 tego czy jak

@Michu93

W kieszeni ????

@Michu93

Najniższa krajowa jest ,jeśli bierzesz nadgodziny to zarobisz więcej. Taka prawda ,ale na cały etat godzin więcej nie można brać

To prawda

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Gwarant Tomczyk?

Ewela

Żadne. Rękawiczki, maseczki i bilety na przejazd między dyżurami trzeba kupować samemu za własne pieniądze. Przemieszczanie się między dyżurami nie jest wliczane w czas pracy, czyli jeśli masz pełen etat pracujesz nawet po 10-12 godzin a płacone masz tylko za 8 godzin. Praca ciężka, a jeszcze panie koordynatorki o wiele młodsze potrafią się drzeć na nas, straszyć zwolnieniem.

Z firmy dostajesz tylko fartuch mydło i ręczniki.

Teresa
@Ewela

Serio? Próbowaliście rozmawiać z kimś wyżej? Pracować 12 godzin dziennie, a mieć płacone za 8 jest karygodne... stawka jest chociaż okej?

jozue
@Ewela

Praca jak każda Kto podejmuje się pracy jako opiekun , zdaje sobie sprawę jak to będzie wyglądać -Starsi schorowani ludzie są różni ALE PANIE W BIURZE-KOORDYNATORKI....Ktoś powinien je przeszkolić jak odnosić się do pracowników....-W jaki sposób odzywać się NIE KRZYKIEM I ZASTRASZANIEM Są nie miłe , ordynarne, , traktują opiekunki i opiekunów jak tania siłę roboczą ..Brak odpowiedzi na pytania...Można to nazwać mobbingiem...Teraz mają pole do popisu NIE PODOBA SIĘ ...NA WASZE MIEJSCE PRZYJDĄ UKRAINKI...Każda z koordynatorek mogła by być moja córką a na takie traktowanie nie zasługuje nawet skazaniec w wiezieniu ...

Mloda
@jozue

Nie rozumiem na mnie nikt nie krzyczy a wiadomo że jesteśmy starsze i tak będzie że kierownik może być młodszy my opiekunki mam ciężka pracę ale zawsze możecie się zamienić one też nie leżą tam. Też mąką ciężko zrozumcie dwie strony.

Mala
@Teresa

Nigdy nie miałam problemów z wyplsta. Rozliczenie jest o 3miesiace nadgodzin. Stawka jest okej Możesz sprawdzić że inne firmy placa gorzej

Ile jest zmian w Gwarant Tomczyk?

20????????

Agnieszka
@Marzena Mohamad ????????????

A cóż to za pytanie ?

kibul

moja dziewczyna wypluwa sobie flaki dla biednych starszych osob a te (usunięte przez administratora) siedzace w biurze i myslace ze nic ich nie ityeresuje bd wykorzystywasly pracownikow. oddaja podobieczynych do do domow opieki

Inna
@kibul

Wyzysk, za kilka dni mi nie zapłacili bo się spóźniłam do pacjenta a dyżur wykonałam w całości. Bałagan, idzie się do pacjenta bez żadnej informacji o jego stanie, chorobach itp. Nie polecam. Ciężka praca za grosze.

Czarna
@kibul

Bzdura. Pracuje tu juz trzy lata i jestem bardzo zadowolona. Kasa tez niezla.

Izulka123
@Czarna

Witam serdecznie, chciałabym zapytać czy można pracować 5 g dzień bez weekendu, nie dlatego iż mi się nie chce, ale sama wychowuje 9 letniego synka, nie mam żadnej rodziny, więc muszę syna zaprowadzić i odebrać ze szkoły. Widzę to tak 9 do14 lub 8 do 13 czy można prosić o dostosowanie etatu???? Serdecznie dziękuję za odpowiedź

@Czarna

Kasa niezła - ludzie bo pęknę ze śmiechu. Jak dla Ciebie min stawka godzinowa jest niezła, brak zwrotu za bilety i badania okresowe z własnej kieszeni - zwrócą tak ale czekasz - to masz jakiś skrzywiony obraz rzeczywistości

Lucky
@Inna

Beztroskie panie z biura ustawiają dyżury np. 16-17, a następny już 17-18, przy czym od jednego podopiecznego do drugiego dojazd ok. 20 minut. Zgroza!!!

Agnieszka
@:)

Bzdury. Medycyna pracy nie płatna. Nakrecasz innych. Mi i mojej koleżance płaciła firma.

tomczyk

Firma Gwarant Tomczyk od paru lat próbuje zawładnąć Warszawą i jak nie uda mu sie wygrac przetargu to się sądzi a efekty opieki tej firmy nad podopiecznymi to zgroza. Zatrudnia w 90% ludzi z różnych stron Polski ,kobiety bez doświadczenia w opiece ,kobiety które jak same mówią ,mogą coś posprzątać ewentualnie ugotować itp itd Płaci aż 6,50 netto za godzinę bo sobie wymyślił tzw bruttobrutto czyli ze stawki którą otzrymuje od miasta opłaca składki pracownika i pracodawcy a reszta to jego czysty zysk,ostanio wymyślił ze opiekunka bedzie latać do banku aby wpłacać opłaty za usługi od podopiecznej -tak myslimy ze za to bieganie będzie płacił. Ale wracając do meritum-strach powierzyć opiekę nad bliska osobą takiej firmie jak GWARANT !! W tej firmie tylko dobre jest samopoczucie pana Tomczyka i jego rodziny.

@tomczyk

W Lęborku też zatrudniają kobiety bez szkoleń, ale najgorsze są dwie panie w biurze, wredne, kłamliwe, biuro czynne od 7-15, a o 12 nikogo nie ma, jedna jedzie o 12 do mostów do domu, sąsiedzi często widują, przysyłają do obłożnie chorej co chwila inne opiekunki, do innych sprawdzone osoby, a tu nieodpowiednie. Matka dostała z ich winy odleżyny, bo opiekunki winni wysyłac rano, w południe i wieczorem, a tu przychodzą czesto nawet po 10 rano. Jednym kupują bilety na zkm innym nie, jednym dają rękawiczki, innym nie. Zobaczyc chorą przyszły raz po 1,5 roku od umowy o opiekę, nic sie nie interesują popatrza, nie oglądają ran, nie mówią o ustaleniu opieki i wychodzą. Napuszczają opiekunki, że niby kłótnie, co jest nieprawdą, koniecznie namawiały by matkę oddac do domu opieki. Do pijaków, ćpunów i na meline pijacką wysyłają sprawdzone opiekunki i rano, do chorej obłożnie jak popadnie i często same nie wiedzą co mają robić. Na umowie 3 godz, a w biurze mówią, ze opiekunka ma coś zrobic i wychodzic. Straciły wiele opiekunek i pracują one u konkurencji, nie potrafią organizowac pracy, kobiety chodz ą z jednego konca miasta na drugi. Podczas naszej nieobecności opiekunka mało przychodziła przez co matka dostała odleżyn, zniszczyła dwa materace, opiekunka nie dopilnowała i matce zaginęła proteza, którą niedawno zrobiła, a w firmie gówniarze-nikt za to nie odpowiada, w biurze śmiech. W biurze robią insynuacje i ploty o czym opiekunki nas informują, skad wzieli te kobiety do biura, gorszych nie mogli! co to za firma, dlaczego wygrała przewtarg, kto za tym stoi, zajmie sie prasa, media i prokurator, gdyż przez nienawiśc dwóch kobiet matka ma odlezyne-uszkodzenie ciała i zagrożenie zycia, właściciel ani be ani me, widac taki sam jak te w biurze w Lęborku, ale czas kumoterstwa, mafii się skończył!

Aneta
@tomczyk

A dlaczego opiekunka otrzymując pensum nie otrzymuje zadnego kwitu z info o wynagrodzeniu i potrąceniach, tylko szybko podpisz ?

@tomczyk

Sama piszesz o sobie źle. Przecież to Ty się opiekujesz. Sobie wystawiasz opinię. Przecież to ty masz pierwszy kontakt z podopieczną. Ale takie Opiekunki to faktycznie nie powinny tu pracować. Ani w żadnej innej takiej firmie. Ja dobrze wywiązuje się z pracy to jestem zadowolona.

@tomczyk

Przecież jak na dzielnicy wygra jakaś firma to Opiekunki zostają te które pracowały wcześniej. Więc dziwne że to firma źle pracuje. Przecież to Opiekunki tworzą opinię i jak jakaś jest awanturna i nie umie pracować i ma umowę nie przedłużoną to wtedy wypisuje bzdury. A przecież to ona pracuje na opinię.

Różne wymiary etatu.

:)Sprostuję

Lekarz medycyny pracy i nosicielstwo bo bez tego nie podejmiesz pracy - wykładzasz swoje pieniądze

Mloda301
@:)Sprostuję

Firma płaci

Były pracownik.
@Mloda301

Bzdura!

@:)Sprostuję

Bzdury. Medycyna pracy nie jest przez nas płatna. Firma za to płaci. A sanepid robi się raz w życiu jak nie zapadnie się na zakaźne choroby. Szkoda żeby jeszcze ktoś za was płacił.

Czy w Gwarant Tomczyk jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

A czy firma Gwarant reaguje na zgłaszane problemy przez usługobiorców?

Zojka

Jestem wstrząśnięta opinią "Podopiecznej". Krytyka bardzo mocna na " niedzielne" opiekunki. Nie wierzę, że wszystkie sa na NIE w niedziele. Inna sprawa, że wyprowadzanie psa nie należy chyba do obowiązków opiekunki. Wiem, że zmiany opiekunek wywołują stress, ale nie nalezy ich obwiniać za nieznajomość zwyczajów w danym domu. Pracuję w Gwarancie i nie mam żadnych problemów ani z kadrą, ani z podopiecznymi. Jestem dobrze poinformowana o obowiazkach i wręcz uczulana na możliwość wykorzystywania. A wierzcie mi,ze to się zdarza. Ludzie, ktorym pomagam, są zazwyczaj wdzięczni za uśmiech i każdy przejaw pomocy. Ktoś napisał, że pracę tę przyjmują kobiety bez wyksztalcenia i które same potrzebują opieki. Wielka pomylka. Jak zawsze i wszędzie jest białe i czarne, ale najczęściej szare. "Gwarant" to firma, w sklad której wchodzą ludzie. A "nikt nie jest doskonały".

@Zojka

Masz racje, praca, o której piszesz wymaga prócz zaangażowania także empatii ze strony opiekunki. Czy uważasz, że wynagrodzenie jest na dobrym poziomie i możesz ubiegać się bonusy z pakietu socjalnego? Chętnie się tego dowiem.

Brawo ty

Klient
@Zojka

Wyprowadzanie psa jest w zakresie obowiązków opiekunki. Niestety większość zarzutów podanych przez „Podopieczną” jest prawdziwa…

ktoś
@Klient

Jeśli OPS przyznał pomoc w opiece nad psem to jest to obowiązek osoby zwanej opiekunka gospodarcza i trzeba np wychodzić z psem lub wykonywać inne czynności, które przyznał OPS.

Kinga

A nie szukają pracowników medycznych?

Mloda21

A jakie są teraz obecnie zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Gwarant Tomczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Gwarant Tomczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Gwarant Tomczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gwarant Tomczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gwarant Tomczyk