Opinie o JOPP Design Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JOPP Design Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JOPP Design Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOPP Design Sp. z o.o. w Kraków

Marek Nowy wpis

Z tego co wiem, to podwykonawca firmy od mebli było PPHU Studio Wnętrz z Krakowa i już z nimi nie współpracują bo zapracowali na kilka negatywnych opinii.

Wiecie, czy JOPP Design Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

M. Nowy wpis

UWAGA POTENCJALNI KLIENCI! OSTRZEGAM wszystkie osoby, które by chciały zakupić jakikolwiek sprzęt AGD w JOPP DESIGN. W świetle obecnych przepisów konsumenckich rzetelność i uczciwość sprzedawcy jest kluczowa w procesie reklamacyjnym. JOPP DESIGN jest firmą nieudolną, bałaganiarską i nieprofesjonalną, która uchyla się od PODSTAWOWYCH obowiązków wynikających z przepisów o rękojmi, narażając Klientów na straty finansowe i pozostawia Klientów z uszkodzonym sprzętem nawet w sytuacji jeśli gwarant/producent godzi się na wymianę sprzętu. Świadczy to o wyjątkowej nonszalancji, złej woli i braku szacunku do Klientów. Jakakolwiek próba kontaktu w sprawie reklamacji jest przez JOPP DESIGN notorycznie ignorowana, a jedynym sposobem wyegzekwowania respektowania przepisów prawa przez JOPP DESIGN jest niestety dość kosztowna i czasochłonna droga sądowa, ale z niemal pewną szansą na wyrok skazujący. Kupując jakikolwiek sprzęt AGD w JOPP DESIGN narażacie się Państwo na niepotrzebny stres, niemal pewne kłopoty w sytuacji awarii sprzętu i duże straty finansowe.

Sylwia Nowy wpis

tyle negatywnych opinii a firma wciąż działa, wiadomo w takim razie czemu zadowoleni klienci tu nie przychodzą? A pracownicy mieliby coś do napisania? Pytam bo widzę, że rok temu ktoś tez się chciał zorientować czy kogoś nie szukają. Ogłoszeń nie widziałam ale i tak chcę podpytać czy wiadomo coś na temat naborów wraz z kolejnym rokiem? Ile osób tak właściwie tu pracuje i mniej więcej jak długo, ktoś wie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie JOPP Design Sp. z o.o..
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
AnnaM

Niestety nie polecam. Firma nierzetelna, niedotrzymująca terminów, bardzo utrudniony kontakt z p.Michałem. Bardzo kiepskie jakościowo meble, niedbała jakość wykonania; montaż bardzo wiele pozostawia do życzenia. Jesteśmy na etapie pism przedsądowych za niewykonanie remontu zgodnie z umową. Złożone reklamacje- nawet te uznane- nie zostały naprawione. P. Michał i Jego pracownicy nie pojawili się w umówionym terminie. Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów. ABSOLUTNIE ODRADZAM!

Aż dziw bierze, że taka firma może istnieć na rynku. Klient musi zapłacić 90% ustalonej kwoty zanim zobaczy meble, a to kiedy zobaczy to pozostaje w zakresie dobrego humoru pana Michała. Nie ma czegoś takiego jak termin wykonania prac dla tej firmy. Około miesiąca po ustalonym w umowie terminie rozpoczęcia prac wrzucono nam do mieszkania kilka szkieletów co uznano jako rozpoczęcie prac. Później czekaj panie na resztę, proś, płacz, strasz – nic na tych panach nie robi wrażenia. Czytajcie Państwo umowę uważnie i zastanówcie się co ugracie, gdy Jopp Desine rozpocznie montaż i nie będzie chciał go skończyć. Firmie chodzi o kasę a montaż to przy okazji kiedyś w przyszłości. Dziwne ale prawdziwe. Stolarze bardzo kiepscy – uczą się robić meble właściwie. To raczej nie będzie kuchnia marzeń lecz koszmar, strata nerwów, czasu i oczywiście pieniędzy.

Marcelina
@Marta

Jak najbardziej potwierdzam ! I przestrzegam ! Montaż zaczął się z opóźnieniem 9 sierpnia i trwa do tej pory, a mamy połowę listopada. Płacz, nerwy.. a z ich strony brak kontaktu i całkowita arogancja!!

Janek

Niestety na własnej skurze przekonałem się, że może istnieć na rynku firma, która reprezentuje najgorsze cechy. Wpłacasz zaliczkę i wtedy już ciężko się dodzwonić i doprosić realizacji, a przy tym materiały i wykonanie partackie. Godna polecenia wrogowi.

Atomek

Firma nierzetelna, nieterminową. Produkty kiepskiej jakości. Problemy z kontaktem. Trzeba się prosić o montaż. Montaż rozłożony na wiele tygodni. Zdecydowanie odradzam, szkoda nerwów i czasu. Absolutnie nie polecam.

Janek
@Atomek

Szkoda, że musiałem sam się o tym przekonać. To najgorsza firma na tym rynku: Nieterminowość, unikanie kontaktu po wpłacie zaliczki, marne wykonanie, …….

Karol

Czy firma nie szuka specjalistów do pracy?

?

@Mariusz Hofman czyli w tej firmie się dostaje jako zlecenia projekty, a jak wygląda tu umowa ? też zlecenie czy jak ?

@?

Umowa o pracę.

Mariusz Hofman

Ciesze się, ze tutaj trafiliśmy. Solidna i uczciwa firma która wykonała nam kuchnię. Mogliśmy o wszystkim zdecydować sami jak również wprowadzać poprawki w czasie trwania prac. Polecam

Edyta
@Mariusz Hofman

@Mariusz Hofman Świetnie więc. Ile czasu w JOPP Design trwał czas od wykonania projektu do jego realizacji? Odpowiesz?

Mariusz Hofman
@Edyta

6 tygodni :)

Wiecie czy JOPP Design Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jacek

Laptopa nie, gdyż projekty wykonuje się na miejscu na komputerze stacjonarnym w salonie, telefon jak najbardziej

Aktualność
Kolejna udana kompleksowa realizacja :)

Po dużej realizacji jestem bardzo zadowolony. Miałem pewne obawy które mnie niepokoiły, czy firma podoła tak dużemu i skomplikowanemu zleceniu z zabudową nie tylko kuchni ale również części dużego salonu. Po przedstawieni projektu, który całkowicie mnie zadowalał i trzeba przyznać, że zawierał również bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązania podjęliśmy decyzje, że całe zlecenie pozostawiamy w rękach tej właśnie firmy. Na przygotowania musieliśmy jednak poczekać prawie miesiąc oczywiście wpłacając wcześniej zaliczkę. Przed planowanym terminem otrzymaliśmy telefon, że niestety wytarujemy trochę później a dokładnie z tygodniowym opóźnieniem. Nie było to dla nas kłopotliwe a firma dała znać z odpowiednim wyprzedzeniem i wytłumaczyła całą sytuację, która faktycznie nie była od nich zależna. Na szczęście drugi termin został zachowany a cała dalsza realizacja przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Montażyści przyjechali z transportem już dostosowanych elementów i nie było żadnych problemów. Z mojej strony mogłem jedynie przyglądać się pracy a wszystko było sprawnie składane. Montaż trochę trwał ale był dokładny a po jego zakończeniu odbyła się krótka pokazówka niektórych systemów. Całość została wykonana bardzo solidnie, wszystko zostało idealnie spasowane, nic nie wystaje, nie ma się do czego przyczepić. Pomimo obaw jesteśmy bardzo zadowoleni i uważamy, że podjęliśmy właściwą decyzję. Następnym razem również zaufamy, Uznaje tę firmę za solidną i w pełni godną zaufania.

Olga

Tak profesjonalnie potraktowana przez sprzedawcę, nie poczułam się już od bardzo dawna! Dziś rzadkością jest aby Sprzedawca potraktował Klienta jak swojego pracodawcę - z szacunkiem i otwarciem pełnego wachlarza swoich możliwości. Bardzo gorąco polecam współpracę wszystkim potencjalnym Klientom, a JOPP Design jeszcze raz ogromnie dziękuję!

Edyta
@Olga

To świetne, że JOPP ma taką dobrą obsługę klienta i jesteś zadowolona. A powiedz, co myślisz o ich produktach? Dzięki.

Dariusz

Początkowo projekt wydawał nam się zbyt odważny kolorystycznie, jednak teraz wiem, że był to strzał w 10! Nie wyobrażamy innych mebli, to była dobra decyzja

Natalia

Czy ktoś z Was pracuje w tym miejscu? Jak wyglądają zarobki w JOPP Design? Mam nadzieję, że pomożecie.

Praca w takiej branży należy do dość specyficznych, dlatego też nie każdy się w niej odnajdzie. Tobie akurat praca w JOPP Design nie odpowiada, co oczywiście szanuję i rozumiem. Ale poprzednio padło pytanie o zarobki. Czy są na zadowalającym poziomie?

Krzysztof

Kontakt z firmą doskonały! Szybko i sprawnie. Projekt, ustalenie ceny za realizację i wykonanie oceniam na solidną piątkę. Meble są wykonane z dbałością o szczegóły. Wiedziałam, że moja kuchnia musi nie tylko się prezentować, ale również spełniać moje oczekiwania co do funkcjonalności. Pomimo małego metrażu mam wszystko to, czego potrzebuję.

Zastanawia mnie jedno, dlaczego nie można umieścić pozytywnych opinii o firmie na ich stronie? Kilka miesięcy wczesniej była taka mozliwosc, w tym momencie juz nie ma. Czyżby administrator obawiał sie pozytywnych komentarzy na temat swojej firmy :-)

Natalia
@Marcin

Marcin, zawsze można umieścić pozytywne opinie, każda opinia jest ważna dla osób, które są zainteresowane pracą w firmie lub są potencjalnymi klientami. Na czym polegał problem z zamieszczeniem opinii?

Odradzam

Wszystkie negatywne opinie to niestety prawda. Firma okazała się mega anty kliencka. Produkt jaki zamawiałam miał być na wymiar i jest tyle że z nazwy! Produkt krzywy, nierówny. Ludzie w niej pracujący niesłowni, nierzetelni, nieterminowi. Dodzwonienie się, żeby poprawili swoją fuszerkę graniczy z cudem. Jeśli chcecie mieć bubel niezgodny z projektem po terminie i chcecie stracić sporo nerwów w związku z reklamacja to gorąco polecam tą anty kliencką firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o JOPP Design Sp. z o.o. - Kraków

JOPP Design Sp. z o.o.