Opinie o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Paweł
Inne

Zobaczcie jak rmffm jest zżydowione. Podczas rozmów z żydami tzn sektą Chabad Lubawicz lub Folejmanem który walił mu na Ty jak kiepowi zwykłemu, komentarze pod materiałami zostały wyłączone - ze strachu przed żydami. Czyli żyd żyda się boi i o tym nie usłyszymy nigdzie, to trzeba zobaczyć. Retoryka mazurka podczas rozmów z innymi gośćmi jest najłagodniej ujmując agresywna oraz prześmiewcza ale w wypadku żydów jest pełny pass. Mazurek = kiep chodnikowy i całe rmffm.

Oferowane Warunki Nowy wpis
Pracownik

Byłam na rozmowie, Dział Handlowy (sprzedaż reklam i produktów digital). Sami oceńce, mnie wydaje się to propozycją poniżej standardów tego typu korpo. 1. Zatrudnienie b2b (brak perspektyw na inną formę) 2. Praca w biurze, przy lokalnej redakcji 9-17 (przy czym zapewniono mnie ze to jest do dopasowania +/- 0,5h, praca zdalna w wyjątkowych przypadkach za wcześniejszym ustaleniem z przełożoną 3. Wynagrodzenie stałe ok 3700 na rękę, do tego prowizja i premia ale zasady ich oszacowania są mało dla mnie jasne, zapewniono mnie że jest to co najmniej drugie tyle co wynagrodzenie stałe. 4. Do wyrobienia limit kilkudziesieciu spotkań na terenie całego województwa na którym się pracuje, spotkania są punktowane i brane pod uwagę przy premiach - wychodzi że codziennie są spotkania. Firma nie daje samochodu firmowego, nie zwraca za paliwo, wszystkie spotkania sponsorujesz Ty. 5. Na urlopy umawiasz sie tak jak przy etacie(tzn masz tyle samo dni do wykorzystania) ale płacą za nie choc nie potrafiono mi wytlumaczyc na jakich zasadach, tak samo jak l4 - tu bardziej sugerowano ze bierze sie wtedy urlop. 6. Pracujesz na jakims bardzo rozbudowanym SAP, raportujesz tel, maile i piszesz gdzie spotykasz sie z kim i jaki jest wynik rozmow, co planujesz etc. Te raporty też sa ocenianie i wliczane do premii. Ogolnie zrezygnowalam bo jak wychodzi srednio 7500 ale podatek(18%)paliwo na te spotkania(700) i ZUS (1500)to wyszlo mi 4000. Jak na zasady b2b to strasznie słabe. Poza tym mam ogromne przeświadczenie że tam struktura jest jakoś turbo formalna i rozbudowana. Byłam Szefowa tej lokalnej sprzedaży, nad nią ktoś tam z regionu jeszcze i potem dyrektor ostatecznie. Zero elastycznosci na b2b. Szkoda czasu.

Galaxy Nowy wpis
Kandydat
@Oferowane Warunki

W 2023 też byłam na rekrutacji. Widzę, że nic się nie zmieniło. Zasady zatrudniania na b2b ale codzienna normalna praca w biurze po 8 godzin. Brak możliwości co najmniej hybrydy na samozatrudnieniu jest nie do przyjęcia.

Magda Nowy wpis
Inne

Rmf to jakieś (usunięte przez administratora). Ze starej stacji już nic nie zostało. Teksty prowadzących to po prostu żenada która już sięga dna, (usunięte przez administratora) które nikogo nie smieszą. Non stop reklamy. A najgorsza jest muzyka która w koło jest ta sama dla 60+. Tego już sie nie da słuchać bo aż uszy więdną. Czasem wlączam z nadzieją że może sie coś zmieniło, oczywiscie zmieniło ale zdecydowanie na gorsze. Dobrze że są jeszcze inne stacje radiowe które są w miarę do posłuchania.

Słuchacz Nowy wpis
Kandydat

Widzę że radio lubi robić w konia słuchaczy. Dużo prób robiłem żeby niby wygrać. Komisja powinna być z imienia i nazwiska i losować na antenie radia. To by było sprawiedliwe i każdy słuchacz wiedziałby o co chodzi. Tyle na ten temat.

Renia
Inne

witam. interesuje mnie opis rozmowy rekrutacyjnej dla prezentera. Obecnie poszukiwany jest dziennikarz w zakresie faktów. Bezbłędna dykcja to podstawa, jak rekrutrzy teraz ją weryfikują? Zastanawiają mnie również tegoroczne kwestie zarobkowe. W jakich widełkach można się zmieścić?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy E-learning Content Creator
Kraków
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Gdańsk
Amadeusz Krebs Ikuchnia
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Patrzyłam teraz po ofertach i moja uwagę zwróciła ta dla redaktora online. Myślałam, że to będzie praca zdalna, która zdecydowanie bardziej by mi odpowiadała. Wyszło jednak, że to 100% stacjonarka. Tylko czemu?

@pracownNICK
Były pracownik
@anonim

W Grupie RMF w zasadzie niemożliwie pracować jest zdalnie, oczekuje się pracy w biurze, stacjonarnie. I to dotyczy wszystkich, w tym osób zatrudniownych na kontrakty i jdg albo i przede wszystkim właśnie ich gdyż przeważnie te działy pracują na wynikach: handlowcy na budżetach z reklam, redaktorzy na obowiązkowych normach w zakresie x treści koniecznych do publikacji. Firma ogólnie zła nie jest ale trzeba godzic sie z tym że kontroluja Twoja prace w najmnijszym stopniu. Swoboda i dobór narzędzi wygodnych dla Ciebie- żadne.

Krzych
Inne

Piosenki co dzień te same. Masakra. Może da się coś puszczać innego bardziej urozmaicić. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

anonim
Inne

czy w tym roku mieliście podwyżki? tak przyglądam się niektórym komentarzom od słuchaczy (swoją drogą nie mam pojęcia co robią na forum pracowniczym ????) i zaczynam się zastanawiać czy wzrosły czy może spadły przychody w ostatnim czasie? Jak ocenicie zarobki w tym roku?

Lou
Pracownik
 Pytanie

Obecnie szukaja reportera. Czy reporterzy maja UoP czy jest wyłącznie dzieło/zlecenie/b2b? Jakie stawki ma reporter? Czy ktos wie ze to ze szukaja az w sumie teraz czterech osob to pokłosie tej afery wizerunkowej z szefem faktow? Jaka jest atmosfera w pracy na antenie, prawda co pisali ze (usunięte przez administratora)

anonim
Inne
@Lou

Kurde nie wiem co pisali, bo mam wykropkowana część twojej wypowiedzi. A tez jestem zainteresowana pracą, więc mam nadzieję, że opiszesz to jakoś inaczej tak aby nic nie wykropkowano. Ktoś może wie czy zatrudniają osoby bez doświadczenia w pracy w radiu?

Alis
Pracownik
 Pytanie

Powiem szczerze nie da sie już tego radia słuchać bez palpitacji serca Ciągle te same piosenki Mam wrażenie że nawet codziennie o tej samej godzinie są powielane te same piosenki Jaka to jest "najlepsza muzyka"??? No i te nagrody pieniężne i komulacje to żenada Zlitujcie się i zmieńcie coś jeśli cośkolwiek obchodzą Was opinie słuchaczy ????Niezadowolona słuchaczka

anonim
Inne

Po przescrollowaniu ostatnich opinii wpadła mi w oko ta z zapytaniem o jakieś kontrole. Tylko ze tu chodziło akurat o słuchaczy. Pracownicy miewali w ogóle jakiekolwiek problemy w kwestiach prawnych tu w Radio czy raczej to zwykła sugestia?

Paweł
Inne

Zobaczcie jak rmffm jest zżydowione. Podczas rozmów z żydami tzn sektą Chabad Lubawicz lub Folejmanem który walił mu na Ty jak kiepowi zwykłemu, komentarze pod materiałami zostały wyłączone - ze strachu przed żydami. Czyli żyd żyda się boi i o tym nie usłyszymy nigdzie, to trzeba zobaczyć. Retoryka mazurka podczas rozmów z innymi gośćmi jest najłagodniej ujmując agresywna oraz prześmiewcza ale w wypadku żydów jest pełny pass. Mazurek = kiep chodnikowy i całe rmffm.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Bogusia
Inne

A dziennikarze maja bezpośredni wpływ na to jaka reklama jest docelowo puszczana? Ciekawa byłam w zasadzie kto ma ostatnie słowo w tej kwestii. W praktyce który dział obecnie jest za to odpowiedzialny? Sam marketing?

JacaJo
Pracownik
@Bogusia

Dziennikarze nie maja nic do reklam, ani dział marketingu. Jest dział Reklamy i Doradcy Reklamy - to z nimi ustawiasz kampanie i negocjujesz. Oczywiscie - wiadomo ze jesli tekst narusza ogolnie przyjete normy lub jest wbrew regulacjim rynku - zadna stacja puscic nie moze.

anonim
Inne
@JacaJo

co konkretnie się negocjuje? Piszecie to teraz od strony tak jakby klienta? to na tym dziale reklamy jakie osoby pracują? mam na myśli stanowiska? ciekawi mnie taka praca opowiecie o niej cos więcej? ile się zarabia na takim dziale, to jakieś rynkowe stawki po prostu?

Xxxx
Pracownik

Kochana stacjo RMF słucham was od kilkunastu lat zauważyłem pewną spójność nie jesteście już RMF radio muzyka fakty tylko radio media expert po pierwsze po drugie od pewnego momentu im bliżej wyborów to propaganda (usunięte przez administratora)wylewała się z waszej stacji do pożygania Więc WY jako żetelna niezależna stacja radiowa to przeszłość Życzę udanych kontraktów z PKN ORLEN Pozdrawiam były wierny słuchacz

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

A mimo tego dalej słuchasz skoro wiesz, że leci w kolko? :D zastanawiałam się ostatnio jakie stanowisko może być za takie sprawy odpowiedzialne, czy właśnie pod to podchodzi spec od badań i analiz? Szukają go właśnie, ciekawią mnie głownie zarobki, bo ich nie podali

dakopc
Inne
 Pytanie

Czy nikt się nie weźmie za notoryczne kłamstwa Rozgłośni i lipnych kumulacjach, powielaniu SMS-ów? Jak można tak naciągać słuchaczy? Czy Radio RMF nie podlega żadnej kontroli?

WTS
Pracownik

Proszę o wyłączenie piosenek Dody z Smolastym. Wszyscy mamy tego po dziurki słuchania w pracy

anonim
Inne

Doczytałem w komentarzach, że Doradca Reklamy, żeby dostać urlop mimo tego, że jest na B2B, musi się prosić. C Chociaż te dni urlopowe są normalnie wypłacane? :-/ Myślę cały czas nad złożeniem aplikacji na to stanowisko, ale po przeczytaniu komentarzy trochę się waham... Aczkolwiek zarobki osobiście mnie zachęcają.

dentystaUkr
Inne

Codziennie RmfFm tlucze do upadlego lipne loterie, propagandy pro Ukrowe, nachalne reklamy glosniejsze niz piosenki. To sciek, a nie radio.

Arni
Inne

Mam pytanie, czy Rmf oferuje zwykle umowę o pracę, czy może inne formy zatrudnienia? Myślę o pracy w radiu komercyjnym, choćby jako researcher, ale zastanawiam się, czy da się z tego obecnie wyciągnąć jakąś sensowną wypłatę?

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

  Zobacz opinie na temat firmy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.
1/5 Na podstawie 7 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Jerzego Waszyngtona 1
  30-204 Kraków
 • NIP: 6770072027 REGON: 350637551 KRS: 0000660949
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii