GRUPA RMF SP. Z O.O. SP. K.

Toruń

Opinie o GRUPA RMF SP. Z O.O. SP. K.

Alicja

Pracujesz w GRUPA RMF SP. Z O.O. SP. K.? Co możesz napisać o obecnie panujących warunkach pracy? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami. Jak wygląda ścieżka rozwoju pracownika w GRUPA RMF SP. Z O.O. SP. K.?

tomek

siema! jest od nich nowa oferta pracy, nawet ciekawa, bo jako Młodszy Specjalista ds. Projektów Specjalnych i wydaje mi się, że oczykiwania nie sa takie duze, bo m.in. dobrej znajomości MS Office, szczególnie Power Point, Word,, kreatywności, nieszablonowego myślenia głównie.

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie GRUPA RMF SP. Z O.O. SP. K.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o GRUPA RMF SP. Z O.O. SP. K. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA RMF SP. Z O.O. SP. K.