“bs4 business solutions sp. z o.o.”

Poznań

Opinie o “bs4 business solutions sp. z o.o.”

Jacek 2014-08-22 23:41:19
Miła atmosfera, ciekawe projekty informatyczne, kiepskie wynagrodzenie.
Dawid 2015-04-23 20:16:58
Bida z nędzą...
ola 2015-04-29 14:58:15
słuchajcie to ile się zarabia skoro takie kiepskie wynagrodzenie? idę na spotkanie ale już sama nie wiem co myśleć o tym miejscu pracy w dodatku składałam w necie CV odnośnie pracy w siłowni po czym okazało sie ,że to była "zmyłka"!? jakie zadania mają w tej firmie kobiety skoro też mają zapotrzebowanie? a z tego co czytałam to praca z oprogramowaniami więc raczej dla mężczyzn :P
pozdrawiam i liczę na odpowiedź
Magda 2015-05-14 14:13:03
Mam wrażenie, że mylicie firmę bs4 z firmą, która zajęła jej starą siedzibę na ul. Słowackiego. Podobno to jakieś oszustwo, jednak bs4 już od dłuższego czasu mieści się przy ul. Potockiej i z tamtą działalnością nie ma nic wspólnego.
kasia 2015-05-14 18:35:49
a co to za nowa firma na Słowackiego?dlaczego oszustwo?
Magda 2015-05-26 10:40:40
Trudno konkretnie powiedzieć, firma wynajęła poprzednią siedzibę bs4 i nie posiada żadnych własnych szyldów a na domofonie widnieje tylko napis "Marketing".
obecny pracownik 2015-11-05 17:13:27
Olu, odnośnie zarobków - wiadomo, że w korpo zawsze jest więcej niż w małych firmach, więc mogłoby być lepiej, ale nie przesadzajmy, nie jest źle. W branży informatycznej przeważają mężczyźni, ale kobiety przecież też się zdarzają. Mamy nawet Panią Programistkę :). Ze swojej strony mogę powiedzieć, że praca jest naprawdę ciekawa, atmosfera świetna, a niektórzy pracownicy mają tak duże doświadczenie i wiedzę, że można się od nich naprawdę dużo nauczyć - pozdrowienia dla Wojtka ;).
Azxn 2016-05-11 21:00:27
“bs4 business solutions sp. z o.o.” ma teraz jakąś nową ofertę na stanowisko Specjalista ds. Marketingu i Rozwoju Produktu z bardzo dobrą umową o pracę
Zostaw swoją opinię o “bs4 business solutions sp. z o.o.” - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie “bs4 business solutions sp. z o.o.”