Opinie o Wonex w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wonex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wonex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wonex w Warszawa

Czy jest możliwość pracy w Wonex na część etatu?

Kalinka Nowy wpis

Wonex nikogo nigdy nie zatrudniał ani na cały etat ani na część. To fikcyjna "firma" która jakoby zatrudniała chałupników do skręcania długopisów

Czy Wonex organizuje staże dla studentów?

Kalinka Nowy wpis

Wonex organizował fikcyjne zatrudnienie przy skręcaniu długopisów. Studenci, o ile byli również naiwni i wpłacali jakieś koszty za zatrudnienie byli mile widziani

Czy urlop w Wonex jest płatny 100%?

jmb

Nie ma i nigdy nie było firmy Wonex która jakoby zatrudniała chałupników do skręcania długopisów więc pytanie o urlop jest bezzasadne.

Czy Wonex zatrudnia studentów?

Małgorzata

Nikogo nie zatrudnia. To jest tzw. przekręt "na chałupnika"

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wonex?

Kalinka

Ludzie! Pytanie o "firmę" Wonex jest co najmniej dziwne. Takiej firmy nigdy nie było. Pewien cwaniaczek z Namysłowa zamieszczał przed laty masowo ogłoszenia rekrutacji chałupników do skręcania długopisów w fikcyjnej firmie o nazwie Wonex. Warunkiem rozpoczęcia pracy było wpłacenie kilkudziesięciu złotych jako koszt dostawy materiałów do skręcania owych długopisów. Ani pracy ani części do skręcania długopisów nikt nigdy nie dostał a (usunięte przez administratora) nieźle się dorobił bo wpłacających były tysiące.

Czy Wonex narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

kalinka

W tej "firmie" nawet na wieczny odpoczynek nie masz co liczyć. Oszustwo "na chałupnika" jest znane już od kilkudziesięciu lat więc nie licz na pracę w jakimiś Wonex, Pertox, Nortex i temu podobne.

Daniel

Coś się dzieje w firmie? Może ktoś na[pisać kilka informacji?

Kalinka
@Daniel

Żadnej takiej firmy nie było i nie ma - więc co chciałbyś się dowiedzieć? Ogłoszenia zamieszczał chory psychicznie młodzieniec z Naamysłowa i nieźle się na tym kancie dorobił.. Nie zadałeś sobie trudu aby przeczytać wszystkie wcześniejsze komentarze?

ania

Kurde to dziwi mnie dlaczego jeszcze ludzie coś na ten temat piszą @kalinka ale dzięki, że dajesz znać bo niektórzy szukający pracy mogliby się nieźle naciąć na coś takiego

kalinka

To nie jest żadna firma. Nie ma i nie było firm "chałupniczych" WONEX, PRENTEX, ZANEX, NORTEX, ZEWEX itp. Te ogłoszenia zamieszczał i podobno nadal zamieszcza człowiek, który jest niepoczytalny umysłowo a więc bezkarny. Policja, prokuratura i sąd w Namysłowie (bo tam mieszka ten człowiek) jest bezradna. Moje zdziwienie budzi jednak fakt - jak to możliwe, że człowiek chory umysłowo i uznany za niepoczytalnego może posiadać konto bankowe (a nawet kilka) i przy pomocy oszukańczych ogłoszeń o naborze do pracy wyłudzać od dziesiątków tysięcy ludzi pieniądze - bo tylu już nabrał - a więc mimo, że kwoty wpłacone przez naiwnych są nieduże, suma jaką w ten sposób uzbierał i przetracił jest naprawdę duża.

kolumba90

Aprol Siedziba firmy znajduje sie dokladnie tam gdzie nazwy firm podane wczesniej. Tzn 00-999 Warszawa, ul. Woronicza 45 c. Zasady podobne - wplac symboliczne 8 zl a dostaniesz prace. Mialam nadzieje ale dzieki waszym postom sie w pore spostrzeglam :) pozdrawiam

InterPatrol

Zastanawiacie się dlaczego ów ogłoszeniodawca nie został do tej pory odizolowany od komputera? Zapraszam na stronę interpatrol.pl do lektury działu "Naszym zdaniem". Znajdziecie tam artykuł "Prentex z Katowic - nie ma bata na ...wariata?" i wcześniejsze. Jest również wymieniony z nazwiska w notce gazety Rzeczpospolita...

Janusz

Stracicie pieniądze a obiecanej pracy tam nie dostaniecie - bo człowiek, który zamieszcza te ogłoszenia nikogo nie zatrudnia. TO JEST OSZUSTWO!!! Radzę omijać szerokim łukiem! Jedna rada: nie szukajcie ofert pracy chałupniczej skierowanych do ludzi "z całej Polski", bo to zawsze jest szukanie naiwnych i wyciąganie od nich pieniędzy pod byle jakim pozorem. Poszukajcie raczej w swojej okolicy, blisko miejsca zamieszkania. Przejedźcie się na miejsce, sprawdźcie czy firma istnieje, pogadajcie z kim trzeba. Przecież nie można załatwić umowy o pracę poprzez e-mail czy też jakiś "kupon zgłoszeniowy" W przeciwnym razie stracicie kupę czasu, resztkę pieniędzy i poczucia własnej wartości. No a poza tym - prawdziwej pracy chałupniczej raczej nikt w Polsce już niestety nie oferuje

ak

witam, wlasnie mialam im wysylac na konto te marne 8 zeta, mysle sobie niewiele nawet jak strace ale w glebi duszy mialam nadzieje ze jednak to prawda, .... mysle sobie, a jednak najpierw poszukam o nich i widze co napisaliscie, to wielkie dzieki ze jednak sie nie nabralam, widze ze to jednak jedna wielka sciema, czy wogole istnieja dzisiaj uczciwe formy chalupnictwa? ma ktos z was namiary, siedze z dzieckiem w domu, ma roczek, musze jakos zarabiac, jedna pensja marna nam nie wystarcza, moze wiecie gdzie mozna sobie dorobic..?? Proszę o informacje jak znacie uczciwe formy chalupniczer...

naiwna

no własnie powinna ich prokuratura dopasc kenox a terzzawex czy inni diabli zgadza sie numer z kenoxa t(usunięte przez administratora) mnie tez nabrali jestem z elblaga ciekawe ilu w całej polsce morze zgłośmy to wszyscy na policje

Sisi

Teraz zewex sie nazwali.dobrze,ze poczytalam troche o nich:/

kristofer4068

Czy nikt nie zrobi z nim porżadku

aaaaaa

Ja również dostałam od nich meila ale pod nazwą ZANAX. Adres ten sam, wymyślony nip oraz regon także ten sam co pod nazwami innych firm. Jedyne co to chyba nowy numer konta maja bo ja dostałam taki.Zanax ul.chmielna 45/c 00-999 warszawa numer konta 67 1050 1881 1000 0091 3654 7404 nip: 663-28-78-671 regon: 300562934 wpis do ewidencji gospodarczej 4457856 telefon.506762409 telefon.664631188

phen

Dzisiaj w trójmieście znowu sie ogłaszają, teraz jako "Zanax", nawet treści meila nie zmienili. pozdro uważajcie:)

Mania

ja obecnie dostalam maila z firmy Zanax z identycznymi danymi ktore sa tutaj podane wiec uwazajcie

Romek

To ogłoszenie pojawia sie juz wiele razy.Jest to totalne oszustwo i wyłudzenie i powinna sie tym zająć prokuratura, Fałszywy NIP i REGON. Prawdziwy tam jest chyba tylk numer konta.Nie starają się nawet zmienić treści ogłoszenia,tylko zmieniają adres.Wspólne mają tylko "X" na końcu nazwy-Wonex,Porax,Kenox.Ciekawe,co teraz wymyślą?

Zostaw merytoryczną opinię o Wonex - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wonex?

Kandydaci do pracy w Wonex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wonex