Opinie o Zespol Zaliczeniowe PL w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zespol Zaliczeniowe PL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zespol Zaliczeniowe PL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespol Zaliczeniowe PL w Warszawa

Patrycja Nowy wpis

Macie informacje czy ta firma nadal funkcjonuje ?

I tyle Nowy wpis

Teraz koleżanko idziemy na zabawę :)

Zainteresowany Nowy wpis

Interesuje mnie praca w firmie ale chciałbym wiedzieć o jakich zmianach piszecie?

zaliczeniowe Nowy wpis

Teraz pod domeną zaliczeniowe.pl pracuje rzetelna firma, nie odpowiadamy za rok 2012 i wcześniejszych właścicieli. Pozdrawiamy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zespol Zaliczeniowe PL? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
aleks

jakie pieniądze można zarobić współpracując tą firmą @tipsi masz może jakieś wiadomości na ten temat??

ela elipsa

również zastanawiam się poważnie czy taka działalność jest całkowiecie legalnai jakie może mieć prawne konsekwencje. z drugiej strony smuteczek że ludzie sami nie potrafią pewnych rzeczy zrobić. ale sytuacja zawodowa weyfikuje światopogląd, jak mogę dostać się do pracy do zaliczeniowe.pl i ile zarobki?

tipsi
@ela elipsa

moim zdaniem prędzej czy później takie kombinacje wyjdą na jaw i znając przewrotność naszego życia to wyjdą one w najmniej oczekiwanym momencie. Ja osobiście również jestem za tym aby samemu pisać swoje prace zaliczeniowe. Ta wiedza mimo wszystko może w przyszłości się do czegoś przydać prędzej czy później

Kalan

Odnoszę wrażenie, że działalności tego typu, które pomagają pisać prace zaliczeniowe czy więcej - dyplomowe jest coraz więcej. Niestety nie jest to do końca legalne, ponieważ gdy dana osoba zalicza pracę inżynierską, licencjacką czy magisterską nie napisaną przez siebie pracą magisterską to jest to zwykłe oszustwo. Nie mniej jednak można u nich chyba dobrze zarobić za tego typu działalność.

muzzy

Witam, ja także zostałem oszukany w marcu i owszem, to perfidne, bezczelne wyłudzenie w końcu zgłosiłem już na policję, wdrożono postępowanie przygootowawcze, a ja czekam, i NIE ODPUSZCZĘ!!! Życzę wszstkim oszukanym wytrwałości i konsekwencji! Powodzenia!!!

oszukany

Witam, zostalem oszukany na 400zl. Czy ktos juz szedl na policje? Prosze o jakis kontakt z osobami oszukanymi, zeby zakonczyc sprawe i zniszczyc [usunięte przez administratora].

muzzy

No i tydzień temu minął kolejny termin, który sami sobie wyznaczyli do zwrotu [usunięte przez administratora] ode mnie pieniędzy i... nic, na koncie ani śladu przelewu... Czy ktoś ma jeszcze jakieś resztki wiary w ich (jego???) dobre intencje?! Takie zeszmacenie może być jedynie obiektem pogardy, a w słowniku ludzi przyzwoitych brakuje określeń dostatecznie obraźliwych i dosadnych, którymi można by opisać takie HANIEBNE zachowanie!

moni

wkurzona - 2012-03-26 11:20:05 Też zostałam oszukana przez nich. Niestety ponoć nie wiele da się z tym zrobić. W sumie to z początku powinna była pojawić się wątpliwość, nie płaci się za cośz góry. Ja zostałam tak dwa razy oszukana, raz przez prywatną osobę. a teraz przez nich. ..ponoć jak zapłacisz powyzej 200 coś tam to policja się tym zajmie, a tak jesli chodzi o małe sumki to tylko wykroczenie.. Cóż kochani naiwni byliśmy... niestety trzeba pisać samemu.. a nie ufać w ciemno oszustomNiestety ja również zostałam oszukana zapłaciłam za 3 prace. dałam im 3 tygodnie czasu.

muzzy

No i minął kolejny termin zwrotu moich pieniędzy, który sobie ci oszuści sami wyznaczyli, a na koncie ani śladu wpłaty... Sprawę zgłosiłem już na policję, wszystkim oszukanym doradzam to samo - postępowanie prokuratorskie jest tu zdaje się jedynym rozwiązaniem.

Monia ;-D

Dzisiejszy mail od Pana z zespołu zaliczeniowe zawierał kilka słów na temat hipokryzji z mojej strony ( typowe odwrócenie uwagi od swoich oszustw i próba usprawiedliwienia swoich poczynań) i kolejne zapewnienie, że przecież mi obiecał , to odda. Ale znowu nie napisał kiedy. A pieniędzy nadal nie mam na koncie. Trudno, czekam dalej. Ale mam nadzieję, że te informacje ustrzegą innych przed takimi Naciągaczami.

Monia ;-D

wszystko co piszesz Panie [usunięte przez administratora] i Naciągaczu z Zespolu Zaliczeniowego jest nieprawdą. Proszę mu nie wierzyć, bo od kilku miesięcy próbuję odzyskać moje 145 złotych i nadal nic. Rozbilam temu Panu tę kwotę na raty, ale nadal nic. Nawet mi nie odpisuje, chociaż ma czas aby pisać nieprawdę na forum. Do tej pory czekałam cierpliwie. Jeżeli jakimś cudem Pan mi zwróci moje pieniądze, to o tym napiszę, ale jeżeli nie to znajdę każdą stronę nawiązującą do tej pseudo firmy i będę pisać, pisać i jeszcze raz pisać. A czasu mam mnóstwo. Cierpliwości jeszcze więcej. Dałam temu Panu mnóstwo czasu na zwrócenie moich pieniędzy, bo rozumiem, że każdemu może się powinąć noga. Ale tego co ten Pan robi, nie da się w żaden sposób usprawiedliwić. Czekan Sznowny Panie na odpowiedź. Jutro znowu się odezwę na tym forum.

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo, przykro nam że pojawiły się na nasz temat niepochlebne opinie - natomiast kolejnym osobom zwróciliśmy CAŁĄ NALEŻNOŚĆ (o czym świadczą niektóre komentarze, mamy też potwierdzenia przelewu). Prosimy jeszcze o trochę czasu, wszystkim odeślemy pieniążki. Naprawdę chcemy być na czysto.

Monia ;-D

Od kilku miesięcy próbuję od zespołu zaliczeniowe odzyskać moje 145 złotych. Tydzień w tydzień wymieniamy z zespołem maile typu : \" to kiedy mi zwrócicie moje pieniądze\" , a oni \" w ten weekend\". I w \" ten weekend\" pieniążki nie wpływają, więc pytam po weekendzie, \" a teraz kiedy\" a ta osoba, która nawet się nie podpisuje z imienia i nazwiska, \"po koniec tygodnia na pewno już będą\"... i tak to trwa przez kilka miesięcy. To , że piszą na tej stronie, żeby się z nimi skontaktować, to tylko gra na zwłokę. a to, że piszą , że zwrócą, to i może, ale nie wiadomo, w ktorym roku. Rozłożyłam im to na raty po 10 złotych, nadal mają problem ze splatą. Rozłożyłam na raty po 1 zł i dzisiaj wysłałam maila i wiem na 100%, że i z tym będą mieli problemy, może czekają na rozłożenie po 1 groszu,a i w to wątpię czy by dali radę.Ale jestem cierpliwa i poczekam. Niby nie wielkie pieniądze, ale dlaczego mam je podarować oszustom, kłamcom, naciągaczom, itp. epitetów na ich temat można mnożyć. Dam Wam znać co mi odpisali. A może nastąpi cud hihihih...

muzzy

Do wszystkich oszukanych - nie dajcie się dłużej zwodzić i wodzić za nos - zgłaszajcie swoje sprawy drogą oficjalną, im więcej tym lepiej, większa jest szansa na ukaranie tych pętaków. Ja dzisiaj straciłem już resztki cierpliwości i dobrej woli i zgłosiłem to wyłudzenie na policję. Trzymam kciuki za wszystkich oszukanych

Incognito

Po zagmatwanych, żmudnych, mozolnych i piekielnie ciężkich pertraktacjach odzyskałem dobro własne! Cała wpłacona kwota powróciła na moje saldo! Nawołuję proszę Państwa do walki, silnej woli, niezłomności, nieugiętości, nieustępliwości i zazębienia swoich praw, bo nawet wypruwając sobie żyły, legitymujemy się mieniem, godnością i dobrym imieniem które w istocie samego słowa pozwala nam na rywalizację chociażby z defraudacją! Każde słabości są tutaj wykorzystywane i jeśli widzą, a właściwie widzi ta osoba po drugiej stronie ekranu, nutkę zwątpienia, szczyptę pozbawienia własnych nadziei i myśli poddańczych, jest to obracane ekspresowo przeciw nam. Obeszło się bez wysokiej instancji, policji i innych aparatów ścigania, czyli jednak można! Napierajcie! Róbcie desant, a krzywdy będą odkupione - to jest szczera prawda. Ktoś nie wierzy w moją prawdomówność? Proszę pisać na forum - podaję gg 42372556. Mogę przesłać cała korespondencje między oboma kontrahentami. Służę pomocą, w razie dostępności będę odpisywać. P.S To nie jest żaden zespół! To jest osoba fizyczna, jednostka, działa w pojedynkę, indywiduum, czasami ordynarnie, bezwzględnie i opryskliwie Namiary do tego Pana podam prywatnie, nie będę upubliczniał jego danych osobowych ani tożsamości, bo pomimo haniebnego postępowanie jakiego się dopuścił, mam jakąś tam estymę wobec człowieka. Nr gg: 42372556

zaliczeniowe

Osoby które nie dostały pracy bądź pieniędzy proszone są o kontakt - napiszemy pracę lub odeślemy pieniądze. Prosimy o danie szansy na zrehabilitowanie się - chcemy polubownie rozwiązać sprawy osób pokrzywdzonych.

spokojny

Daj jakieś namiary - nie ma sensu robić chyba kilku zgłoszeń. Ja osobiście mam polewke z pisania z nimi oto przykład Po iluś tam mailach(i 3 tygodniach) Ja: Witam. Proszę o informację o stanie zamówienia. Pozdrawiam Oni: Witamy, pracę chętnie napiszemy. Prosimy o szybki kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Zespol Zaliczeniowe PL - Warszawa

Zespol Zaliczeniowe PL