Opinie o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RoKo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RoKo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

rafalkotarba

wszystkich zainteresowanych informuję iż niedawno powstał portal www.deepminer.pl na którym pracodawcy ; wśród nich i nasza firma i mam nadzieję że nasza konkurencja również będziemy zamieszczać nazwiska nieuczciwych; niesolidnych oraz niekompetentnych pracowników którzy przewinęli się przez nasze firmy

limanowski

box masz rację,w tym się z tobą zgadzam,ja nie zachwalałem ich

niki miki

A delegacje teraz płaci? trzeba coś podpisywać jakieś papiery na delegacje? teraz stawka delegacji jest chyba około 30 zł za dzień. jak jest z delegacją? czy na elektrowni płacą delegacje?

barry

takie zachwalanie że jest wypłata za pracę to aż śmieszne, a dlaczego ma nie być?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RoKo Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
kat

Bardzo ciężko jest u nich wytrzymać. Są ciężkie warunki na budowie, częste zmiany kwater, naprawdę każdy może spróbować i się przekona. Nie dajcie się nabrać na to co piszą,że cieniasów się pozbywają a dobrzy zostają. Jest u nich ciężko sami zobaczycie jak się przyjmiecie. Wypłata jest,jakby nie było to ludzie pouciekają.

jeszczeniesampanprezes

Nieoficjalnie wiem, że Roko dostało dużo bardzo dobrych zleceń w Polsce i za granicą i będą zatrudniać nowych pracowników. Ale tylko fachowców. Podobno mają kontakty we wszystkich firmach z okolicy i nie tylko i wiedzą, kogo przjąć można a kogo nie. A ten prezes kotarba to widać po jego wpisie, że porządny gość i dba o firmę. Nic tylko pogratulować.

RAFAL KOTARBA

w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pragnę podziękować za współpracę wszystkim pracownikom naszej firmy ;życząc jednocześnie wesołych świąt oraz szczęśliwego i lepszego Nowego Roku 2015. Przy okazji dziękuję za złośliwe komentarze złośliwej i nie do końca uczciwej konkurencji : (usunięte przez administratora); gdyż wasze złośliwe i nie prawdziwe wpisy dodatkowo motywują nas do działania i życzę im aby mogli kiedykolwiek spełnić zapisy ustawy o dominującej działalności w Polsce czym mogliby z nami konkurować w końcu uczciwie. - WESOŁYCH ŚWIĄT i JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA POWYŻSZE

kamil

ogólnie raczej oczekiwania są takie żebyś był skłonny do pracy. Ja pracuję w tej firmie od 2007 czyli praktycznie od początku i odeszło już baaaardzo wiele osób ale jednak każdy kto przejawiał chęć do pracy pracuje nadal mnie np. zawodu nauczył prezes S. i nie tylko mnie prawda że wymagają ciężkiej pracy ale jest coś za coś-płacą na czas- wymagają

sampanprezes

Polecamy :-) a tak naprawdę, to jak się dobrze zaprezentujesz to Cię sami poproszą, żebyś został, a jak będziesz cienki to Cię wywalą. Tak naprawdę to przecież o to chodzi.

stary

Nie rozśmieszaj mnie człowieku! Nasłuchałeś się kogoś naćpanego. Będę rozmawiał z szefem o lepszej organizacji firmy,o postawieniu na ludzi,lepszych warunkach pracy i godności człowieka.O kwaterach dla ludzi. Spokojnie przy kawie.Szef jest inteligentny i myślę że to wszystko zrozumie.

arfek

a coś na temat tego prezesa roko?Koterby czy jak go tam zwą - chodzą wieści że to jakiś mafiozo i że nie patyczkuje się i z ludxmi i z konkurencją

gość ciekawy

A jaki mają nadzór w Roko? Może ktoś powiedzieć. Z góry dziękuje.

wzorowy pracownik
@gość ciekawy

Nadzór mają bardzo wymagający, sami fachowcy, cieniasów wywalają niezwłocznie. Najlepszy przykład to ostatnio zbrojarze. W ogóle się nad nimi nie cackali, nic nie potrafią to wynocha i cześć.

kargul 47

Znowu odeszło 3 zbrojarzy. Naprawdę jest ciężko.

z gór

Jest duża rotacja ludzi. Przychodzą i odchodzą. Ciężko jest wytrzymać. Bardzo dużo godzin pracy. Po 11 to standard ale jest i więcej.Bardzo nieprzyjemny nadzór. W zimie obiadów nie ma,w lecie wody też nie.Ludzie często odchodzą bo i nerwy puszczają. Jaki pan taki kram.

pafka

w Białymstoku to jednego dnia odeszło 14 ludzi,takie były zagrywki że betonowania prawie do północy a rano na 6-7 do roboty,a w piątek zawsze dużo roboty i godzin było full

hanys

u szweda sie nie robi,tylko pod polaczkiem,soboty wszystkie,ale żeby na NIEDZIELE namawiać,chcesz zobaczyć po ile godzin to przyjedź, ciekawe czy jakbym nie musiał spać to czy by se życzyli żebym w nocy też robił?

góralik

w szwecji takie są warunki że ludzie robią we wszystkie soboty a teraz zaczeli NAMAWIAĆ ŻEBY ROBIĆ WE WSZYSTKIE NIEDZIELE. godzin jest ogrom,kupa,tak jak we polskich prywatnych firmach,do związków to będzie zgłoszone

moku
@góralik

(usunięte przez administratora) prawda ; nie uwierzę żaden szwed nie pozwala aby na jego budowie pracować po tyle godzin - co to(usunięte przez administratora)za budowa ;

malpa
@góralik

ciekawe w prywatnych jest źle więc jak jest panie góralik w tych państwowych ???

KOFI

Ta prywatna łazienka ładnie brzmi. To ilu rano stoi w kolejce.6-10 ludzi?

lukas
@KOFI

no w sumie to nie do końca prywatna ale przy każdym 2 osobowym pokoju

gość ciekawy

Takie bajki to możesz menelom opowiadać. Związków to ty na oczy nie widziałeś i stawek związkowych. Czyli zgadza się 250 godź na miesiąc? W sobotę też pracujecie po 11 godź? Przerwy regeneracyjne odpisują wam? A wy nic,bo chcecie pracować? Busami jeździcie do Szwecji z jedzeniem,bagaże i ciuchy robocze,kaski? Ciasno w tych busach czy na kwaterach ciaśniej? A z kwatery do roboty ile, z 50 km? Pytam bo dzwonili do mnie z propozycją wyjazdu,chcę się upewnić.

gość ciekawy

Witam. Chciałem zapytać o warunki na budowie w Szwecji? Z tego co wiem to podobno wykręcają po 250 godź na miesiąc?!! Jak kwatery i podróże,zjazdy na urlop? Czy jest trochę normalności?

lukas
@gość ciekawy

nie w Szwecji robimy normalnie po 8-10 h soboty wolne ; stawki zgodne ze związkowymi ok 120sek/h do tego platny urlop; przejazdy ; każda kwatera z telewizorem; prywatne lazienka ; można przerobić ok 170-190 h

Zostaw merytoryczną opinię o RoKo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RoKo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RoKo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

RoKo Sp. z o.o.