brak logo

Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 16:56
Dobrze pracuje Ci się w firmie Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o. czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!
Buniek 2016-04-15 11:36
No wymagania są wysokie bo i firma porządna @serwor. Jednak teraz można się zatrudnić jako inspektor nadzoru robót elektrycznych. Taka praca to głównie reprezentowanie spółki na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z umową, projektem technicznym i przepisami prawa, pozwoleniem na budowę czy konsultowanie kwestii budzących wątpliwości z zespołem prawnym i bezpośrednim przełożonym.
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 2017-07-05 12:54
Beznadzieja. Szukają kogoś do pracy a jak nie można się stawić w wyznaczonym terminie na rozmowę to oświadczają, że na razie dziękują. Zero elastyczności, zrozumienia.
Zostaw swoją opinię o Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.