Hotel Orient

Kraków

Opinie o Hotel Orient

anonim 2011-10-19 16:43:06
Bardzo niskie zarobki, wyłącznie umowa zlecenie. [usunięte przez moderatora]recepcji bez wykształcenia, podobnie jak [usunięte przez moderatora] (praca po znajomości), przez co wszystko kuleje (wstyd). Grafiki zmieniane z dnia na dzień. Ogólnie nie polecam, [usunięte przez moderatora] i bardzo zła atmosfera pracy...
anonim 2014-01-05 15:23:25
Jezeli ten Hotel traktuje Gosci tak samo jak wspolpracownikow, to przypuszczam ze za fontanna i wejsciem, swoja droga absolutnie nie przystosowanym dla potrzeb osob niepelnosprawnych czekaja ich sale tortur a nie pokoje. Generalnie za posrednictwem Znajomej, zostalem poproszony o wsparcie/wypozyczenie fachowego sprzetu, gdyz hotelik nie byl zupelnie przygotowany na profil gosci jakich przyjmowal. Nie oczekiwalem realnego wynagrodzenia, za wynajem, poniewaz jak mowilem byl to uklon w kierunku znajomej, stad tez symboliczne pieniazki na jakie umowilem sie z pozal sie Boze menadzerstwem hotelu.Po oddaniu przez jednego z pracownikow sprzetu-brudnego, uszkodzonego otrzymalem wiadomosc o fakturze, ktora mam dostarczyc menagerowi, o ktorej wczesniej oczywiscie nie bylo ani slowa. Oczywiscie pieniedzy sie nie doczekalem mimo wystawionej sumasumarum faktury. Jak mowilem nie byly to zawrotne kwoty, ale przyzwoitosc wypadala by jednak wynagrodzic uzeranie sie z obsluga ich przybytku chociaz glupim dziekuje. Sprawy nie mam zamiaru szczegolnie drazyc, ale przestrzegam wszystkich przed wspolpraca z hotelem, ktory szczyci sie europejska obsluga, ale dysponuje tylko radziecka uczciwoscia!!!
rezydent 2015-04-04 10:42:24
Z punktu widzenia gościa tego hotelu: jestem zadowolony z pobytów tam. Co prawda ceny nie są niskie ale niczego też nie brakuje. Mieszkałem też jakiś czas w tańszej części 3 gwiazdkowej i stwierdzam, że standard jest dużo niższy niż w drugiej, 4 gwiazdkowej.
sołtys 2016-04-27 10:56:11
Branża hotelarska jest rzeczywiście skomplikowana, bo nie ukrywam, ze zdobycie doświadczenia jest bardzo ważne, a przekłada się to odpowiednio na zarobki. Ciekawe czy normalnie jest szansa jakieś benefity socjalne, bo ubezpieczenie jest dla mnie bardzo ważne.
Zostaw swoją opinię o Hotel Orient - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Orient