Opinie o Hotel Orient w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Orient. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Orient o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Orient w Kraków

Jak ze studentami w Hotel Orient? Chętnie zatrudniają?

@HotelOrient Nowy wpis

Dzień dobry, Tak studenci są mile widziani w Hotelu.

Jolanta Nowy wpis

Czy aktualnie potrzeba w hotelu kogoś do pracy w recepcji?

Gregor Nowy wpis

Fajna praca dla chcących pracować. Wiadomo, że pracę w hotelu trzeba lubić i może komuś zabrakło tego?

Dział Rekrutacji

Dzień dobry, Hotel Orient **** w Krakowie poszukuje osób do pracy na stanowiska : Kelner/ka , Kucharz , zmywająca/y . Elastyczny grafik, miła atmosfera, na początek umowa zlecenie , kolejne umowy " o pracę " . Poszukujemy osób pracowitych, punktualnych, sumiennych oraz przede wszystkim dyspozycyjnych. Kontakt pod numerem : 722311446 lub 577615319

Brałeś udział w rekrutacji do Hotel Orient. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aleksander

@anonim Czy mógłbyś nam przybliżyć w kilku słowach swoją przygodę z Hotel Orient? Może poszukują kogoś na poszczególne stanowiska, zważywszy, że w tej branży jest dość spora rotacja stanowisk. Myślę, że dla wielu użytkowników forum Twoja opinia będzie przydatna.

Nie polecam pracy w tym hotelu, panuje chaos i nikt nie wie co ma robić, goście się skarżą, tragedia być pracownikiem w tym hotelu. Do tego zarobki są bardzo niskie. Nie polecam! Chyba że ktoś ma mocne nerwy i lubi pracę w bałaganie...

sołtys

Branża hotelarska jest rzeczywiście skomplikowana, bo nie ukrywam, ze zdobycie doświadczenia jest bardzo ważne, a przekłada się to odpowiednio na zarobki. Ciekawe czy normalnie jest szansa jakieś benefity socjalne, bo ubezpieczenie jest dla mnie bardzo ważne.

rezydent

Z punktu widzenia gościa tego hotelu: jestem zadowolony z pobytów tam. Co prawda ceny nie są niskie ale niczego też nie brakuje. Mieszkałem też jakiś czas w tańszej części 3 gwiazdkowej i stwierdzam, że standard jest dużo niższy niż w drugiej, 4 gwiazdkowej.

Jezeli ten Hotel traktuje Gosci tak samo jak wspolpracownikow, to przypuszczam ze za fontanna i wejsciem, swoja droga absolutnie nie przystosowanym dla potrzeb osob niepelnosprawnych czekaja ich sale tortur a nie pokoje. Generalnie za posrednictwem Znajomej, zostalem poproszony o wsparcie/wypozyczenie fachowego sprzetu, gdyz hotelik nie byl zupelnie przygotowany na profil gosci jakich przyjmowal. Nie oczekiwalem realnego wynagrodzenia, za wynajem, poniewaz jak mowilem byl to uklon w kierunku znajomej, stad tez symboliczne pieniazki na jakie umowilem sie z pozal sie Boze menadzerstwem hotelu.Po oddaniu przez jednego z pracownikow sprzetu-brudnego, uszkodzonego otrzymalem wiadomosc o fakturze, ktora mam dostarczyc menagerowi, o ktorej wczesniej oczywiscie nie bylo ani slowa. Oczywiscie pieniedzy sie nie doczekalem mimo wystawionej sumasumarum faktury. Jak mowilem nie byly to zawrotne kwoty, ale przyzwoitosc wypadala by jednak wynagrodzic uzeranie sie z obsluga ich przybytku chociaz glupim dziekuje. Sprawy nie mam zamiaru szczegolnie drazyc, ale przestrzegam wszystkich przed wspolpraca z hotelem, ktory szczyci sie europejska obsluga, ale dysponuje tylko radziecka uczciwoscia!!!

Bardzo niskie zarobki, wyłącznie umowa zlecenie. [usunięte przez moderatora]recepcji bez wykształcenia, podobnie jak [usunięte przez moderatora] (praca po znajomości), przez co wszystko kuleje (wstyd). Grafiki zmieniane z dnia na dzień. Ogólnie nie polecam, [usunięte przez moderatora] i bardzo zła atmosfera pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Orient - Kraków

Hotel Orient