Karusek.com.pl Sp. z o.o Sp. k.

Kraków

Karusek.com.pl Sp. z o.o Sp. k.

Opinie o Karusek.com.pl Sp. z o.o Sp. k.

Ali

Świetna atmosfera w pracy, zgrany zespół. Wyplaty na czas. Ogolnie bardzo przyjemne miejsce pracy.

Zenek

Najlepszy jest zespół! Zgrany i sympatyczny. Można się wiele nauczyć. Wynagrodzenie ok. Elastyczne podejście przełożonych :) Lubię atmosferę w Karusek.com.pl Sp. z o.o Sp. k. za: Ludzie

MASIA

Pracuje w Karusku ponad dwa lata - solidna firma, terminowe wypłaty i super zgrana ekipa :)

AdamTomasMorison

Świetna praca, w zgranym i miłym zespóle :)

Samalinda

Warunki pracy bardzo przyzwoite i elastyczne - nie jak w korporacjach :) A ekipa jest przesympatyczna! Nie ma na co narzekać.

Co powiecie o wynagrodzeniu w Karusek.com.pl Sp. z o.o Sp. k. ? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

tyrion

Ja się nie zgodzę z tym, że targety nie są do wyrobienia @anan. Jak ktoś się zna i ma swoje triki to jest w stanie to ogarnąć.

sklepkarusek

Nie polecam pracy w tej firmie, (usunięte przez administratora)zwalniają z dnia na dzień... przykro

skandal

Nie polecamy pracy w tym miejscu, (usunięte przez administratora) Nie ma przerw mimo 8 godzin pracy. Na szczęście już tam nie pracujemy.

Zostaw opinię o Karusek.com.pl Sp. z o.o Sp. k. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karusek.com.pl Sp. z o.o Sp. k.