Opinie o LOTTE Wedel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LOTTE Wedel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LOTTE Wedel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOTTE Wedel w Warszawa

KamiL

Szkoda gadać . Byłem rekrutowany na stanowisko operatora maszyn . Zarobki 4500 brutto. Obowiązki: obsługa maszyn oraz układanie na palecie wraz z odstawianiem palety z wyrobem gotowym . Podziękowalem ..

Kamila
@KamiL

ale co konkretnie ci w tym nie pasowało? Pytam ponieważ ide wkrótce na rozmowe i tez się zastanawiam?

Stanowisko Lider Planowania powinno zostać zlikwidowane. Osoby pracujące na tym stanowisku biorą duże wynagrodzenie i nic nie robią. Całymi dniami chodzą, piją herbatkę, kawkę i plotkują. Ktoś powinien przyjrzeć się tym osobom, a w szczególności kobiecie która do pracy przynosi swoje prywatne czarne słuchawki i zamiast pracować słucha muzyki.

Niewedel

Nie polecam praca conajmniej 6dni w tygodniu po min 10h a najczęściej 12 czy nawet 14 ale poczujesz klimat pracy jak popracujesz (wspólna praca) z dyrektorem Nie masz życia prywatnego? Jesteś socjopatom ? Ta praca jest dla Ciebie ! Nigdy więcej

Chętny :)

Cześć, Widziałem ze wedel szuka do pracy PH (lody) Czy ktoś coś wie więcej? Tylko sezonowo na lato? Pytanie tez czemu tylko 4 lokalizacje? Co taki PH będzie miał za zadanie? Dziękuje za odpowiedz ;)

Odpowiadam
@Chętny :)

Praca pH w Wedlu polega na tyrce po 9 h dziennie , jak jest audyt to i po tyle godzin co sklepy otwarte . Audyt na lodach prawdopodobnie będzie wyglądał jak w czekoladach , wiec może mieć charakter układania lodów według standardów kanałowych w firmie czyli po audycie odmrożone ręce . To nie żarty , szkoda zdrowia , ręce masz tylko jedne

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w LOTTE Wedel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Witam. Wysłałem Cv i umowiony jestem na rozmowę . (usunięte przez administratora) Kraków. jakie są zarobki, atmosfera , samochód ( czy do użytku prywatneg). Jest w ogóle sens zawracac sobie głowę?

Jest ogłoszenie dla młodszego mikrobiologa - praca na 3 zmiany. To nowa organizacja pracy, czy już sprawdzona ? Jak się pracuje w laboratorium mikrobiologicznym ? Jakiej pensji można się spodziewać na tym stanowisku ? Tak, jak w większości zakładów produkcyjnych pracuje się "pod presją czasu" ?

Xxx
@Ania

W laboratorium jak to w laboratorium dziewczyny maja dobrze pracy dużo ale dość lekka chodzą po działach mierzą , sprawdzają na probówkach czystość itd... na 3zmiany było zawsze przecież w nocy tez może dosjść do jakiegoś zanieczyszczenia np. Kawałek formy lub gumy może się dostać do zbiornika itd... gdy ktoś nie zauważy i odpad użyteczny wrzuci do zbiornika a w mim jakieś ciało obce

Muminki

W tym grajdołku jedynie nie mogą narzekać na pracę (nie na płacę) pracownicy biurowi. To pierwsze, co rzuca się w oczy. Poza tym dawny Wedel, to już tylko wspomnienia - jakości, rzetelność!? Obecnie jakość, (co to jest?), rzetelność (z czym to się je?)! Od dość dawna („nowe czasy” ????) w tej firmie, liczy się tylko zysk (nie koniecznie dla firmy), nepotyzm, kumoterstwo ????! A reszta? Reszta jest (milczeniem) najmniej ...

Xxxx
@Muminki

Dobrze napisane zgadzam się w 100% nieroby z biur maja się dobrze a reszta do Murzyni który maja wyrobić plany produkcyjne i tyle

HEJTER

Praca ciężka, szybka w większości stojąca zależy od działu na jednym lżej na innym bardzo ciężko... dobry socjal, dofinansowanie do stołówki obiad dwu Daniowy plus kompot można zjeść za 8zl można się najeść... słodycze, lody gratis do oporu pod warunkiem ze spożywa się na terenie zakładu nie można wynosić płaca w miarę dobra chociaż przy obecnej sytuacji na rynku pracy to trochę za niska Moim zdaniem praca fizyczna na producji łatwa nic skomplikowanego ale zarazem fizycznie ciężka....

Albert

Jezeli chodzi o prace na produkcji - pracowalem w tej firmie 3 miesiace i powiem szczerze ze wiekszej patologii nie widzialem. Średnia wieku lat 50-60 , ludzi mlodych nie ma bo wszyscy uciekaja, komuna umyslowa zasciankowosc i zazdrosc o wszystko. Kolesiostwo i mobbing psychiczny na porzadku dziennym. RADZE UNIKAC SZEROKIM LUKIEM!!!!!

@Albert

Albert napisał prawdę. Zgadzam się, Jest kolesiostwo i mobing. Wszyscy wiedzą i widzą ale nikt z tym nic nie robi.

@Albert Zawsze mozna zmienić firmy tylko czy uda się znaleźć lepszą oto jest pytanie.

@Gośka czy brałaś udział w procesie rekrutacji w LOTTE Wedel? Dowiedziałaś się czegoś na temat tej firmy? @janusz dołączam się do pytań. Również chciałabym wiedzieć, jak wygląda praca w tej firmie i na jakim poziomie oscylują zarobki. Ważne są wszelkie informacje, które mogą pomóc potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o aplikowaniu do LOTTE Wedel. Byłoby miło, gdyby się wypowiedzieli się obecni pracownicy tej firmy, ponieważ to wy jesteście najlepszym źródłem informacji.

janusz

Jak wygląda praca na magazynie jako wózkowy? Jak zarobki? (usunięte przez administratora) i donosicielstwo na porządku dziennym czy nie? :) Pozdrawiam

Gośka

Czy firma potrzebuje pracowników?

McGregor

Witam. Mamy chęć z kolegą złożyć papiery na stanowisko magazyniera wysokiego składowania. Na jakie zarobki można liczyć?

@karrrrrrwidzę, że byłeś zainteresowany pracą jako przedstawiciel handlowy. Obecnie firma również poszukuje osób na to stanowisko do pracy w Bydgoszczy i Toruniu. Udało Ci się dostać tą pracę? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się jak obecnie oceniasz LOTTE Wedel jako pracodawcę. Co powinny według Ciebie wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?

karrrrrr

No pojawiły się na przedstawicieli handlowych i ja mam zamiar złożyć cv na to stanowisko w Gliwicach @kaja. Wymagają doświadczenia i wystarczy mieć średnie wykształcenie. Fajne jest to, że jest umowa o pracę, a nie trzeba mieć własnej działalności.

Zostaw merytoryczną opinię o LOTTE Wedel - Warszawa

• Jak się pracuje w LOTTE Wedel?

Zobacz opinie na temat firmy LOTTE Wedel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOTTE Wedel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LOTTE Wedel