Opinie o LOTTE Wedel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LOTTE Wedel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LOTTE Wedel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOTTE Wedel w Warszawa

Dariusz

Liderzy a raczej pseudo-liderzy jednego z działów wystawili kilku pracowników prowadzących produkcje na testy na wiadomo co, ponieważ są tchórzami i sami się bali iść na testy, zakazali tym pracownikom mówienia o tym innym pracownikom takie zachowanie nie mieści się w jakichkolwiek normach przyzwoitości

agenda
@Dariusz

od razu można domyślić się o jaki dział chodzi, tak świetnych imądrych ma liderów, że też zachodziłem w głowę jakim sposobem mogli oni zdać wogóle te testy jako że nadal są na tych samych stanowiskach

u

nie, nie cavemil

Axel Foley

Najgorszy zakład w Warszawie (usunięte przez administratora) na każdym kroku obecnie testują ludzi na co..da cóż za podłość

Czy pracownicy w LOTTE Wedel dogadują się między sobą?

Potworek

Niezbyt. Straszne plotkarstwo

Magda

Podobno firma ma jakieś dotacje, że zatrudnia Ukraińców. Niestety z nas Polaków nic nie.ma. Takiamy wspaniały rząd

Maluch

Niech przeniosą polski zakład Wedla na Ukrainę, to nie będzie nas to Polaków denerwowalo

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w LOTTE Wedel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Zainteresowana

Specjalista ds. Zakupów bezpośrednich - warto aplikować?

karlain

Stare wyroby byly o wiele lepsze kazde udoskonalenia to zastapienie dobrego towaru szajsem i tak jest w kazdej dziedzinie

Glutek

Czy ta premia za trzeźwość w pracy naliczana jest miesięcznie czy kwartalnie po przepracowaniu na trzeźwo przez każde trzy miesiące?

Arkadiusz

Najlepsze w wedlu są PIS'owskie związki zawodowe, które lansują obecnie rządzących w propagandowej gazetce, którą wydaje zakład to jest już szczyt patologii

Szczery Polak

Ten zakład jest całkowicie umoczony w siatce rodzinno-kumoterskiej przez co jest to zakład patologiczny jak i również system jaki tutaj występuje, ponieważ to ludzie i ich zachowanie tworzą firmę oraz atmosferę to nie ma tutaj mowy o jakiejkolwiek kulturze pracy (usunięte przez administratora) jest tutaj obecne na każdym kroku działy obstawione przez rodzinki i kolesi aby zakład normalnie funkcjonował w przyszłym systemie należy przeprowadzić od nowa rekrutacje pracowników, zmniejszyć ogromną biurokrację jaka została tutaj stworzona czyli zwolnić wszystkich liderów, którzy są tutaj nie potrzebni gdyż więcej przeszkadzają jak pomagają tym samym najwięcej zarabiają jako sępy czekają aby pracownicy wyrobili jak największą liczbę palet produktu po to aby mieć dla siebie jak najwyższą premie, ponadto należy zlikwidować związki zawodowe, które nie dbają o pracowników dlatego są zbędni jednym słowem w zakładzie wedel pracownicy, którzy najciężej pracują zarabiają najmniej tylko dlatego że jest pełno nierobów i biurokratów, człowiek obecnie zarządzający firmą zezwala na tą cała patologie jednym słowem mamy tutaj do czynienia z wyrafinowanym układem czyli systemem naczyń połączonych osoby pracujące na produkcji oraz w kontroli jakości należące do związków zawodowych mają lepsze stanowiska i zarobki na które pozostali ciężko pracują system jaki tutaj jest obecnie należy jak najszybciej zlikwidować i stworzyć na nowo, ponadto wedel zezwala na zatrudnianie pracowników z agencji pracy na umowach śmieciowych gdzie czasami osoby te pracują po 12 godzin dziennie czyli prawdą jest iż w zakładzie wedel ludzie pracują po 12 godzin dziennie i to nie ważne jaką mają umowę ważne ze związki zawodowe wiedzą o tym tak samo jak człowiek odpowiedzialny za ten zakład dlatego w przyszłym systemie nie może ta sama osoba zarządzać tym zakładem pracy

Pracownik produkcji Wedel

Dzień dobry opinia o firmie Wedel jest negatywna pracowałem prawie dwa lata jest bardzo duży wyzysk, brak szacunku do pracownika możliwość awansu graniczy z cudem,wolą wyszkolić pracownika produkcji i wtedy kiedy będzie potrzebny dostanie dodatek za te dni które przepracuje na wyższym stanowisku a jest ich mało w miesiącu. Jest tam taki przemiał ludzi przez ten czas co pracowałem przewinęło się około 50 osób na jednym dziale, a w ostatnim kwartale zwolniło się 8 osób. Wymagania na operatora i rekrutacja wewnętrzna jest taka jak na stanowisko dyrektora. Nie polecam zarobki 3000 zł brutto pracujące soboty bo odrabia się wolne dni. Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk, jest się tam numerem nie człowiekiem. Polityka firmy pracowników biurowych jest prawie tyle samo co pracowników produkcji. Szczerze mówiąc nie wolał bym pracować na kasie w Lidlu niż w Wedlu. Pozdrawiam i życzę dobrych pracodawców dla dobrych pracowników.

Teraźniejszy pracoenik
@Pracownik produkcji Wedel

Nie zgodzę się w tym miesiącu sam dostałem awans, na liniach produkcyjnych łącznie dostało 30 osób awans na wyższe stanowisko w tym 3 na koordynatorów , minimalna płaca miesiąc temu wynosiła 3.600 brutto , teraz były podwyżki więc wzrosły o minimum 200 zł brutto , pracownicy nowi tylko przez agencję pewnie Ty też byłeś więc się nie dziw że nie było awansu.

Kamila
@Pracownik produkcji Wedel

Jest to nieprawda, nikt tutaj nie zarabia 3000 brutto w dzisiejszych czasach, poza tym jest podstawa zasadnicza a do tego premia produkcyjna wypracowana w danym miesiącu ( kto pracuje ten wie), do tego dodatki za noce i prace w niedziele jeżeli pracujesz w systemie czterobrygadowym, więc nie pisz bzdur, a że wolisz pracować na kasie w Lidlu to twoja sprawa- nic nie stoi na przeszkodzie. Ja na pewno bym nie wolała ale co kto lubi, poza tym też porównanie - jest to zupełnie inny charakter pracy.

@Teraźniejszy pracoenik

Nie pracowałem przez agencje bezpośrednio w Wedlu nie pisz głupot szaleństwo 3600 zł brutto, ale rozumiem że niektórym odpowiada praca w (usunięte przez administratora). Pozdrawiam życzę wytrwałości.

@Kamila

Wiesz każdy ma inny punkt widzenia, zgadzam się, praca w Lidlu a w Wedlu różni się od siebie ale niech będzie 3600 brutto za noce i niedziele każdy chwali swoje ja wyrażam swoją opinię i odczucia jak było. Pozdrawiam miłej pracy w Wedlu.

@Teraźniejszy pracoenik

Dają awanse bo konkretni ludzie zaczeli i odchodzić z firmy więc świńskim fartem się załapałeś dzięki tym którzy odeszli bądź wdzięczny takim ludziom jak my że potrafimy powiedzieć co jest złe w firmie i jak się nic nie zmienia to znajduje lepszą pracę a nie siedzę i liże cztery litery żeby awans dostać.

Xyz
@Pracownik produkcji

Ale to chyba zależy na jakiej grupie zaszeregowania jestes zapomniałeś dodać?? Poza tym było ogłoszenie jakiś czas temu i były podane stawki dla poszczególnych stanowisk.

omni
@Pracownik produkcji

Niedziele masz w systemie czterobrygadowym który chwali sobie większość ludzi - wolę isc w niedziele i mieć wolny dzień roboczy co trzeci dzień w dodatku,a nie ciągnąć 5 dni pod rząd w dodatku w godzinach 9 - 17 co tydzień tak samo : ani czasu rano ani po pracy nie mówiąc o pozałatwianiu czegoś czy w ogóle czasie dla siebie. Noce też bardzo mi pasują bo wyśpię się do 13 i mam jeszcze sporo dnia. Zakłady produkcyjne mają swoją specyfikę i albo się to lubi albo nie ,nie rozumiem skoro komuś nie pasowały warunki to po co w ogóle przychodził tu do pracy ? - podpisujesz umowę więc wiesz na co się godzisz .

@Pracownik produkcji

nie rozumiem do końca o co chodzi z tym "szaleństwem" - no 3600 brutto w dzisiejszych czasach to nie jest szaleństwo, ale stawki podane w ogłoszeniach były wiadomo ze orientacyjnie mniej więcej. Pracuję obecnie więc wiem co mam na pasku i nie jest to na pewno 3000 brutto a nawet gdyby było to po dodaniu dodatków tez nie wyjdzie 3600 - chcesz mi wmówić ze twoja premia miesięczna wynosiła 200 brutto ?To nie tylko ze bym się zwolnił ale nawet po pierwsze nie przyjął; z niektórych wpisów wynika ze najniższą krajową wogóle płacą , jak ktoś nie potrafi odróznić nawet kwoty brutto od netto i ma trudności z podstawową matematyką oraz skończoną zawodówkę a potem wylewa żale jaka firma była zła a teraz ma "lepszą" pracę ha ha

@Gol

Żadnych żali nie wylewa to są fakty każdy broni swojego, rozumiem jak tylko ja bym napisał negatywną opinię ale jest ich więcej co roku się polepsza finansowo bo koszty życia rosną i nikt by nie robił za te pieniądze co były dwa lata temu, trochę trzeba chłodnego spojrzenia na całą sytuację, ale rozumiem pracujesz w Wedlu i myślę że to dla Ciebie szczyt możliwości. Pozdrawiam robotniku szeregowy.

@Pracownik produkcji

To źle myślisz ale nie będę cię wyprowadzaç z błędu bo nawet nie chce mi się brnąć w dyskusję bez sensu.Wypowiedziała się ambitna osoba co "woli pracować na kasie w Lidlu" ha ha .Pensja co roku rośnie wszędzie tzw podwyzka inflacyjna choc jak wiadomo nieadekwatna do inflacji w tym kraju ale to inny temat. Nie rozumiem tylko po co tak " ambitne ",osoby z "możliwościami " zatrudnialy sie wogole w tym Wedlu i to na najnizszej grupie ???

@Pracownik produkcji

zamiast od razu isc do banku na stanowisko kierownicze ( bo jak wiadomo w okienku to porownywalnie do robotnika szeregowego tylko odpowiedzialnosc i stres nieporównywalnie wiekszy ).Poza tym nie można wogóle nic powiedziec bo od razu odzywają się kompleksy .Ja tez tylko stwierdzam fakty , po to jest to forum , ze chyba mało orientujesz się w pracy na produkcji.Pracuję w firmach produkcyjnych od ponad 20 lat i wiem jakie są stawki w Warszawie i znacznie wiecej niz 2200, jak ktos pisze ,zarabiało sie nawet 10 lat temu.Uwazam ze winnisami sobie są ludzie ktorzy godza sie na taką pensje zanizajac tym samym stawke na rynku pracy - a firmy to wykorzystują.Dziwie sie tym bardziej tobie, bo 2 lata temu nie bylo z pracą az tak zle zeby nie moc znalezc lepszej pracy niz za 2200 netto.

Przykra prawda
@Teraźniejszy pracoenik

Jesteś propagandzistą, w tym zakładzie na każdym kroku szuka się oszczędności kosztem pracowników, mało to że pracują w maseczkach to podkręca się im tempo, liderzy to w 90% nieroby, które starają się podkręcać tempo pracownikom aby ci wypracowywali dla nich wyższe premie mamy tutaj do czynienia z tym samym co w filmie ,,ziemia obiecana'' są również propagandowe związki zawodowe czyli kasta i towarzystwo wzajemnej adoracji, większość osób tutaj pracujących to przyjezdni, którzy chcą zrobić karierę w stolicy dlatego chwytają się wszelkich obrzydliwości i posuwają się do największych podłości oraz manipulacji jednym słowem mamy tutaj do czynienia z wszechobecnym wybijającym mentalnym małomiasteczkowym (usunięte przez administratora) silnie zakompleksionym chłopstwem siłą od pługa odciągniętym nawozem, który podlewa się różnego rodzaju benefitami, ponadto poziom biurokracji w tej śmiesznej firmie jest już tak wysoki że w biurach poszczególnych działów pracują po 3 osoby w biurze nic tak naprawdę nie wnosząc, osoby zarządzające firmą wiedzą o tym i celowo idą w biurokrację, jeśli chodzi o kontrole jakości pracują tam osoby nie mające jakiegokolwiek smaku ani tym bardziej gustu polityka jest prosta - ma być bardzo słodkie, nie jest to ten sam zakład wedla, który był za komuny gdzie produkcja była bardziej przejrzysta produkty były lepszej jakości, bardziej smaczne i nie przesłodzone ponadto wtedy nie oszczędzano kosztem ludzi pracy tak jak ma to miejsce dzisiaj, kiedyś również za 22 lipca produkty wykorzystywane do produkcji były o wiele bardziej naturalne niż ma to miejsce obecnie, ponadto kiedyś istniała kultura pracy mimo że nie było związków zawodowych to co się dzieje obecnie to tragedia to wszechobecne (usunięte przez administratora) wybija coraz to bardziej na każdym dziale widać tą słomę wystającą z butów, tą zawziętość i wszechobecny jad wylewający się z tych chamskich przyjezdnych pysków, osoby zarządzające tą firmą o tym wiedzą i nic z tym nie zrobią ponieważ są oni tacy sami też przyjezdni z poza Warszawy

Axel F

Firma dla której nie liczy się człowiek a jedynie zysk panuje wszechobecna znieczulica i pęd, aby zrobić jak największa produkcje jak najmniejszą liczbą osób

Tymon

Ale przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie i zawsze można zmienić pracę. Tylko czy uda się szybko znaleźć równie dobrego pracodawcę, wątpię.

Dzień dobry, Chciałbym zaaplikować na stanowsko młodszego automatyka. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w pracy na tym stanowisku w Wedlu (lub automatyka)? I czy ktoś zechciałby się podzielić wrażeniami? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, praca, atmosfera, zarobki? Z góry bardzo dziękuję :)

Agata

Zrezygnowałam z pracy w Wedlu, ponieważ zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Praca na produkcji, szybka, ciężka, stojąca i monotonna zarobki 3000zł brutto/ 2200zł netto, polecam omijanie tej firmy z daleka, Wedel zatrudnia również ludzi poprzez agencje pracy przez co są to ludzie wyzyskiwani przez pośrednika, niestety Wedel ma problem bo brakuje ludzi do pracy gdyż ciągle ktoś odchodzi bo ludzie nie wytrzymują tempa i presji, pracownicy z Ukrainy równiez mają dosyć tej pracy do tego przerzuca się na pracowników produkcyjnych audyty mające na celu kontrolowanie i skarżenie na współpracowników co jest wyjątkowe wstrętne i podłe niestety taka jest polityka firmy aby napuszczać pracowników na siebie a później dyrektor płacze że nie ma ludzi do pracy co za głupia polityka, w kontroli jakości pracują ludzie którzy nie powinni tam pracować, przy audytach pracuje kobieta (nie wymawia R) która najpierw wymyśla głupoty odnośnie orgnizacji na produkcji a później sama we wspaniały sposób kontroluje i wynajduje błędy i nieprawidłowości na produkcji co za wspaniały system powiem wprost niszczenia ludzi i ich poniżania, firma Wedel dyskryminuje ludzi pracujących na produkcji poprzez kontrole osobiste jednak wobec pracowników biura nie podejmowane są żadne kontrole no jasne w końcu pracownicy produkcji to (usunięte przez administratora) tak samo jest w przypadku badania alkomatem gdzie sprawdzani są jedynie pracownicy produkcyjni a pracowników pracujących w biurze nikt nie sprawdza, firma Wedel powiem wprost dyskryminuje i poniża pracowników pracujących na produkcji, którzy jakby nie było wypracowują największy zysk dla firmy bo pracują ciężko często ponad swoje siły i w zamian za to kontroluje się czy są pijani oraz czy czegoś nie ukradli jest to uwłaczające godność ludzką dlatego ja nie mam ochoty brać w tym udziału, nie zgadzam się na poniżanie ludzi pracy oraz pomawianie ich o to że są pijani albo że coś ukradli WSTYD I WSTRĘT.

Kk
@Agata

Co do tych alkomatow to wydaje mi sie ze jestes przewrazliwiona. Mam za soba dwie firmy produkcyjne i w obu na bramie wejsciowej sa alkomaty. Losowo sprawdzaja pracownikow biuro i produkcje. Uwierz to dla bezpieczensta danej osoby jak i pracownikow. W jednej fimie obciety palec a w drugiej powazny wypadek i niepelnosprawnosc do konca zycia. Chyba lepiej dmuchac w alkomat niz miec zniszczone zycie. Jesli nie masz problemow za alkoholem to dmuchanie nie powinno sprawiac Ci problemu i stresu. Pzdr

Sylwia
@Kk

To co piszesz to zwykła propaganda, mnie nikt nie kontroluje bo pracuje w biurze a pracowników produkcyjnych tak bo uważa się ich za patologie

MK
@Agata

Potwierdzam opisaną sytuację. Oprócz tego pracownicy z produkcji jak i magazynu mają obowiązek pamiętać o wypełnianiu dodatkowych informacji, które upoważnią pracownika do uzyskania dodatkowych środków za urlop pod gruszą lub do dostania paczki świątecznej nie daj boże pracownik nie złoży mailowe takiej informacji jest we wszystkim pomijany i nie ma gdzie się odwołać bo Kadry po wyznaczonym terminie nie przyjmują kpina

Agata NAPISAŁA PRAWDĘ.

robert

popieram i potwierdzam w 100-u procentach pracowałem to wiem pozdrawiam

Arleta

Ile podstawy netto - na rękę może otrzymać przedstawiciel handlowy, jak duże są tereny, z jakiej floty obecnie korzysta Wedel? Dziekuję za odpowiedź :)

Czy warto iść do pracy do tej firmy na produkcję? Bo dostałem ofertę pracy przez agencje pracy na stanowisko Pracownik Produkcji

Kinga

Pracowałam z agencji na kilku działach. Najgorsze wspomnienia mam z działu wyrobów wschodnich. Wszystko takie tam mile.

Inzy od czekolady

Byłam młodą i naiwną kobietą. Teraz jestem mondzejsza od wielu wielu innych.

Haha
@Inzy od czekolady

Haha, teraz jesteś "mondzejsza" powiadasz? Haha jakoś nie widać

Wedi

Z jaka agencją pracy pracuje Wedel?

Sławek

Cześć, mam pytanie odnośnie zarobków Przedstawiciela Handlowego. Ile wynosi wysokość podstawy brutto na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o LOTTE Wedel - Warszawa

• Jak się pracuje w LOTTE Wedel?

Zobacz opinie na temat firmy LOTTE Wedel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOTTE Wedel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LOTTE Wedel