Opinie o LOTTE Wedel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LOTTE Wedel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LOTTE Wedel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOTTE Wedel w Warszawa

Nie aplikowałem, ale przecieram oczy po przeczytaniu ogłoszenia o pracę na produkcji. Polska firma z taką marką i historią o zasięgu międzynarodowym praktykująca wyzysk? 3700 brutto czyli ok 2600 zł na rękę w Warszawie i do tego praca również na noce i w niedziele to chyba jakas pomyłka, mam nadzieję....

Wiktoria
@Paweł

Może ktoś z pracowników Lotte Wedelu wypowie się na ten temat? Może ta stawka proponowana jest po prostu na początek a później jej wysokość rośnie? Lub nocki czy niedziele są jakoś dodatkowo płatne? Napiszecie?

Były pracownik.
@Wiktoria

Kwota podawana w ogłoszeniach to maksymalna kasa jaką można zgarnąć za miesiąc pracy. Podwyżki - niestety, ale tylko w obietnicach... Tak samo jak możliwość nauki choćby obsługi maszyn czy czegoś więcej niż zwykle bycie pracownikiem od taśmy i mopa. Jak nie trafi się na fajne osoby w zespole, to nie ma nic co tam trzyma.

Adaś
@Paweł

To nie pomyłka to Wedel i ich "przepis to ludzie " Jak dodasz jeszcze chamstwo i brak higieny to wyjdzie ci cały obraz tego zakładu rodem z (usunięte przez administratora)

Jacek
@Wiktoria

Nie opłaca się przy obecnej inflacji

Jakieś opinie na temat pracy Przedstawiciela handlowego, jakie zarobki. Jaka podstawa i czy premia realna, jak z korzystaniem z auta poza pracą.

Cos więcej?

@Kandydat

Masakra co to za zakład gdzie jest państwowa inspekcja pracy?

aplikacja Analityk Finansowy

Czy ktoś moze powiedzieć jak wyglada atmosfera i wynagrodzenie na stanowisku Analityk Finansowy? czy warto aplikować

@aplikacja Analityk Finansowy

Duża rotacja

@Były

A można prosić o więcej szczegółów? Atmosfera ciężka czy w miarę ok? Współpracownicy pomocni? Dobra kawa? ;)

Opiszę ktoś jak wygląda praca przedstawiciela handlowego?

Jolanta
@Kandydat

A jakie masz ogólnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy? Co potrafisz? Co ogólnie chcesz wiedzieć o pracy? Zarobki, atmosfera czy jeszcze coś innego?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w LOTTE Wedel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
HR

CEO LotteWedel, firma to Ludzie! Skoro tyle osób odchodzi z bliskich współpracowników Head HR może warto wymienić Dyrektora HR! Po samym opisie na Kierownika do Administracji personalnej można wnioskować brak kompetencji na poziomie Dyrektora HR! Ludzie nie akceptują tej persony!

Księgowa

Potwierdzam!

Renata
@HR

A co jest takiego w tym opisie bo chyba nie moge tego znaleźć... Co tam takiego sugeruje brak kompetencji? Chyba jakieś kompetencje musiał mieć żeby dostać taka posadę.

Inga P = katastrofa Uroda i kompetencje na tym samym kiepskim poziomie

Jolanta
@Były

A co konkretnie jest nie tak jeśli chodzi o kompetencje? Rozwniesz?

Czy LOTTE Wedel ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, aż skończysz

Barbara
@Były

aha... no to ciekawie... a chociaż wiadomo o której pracę się rozpoczyna?

@Barbara

Najpóźniej 8.30 u pierwszego klienta Są tacy w impulsach, którzy zaczynają i kończą wizyty w domu :)

Zbyszek

Dzisiaj 29.03. robiąc zakupy w Carrefourze we Wrocławiu (MAGNOLIA) w telefonie w czasie dokonywania płatności zauważyłem uruchomioną aplikację informującą o polityce prywatności LOTTE Wedel S.A. Kto stosuje takie metody? Jakim prawem? Po powrocie do domu zauważyłem, że aplikacja banku jest nie aktywna.

Aplikujaca

Jak pracuje się na produktach impulsowych jako pH? Pojawiły się ogłoszenia warto apllkować?

Stary pracownik
@Aplikujaca

Trzymaj się z z daleka Rotacja w zespołach dochodzi do kilkudziesięciu % w roku. Tu masz odpowiedź Premie za sprzedaż są jedynie marzeniem

Stary pracownik

No tak. W piątek nasz "guru" dyrektor zarządzający pochwalił się nowym sukcesem. Firma dostala jakąś durną nagrodę za osiągnięcia komfortu pracy. Co za żenada!!! Dział sprzedaży praktycznie nie odbiera premii. Marketing (usunięte przez administratora) po całości z tego bajzlu. A ten antyautorytet podniecony jak nastolatka przed pierwszym razem. Obłuda. Chwalenie się zrobionym wynikiem finansowym w sytuacji kiedy większość odbiera same podstawy przy kosmicznym wzroście targetów? Cała kadra zarządzającą wyższego szczebla pewnie skacze z radości, bo odbiorą swoje roczne premie liczone pewnie w dziesiątkach tysięcy zł. No było na czym oszczędzić. Pracownicy skaczą z radości. Nasz szef z okazji wyróżnienia wysłał nam 0,2 Proseco i pudełko Ptasiego Mleczka. (usunięte przez administratora)

@Stary pracownik

dyrektorek sam sobie pewnie ją przyznał albo umówili się aby ktoś mu ją dał to bardzo prawdopodobne, to strasznie zakompleksiony człowieczek karierowicz z gdyni, jest to ciekawy przypadek takie trochę skrzyżowanie (usunięte przez administratora)

miki

witajcie pracuję do tej pory i powiem tak czytam te wszystkie opinie i niestety muszę się zgodzić z tym co ludzie piszą jest strasznie macie rację ludzi produkcji traktuję się jak by byli bezmózgowcami w ogóle nie myślą tak twierdzi góra podwyżki płacy są minimalne soboty niedziele system 4 brygadowy .Okazuję sie jednak że ludzie mają na produkcji większe pojęcie niż co niektórzy liderzy zmiany .Pracownik produkcji czy operator procesu czy maszyn ma tyle na głowie że się aż włos na głowie jeży a płaca taka sobie .Ludzie między sobą się wygryzają są bardzo konfliktowi i to te stare pracownice co pracują po kilkadziesiąt lat układy układziki.pozdrawiam.

May
@miki

Ciesz się jeszcze że masz system czterobrygadowy a nie trzy zmiany po 6 dni każdy tydzień nie wiadomo z jakiej racji i jakim prawem, ponieważ w umowie i KP obowiązuje 40 h tydzień pracy. Trzeba odpracowywać jakieś przestoje narzucane z góry co również nie jest zgodne z KP, bo jak firma chce sobie robić przestój to powinna zapłacić przestojowe, a nawet jak firma stała w czasie lockdownu to powinni zapłacić 80 %, a nie kazać to odpracowywać przez kolejne 3 miesiące, a mimo tego że zostało to już odpracowane to nadal rozpisują sobie grafik na 6 dni nie pytając się o zdanie czy chcesz przyjść w sobotę - masz to po prostu wpisane w grafik , który zresztą jest zmieniany z dnia na dzień !! A wypłata cały czas ta sama - nie wiedziałem że soboty są za free, czegoś takiego nie ma w żadnej firmie ! Najlepiej jest zejść w niedzielę po nocy i przyjść w poniedziałek, zwłaszcza np na rano jak ci zmienią grafik poprzedniego dnia po raz trzeci w tym samym tygodniu, wtedy jest się dopiero efektywnym i wydajnym; nie wspomnę oczywiście o życiu prywatnym i zdrowiu - to się nazywa work - life balance. Część starych pracowników jest faktycznie bezmózga zgadzając się na coś takiego. problem w tym że góra wrzuca wszystkich do jednego wora zrównując do jednego poziomu . Zgodzę się z tobą co do reszty i z opiniami powyżej, na dłuższą metę niech sobie zatrudnią może bezdomnych których tam skoszarują bez wychodzenia do domu wogóle. W dodatku w umowie godziny pracy inne a w rzeczywistości takie jakie pasują liderom i kierownikowi i tlumaczone to czyms tam, a przecież sytuacja która trwa obecnie to może polepszy się najwcześniej za 3 lata o ile wogóle.

luna
@May

a urlop dwutygodniowy w tej firmie?? Firma narzuca ci termin i planuje urlop za ciebie, ponieważ robi sobie przestój i bez twojej zgody zabiera ci 10 lub 11 dni pod rząd z twojego urlopu!!! W dodatku kolejny przestój w majówkę zabiera również dni z urlopu !!! tym sposobem 3/4 urlopu firma bezprawnie zabiera ci na swoje przestoje !! W dodatku o terminie tego przestoju informuje cię np w połowie kwietnia gdzie jak wiadomo KP określa to jasno że plany urlopowe powinny być ZATWIERDZONE max do końca marca, przy czym w marcu to je się ewentualnie zatwierdza, a tworzy je się przeważnie w grudniu lub styczniu, wiadomo kolejność składania wniosków urlopowych decyduje poza innymi czynnikami o przyznaniu urlopu w wybranym przez siebie terminie. Jak masz w tej firmie zaplanować sobie wyjazd na dwa tygodnie np z mężem, który musi złożyć wniosek o urlop wiadomo im wcześniej tym lepiej, a przecież jak go złoży i zostanie on zgodnie z KP zatwierdzony w marcu to nie ma możliwości przesuwania go w kwietniu bądź maju , ponieważ inni tez sobie zaplanowali urlopu i to by kolidowało z urlopami innych osób, nie mówiąc ze jest to niepoważne, poza tym planując urlop chcesz odpowiednio wcześniej kupić sobie bilety np na samolot, które jak wiadomo im wcześniej kupisz tym są tańsze iwiąże się to z twoimi kosztami, nie mówiąc już oczywiście o tym że w lipcu jest wszystko najdrożej, bardzo drogo, i jest to ostatni miesiąc w jakim planowałabym zaplanować sobie urlop zarówno ze wzgędu na ceny ja i to że nie każdy być może ma ochotę spędzać urlop w największym z możliwych tłumie ludzi z rozwrzeszczanymi dziećmi. Poza tym, że nie masz możliwosci zaplanowania sobie minimum jednego wyjazdu w roku na zasłuzony odpoczynek, to pozostałe kilka dni których i tak ci zabraknie zmarnujesz na ratowanie się w weekendy, ponieważ ta firma zorganizuje sobie jeszcze co najmniej 5 przestoi w roku o których poinformuje cię na 5 dni w przód, które to będziesz odrabiał przez wszystkie pozostałe soboty w roku. Firma ta traktuje ludzi jak swoich (usunięte przez administratora) na usługach którzy nie mogą mieć żadnych planów wyjazdowych czy weekendowych o czym oczywiście nie dowiesz się na rozmowie rekrutacyjnej tylko już w trakcie pracy co oczywiście nie jest do zaakceptowania prze osoby o zdrowych zmysłach, a później firma płacze dlaczego nikt nie chce tu pracować.

Antrax
@miki

to prawda jeden wielki beton i (usunięte przez administratora) ten cały zasyfiały wedel, a na jednym dziale coś zielonego urosło w jednym z agregatów ciekawe czy to już zauważyli choć wątpie, liczy się tylko ilość nic więcej kosztem wyzysku człowieka, bezpieczeństwa i zdrowia pracowników

byly

wiekszosc osob klarownie przedstawia sytuacje w tej firmie.panuje uklad kolesiowsko-rodzinny.calkowita patologia.stanowisko za koneksje rodzinne.zwykly czlowiek bez znajomosci jest zwyklym robolem.wyplaty zenujaco niskie.wyzysk (usunięte przez administratora).chory system odrabiania w soboty

@byly

Dokladnie, jeszcze o ile wszystko inne jakos bym zniosla,to te soboty to byla naprawde ciezka (usunięte przez administratora) zatrudniajac sie przyjełam sie na dzial,gdzie mial byc system czterobrygadowy, po czym przeniesli mnie na dzial gdzie byly trzy zmiany- caly rok po 6 dni bo caly rok trzeba bylo odpracowywac jakis przestoj!!! 6 nocek gdzie schodzilo sie po nocy w niedziele rano!! Szok po prostu,bo z czyms takim nie spotkalam sie w zadnym innym zakladzie produkcyjnym.Warunki pracy odbiegaly od tych w umowie- zostalam przyjeta na stanowisko operator maszyn a musialam pakowac czekoladki lub batoniki do kartonikow - ta firma to (usunięte przez administratora) mowiac wprost, nie pracuje tam juz ale duzo jeszcze by pisac.

Czy firma LOTTE Wedel oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

....

Rekrutacje często cieszą się dużym zainteresowaniem. Trudno oddzwaniać do wszystkich kandydatów. Przyjętą zasadą jest mailowe poinformowanie o decyzji z podziękowaniem za aplikację

@....

Myślałby kto ze i prawda

Sławek

Wstrętny i antyludzki zakład pracy odradzam wszystkim pracę tutaj tragedia

karamba

"Atrakcyjne wynagrodzenie, a w tym: wynagrodzenie zasadnicze premia za realizację wskaźników zespołowych 13%-15% dodatki za pracę w nocy średnio 200 zł brutto na miesiąc dodatki za pracę w niedzielę 80-240 zł brutto na miesiąc" jeśli za prace w niedziele wychodzi nawet 240zł brutto, to ciekaw jestem jak wygląda te słynne "atrakcyjne wynagrodzenie" niech zgadnę... 3000 brutto? XDDDD

A
@karamba

(usunięte przez administratora) nie wiem gdzie ty widzialas w dzisiejszych czasach wynagrodzenie 3000 brutto - chyba na poczcie .

Mariusz

Hmmm, a co jest nie tak w zarządzaniu firmą twoim zdaniem?

Kilo
@Mariusz

Opinie świetnieo tym mówia, nic dodac nic ujać

Witam, czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda praca przedstawiciela?

Dariusz1987

Dział praliny to zbiorowisko lizusów i kolesi szczerze jest to najgorszy dział w tej firmie, zarządzany przez osoby o żenująco niskim poziomie inteligencji, człowiek na tym dziale się nie liczy a to jak szybko i za ile osób pracuje, odradzam pracę w tej firmie a zwłaszcza na tym pseudo-dziale, jest coraz gorzej

Czy firma LOTTE Wedel udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Darek

Zarobki w Wedlu są bardzo niskie i nie adekwatne do wykonywanej ciężkiej pracy jednym słowem (usunięte przez administratora)

K

Ale to nie jest ich wina tylko wina tak "mądrego" i kompetentnego zarządu Wedla ze taką politykę stosuje.Oni wogóle nie szanują ludzi jako ludzi a co dopiero swoich pracowników, których mają za nic.Pod względem zarządzania ta firma jest takim dnem, że aż nie chce się pisać, bo trzeba by było conajmniej napisać na ten temat elaborat.Na stanowiskach zarządczych kierowniczych itd osoby bez wiedzy, bez pojęcia.Dyskryminacja nie tylko pod względem narodowosci ale przede wszystkim płci w stosunku do kobiet, ciągłe omijanie przepisów KP np zamienianie soboty za zwykły dzień roboczy po to aby nie zapłacic za sobotę tak jak byc powinno, ciągłe zmienianie grafiku i wstawianie jakichś przestoi po to aby odrabiać je w soboty (!!) nie pytając się wogóle pracowników czy się zgadzają na coś takiego - można by wymieniać i wymieniać.Poza tym potworna atmosfera , bo taki stan rzeczy tylko ją wzmaga, panuje prawo dżungli, lizusostwo, donosicielstwo, ciągłe pomówienia, nieuczciwość i układy.

Arek
@K

Dyrektorek skąd oni go wzięli? Normalny facet tak nie wygląda i tak się nie zachowuje

mixx

Pracował ktoś jako pracownik produkcji i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Mirek
@mixx

Atmosfera na dziale praliny tragiczna, osoby zarządzające tym działem to manipulanci i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o LOTTE Wedel - Warszawa

• Jak się pracuje w LOTTE Wedel?

Zobacz opinie na temat firmy LOTTE Wedel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOTTE Wedel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LOTTE Wedel