Opinie o Euroworx Waldemar Rukat w Warszawa

Jestesmy firma specjalizujaca sie w dostarczaniu polskich pracownikow na rynek holenderski i belgijs

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroworx Waldemar Rukat w Warszawa

xc Nowy wpis

może dlatego @julek że w Euroworx Euro Recruitment Agency pracuje się dobrze? I ludzie nie zwalniają się, jest im okej :) gdyby cos sie zmieniło dajcie znac

falo Nowy wpis

gdy tak przeglądałem sobie goworka to zaskoczyła mnie ocena Euroworxa i aż zdecydowałem się tutaj zajrzec. Kurczę, mają maksa co pratycznie tutaj się nie zdarza. Napiszcie proszę co takiego wyróznia te agencje pracy spośród innych że macie o niej tak dobre zdanie. Kierunek ich ofert to głównie Holandia i Belgia tak?

pitstop Nowy wpis

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy Euroworx Euro Recruitment Agency? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? EuroworxEuro Recruitment Agency   Dla naszego holenderskiego klienta szukamy specjalistow do pracy przy wolowinie. ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5708692?keywords=&region=

olwia

hej ja tez miałam propozycje wyjazdu 24.11 ale mi nie pasowało miałam zadzwonić wczoraj ale pani nie mogła odebrać, kazała mi napisać wiadomość ale już nic nie odpisałaa wam jak powiedziała?

sonia Nowy wpis
@olwia

Witaj Oliwia właśnie jutro zadzwonię i porozmawiam kiedy będzie najbliższy wyjazd.A Ty masz do Nich nr holenderski ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Euroworx Waldemar Rukat? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sonia

Witaj AA właśnie Ja mam jechać do pracy przy mięsie i czekam na odpowiedz. Proszę jeśli wiesz coś więcej to napisz.

AA

Witam pracuje już ktoś w tilburgu przy miesie ?

sonia
@AA

oliwia

hej jedzie ktoś może teraz do pakowanie mięsa do Holandii ?

aplikant

W taki razie życze powodzenia.Jak coś będe wiedział napisze.

mc

laminaty!! narazie czekam!! praca niby od lutego zobaczymy!!!

aplikant

No coż osoboście nie mam powodu im nie wierzyć.Jak mi zaproponują pracę to pojadę.Nie biorą do pracy z" pierwszej łapanki" a to już coś. A TY z jakiej branży.

mc

wedlug ciebie ta agencja jest wiarygodna?

Pracodawca odrzucił moją kandydature

mc

i co zalatwili ci ta robote????

włókiennictwo

m.c

w jakiej branzy?

Aplikant

Ja załatwiam pracę przez to biuro będe coś wiedział napiszę.Narazie mam kontakt telefoniczny .Pożyjemy zobaczymy.

mc

czy ktos pracowal przez ta agencje?

Zostaw merytoryczną opinię o Euroworx Waldemar Rukat - Warszawa

Euroworx Waldemar Rukat
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Euroworx Waldemar Rukat