Opinie o POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Mariusz26

Witam Wiem że to co napiszę to i tak ekipa Polsatu wrzuci do kosza, ludzie co pracujecie w Cyfrowym Polsacie radziłbym wam zlikwidować z anteny dla dobra rozwoju społeczeństwa programy paradokumentalne "Dlaczego ja" i "trudne sprawy" i serial "Świat wg Kiepskich" gdyż ten ostatni serial stał się za przeproszeniem już tzw prymitywnym teatrzykiem i jest kręcony na siłę a tych wrzasków z seriali paradokumentalnych to już nie idzie oglądać i słuchać. Jepiej dajcie jakiś inny zagraniczny film. Wierny telewidz Polstu Mariusz26 lat

zawiedziona

magic - 2012-11-20 11:07:59 Zapraszają na casting,mówią ,że każdy zagra w jakimś odcinku.Ludzie tracą kasę na przyjazd z nadzieją wystąpienia .Dlaczego kłamiecie!!!Prawda też miałam nadzieję zagrania jakiejś roli.Też miałam obiecane,że każdy ma szansę !!!!!!!

magic

azzido

Ja zagrałem na razie u nich jedna malutką rólkę w Trudnych sprawach i podobało mi się, wszystko sprawnie szybko i bezproblemowo. Kase dostałem po nagraniu, taką jak się umawiałem. Ekipa naprawdę sympatyczna.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tako Media Sp. z o.o. Sp. k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Ania - Ewa

Dzisiaj skończyłam trzydniowe zdjęcia(Trudne Sprawy) i nie oceniam Tako Media jako Spółki ale pracowników. Wszyscy bez wyjątku! bardzo otwarci i mili, wymagający a jednocześnie stwarzający fantastyczną, luźną atmosferę na planie. Jeżeli chcecie doświadczyć czegoś innego, nowego, sprawdzić siebie i lubicie wyzwania to POLECAM! Ocena celująca przez duże C dla EKIPY Z PLANU!

jestescie [usunięte przez moderatora]ludzmi,którzy piszą takie bzdury,nigdy tak nie było żeby Tako Media nie dotrzymywała słowa,ja czekałam miesiąc.Poprostu są ludzie,którzy się nadają do takich rzeczy,a Tako Media musi znależć odpowiednią rolę dla danej osoby.Wypłacają na czas!!!!

helios

praca na planie ciężka , wymaga skupienia i koncentracji a przede wszystkim bardzo dobrego przygotowania do roli i znajomości scenariusza. Ale nikt nie mówił że będzie lekko poza tym za leżenie nikt nie płaci. Faktem jest że stawki są trochę dziwne bo za role 1-planową dostaje się nie wiele więcej niż za role 2-drugoplanowe.Dlatego nie warta skórka wyprawki. Poza tym wszystko ok. Apel do aktorów amatorów : błagam przygotowujcie się lepiej do swoich ról , czytajcie scenariusze ze zrozumieniem treści!!! bo to przez wasze nieprzygotowanie tyle czasu wszystko trwa. Utrudniacie prace ekipie ,kolegom i koleżankom z którymi gracie i sobie samym a dopiero potem miejcie pretensje do całego świata. AKTOR AMATOR

fabian

tak tak...umowa o dzieło ale przychodzić trzeba codziennie! i siedzieć najlepiej jak najdłużej

andi

Idąc na casting wypełniasz ankietę ( sprawdzają ile wniesiesz i czego mogą sie po tobie spodziewać). Pytania są różne; czy rozbierzesz się? czy bedziesz sie całować czy udostępnisz auto, mieszkanie i takie tam... Potem dają ci tekst do przeczytania, pstrykają fotki, przedstawiasz się stając przed kamerką i mają obraz... a to czy im się podoba to już zależy od tego czego szukają!!! pozdrawiam

somebody

Czekałem 0,5 roku na angaz a teraz dostałem. jestem zadowolony z ekipy jeżeli ktoś to robi dla pięniędzy to myśle że powinien się tam zgłaszac. Lecz jeżeli chcecie zrobić to dla frajdy to zachęcam. tylko że tam trzeba pracować od rana do wieczora z przerwa. Polecam Takomedia

Gosia

Polecam bardzo!! Wszystko konkretnie i na temat nie mam nic firmie do zarzucenia. Zadzwonili ja się zgodziłam na następny dzień podpisałam umowę a kolejnego dnia byłam na planie :)(pieniążki dostałam po zakończeniu zdjęć ). Praca była czystą przyjemnością zrealizowałam się aktorsko a do tego praca w miły gronie bardzo profesjonalnym. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to firma podkreśliła , że stawia na amatorów a nie profesjonalistów a tym samym płaca musi być adekwatna do umiejętności i wykształcenia aktorskiego :) (realia rynku pracy ) Ja stawiałam na nowe doświadczenia bo w życiu trzeba wszystkiego próbować , żeby kiedyś nie żałować :) Jeżeli ktoś lubi łączyć przyjemne z pożytecznym to polecam aleee żeby nie było nie ma [usunięte przez moderatora] się nie nie nie jak wspominałam wcześniej ekipa bardzo profesjonalna a tym samym konkretna :)

A co na tym castingu musiałaś robić. Czy ktoś moze powiedzieć jak to wygląda?

aga

Po kilku tygodniach.Myślałam, że już nie zadzwonią ale udało się

eldo

a po jakim czasi od kastingu do ciebie zadzwonili ?

aga

Grałam w 224 odcinku w Dlaczego Ja? Co prawda malutką role,ale i tak było super.Przeżułam fajną przygodę, poznałam fajnych ludzi z ekipy,których serdecznie pozdrawiam,a w szczególności (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że zagram u was jeszcze raz.Całuski dla całej ekipy:)

Krzysiek Wrocław

Ja byłem na castingu w dniu 22.10.2011 we Wrocławiu było fajnie . Nawet powiedzialem ludziom z tej firmy ze sa pomawiani tutaj w internecie Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Witam:) Chciałabym się zapytać osób, które były na castingu do programu \"Dlaczego Ja\" czy \"Trudne sprawy\" jak on wygląda ? Z góry dziękuję za wiadomość.

Ja powiem tak te negatywy co ludzie piszecie jest jedna wielka bzdura !! Grałem w Dlaczego ja? i pieniądze były na czas ludzie Zajebiś*i i fajna atmosfera :)

pracownik tako

ja też pracuję już długo w tej firmie i zgadzam się z opinią użytkownika "tako". kasa jest dobra, praca ciekawa a poza tym ludzie w firmie bardzo fajni.. :)

tako

ja pracuję w tej firmie już ponad rok, jeśli chodzi o wypłaty to zawsze są one na czas- nigdy nie zdarzyło się inaczej, co do miesięcznych okresów próbnych- są mniej płatne (normalna praktyka w wielu firmach) ale jeśli dana osoba się sprawdzi to dostaje ona pracę, pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

• Jak się pracuje w POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 146 ocen.

POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ