Opinie o POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Czy to prawda, że w firmie grożą (nie wiem kto) brakiem wypłaty, jak sugeruje jeden z poniższych komentarzy? To chyba niedopuszczalne stwierdzenie, bo to przecież zarówno prawo pracownika, jak i obowiązek pracodawcy, no chyba, że nie ma się umowy? Właśnie, na jakiej umowie pracujecie? Wypowiedzcie się proszę, bo niepokoi mnie ten komentarz ...

Ania Nowy wpis

Jeżeli chcesz pracować w firmie Polot Media, mam dla Ciebie jedną poradę - uciekaj. Często zmieniają się tam pracownicy, bo ciężko jest wytrzymać. Na samym początku wszyscy udają sympatycznych, ale później na porządku dziennym są groźby braku wypłaty, mobbing, tysiące oskarżeń z każdej strony (rozwiązywanie problemów polega w tej firmie na tym, że trzeba znaleźć winną osobę) i traktowanie pracownika jak zepsute powietrze, o ile akurat firma czegoś od Ciebie nie chce. Uważać!

Michał Jesionek Nowy wpis

Bardzo porządna i konkretna firma. Jest jeszcze jakiś porządek w tej branży, ale to Wrocław, a nie Warszawa.

Czy Tako Media Sp. z o.o. Sp. k. zapewnia kartę multisportu?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tako Media Sp. z o.o. Sp. k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
jerzy

Witam wszystkich. Ponad 10 lat bawiłem się w aktora jako statysta, epizodysta, filmy fabularne, szkoleniowe, instruktażowe, seriale, reklamy. Tych agencji przerobiłem z piętnaście albo lepiej, więc mam porównanie. W Tako media też byłem na castingu i dostałem propozycję zagrania głównej roli, 3 dni za 300 złotych plus hostel i zwrot pieniędzy za przejazd z Łodzi do Wrocławia. Oczywiście odmówiłem, dlaczego ? Jako statysta za 6, 8 albo 12 godzin dostawałem 90, 100, 150 a nawet kilka razy było, to 200 złotych netto. Na mniejsze sumy z innych agencji się nie zgadzałem. Jako epizodysta za epizody niemówione dostawałem 200-300 złotych, natomiast za kilka zdań 300-400 zł. Nie zawsze były, to sumy netto czasami brutto czyli minus 19% podatku, oczywiście za jeden dzień i często trwało to kilka godzin. Moim znajomym trafiały się jeszcze lepsze stawki. Podsumowując-jeżeli sami szanować się nie będziecie, to nikt szanował was też nie będzie. Gdyby nie było chętnych na takie stawki jakie płaci Tako-media, to ta agencja albo stawki musiałaby podnieść, albo przestałaby istnieć. Tu jest rola główna, sprzedajcie swój wizerunek za ochłap !!!! W mojej ocenie 500 złotych netto za dzień zdjęciowy to w tym wypadku absolutnie minimum. Ja rozumiem, że robicie sobie nadzieję, że ktoś was może zauważy i wasza kariera w mediach ruszy z kopyta, czego wszystkim życzę, więc kalkulujecie, że warto zagrać za psi grosz ale to nie USA. Polska to społeczeństwo klasowe, tutaj bez znajomości albo bardzo dużego szczęścia nic więcej nie osiągniecie, poza tym, że zostaniecie wykorzystani i tyle. A Tako media od TV za te para dokumenty dostają bardzo duże pieniądze. Pozdrawiam wszystkich.

@jerzy

Zgadzam się z przedmówcą. Zaczynałam w ich produkacjach jako epizodystka za śmieszne stawki, no, ale nic nie umiałam, potem dośc szybko były głowne role w paradokumentach i dośc szybko zorientowałam się, że trzeba negocjowac stawkę, plus zwrot kosztów podroży, bo niestety później, jak zdjęcia się przedłużą o kilka godzin - co niestety się zdarza, nawet w profesjonalnych produkacjach, w ktorych już mam szczęscie grać - nikt stawki nie zmieni. Warto się szanowac i negocjować. Ja z każdą rola podwyższam prog finansowy, choś i tak są to niskie stawki, ale aktorskie stawki, które placi inna z wrocławskich agencji - też nie zwalają z nóg, a tyle samo płacą za zagranie I lub II planowej roli absolwentce prywatnej szkoły aktorskiej i aktorowi teatralnemu z wieloletnim stażem.

Ivo
@jerzy

Ja niestety się zgodził zagrać główną rolę w Taco Mefia 3 dni po 12 godzin_ skusiłam nie ta główna rola ale ogólnie nigdy więcej,masz rację trzeba się szanować

Dorota

Cześć, chciałam spytać o stawki dla statystów. Widziałam w jednym komentarzu informacje, że są bardzo małe pieniążki. A można prosić konkretniejsze informacje? I bardziej aktualne przy okazji, bo to jednak już jakiś czas temu było.

Mirek

Stawki wynagrodzenia nie są porażające lecz informację o ich wysokości dostaje się zanim podejmie się decyzje czy wystąpić czy nie. Jeśli zatem ktoś uznaje, ze wynagrodzenie jest za niskie to po prostu nie musi występować. Ja bym zwrócił uwagę na coś innego. Otóż operator kamery w TAKO zachowuje się jak uchodźca z Afryki. Gdy zasłoniłem kamerę to... kopnął mnie w tyłek. Na początku nie wiedziałem co jest grane bo nie mogłem w to uwierzyć. Gdyby mnie na planie nie przeprosił to skierowałbym sprawę do sądu z powództwa cywilnego. Odradzam współpracę z tą firmą, chyba że komuś pasuje 7-8 zł netto za godzinę i kop w tyłek gratis od kamerzysty.

@Mirek

dokladnie kamerzysta to dziad i szowinista

@Mirek

Przepraszam, ale usmiałam się jak to przeczytałam... bo aż, nie chce mi sie wierzyć, że operator kamery mógł kopnąc... kogoś na planie w (usunięte przez administratora) Nigdy mi się osobiście nie zdarzyło nic nieprzyjemnego na planie, a od wielu lat wystepuję w róznych produkcjach w Tako teraz Polot Media. Bywało nerwowo, nieprzyjemnie, kłóciła się ekipa, był upierdliwy reżyser, ale nigdy żadnej przemocy czy wyzwisk. Może miałam szczęście?

ona

Mialam swoje 5minut w na Ratunek 112 w okresie zimowym. hostel ktory mi zapewnili, mial zepsue ogrzewanie, dostalam 2 farelki ale itak zmarzlam. 100zl za dzien i 90zl na Paliwo choc wydalam wiecej ale tylko tyle zwracaja. Kase dostalam do reki gdzie musialam sie o nia upomniec i uslyszalam ze dostane jak im sie bedzie chcialo...... Kamerzysta: prostak, (usunięte przez administratora) i szowinista. odziez wlasna, krecenie z (usunięte przez administratora) strony czyli pierw koniec potem poczatek zas cos z konca i srodek. ich organizacja wola o pomste do nieba. Mozna wystapic jak chce sie miec swoje 5min w tv ale polecam sie zaopatzyc w cos na uspokojenie bo mnie osobiscie kamerzysta tak z rownowagi wyprowadzil ze mialam ochote z tamtad wyjsc i trzasnac drzwiami

on
@ona

"krecenie z (usunięte przez administratora) strony czyli pierw koniec potem poczatek zas cos z konca i srodek. ich organizacja wola o pomste do nieba. " żaden serial ani film ŻADEN nie jest kręcony chronologicznie :) jaki aktor taka kasa, pozdrawiam :)

Gośka
@on

Nie zgodzę się z komentarzem. Również miałam swoje 5 minut w różnych epizodach, również w produkcji "Na ratunek 112" atmosfera była super! Nigdy nie musiałam się upominać o pieniądze. Owszem proszą o przynoszenie swoich ciuchów, ale można też poprosić o przygotowanie ciuchów rezerwowych i nie ma tym problemu. Z kasa też często można coś wynegocjować. I prawda jest, że żaden film i serial nie jest kręcony chronologicznie. Ja osobiście świetnie się bawiłam i złego słowa nie powiem, a ekipa z ,,Na ratunek 112" jest jedna z najlepszych :)

@on

To prawda. Amatorzy, osoby które nie grały wczesniej w jakimkolwiek serialu/fabule itp. nie mają pojęcia, że właśnie tak kreci się filmy chyba na całym świecie: scen nie nagrywa sie chronologicznie, można zacząc od ostatniej a zakończyć na pierwszej i nie jest to żaden misz- masz, tylko norma. Pozdrawiam, tych co zaczynają swoja przygodę przed kamerą. :-)

Lara

Hejka :) jeśli chce przesłać na maila zgłoszenie do tych programów proszą o zdjęcia. To mają być zdjęcia twarzy, sylwetki? Są jakieś wymagania co do zdjęć i jakie one mają być?

@Lara

Dzień dobry, prosimy przesłać zdjęcie portretowe oraz zdjęcie sylwetki. Pozdrawiamy serdecznie :)

Teresa z Radomia
@POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gralam w,, Trudnych sprawach,, same superlatywy. Pozdrawiam mojego pprzemilego p. Rezysera. Teresa Gospodarczyk. Aaa. Zdalam egzamin na 6 i obiecal mi nawet główną rolę

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Tako Media Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w siedzibie firmy?

tak

Maria
@pracownik

I tak cały czas? Nie ma opcji na wideo rozmowę? Bo ja np mam kawałek drogi i nie wiem czy w ogóle jest to warte zachodu.

Izabela

Zgodziłam się zagrać za niska stawkę bo zaproponowali zwrot kosztu podróży i dali nocleg wiec potraktowałam to jako przygodę. Zdjęcia przedłużyły się o ładnych kilka godzin za krotkie nie dostałam dodatkowych pieniędzy mimo ze grałam o wiele dłużej i to zaznaczam na duży minus. Plus to fajna ekipa na planie która dużo żartowała, bardzo miły kierownik produkcji pan Tomek i pani Martyna od obsady która od początku się mna zaopiekowała jak na żadnym innym planie i pomogła mi rozmowa w środku nocy kiedy dostałam zle informacje z domu rodzinnego, bardzo serdecznie ich pozdrawiam

Przemysław
@Izabela

Szkoda że nie zapłacili za te dodatkowe godziny... :( Ale rozumiem że te koszty za podróż zwrócili normalnie? To był jakiś spot reklamowy, serial? Możesz powiedzieć? :D

Robert

@Barb Jaki obowiązuje dresscode?

Jakie są mocne strony pracodawcy Tako Media sp. z o.o.?

Barb

Jak ktoś ma parcie na szkło, oficjalnie chce przeżyć filmową przygodę, może się zgłosić do Tako Media. Kręcą paradokumenty, poziom ich poniżej podłogi, ale zawsze można dostać w nich główną rolę. O stawkach nie rozmawiamy, podobne do jakości tych seriali.

Hej :) Ktoś orientuje się jakie są stawki kierownika produkcji?

@Ania

Niestety, nie wiem, na jakie konkretnie stawki możesz liczyć, pracując w Tako Media. Trzymam jednak kciuki za to, by ktoś dobrze zorientowany zechciał podzielić się z nami tą informacją. Na oficjalnej stronie firmy widziałam, iż aktualnie chcą zatrudnić Asystenta Kierownika Produkcji ds. Obiektów oraz Asystent Kierownika Produkcji ds. Obsady, a nie zaś samego Kierownika: https://www.takomedia.pl/praca_kategoria/ Czy chodziło Ci właśnie o któreś z tych stanowisk?

@Dorota

Sciema totalna! Sami sobie opinie pisza

@Tomek

Forum jest anonimowe, więc nie wiemy, kto pisze opinie. Jeśli wiesz coś o pracy w Tako Media, to napisz proszę. Jaką umowę oferują nowym pracownikom?

Kubas

Miesiąc temu statystowałem w "Śladzie". Zawieźli mnie do studia, makijażystka wszystko przygotowała ok, poleżałem na stole i udawałem trupa, dostałem za taką robotę niezłą kaskę. I studio mi się podobało, bardzo profesjonalne. Ekipa też ok. Polecam.

Qwertyuiop

Niemal cała ekipa z "Trudnych Spraw"to totalny margines społeczny. Takiej patologii jeszcze nie widziałem. Na "castingu " przepita blondynka, drze ryj ,mało nie pęknie. To ta sama,co tyłek pokazuje wychodząc z kibla na Kiepskich, a potem "pani psycholog " ze Zdrad.Dzwiekowiec, któremu z ryja wali jak z szamba, cały czas miał świetny humor, mimo że każdy z obrzydzeniem odwracał głowę jak cokolwiek powiedział.Kierowca zezowaty sebix,Janusz kombinacji wszelakich. Kamerzysta, stary gej, półtora metra w kapeluszu i w butach podwyzszajacych, zmanierowany. Tragarz-przydupas-łysy intelektualista po podstawówce. Reżyser,w sumie ok,zażenowany że obdarzony taką "ekipą "

T.

W produkcjach Tako realną stawką dla aktora jest jakieś 10 zł/h :) Musiałbyś w miesiącu zagrać w jakichś 5 odcinkach i to główne role żebyś te 2000 zobaczył, co oczywiście jest niemożliwe.

PJONEUSZ
@T.

W Tako płatne jest za rolę, a nie za godzinę. Ktoś tu chyba nie wie, a się wypowiada, hm?

Janusz
@PJONEUSZ

W Tako, podobnie jak w innych agencjach podpisujesz umowę o dzieło. W umowie dokładnie określona jest stawka za całość wykonanej pracy, bez względu czy zdjęcia będą trwały dzień, dwa dni czy tylko godzinę.

Aktor

Piszecie o nieistotnych faktach, które w rzeczy samej wynikają z wcześniejszego podpisania wątpliwej z punktu prawnego umowy. W następstwie czego są jak poniżej wymienione incydenty. Nie podpisujcie wątpliwych umów to nie będziecie później narzekać.

Szajba

Jezeli jestes Aktorem to szukaj czegos w dlugo dystansowych film achieve hehe. Dla ludzi ktory nigdy nie mieli stycznia ci z panem filmowym czy kamera mi Tako media to dobra sprawa jam mialem przyjemnosc za grace w kilku odcinkach I jestem zadowolony ,duzo sie nauczylem I poznalem swietnych ludzi.. Polecam kazdemu sprubowac

Robert

Słyszałem, że Tako Media to dobra firma. Ta cisza na forum to efekt dobrej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

• Jak się pracuje w POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 146 ocen.

POLOT MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ