Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Anonimowy

Nie polecam Pani z Łodygowej (kierownik)to tragedia..zero pomocy, Pani z wielką łaską prowadzi do produktów i niestosownie się odzywa do klientów. Ps. Musiałam poczekać aż w końcu Pani skończyć rozmawiać ( nie trwało to chwilę) przez telefon żeby móc o co kolwiek zapytać

Dziękuję

Witam, Chciałbym się zapytać o Umowy o pracę w kilku, zostało mi co prawda parę miesięcy do przejścia na umowę na czas nieokreślony czy raczej się przechodzi dalej na taką umowę czy jednak firma może zakończyć współpracę ? Czy można się pytać kierownika sklepu czy dostałabym taką umowę czy lepiej szukać innej pracy?

Koko

Hej czy jest szansa dowiedzieć się ile mniej więcej na rękę zarabia kierownik? Zastanawiam się nad zmianą pracy jest u nas oferta na kierownika sklepu. Czy są to zarobki ok 4tys na rękę czy jednak mniej?

Potwiwrdzam. To nie będzie zmiana na lepsze, mimo że to nie spożywka. Nie będzie ani lżej ani większych zarobków, za to czysta wypłata za dostępność na życzenie i nieograniczona ilość obowiązków na jedną osobę. Nie będzie też satysfakcji i zdrowego środowiska pracy.

Haka

4 tys netto na rękę ale tylko w większym mieście

IchigoHinata

Jako zastępca kierownika mogę wypowiedzieć się w tej kwestii, w kwestii opinii negatywnych. Większość opinii jest takich ale dlaczego tak jest? Ponieważ wiele zależy od tego kto zarządza sklepem i swoją załogą. Jeśli zespół jest zgrany i przyjacielski jak rodzina a uwierzcie że tak jest, aż u mnie z przyjemnością chodzimy do pracy z uśmiechem. Klienci często wracają bo chwala to że mamy zgrany zespół i buzia się aż otwiera gdy nas widzą. A co do spraw biurowych regionalnych wiadomo że też wiele zależy od dyrektorów czy regionalnych danego regionu a tacy są.

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
kandydantka

dziewczyny, a jak praca w kiku w biurze w Wrocławiu? widzę ogłoszenie na pracuj pl i zastanawiam się nad aplikacją

Hehehe
@kandydantka

Tam to może być dobrze. Przecież jak do nich dzwonisz to przecież i tak nic nie wiedzą i informacje non stop z błędami wysyłają a co informacja to inna

A wiadomo coś czy firma robi jakieś paczki na święta czy daje jakąś premie??

Eureka
@123

Chyba żartujesz, dostaniesz bon 50% na jedną rzecz, wstyd.

Kik
@123

Chcesz mieć prezent od firmy musisz się połowę dołożyć. Wstyd na całości. Albo te ich 25% . Mogliby chociaż dać kartę podarunkową na 200zł. Ale po co jak tak lepiej wyjdą a pracownicy zostawią pół wypłaty w sklepie. Wiecie może coś o podwyżkach na nowy rok?

Asia

Kochani od miesiąca pracuje w Kik i już wiem że po okresie próbnym bo niestety ale wszystko opinie jakie czytam faktycznie są prawdziwe i i nas.Jak to wygląda z tymi delegacjami ,sory ale jechanie na delegację po 100 km od naszego miasta to dramat zwłaszcza jak jest się mama przedszkolaka.Do tego mamy rozpiskę inwentaryzacji i znów co tydzień jeden sklep w regionie .Czy one są jakieś obowiązkowe,czy tylko chętni?

Były
@Asia

Zapomnij ,że na inwentaryzacji się skończy. Te del są ciągle też mam 2 dzieci i się zwolniłam bo kasa może i jest ważna ale czy kosztem swoich najbliższych?? Praca cały dzień czasem po kilka dni pod rząd o planie urlopowym zapomnij urlop nie jest twój a firmy pod PEP-l4 też planowane w grafikach albo delegacje Jak możesz to uciekaj Nigdy więcej pracy w tej firmie Kto w kiku pracuje w cyrku się nie śmieje to takie motto firmowe

Sroka

Dlaczego jest dyskryminacja pracownik?mamy 15%rabatu pracowniczego a tu znów jakieś kupony 20 czy 25% dla klientów...zero doceniania pracownika

Była

(usunięte przez administratora) firma. Ks mówi że logiki w tej firmie nie ma, trzeba robić tak żeby było dobrze????, ale po czasie postępuje jak 100% pracownik Kika. Zero szacunku, od 10.00 do 12.00 we dwie osoby rozłożone 4 palety/średnio 90 kartonów/, większość kartonów rozpakowane do 19.30, ale i tak za mało zrobione.

Żałuję podjęcia pracy tutaj. Zarobki kiepskie (najniższa krajowa albo 3/4 najniższej, a jedynym benefitem jest rabat -15% na zakupy), a wymagania od pracownika wysokie. Nie polecam pracy tutaj - szczególnie psychicznie się można wykończyć. Jedynym sposobem aby sobie dorobić są delegacje, na które nie każdy sobie może pozwolić ze względu na brak środku transportu. Ciągłe pretensje od KS-ów i BZL, nawet jak Cię nie ma w pracy kilka dni to tłumaczysz się z błędów innych pracowników. Zdecydowanie nie polecam.

Powiesz więcej o tych wymaganiach? Chciałabym wiedzieć, czy naprawdę są niewspółmierne do wypłaty. Co do delegacji- jak często się odbywają? Trochę mnie dziwi, że firma nie zapewnia transportu, wiesz, dlaczego tak jest?

Kik tx

Delegacje kilka razy w miesiącu. Zależy jaki sklep . Tak u nas

Eveline

@HX Delegacje raz na rok i to się tyczy zatowarowania, głównie jeździ na nie kierownik bo tam rzeczywiście mocna sporo dorobić i go tego kierownik musi mieć kierowcę bo nie ma prawka w związku z tym na takie wyjazdy jeżdżą tylko wybrane i wciąż te same osoby. Są jeszcze inwentaryzacje ale zasada jest taka sama - nie masz auta nie jedziesz, no może raz , z koleżanką która prowadzi auto . Nie ma jak dorobić za to zawsze musisz być pod ręką by przyjść do pracy bo ktoś jest na zwolnieniu a za godziny nadliczbowe i tak nie płacą tylko cię na urlop wyślą.

Xzx
@Eveline

Pierwsze słyszę że jeździ tylko osoba która ma samochód bądź kierownik. U nas na inwentaryzację każdy jeździ po równo a nie wybrańcy. Wręcz przeciwnie każdy chce się od tego wymigać… a czy ty masz samochód czy nie to nikogo nie interesuje

Xzx
@Xzx

Niestety ale u nas kierowniczka wysyła głównie te co są mobilne, inne raz lub dwa na inwentaryzacje

My kik

Jak Wam idzie zakładanie kart my kik? U Nas wiecznie bzl nie zadowolony bo mało i mało

Hania

Dzień dobry, czy ktoś z Was wyrazi opinie na temat pracy w Kiku w Mielcu?

Ola

Niestety nie wytrzymałam tam nawet okresu próbnego. To była najgorsza praca w moim życiu. Wymagania zasady jakby conajmniej w sklepie Gucci czy innej ekskluzywnej marki Odrabianie L4, dzwonisz mówisz że zachorowałaś a pytają ciebie co zamierzasz z tym zrobić i ogarniaj sobie sama kogoś na zastępstwo jak nie ogarniesz to przychodzisz chora i nie ma dyskusji. Telefony i wszystkie rzeczy pochowane w szafce na klucz jak w jakimś więzieniu, nie daj Boże weźmiesz telefon na sklep Jak chcesz wypić kawę to szybko na zaplecze tak żeby bzl na to nie naszedł bo cię zwolnią Przychodzi towar nie ma miejsca żeby go wyłożyć? Masz zrobić tak żeby się to miejsce znalazło nawet jeśli go nie ma Praca pod ciągłą presją, i straszeniem tajemniczym klientem albo bzl. Klient przyjdzie kupić tylko baterie ale masz obowiązek w kilka sekund wyśpiewać całą regułkę co polecasz Nie ma kierownika ? Jesteś odpowiedzialna za prowadzenie zmiany i wypełnianie papierów. Masz wolne ale jeśli po ciebie zadzwonią i przyjdziesz na zawołanie to już jest minus i mówienie że na rozmowie mówiłaś że jesteś dyspozycyjna (zaznaczam masz swój dzień wolny) Nie polecam nikomu straciłam mnóstwo nerwów, stresu i zdrowia.

Hej dziewczyny! Po 3 miesięcznym okresie próbnym czeka mnie wielki "test", dziewczyny mnie straszą, że jest bardzo bardzo trudny. Podobno wiele osób go nie zdaje. Boje się, że będą jakieś słówka, których zwyczajnie nie znam, bo dziewczyny nie zrobiły mi żadnego szkolenia. Ot pierwszego dnia powiedziały o wszystkim, a gdzie człowiek po przeczytaniu tyłu segregatorów ma ogarnąć cały sklep. Jest możliwa jakaś pomoc od was ?

Olga

Weź testy starych pracowników i przepisz, ewentualnie jak nie będziesz czegoś wiedzieć to pozostali pracownicy Ci podpowiedzą, to nie jest na ocenę czy tam dzięki napisaniu nawet 100% idealnie nie dostaniesz ani podwyżki ani zwykłego "ŁAŁ"

nick

Praca w KiK Wrocław to był dramat. Z-ca kierownika wyżywająca się na pracownikach za to, że jej w życiu nie wyszło. Miała być umowa na czas nieokreślony, dostałam na 3 msc. Straszenie dyscyplinarką za pobyt na L4. Szkolenia obowiązkowe m.in. wyjazdowe, które trzeba potem odrabiać! Straszyły trudnym testem a sumarycznie go nie pisałam. Brak możliwości posiadania telefonu na sklepie. Śmieszne bony na Święta na 50% na JEDEN produkt.

Kik

A jest nowy dyrektor? U nas nic nie wiemy o tym. Wiecie jak się nazywa?

Lop
@Kik

Z jakiego jesteś regionu ?

Zawiedziona

Sklep typu mydło i powidło a wymagania z kosmosu. Dwie osoby na zmianie to max,a pracy conajmniej na cztery. Absurd absurdem pogania w tej firmie.Raz w roku nas doceniają-na Święta Bożego Narodzenia dostajemy kupon rabatowy 50% zniżki na jeden artykuł!!!! Szanowna firmo wstyd i żenada .Całej górze która nie miałaby racji bytu bez pracowników niższego szczebla życzę wspaniałości na Święta takich jak dla Nas

MADZIA

Nie polecam pracy w firmie KiK Gdynia! Marne pensje a wymagania kosmiczne. Do tego nie dajcie się oszukać na dostanie kiedykolwiek umowy na czas nieokreślony. Poprostu wymieniają pracowników. Szkoda swojego zdrowia. Pracujesz pod presją. Jeden błąd a wylatujesz. Nie patrzą na to ile dajesz od siebie. W tej pracy nie można nawet na nikogo liczyć. Im więcej donosisz tym lepiej jesteś traktowany. Omijajcie pracę w tej firmie szerokim łukiem. Może w końcu ktoś otworzy oczy. Przez regionalną niestety dziewczyny podupadły na zdrowiu fizycznym i psychicznym. Dużo czasu samej zajęło mi by napisać tę opinię. Nie i jeszcze raz nie polecam!

MADZIA

Jak ktoś pracuje pod rząd 5 dni tylko w dwie osoby na dużym sklepie ( do tego dużo towaru ) to niestety ciężko z siłami. Na dniu wolnym też są telefony od P. E. żeby przychodzić do pracy bo nie ma ludzi. Jak to ktoś powiedział " traktują Cię jak wóła a nie jak czlowieka".

Alo
@MADZIA

Oczywiście, że dają umowy na czas nieokreślony wybranym na starcie, a reszcie zgodnie z prawem pracy po 3latach. Owszem jest presja narzucana odgórnie, a reszta to juz kwestia ekipy i regio bo wiadomo, że ludzie są różni, a to oni tworzą Twoje środowisko pracy. Jesli chodzi o to „jeden błąd i wylatujesz” to nie wiem skąd sie urwałas bo oni trzymają nawet słabych pracowników choćby żeby stał na kasie i zapychał dziure ponieważ nikt tu nie chce pracowac na takich warunkach a żeby kogos wywalić to musi byc albo totalnie do niczego albo robic na oszukanej sezonówce gdzie obiecują umowe na dluzej ale nie przedłużają po 3msc bo potrzebowali kogos tylko na sezon, pomijam oczywiscie dyscyplinarki za kradzież itd.

Nigdy
@MADZIA

A kto chce ram zostać dłużej.Ja już na okresie próbnym żałowałam ze tam się zatrudniłam Nigdy więcej w Kik Bardzo ciężka atmosfera ,wymagania z kosmosu ,delegacje,przymusowe urlopy ,karty my Kik ,niezrozumiała akcje promocyjne - nawet osoby które wymyślają te akcje tego nie ogarniają ,2 osoby na sklepie 500/600 metrowym .Grafiki zmieniane właściwie każdego dnia .W jednym miesiącu chodzisz non stop do pracy w innym masz ciagle wolne .Zwykle kierownicy układają pod siebie grafik .Kasierzy prowadzą dokumentacje oraz prowadzą zmiany a kierownicy zamiast zająć się tym ci powinni to cały dzień siedzą na telefonie i obgadują wszystkich sobie znanych oraz nieznanych pracowników .Region az huczy od plotek wszyscy wiedza kto i na jajk długo jest na chorobowym nawet znają kody choroby xdd . Naprawdę nie ma za czym płakać .Tylko się cieszyć . A dla tych co są tak dymu z tej pracy —pochodzicie i popytajcie się incognito ludzi (klientów)jak widza ta firmę .Niezbyt fajne opinie można usłyszeć

Witam. Chcialam zapytac czy może ktoś tu wie co dzieje się z kikiem w Miliczu???? Od ponad 2 tygodni jest zamknięty, wisi kartka 'zamkniete do odwolania'. Pracownice czasami przychodzą,ale pytane tłumacza,że nie że wiedzą nic, same czekają w gotowości na jakiekolwiek informacje. Dzwoniąc pod numer podany na witrynie odbiera Pani chyba Blanka mówiąc że sama nic nie wie. To kto to ma wiedzieć ja się pytam?????Jest to bardzo nieprofesjonalne zachowanie w stosunku do klientów!Nikt nic nie wie. Pracownice pytane są zdenerwowane,bo co chwile je ktoś zaczepia jak tylko je zobaczy. Mam kilka rzeczy do zwrotu juz 9 dni po terminie a nie jestem mobilna by jeździć do innego miasta! Może tu ktoś udzieli mi jakiś konkretnych informacji????? Bo ileż to można sluchac: "nie wiem", "sama czekam na telefon", ",proszę o cierpliwosc". Mi się już ona skończyła,bo jestem ignorowana od dawna. Ja i wielu innych klientów,którzy codziennie odbijają się od zamkniętych drzwi! Róbcie tak dalej,a sklep po otwarciu znow się zamknie,bo ludzie się zdenerwują i wybiorą inna sieciowke.

Lola

W tej firmie jest dużo starych zasad które mam nadzieję że z czasem się zmienią. Grafiki które mamy robić na papierze na tych drukach co obecnie mamy nie da się zaplanować przejścia klucza itp. i nadal robimy na starych drukach albo w domu na prywatnych formatach Excel i pisanie ręcznie gdzie jak się pomyślisz to trzeba przepisywać. Albo z tym kluczem który możesz tylko przekazać w pracy. Czasami sytuacje są różne mam klucz a tu łapie Cię choroba wymioty i biegunka. Musisz jechać być w robocie bo trzeba klucz oddać. I przy okazji koleżanki zarazić. Zaplecze socjalne tu też lipa. Teraz tyle robią dla klientów niech w końcu zrobią coś dla pracowników żeby BZL mi musiał się wstydzić dając na święta nam kupon na 50% na jedną rzecz. Karty rabaty dla klientów. Super. A kiedy docenicie nasz zwykłych pracowników za to co robimy. Chcemy zaplecze socjalne jak w każdej firmie,chcemy narzędzia do pracy które ułatwią nam pracę(formatki do robienia grafików) mamy tablety więc w czym problem zrobić tam opcje do grafików i ich wydruku, coś co będzie nas wyróżniać od klientów plakietki czy koszulki nasze plakietki są stare brudne i zniszczone.

;):):)

Xhcialabym złożyć cv szczecin może ktoś pracuje doradzi który sklep wybrać gdzie najlepsza atmosfera wogole dzięki za każde info

Lucy
@;):):)

Na odległość u siebie nie patrzysz? Nie wiem jak w Szczecinie ze sklepami macie ale ja to bym do pracy blisko chciała mieć. :D a na każdy do was teraz szukają? I czy to możliwe, żeby zarobki miedzy sklepami w ogóle się różniły?

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.